Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
27. črc 2013

@mabe ahoj🙂 neboj zvladnes;) a cukrovka teda dopadla dobre, ze?

mabe
autor
28. črc 2013

@nefertitka ahoj, to nevim, dozvim se to az za mesic na kontrole u dr. nebo me třeba zavola, když to bude spatny. nejak jsem se ji zapomela zeptat, kdy se dozvim výsledky.

nefertitka
28. črc 2013

@mabe a ako zvladas tieto horucavy?

mabe
autor
29. črc 2013

dobre ranko, tak dneska nam mají v poledne privest postele, konecne po 6 týdnech, byla to vyroba na zakazku z Jitony - poradny postele. privezou, namontuji 🙂 tedka jdeme nakoupit a na chvilicku ven nez bude vedro a pak uz jenom doma. včera jsem trosku s anickou probrala oblecky, dneska další krabice proberu, zjistila jsem, ze v tom mam bordel. 😝
@nefertitka aji celkem dobře. ja nejdu ven ani na koupak. dneska poslední den a hotovo. ve stredu jedu s dalsima 5 babama a deckama na 4 dny na chatu, tak jsu zvedava, jak to zvladneme. 🙂

nefertitka
29. črc 2013

@mabe my mame v byte 32.5 stupna cele dni, vcer az 33 a neda sa tu vydrzat, vonku este horsie...no hruza...zajtra ale ideme na Kysuce ja s Niki a mojou mamou vlakom a v piatok pride za nami aj tato, tak tam sa trosku schladime:0 a vratime sa v pondelok

mabe
autor
29. črc 2013

holky, tak uz mame namontovanou postel, huraa - poradna masivni postel napořád. 🙂

@nefertitka to me povídej, jak je v byte. chodim v podprde a kalhotkách a tedka jak tady byly ti monteri, tak jsem musela mit tricko a malem jsem zdechla. premyslim,ze dam anci odpo na balkon lavor s vodou, at se ochladi. ven nejdu uz odpo. my ve st jedeme na vysočinu, tak snad tam bude taky příjemněji. 😀 uzijte si dovcu 😉

nefertitka
29. črc 2013

@mabe aj ja malu davam do bazenika, balkon sice nemame, ale do sprchoveho kuta a vlaznu vodu, nech sa osviezi, aj dva tri krat za den, alebo vlazna sprcha...na nohy studena...ved toto sa neda...von tiez niejdeme, to len masochisti mozu ist von teraz 😝 ...
aj vy si to tam uzite a aj novu postel;)

mabe
autor
29. črc 2013

@nefertitka no, dam ji lavor nebo pujde pod sprchu az se vyspi. ja se jdu taky natáhnout, malou cely dopo jenom tlacim 😝 😀

mabe
autor
29. črc 2013

vedro deees, spala jsem 15min a probudila se uplne mokra. musim se jit osprchovat, hnus

mabe
autor
29. črc 2013

tak volala mamka, ze deda zase omdlel, tak volaly záchranku. mamka byla od soboty u babicky, tak na to aspoň nebyla babicka sama. jestli zase malo pil.... 😖 no, uvidíme co reknou v nemocnici. vedro je desny, tak to je hnedka a ona spoustu věci lajdaci.

mili1
29. črc 2013

Ahojte babulky, prišla som vás pozdraviť 😉 ako sa máte? my sme sa včera vrátili z dovolenky,bolo super 😉
Mab o chvílu budeš mať drobčeka pri sebe,,,jééj,,,, 😵 😵 😵
elly krásne fotky, zlatučké detičky , kde ste boli na dovolenke?
My sme sa rozhodli s manželom , že sa začíname snažiť o pár mesiacov o babätko,,, 🙂 malý sa stále pýta kedy už bude
mat bračeka 😉
babulky ja sa už nepamätám kedy som dostala menzes po missede, neviete náhodou? lebo už je tomu mesiac aj týžden a ja som ešte nedostala, 😕

nefertitka
29. črc 2013

@mili1 ja som dostala az po 6 tyzdnoch... a kde ste boli na dovolenke?🙂

mabe
autor
29. črc 2013

ahojte, tak tedka odesly tchanovci a babicka manzova, prisly az na 20h na takovou malou kolaudacku. 🙂 tedka jak nam dovezly postele, tak mame v obyvaku nejak hodne mista na sezeni - palanda, dve kresla, dve zidle. 🙂 tak za tyden si vezmeme od manzove babicky pohovku s dvěma kreslama,( sice je to stary, ale my kdybychom si kupovaly sedacku, tak chceme poradnou a s dvěma detma bude stacit zatím stara, aby neponicily tu novou hnedka.) a znova budeme premistovat nabytek v obyvaku. 🙂 loznic uz mame hotovo,akorat nejaky obrazky připevnit na zed a je to. 😀
@mili1 no, chvilku ještě tri mesice, ale moc uz se tesim. snad to všechno pujde hrave. je videt, ze anicka taky potřebuje sourozence. jak krasne si povida s briskem.... 🙂 budu drzet moc a moc palecky, at jses brzo tehu a všechno je ok 😉

mabe
autor
29. črc 2013

a kde je ta bambi?

mabe
autor
30. črc 2013

dobre ranko děvčata, tak dneska u nas hodne fouka, ale je prijemne. oproti minulym dnim. dopo pujdeme k babicce na navstevu - deda je porad v nemocnici, tak ji trosku potesime a je tam i mamka a odpo asi hriste a balit na zítřek - odjezd na dovcu do soboty - 5 mamin a deti. 🙂 mam trosku z toho obavy, abych anicku zvladla sama 4 dny, ale zase tam bude plno deti a ona se sama zabavi. uvidíme co spani, mely by všechny decka spat na pude s jednou mamcou , ja ne, je to treti patro a není tam zachod. ona anicka se sem tam v noci budi, no uvidíme jak uspořádáme spani. jinak mame objednany jedno jidlo teply a zbytek nekde venku na vylete nebo studeny. 🙂

mabe
autor
30. črc 2013

holky, loucim se s vama, zítra dopo vyrazime na vysočinu, snad to zvladnu sama na anicku 🙂 pa v nedeli

bambi7
1. srp 2013

cafte babulky

mabuska slniecko chybala som 😉 slniecko moje
mam teraz vela roboty zajtra rano ideme na vychod robit svadbu tak makam a pripravujem vsetko 😉

tak som nemala moc casu ,boli sme aj u nasich tyzden s domkou maju velky bazen tak tam nam bolo lepsie ako v byte 😉
inak vsetko po starom

a vy ako babule? mabuska ako sa citis?
tak sa majte krasne v pondelok sa ozvem pa

casia
2. srp 2013

ahoj holky, jdu vás pozdravit u nás zatím vše ok 😉 ...jen ty vedra 😖 Mabe, jak ty parna snášíš, já to tak nerada....

mabe
autor
3. srp 2013

ahojte, tak uz jsme se vratily. bylo to bezva, i když psychicky narocny - 6 bab a 11 deti, vek 1-10 let. 😝 😀 ja spala s anickou a detma velkyma na pude, takze jsem se moc nevyspala. nekteri chodily curat, pak plakaly,....ale bylo to bezva, anicka si to uzila. tedka uz nas nic neceka, aspoň ne tak planovanyho. zítra si uzijeme tatu. 🙂 dneska budu spat jako dudek, spala jsem tak 5h za noc a to ještě prerusovane., proste cizi prostředí, deti se vrtela, funely a přes den se natáhnout neslo.
@casia no, nic moc, dneska jsme se vracely z dovci a uplne me napuchly nohy, zatím jsem to mela ok a sem tam mam pocit jako na omdleni z veder.
@bambi7 ahojky, chybela si a moc 😉 všechno u nas v poradku, uz mam +7kg, mala se vrti, brisko roste, zatím zadny problémy. mam poslední mesic na uziti anicky, ty vedra by mohly byt mirnejsi,ale....

mabe
autor
4. srp 2013

ahojte, tak dneska hic jako svina, blee. včera jsem mela poprvé otekly nohy z auta po ceste a dneska citim takovy mravenceni mirnejsi, ale zatím zadnej otok. dopo jsme byly chvilku venku, navecer zase nejakou prochajdu udelame. jinak zadny velky plany na tyden.

mabe
autor
4. srp 2013

deda je z nemocnice doma, stezuje si,ze to není porad dobry, ale nic mu nenasly, proste malo pil, tak zkolaboval. ale babicka - jak je tlusta, tak se ji udelala ruze na noze a mokva ji to. lezi doma a ceka, jesti y ji jeji prakticka nesla navštívit, deda bude volat v pondělí, jinak si mylsim,ze by mela jet do nemocnice, aby nemela otravu krve. emoticon ona samo nechce, jak je tlusta a ma sloni nohu...snad to dopadne dobře.

mabe
autor
4. srp 2013

ahojte, tak my unikly o vlasek te bource. byly jsme s manzou venku a trosku nas zastihl vichor po ceste, a dest uz nee, snad se ten vzduch trosku procisti.

bambi7
5. srp 2013

cafte babulky to teplo je uz hrozneee......ideme najest a pojdeme k nasim na bazen

mabus ako zvladasto teplo? da sa?a do meno uz je vybrate davajte si pozor babulky moje pekny den

mabe
autor
5. srp 2013

@bambi7 ahoj, no rano jdeme co nejdriv ven a vracíme se před 11h. praveze me poslední tri dny jakoby mravenci nohy a ruce z toho tepla. anicku jsem mela na zimu, tak jsem s tim problémy nemela, uvidíme tedka. dneska odpo jde k tchanovcum, zítra odpo s nasema na koupak, takze se snazim ji odpo nalezt aktivity s nekym jinym aji. jmeno uz tady probehlo 😀 - budeme mit Josefu, takze Pepinu, Pepcu,... 🙂 je to neuveritelny, ze uz jsem tak daleko, uz jen cca 12tt, snad to dopadne uz ok. musim zacit prat nejaky ty oblecky. mam je vytrideny, ale vyprat a dat do skrinky uz. zatím postýlku a kocarek jsem neresila, ale taky bych mela. mam to sice po anci, ale kocarek ma praskly kolecka, tak to musim nechat opravit ještě.

mabe
autor
5. srp 2013

holky, prosim o radu z jiného soudku? na nejakou dobu budeme mit půjčenou sedacku po manzove babicce(dokud budou decka maly), takze je uz dost stara, je to takovej semis. tchyne se nabidla, ze ji vytepuje a tedka me rekla,ze si to mam hadrem vypucovat, ze to není tak spinavy. cim bych to mohla vydrhnout? mate nejaky zaruceny pripravky?

mabe
autor
5. srp 2013

no tak jsu hodne na vazkach, ze si asi nakonec koupime novou sedacku. nejakou lacinejsi kvůli detem a pak za par let si muzeme koupit uz poradnou drazsi, ale novou. nejak me to smrdi, po babicce. mam uplne rozporuplny pocity, manza rikal, ze mam cas na rozmyslenou, at se tim netrapim a necham si to projit hlavou.

mabe
autor
5. srp 2013

ahojte, tak jsme se tedka vratily od tchanovcu, ja jsu nejaka na ne nasrana a vůbec me to tam nebavilo. u vecere svagrova vyklada, jak je to hnusny to jidlo od tchyne před anickou, pak ji tchan necha, aby ho anicka bouchala kusek dreva po hlave, boucha ji z vrchu do helmy na kolo a ji to pak boli,....vůbec nechapu. jsu nasrana, co to je za pristup a vychovu? vim, ze vychovavam ja, ale pak je tezky ji to nejak vysvětlit, ze tam muze a ...proste debilni napady.

o te sedačce silne pochybuju, asi se na to vykašlu a koupime novou, nejak se mi do toho nechce, no necham si ještě cas na rozmyslenou.

mabe
autor
6. srp 2013

ahojte, tak za chvilku razime ven nez bude hic a odpo jde anicka s nasema na koupak. 🙂 ja budu prat oblecky pro mimco a relaxovat.

bambi7
6. srp 2013

ahoj mabuska no ja by som radsej kupila novu /inak aj ked mas deti mozes si kupit aj drahsiu sedacku zalezi od materialu ak nechces teraz moc investovat tak kup lecnejsiu-/ tak sa dobre rozhodni 😉

no my sme doma vonku je moc teplo,zajtra ideme k nasim sa kupat a pridem az v piatok este ze maju bazem inak neviem 😀
upratala som byt tak zajtra mozem ist 😀
a co mate vy na plane?

mabe
autor
6. srp 2013

@bambi7 vedro dneska teda sileny. anicka jde za chvilku s nasema na koupak, ja budu odpočívat. a peru oblecky pro Pepcu. asi to tak dopadne, ze koupime novou

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru