Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
16. čer 2013

@mabe to je plus tehotenstva, ze? 😀 ja mam male prsia a uz prvy trimester sa mi tak zvacsili, ze manzel len oci pucil 😅 😝 ...

ellysa
16. čer 2013

@casia no mená pekné, len k menu Gabriela mám vyložený odbor, kvôli jednej fuchtli 😝 tiež sa mi páči Barborka a Paulínka

@mabe heh no niečo mi o tom hovor ako kojím som prešla z C na E 😕 😕 😕 😕 😕 tiež som kupovala v piatok nové plavky mám pocit, že košíčky sú ako stan 😅

inak sme mali super víkend včera bál princezien na hrade a obed s kamošmi, dnes bazény a večerná grilovačka

mabe
autor
17. čer 2013

dobre ranko, tak venku uz to tedka vypada na hic. 😝 zase je aspoň pekne 😀 za chvilku jdeme ke kámošce na celej den. mají bazen, ale ja se koupat urcite nebudu, uvidíme co decka, jestli nebudou mit malej bazenek. dneska jsu uplne totalne unavena, asi na me padla unava z te svatby, normalka se me zaviraji oci porad.
@nefertitka
@ellysa no, ja normalka mivam, tak D, takze nepotrebuju uz vetsi 😀

bambi7
17. čer 2013

cafte babule domka uz bez teploty len ma este plny nostek ale nic nesmrka moc.....

inak vsetko ok akurat idem uvarit plnenu papriku pre domku masko a ryzu a je.....
zajtra ideme na kruzok a idem ju este peihlasit na tanecnu uz sa tesi 😉

a vy ako ?

co varite?

nefertitka
17. čer 2013

caute, tak my sme doobeda boli trosku na kupku, cez obed hodinku spanok a zas vonku, fuj ale je tam hic teda...
@mabe ze D 😀 ...daj mi kusok 😝

mabe
autor
18. čer 2013

dobre ranko, tak včera jsme si moc uzily u kamosky na zahrade a bazenek. 🙂 dneska nas taky zvala na dopo, ale me se nejak nechce cestovat, tak pujdeme za chvilku s anickou na hriste dopo a pak odpo asi k tchanovcum na navstevu, snad v tom vedru nepadneme. manza porad nemocnej,a le chodi do práce, ja sem tam pokašlávám a anicka dobry.

bambi7
18. čer 2013

cafte babule ako sa dnes mate?

to je hic to hej
nef tiez tak chodim doobeda von aj poobede domka ma este soplik teraz sa jej to trochu spusta,,,,
nabud.tyzden sa mozeme stretnut ak budete chciet 😉
ja som bola vcera este aj behat tak zo mna tieklo a este to teplo 😝

mabus ako sa citis?

tak pekny den babule

mabe
autor
18. čer 2013

@bambi7 ahoj, citim se dobre, sem tam me boli v krizi a tahne bricho, ale jinak dobry. mimco kope uz tyden, i tedka poslední dny přes den ho citim, většinou do mocaku kope a ma pocit porad na malou.

nefertitka
18. čer 2013

@bambi7 mozme sa stretnut;)
@mabe futbalistka;)

nefertitka
18. čer 2013

nase dieta inak nejak vystrkuje rozky, neposlucha skoro v nicom, robi naschvaly, normalne ma od nervov dnes skrabla na ramene, rano zazinala svetlo v kuchyni, tristo krat sme jej povedali, nech to nerobi, lebo jej vezmeme oblubenu cicu plysovu a dostane ju az zajtra, tak jasne, ze neposluchla, od rana je cica na skrini a ja nic ine nepocuvam a neriesim teraz, len jej rumazganie a ako ona chce cicu a koniec...pomooooooooooooooc...
same pistanie pocuvam a ako ona uz bude posluchat, ked to nepomaha, tak ma cmuckuje, objima...🙂

mabe
autor
18. čer 2013

holky, tak venku bylo dobře, nakonec jsme byly v lese na houpačkách. tedka budeme doma a az prijde manza z práce, tak pujdeme k tchanovcum.

mabe
autor
18. čer 2013

@nefertitka anicka taky zkousi cim dal vic, asi je to tim vekem

nefertitka
18. čer 2013

@mabe asi tak nejak....nasa ale riadne rozky vystrkuje teda

mabe
autor
19. čer 2013

dobre ranko, tak venku to vypada na peknej hic. ja uz se tedka potim jak...

nefertitka
19. čer 2013

@mabe to veru hej, poobede ideme na jazero...;) doobeda mam rehabilitaciu, Nikolku pride strazit moja mama...teraz si davam do nosa zmrzlinu, nech neskolabujem 😝
Nikolke sa inak cele ramena a chrbat a hrudnik vyhadzali ekzemami, moje nervy, neviem, z coho to moze mat zas

mabe
autor
19. čer 2013

@nefertitka jee, vy se mate. to my zítra odpo pujdeme ke kámošce na bazenek, aspoň tak.

mabe
autor
19. čer 2013

@nefertitka ona nikca trpi na ekzémy?

nefertitka
19. čer 2013

@mabe trpi, uz istu dobu bol ako tak klud, a teraz sa jej to takto moc vyhodilo, neviem z coho, rozmyslam, ci nie z kari korenia, vcera som robila sote...ale kari jedla aj predtym, len mozno v mensom mnozstve, alebo co jedla nove a predtym to este nemala su ceresne...inak neviem...alebo zareagovala na slnko, ja neviem, ale zas ekzem zo slnka asi nebyva

nefertitka
19. čer 2013

neviem, ci jej dat Zodac kvapky, alebo pockat este

mabe
autor
19. čer 2013

@nefertitka nevim, v tomto ti teda neporadim. 😝

mabe
autor
19. čer 2013

holky, tak my s anickou byly 2h v lese, tam dobry, ale cesta hruza. venku vedro, doma vedro. osprchovat se nemuzu, netece nam tepla voda, tak bych studenou uplne nedala. v 16h mam jit teda cvicit, tak nevim jak to zvladnu, snad nekde nepadnu.

ellysa
19. čer 2013

inak to teplo je hrozné, mne dnes Oliv zložilo,zaspala pri rozprávke o 15 tej a nechce sa zobudiť, tak neviem dokedy budeme večer skackať

nefertitka
19. čer 2013

@ellysa ze?je to moc, my mame teplo aj v byte aj v aute ( nemame klimu), akoze sadnut si do rozpaleneho auta, to je ine kafe...akoze ani dychat tam nemozem a neni su peniaze na nove;(
a inak ako?uz ste sa nejak zzili?je to uz lepsie teraz, ked je maly trosku vacsi?uz mas na to nejaky system, ako zvladat dve deturence?Olivia chodi do skolky len doobeda, ze?

ellysa
19. čer 2013

@nefertitka ale uz aj celkom ano.viac roboty je stale s oluv.aj ked maly uz zacina byt celkom akcny momentalne sa uz prevracia potom na bruchu zuri.ked ho pretocim do sekundy je zasa na bruchu.teraz chodi do 12. a po prazdninach som ju napisala do 14.tej

mabe
autor
19. čer 2013

dneska jsem si teda nakonec i ve vedru zacvicit gravidjogu. mala po ni kopala jako das, asi jsem ji pekne rozdurdila. 😀

bambi7
20. čer 2013

cafte babulky

no to je teplo az moc na mna pri mori ok ale tu nieeee 😎
boli sme vonku vcera doobeda aj poobede ,domka bude asi alergik ako ja a moj svrbia ju ocka 😠 v pondelok skocim k lekarke.....
uz som poupratala a este idem parkety umyt a je to ,a ideme do obchodu a domov ved sa tam neda existovat hic tam bude zasa

a co mate na plane dnes?

mabe
autor
20. čer 2013

dobre ranko, tak dneska zase hic. v noci jsem vůbec nemohla spat, hruza. tedka varim a pak vyrazime ven na hriste a odpo ke kámošce na bazen, tak aspoň se schladime.
zítra me ceka ten UTZ a uz zacinam byt nervozni.

mabe
autor
20. čer 2013

@bambi7 ahojky 😉

bambi7
20. čer 2013

neboj u lekara dopadne vsetko ok 😉

aj ja by som sa sla kupat len ma domka este soplik tak pockam

mabe
autor
20. čer 2013

@bambi7 ja doufam, ze všechno bude ok, ale stejne mam bobky, však vis...a jsu zvedava, jestli nam bude potvrzena holcicka. anicka jde rano do skolky, pak my jedeme na 9:20h na UTZ, pak pro anicku na 12h a rovnou na pohreb, pak hostina, takze celej den program, snad bude jedna dobra zprava a pak teda smutna pohreb. 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru