Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

cukruska1920
11. srp 2009

Ahojte...len som prisla na skok..dnes som sa vratila z nemocnice...tak predsa..MA... mam dost bolesti lebo som mala uz dost zvacsenu maternicu tak mam dost bolesti ale dopujem sa tabletkami tak sa to da...o mesiac mi doktor porobi vsetky vysetrenia tak snad sa pride na pricinu preco potracam..este prvykrat som to brala ako nahodu ale teraz uz nie... je to strasne...ale snad nam treti pokus vyjde... ked mi bude lepsie ozvem sa...papa 😔

sarlotta
11. srp 2009

Ahojky.. Mabe jaká byla ta kačena.. úplně mi děláš chutě-- zelíčko🙂)) hmmmm

mabe
autor
11. srp 2009

cukrusko, je me to lito. hodne sil to chce, ale casem to prejde. drz se.

sarlotko, nakonec jsem na to nemela chut. 😒 az zitra. mela jsem vyvar na obed a tedka si dam s manzou "zdravej" parecek s rohlickem a rajcatkem.

janka.s
11. srp 2009

ahojky,moc vám všem děkuji za podporu. Tak sem už po zákroku a odpočívám. Není mi nic moc,ale tak celkom se dáTeď to ještě všechno zvládnout psychycky a bude dobře.

sarlotta
11. srp 2009

cukruska ouvej ouvej..... moc mě to mrzíííííííííí ☹ ☹ ☹ ☹ určitě se objednej na genetiku a krevní testy... stejně by tohle mělo být povinné před plánováním těhu... a placené státem... a ne až po 2MA... je to sprosté a necitlivé... a přitom by třeba stačilo těhu jen malinko pomoct.... takhle je to šílený nápor na psychiku..... jsme z toho moc smutná a je mi to líto.

tak se pak ukaž.

janka.s
11. srp 2009

cukrusko drž. Dneska sem prodělala už druhý missed. Vím jak se teď cítíš. Ale musíme se držet určitě to příště dopadne.

sarlotta
11. srp 2009

janka.s bude líp, každý den vyjde zase sluníčko a brzo bude porevizní mrška a nová naděje.... určitě se miminka dočkáš... moc Ti to přeju.

janka.s
11. srp 2009

moc ti děkuji sarlotto. Byla bych moc ráda snad už se nic takového nestane.

sarlotta
11. srp 2009

janka.s já se taky moc bojím, každá tady... nejsi v tom sama a budu držet palečky. Svět se zdá zlý a takové věci by se dít neměly...ale to je život. Opři se o svého muže a spolu to zvládnete.

Já mám jedno dítko a v těhu nebyl žádný problém... byl to pro mě šílený šok... nikdy nezapomenu jak mi to doktor řekl... jako zlý sen. Podruhé to bylo dřív a kdybych netestovala tak to ani nevím...ale já testovala a tak jsem musela zase na revizi... a to bolelo moc.
Teď už je to 3měsíce... uteklo to...

ellysa
11. srp 2009

cukruska, janka držkajte sa 😔 je to ťažké,viem. prajem vám veľa veľa síl. Vždy keď si spomeniem na tie chvíle je mi do plaču, ale život musí ísť ďalej... Bude lepšie len treba vydržať. Pôjdete na vyšetrenia a o pár mesiacov budete znova rátať plodné dni...najhoršie sú prvé dni, hlavne buďte s ľuďmi, ktorí vás majú radi a myslite na to, že už bude len lepšie.

janka.s
11. srp 2009

moc vám všem děkuji pomáhá mi že vím že mě někdo podporuje. Nikdy dřív sem netušila že takový problémi sou a že tím procházi tolik lidí. To až teď jak tu čtu ty smutné začátky,ale sou tu i veselé konce tak doufám že mě ten veselí konec taky potká a přeju to všem co tu trpí stejně jako já. Držim všem palečky

aanda
11. srp 2009

ahojte babulky 🙂
dnes som bola posledny krat pracovne v robotke... od zajtra cerpam dovolenku a od 26.8. nástup na MD 😀

Janka.s... drzim palceky... preboli to, chce to cas a trpezlivost. Drz sa!

Mabe... zasa +1tt 🙂 🙂

bambi7
12. srp 2009

cafte babulky 🙂 tak som prvaaaa 😀 po dlhooooom case 😝

no my sme hore od 6h nechce sa nam dako spat no tak behame po byte .....a hrajkame sa inac vsetko po starom

cukrus to mi je moc lutooooooooooooooooooooooooooo 😢 drz saaaaa

bambi7
12. srp 2009

no a kde ste my pojdeme von aspon tam bude snad spat aspon chvilku 😅

mabe
autor
12. srp 2009

Ahoj holky, tak vcera jsem mela trosicku nahnedly vytok - svetle. Asi jak se to tam zvetsuje a tak. Vzala sem si utros dvakrat tolik a uz je to ok. Ale rozhodla jsem se, ze dneska budu hodne odpocivat. Snad to bude ok. Uz se nemuzu dockat na patecni kontrolu.

nefertitka
12. srp 2009

ahojte babizne....
mabe,lezkaj lezkaj a lezkaj...nic nerob...radsej...
bam uz si sla von?🙂

mabe
autor
12. srp 2009

nefi, neboj budu lezet. pred 14 dnama jsem mela krvavy vytok, tedka jenom svetle hnede, ale budu odpocivat

nefertitka
12. srp 2009

a ako ti to pekne pribuda;) ani sa nenazdame a budes rodit;) 😉

bambi7
12. srp 2009

cafte uz som tu boli sme vonku 😉 a este pojdeme

nef ja chodim aj doobeda 😉

este spinka v kociku tak ju necham a napapa sa chvilku si oddychnem a ideme zasa von 😉

a co mate dnes na plane?

nefertitka
12. srp 2009

Ahoj,,,,je super pocasie na prechadzky teraz🙂 aj my pojdeme poobede niekam von...teraz akurat papka,moja mama ju krmi....potom siesta a potom sup ho von🙂

bambi7
12. srp 2009

nef ja musim aj doobeda nasa doma nespi zasadne 😀

bambi7
12. srp 2009

mabus tak v piatok na teba vsetky myslimeee a nebojkaj urcite bude vsetko ako ma len pekne lezkaj a setri saaa aspon do 12t potom to bude lepsieeeee 😉 uz bude zabydlene babeno 😀

ellysa
12. srp 2009

mabud len pekne oddychuj, ten výtok nič neznamená, ale musíš sa šetriť 🙂 Aj ja mám pocit, že tie tvoje týždne rastú závratne rýchlo 😀 len tak ďalej

bambi7
12. srp 2009

ahoj leey uz sa tesim ked ti budes tehulka nasa 😉 moc drzkam palce

mili1
12. srp 2009

Ahojjjj bam ... ako sa mate?

nefertitka
12. srp 2009

uz sli asi von;)

mabe
autor
12. srp 2009

ahoj holky, tak jsem si musela na chvilku sednout, zada me boli jak cert. spineni ok, tuk,tuk. mozna je to z toho, ze sem mela narocnou sobotu, nedelu a v pondeli jsme taky byly ve meste a u architekta. tak se to asi vic prokrvilo. vzdycky zapomenu na vetsi lezeni a ono se telo ozve a da me vedet, ze se mam setrit. uz se tesim na patek, snad to bude ok. v sobotu maji tchanovci narozky, budou tam i nasi, bude to na zahrade. bude to sobotni sportovni odpo a ja budu rozhodci. budu jenom sedet a nechat se obskakovat. 🙂 budou tam kamaradi tchanovcu a jejich dcera, ktera je uz v 6mesici. tak tam budem dve tehulky. 🙂

janka.s
12. srp 2009

ahojky,jak se tu máte??

aanda
12. srp 2009

ahoj Mab... neboj, bude to dobre! 😉 tesim sa na piatok s tebou. Ja idem na kontrolu v pondelok a uz mi da lekarka ziadost o matersku 🙂

ahoj janka.s

mabe
autor
12. srp 2009

aandy, ja tomu verim, ze to bude ok, a ze to bylo jenom vetsim prokrvenim. vzdyt tam se deje veci a kdyz se vic hybes...ty jo, ty uz ses skoro u konce. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru