Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
16. črc 2013

ahojte, tak my jsme uz sbaleny a cekame na myho tatku. emoticon mel by prijet za pul hodky a trada chaloupka jeseniky. moc se tesim, zase v prirode a na anicku bude i babicka s dedou. emoticon zítra odpo je v planu termalni koupaliste, tak anicka bude rada a ja budu chodit jenom pod sprchu. emoticon ukazu se v nedeli, tak se mejte holky moje.

mabe
autor
21. črc 2013

ahojte, tak uz jsme od včera vecera doma. ja se v patek v hospode prejedla a pak me bylo moc zle, dokonce jsem 2x zvracela, z patku na sobotu jsem nemohla spat, jak me palila strasne zaha a z te stare postele me bolela zada jak svina, tak jsme jely uz včera domu, aspoň v klidu peru a varim. manza sel s anickou k babicce, rano me pripadalo, ze je nejaka tepla, ale teplotu nemá a je takova protivna jakasi. snad nebude nemocna, zítra ma jit na celej tyden do primestskyho tabora, vyzkoušet si skolku, snad to bude dobry.

nefertitka
21. črc 2013

@mabe ahoj🙂 tak ste sa mali inak fajn?🙂 hadam to nebude mat Anicka nic....mozno sa len prehriala...
ja momentalne stresujem, lebo Nikolke sa okolo znamienka na brusku uz nejaku dobu robi taky fliacik, raz ho ma, raz nie, tak pojdeme asi ku koznej, ale bojim sa...a zas mame pistanie pri cikani, ze ju to stipe....

nefertitka
21. črc 2013

dnes sme sa trosku fotili🙂

mabe
autor
21. črc 2013

ahojte, tak anicka ulozena, nachystany věci do skolky. ma mit věci na prevlecni, spaci polstar, deku, opalovaci krem,...ja jsu z toho nervozni. ona vlastne pujde na celej den do skolky poprvé, je to takova zkouska na tyden, snad to zvladne. jinak je v poradku, jenom asi byla prehrata. rano ji tam s manzou oba zavezeme, on ji bude vozit rano a ja ji budu vyzvedávat.
od patku, jak me bylo zle a zvracela jsem, me silene pali zaha po jidle a to jim porad dietne. vim, ze s anickou me taky palivala. mozna to mam od toho patku ještě rozdrazdeny. co na to? mam rennie.
@nefertitka urcite radsi zajdete, snad to nic nebude, jinak pekny foto 😉

mabe
autor
22. črc 2013

dobre ranko, tak anicka je uz ve skolce. byla trosku vykulena, je to v jinym prostorach nez kam chodila na pul dne, aby mohly podavat jidlo a tak z hlediska hygieny, ale jinak spokojena. 🙂 to ja jsu matka nervozni, jak zvladne jidlo spolecny, spanek,...aspoň si to vyzkousi nanečisto před zarim. v 15h jdu pro ni. 🙂

nefertitka
22. črc 2013

@mabe tazke pre matku, ze? a vies co to je, ked ti dieta place o dusu a vravi ti ze nedavaj ma tam, preco mi robis zle?ja chcem byt s tebou, lubim ta...preco ma tam davas...srdce mi trhalo, ked sa to bude opakovat, tak mam o stres zas postarane...

mabe
autor
22. črc 2013

@nefertitka no, to si vůbec nedokazu představit, anicka se tam tesi a vůbec nedela zadny problémy a ja porad premyslim, je to dobry,..... 😀

nefertitka
22. črc 2013

@mabe to je super, ze sa tesi, sa modlim, aby aj u nas to tak bolo

mabe
autor
22. črc 2013

ahojte, tak anicka to zvladla bezvadne. dorazila jsem pro nic v 15h. uz mela po svačince. pry akorát nespala po obede, jenom lezela, no taky první den, plno novejch věci. pak jsme sly ke kámošce na bazen a dorazily domu v 19h. manza se pro nas stavil autem, a anicka 5min cestu domu nezvladla, usla po 2 min. tak jsme ji chteli vzbudit, ale neslo to, tak spala hodku a tedka je zase vzhuru a nechce spat, rano zase bude jak mátoha a po skolce zase des. 😝

mabe
autor
23. črc 2013

dobre ranko, tak anicka spala do 7h a tedka uz jeli do skolky. moc se tam tesila, to jsu moc rada, dneska ji tam necham dyl a pak rovnou domu, at toho nemá moc, včera byla moc jeta. ja jdu za chvilku do města, musim na VZP, nedostala jsem neschopenku proplacenou, mají v tom nejakej chaos a pak si koupit poradnou poprdu do tehu obchodu a nejaky saty na leto, do toho hicu.

mabe
autor
23. črc 2013

holky, uzivate si prazdnin, co? ja tu jsem skoro sama sirotek, však užívejte 😉

nefertitka
23. črc 2013

@mabe ale nie si sirotek🙂 ja som tu s tebou 😀 ...
tak to je super, ze sa anicke tak paci v skolke

mabe
autor
23. črc 2013

tak jsem tedka dorazila z města. na vzp mají vse v poradku, tak musim zavolat do práce, ze teda není problém. mozna me ta neschopenka ze sociálka prijde později a zpetne, uvidíme. jsu vystavena dost, ještě jsem byla za dedou na tenise, tedka si dam zdravej obed - parek s rohlikem. 😀 jak anicka není doma...vecer chci upéct pstruha, tak aspoň něco. pak spanek po o a pro anicku do skolky a domu, odpo nikam nepujdeme.

mabe
autor
23. črc 2013

musim rict, ze uz mam dost dneska. tchyne se me včera ptala a co budes delat, když mas anicku ve skolce? vzdyt ja nejsu porad doma. zítra dopo jdu zase s dedou na sociálku kvůli prispevku na bydleni. ve ct poradna dopo a pak vždycky dopo na 15h pro anicku a to taky nemam hnedka u baraku. zítra odpo yoga, snad ve ct něco vyperu na Pepinu a v patek roztridim. manza me dneska doveze krabice od tchyne, uz se tesim az budu prebirat. 😀

mabe
autor
23. črc 2013

tak uz jsme s anickou doma, rovnou si hupsla do vany, aspoň se trosku zchladi. dala jsem pect pstruha na veceri, jenom tak s pecivem a zeleninou si to dame a ja budu mit ještě na zítra, snad teda 😀 anicka pry dneska uz spala hodku ve skolce, tak je to super. zítra jdou na odpo vylet s batuzkama do lamiho centra, tak budou mit dobrodruzstvi. 🙂 ja dopo s dedou na sociálku a odpo cvicit, takze se moc doma nezdrzim a anicku si vezmou naší po skolce na koupak. 🙂

ellysa
23. črc 2013

@mabe no pekne si užívaš a buď šťastná, že to Anička tak perfektne prežíva. Ja mám teraz oli u starkých ale s malým je akosi veľa roboty, stále je umrnčaný, tak neviem, čo sa deje, ale mám pocit, že mu malá chýba, lebo sme dnes telefonovali cez skype a ako ju videl, počul, mi skoro z rúk vyskočil 😀

mabe
autor
24. črc 2013

ahojte, tak za chvilku razim s tim dedou na sociálku, jee me se tak nechce nikam jet, ale musim, aby dostal příspěvek na bydleni. pani zase budou chytry jak radio, minule me sprdly ze to mam uplne blbe vypsany, milion formularu a clovek tomu nerozumi, no udelam ze sebe blbca, at ma deda penízky. 😀 odpo snad yoga, uvidíme jaky bude vedro.

nefertitka
24. črc 2013

@ellysa boli ste v zoo vo viedni?

ellysa
24. črc 2013

@nefertitka áno boli sme už je to asi 5 rokov, ešte sme ani oliv nemali.chcete ísť?pekne tam je

mabe
autor
24. črc 2013

tak hotovo, všechno vyrizeny, zase jsme mely něco spatne, ale to neva 😀

nefertitka
24. črc 2013

@ellysa ano chceme, sice vstup je dost drahy, ale ak to stoji za to, tak pojdeme...

mabe
autor
24. črc 2013

holky, tak se me nechce do toho rozpalenyho města, ale musim jit cvicit, to se neda nic delat. 😝 😀

mabe
autor
24. črc 2013

tak holku uz jsem vyzvedla, anicka uplne nadsena, byly se skolkou v Lama centru, krmily je, hladily,...tedka jela na koupak s nasema 😀

nefertitka
24. črc 2013

@mabe tak sa ma Anicka dobre a uziva si leto🙂

mabe
autor
24. črc 2013

tak sem si byla zacvicit, zvladla jsem to vedro. tedka napapat a spat, zítra rano jdu na 8:30h do poradny, snad bude vse ok. 🙂

mabe
autor
25. črc 2013

ahojte, tak mam za sebou kontrolu. cipek drzi, jinak nedělala stery, ale rikala, ze to vypada ok. další kontrola za mesic, tedka se musim objednat na cukrovku. holky, ja porad nekde litam a ani nevyužiju toho, ze mam anicku ve skolce na prani tech malych věciček a trideni, no snad to stihu do porodu. 😀

mabe
autor
26. črc 2013

ahojte, tak jsem absolvovala tu cukrovku, teda nic moc. chtelo se me ty dve hodiny spat nez me vzaly druhou krev, cetla jsem knizku, ale byl to opruz. tedka se jdu poradne najest, jsu jakasi unavena, asi z toho počasí vedra. odpo uvidim, jestli něco uklidim nebo se na to vyprdnu a v 16h pujdu pro anicku do skolky.

mabe
autor
26. črc 2013

holky, s anickou sem absolvovala celej predporodni kurz, nevim co me to dalo, ale byla jsem klidnejsi, i když nakonec byl planovanej cisar. tedka jak se blizi doba porodu, tak mam nejak strach, tak jsem se prihlasila na kurz pro podruhe tehotne, je to jenom 3x setkani, taky za min penez, nebude se brat uplne všechno, ale jenom zaklady a spis pro uklidneni.

mabe
autor
26. črc 2013

TRPIM SAMOPSANIM 😀 😀 😀 😀 jenom si holky užívejte leto 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru