Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
9. črc 2013

@bambi7 boli sme v bibione a spokojnost velka

nefertitka
9. črc 2013

@ellysa dakujem za reakciu 🙂 .... no dufam, ze mas pravdu s tym mojim manzelom....aj ked ja som dost skepticka...no uvidime...

mabe
autor
9. črc 2013

ahojte, tak holky nevim, jak zvladnu konec tehu, když uz tedka me to bricho prekazi, citim se takova plna,... 😀 jinak odpo bezva s kamoskou. tedka pereme a svete div se, manza doma a pracka pere jakoby nic, jakobych si vymyslela ty zablesky... 😠

mabe
autor
10. črc 2013

ahojte, tak dnesni noc jsem zase spala jako zabita. poslední noci spim jako mimino, sice chodim curat tak 2-3x, ale mezitím hnedka zaspim a chrnim tvrde, rano se me nechce vstavat. dopo pujdeme nekam ven na chvilku a odpo si berou anicku tchanovci a ja pujdu cvicit gravijogu. odpo mam volat na výsledky kultivace, minule jsem si nebyla jista, jestli nemam zanet, tak me dr. radsi vzala pro klid ster a mam z toho nejaky nervy, nevim proc, ja su proste plasan emoticon
.

mabe
autor
10. črc 2013

holky, tak anicka ma asi nejakou pubertu, porad od ni slysim: ALE MAMI... 😀

mabe
autor
10. črc 2013

holky, tak me byla zjistena bakterie ecoli, jsu z toho nervozni, cetla jsem, ze to muze vezt k potratu a je velmi nebezpecna, ach jo. mam strasnej strach, chce se mi brečet. dr. rikala, ze vzhledem k tehu se to musí prelecit ATB. zítra mam prijit a domluvime se, co budu brat. 😖

nefertitka
10. črc 2013

@mabe fuha... tak rychlo liecit....dobre, ze sa to zistilo a moze sa to podchytit...verim, ze to bude dobre

nefertitka
10. črc 2013

@mabe teraz som o tom citala aj ja a vraj to v tehonstve nebyva vzacnostou a da sa to liecbou poriesit a netreba robit paniku🙂 neboj, bude to dobre

ellysa
10. črc 2013

@mabe hlavne nepanikár, zajtra budeš múdrejšia, držím palce inak ecoli mala teraz kamoškyna malá a nebolo to také hrozné, tiež ju len preliečili ono je viac foriem a druhov

mabe
autor
10. črc 2013

@nefertitka
@ellysa holky však vite jakej jsu plasan. dekuju, jak jsem vic cetla, tak když se to podchyti včas...ale mam proste strach, uz jsu tak daleko...

nefertitka
10. črc 2013

@mabe bude to ok, uvidis🙂

mabe
autor
10. črc 2013

@nefertitka jses presvedcana po tom, co sis precetla na netu?

mabe
autor
10. črc 2013

@nefertitka uz toho mam proste zase nejak moc, vim, ze mam jedno zdravy dite, ale proste ty tri potraty a zase se neceho obavam... 😝 manza me sprdnul, co silim, ze nikdo nerekl, ze je něco hroznyho, dostanu ATB a vylecim to. ja to vim, ale proste mam strach

ellysa
10. črc 2013

@mabe mala y to byť nejaká baktéria v hrubom čreve, teraz to mala trojročná dcérka kamarátky a preliečili ju ATB, neboj moja, budete v poriadku, na malinkú už ATB taký vplyv nemajú

mabe
autor
10. črc 2013

@nefertitka dekuju, snad budu mit zítra cipek v poradku, a zaberou hnedka atb
@ellysa atb se ani tak nebojim, jako predcasnyho porodu a aby se nezkracoval infekci cipek.

diky moc holky, jsu uz tedka min nervozni, nebrecim, nemam naladu dobrou, ale nebrecim, zítra se ukaze.

mabe
autor
11. črc 2013

ahojte, tak dnesni noc strasny. nemohla jsem spat nervama, potila jsem se a stridave se klepala, jediny pozitivni, ze jsem se pekne vyprázdnila rano - to chodim normal tedka v tehu 1x za dva dny. snad to bude všechno ok, nasadi atb a zbavim se te mrchy.

mabe
autor
11. črc 2013

ahojte, tak jsem zpatky. tak cipek v poradku, pry hodnoty te bakterie jsou maly, takze atb nejsou potřeba, ale je to třeba podchytit včas. dostla jsem na zavadeni Macmiror na noc a ještě vitaminy jablecnej ocet na ty bakterie. za 14 dni normalni poradna, tak jsu uz klidna,urcite bude vse ok. diky za uklidnovani. tedka se najime a pujdeme obe dve spat, dospím tu noc a pak hura ven, muzu normalka fungovat emoticon

mabe
autor
11. črc 2013

holky, tak jsem tedka vstala a jsu totalne KO. nemam zadnou energii, asi jak telo si ulevilo od nervu. chtěla jsem jet odpo za kamoskou, ale mdckem se me nechce ,pujdeme s anickou jenom tak ven nakoupit a na chvilku na hriste.

nefertitka
11. črc 2013

@mabe no vidis, tak to je super, ze sa uz nebojis;)

mabe
autor
11. črc 2013

tak zítra mame plnej den. dopo za dedou na tenis, pak k nasim na obed a odpo k pribuznym s mym tatkou na grilovacku. 🙂

mabe
autor
12. črc 2013

dobre ranko, tak venku to nevypada na nejaky teplo. za chvilku razime za tatkou na tenis a pak uz nepujdeme domu, tak musim vymyslet, co všechno nabalit na sebe na celej den. emoticon včera jsem vytuhla strasne brzo a pak jsem rano nemohla spat, v 5h jsem se kroutila. emoticon

mabe
autor
14. črc 2013

dobre ranko, tak vas jdu jenom pozdravit rychle. uzivame si manzu doma. po, ut bude dlouho v praci a my jedeme ve stredu s nasema na chalupu do nedele. jinak holky moc si tedka uzivam chvilky s anickou. je uzasna, uz se nevzteka vůbec, když ji něco naštve, tak se urazi a jde pryc, ale za chvilku prijde. zacina me byt smutno uz tedka, ze me za mesic zacne chodit do skolky, ale vim, ze to potřebuje a ze ji to bude naramne bavit a muzu si ji sem tam vzit i dřív nez po spanku, no ne?

nefertitka
14. črc 2013

@mabe aj ja mam take pocity, uz teraz mi je uzko, ked si pomyslim, ze mi bude chodit prec;( Ale tiez viem, ze to proste potrebuje....

mabe
autor
14. črc 2013

ahojte, tak my mely bezva odpo. s kamosema na pivku zahrádce, anicka tam mela kamarádku, trampolínu, piskoviste, dojely jsme az tedka. 🙂 na chalupu jedeme s nasema uz v utery, tak se moc tesim. zítra dopo musim anicce pro razitko k dr. na primestskej tabor a odpo sbalit. 🙂 a hura chaloupka do nedele, na vikend za nama dojede manza.

mabe
autor
15. črc 2013

dobre ranko, tak my si s anickou dneska dyl pospaly. za chvilku pujdeme k babicce na navstevu a pak k te dr. pro razitko do skolky. odpo nevim, jestli ji nedam tchanovcum a ja sbalim věci, nebo budeme balit spolu. manzova babicka je na tom tedka nejak spatne, mela dva dny horecky, bolelo ji bricho, pry včera vecer uz zase dobry, ale prospala celej den. a když je tam anicka tak nemá klid a porad ji tchanovci napominaji, at nekrici, nedupe,...no uvidíme.

ellysa
15. črc 2013

@mabe ale neboj, ty budeš potrebovať čas na drobca na domácnosť, tak Aničke bude v škôlke lepšie, ale chápem tvoje pocity, Oli majú teraz spojenú škôlku, takže iné učiteľky, iné deti a veľmi málo ich je cez prázdniny, tak sa jej veľmi nechce chodiť, tak tiež na ňu myslím, čo robí, či nie je sama, ale už iba tri dni pôjde, vo štvrtok príde švagriná s neterou na prázdniny , tak v piatok ju už nedám a potom sú v škôlke tri týždne prázdniny plus ešte jeden týždeň potom j e muž doma, takže bude mesiac bez škôlky, už to musí vydržať tento týždeň.

budeme týždeň sami, potom ide na týždeň ku starkým na prázdniny, na to prídeme po ňu všetci a ostaneme ešte pár dní, potom ideme na SK na takú pár dňovú dovo a potom ešte muž týždeň doma, tak sa teším, rýchlo to ubehne.

A drobec sa už začína posúvať, cúva stále a hnevá sa, že namiesto toho aby sa k hračke priblížil je ďalej 😀

mabe
autor
15. črc 2013

@ellysa vim, ze budu mit jiny starosti 😝 😀 tak gratulace k lezeni, taky si pamatuju, jak anicka byla nastvana, když zacala lezt a neslo ji to 😀

mabe
autor
15. črc 2013

@ellysa pekne mate naplanovany prázdniny. to my zítra do nedele na chalupu s nasema, pak anicka tyden příměstskou skolku - zkusi si celej den ve skolce a pak na 4 dny s kamoskou sami s deckama a potom uz nic, pak asi dame s manzou chaloupku ještě jednou.

mabe
autor
15. črc 2013

holky, musim to napsat: tak tedka jsem byla vzbudit anicku, spi jak sipkova ruzenka. sedla jsem si na postel a koukala na ni, jak spinka, kocena moje. uz je to velka slečna a zaroven me zacla Pepina kopat a ke me najednou prisla takova velika vlna stesti az sem zacla brečet. 🙂 budeme 4, budu mit dve prciny, .... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru