• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
autor
@nefertitka anicka s tim nemá problém. chodila do skolky moc rada a i ten tyden od rana do 16h zvladla i se spaním, spis pro me to bude tezky. budu ještě dva mesice doma bez mimca a bude me smutno. rikam si, ze si ji preci muzu vzit hnedka po spani, cca v 15h. takze akorát dopo budu mit volno, pak si lehnu po obidku a jdu pro ni. :grinning:
13. srp 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak je to mozne a za chvilku se mi splni další sen a budeme 4? :grinning: uz se moc moc tesim, snad uz nebudou zadny komplikace a bude vse v poradku.celej tento tyden mam zajisteny aktivity pro anicku. zítra teda dopo budeme doma, odpo kamoska prijde nas ostrihat a pak ct, pa na pul dne k tchanovcum. a o vikendu tatinek :slight_smile:
13. srp 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe a ako to ubehlo, co?:slight_smile: este nedavno si pisala, ze sa idete snazit v januari:slight_smile:
13. srp 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka ubehlo to uplne silene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. srp 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko, tak dneska v noci se me zdalo, ze se Pepina poprvé pokadila od hlavy az k pate, tak jsem ji koupala poprvé a poprvé jsem ji kojila. emoticon krasnej sen. emoticon jinak dneska nemame nic v planu, dopo hrat a odpo prijde kamoska nas ostrihat.
14. srp 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, premyslela jsem, ze uz koupim balik plinek, tedka mají v akci ve sparu Pampers, jiny ja nekoupim pro malou prcinu. u anicky jako prvorodičky jsem koupila levnejsi a jak dopadl jeji zadek...zaparenej, zmokvalej, musim koupit kvalitni. doufam, ze to není az moc brzo....zase ta akce: http://www.akcniceny.cz/letak/15080/p/3/#letpg
14. srp 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tedka me anicka říká: az bude pepina venku, tak ji budu takhle drzet na rukách a ona se pocura do plinek :slight_smile: , to je strasne pro me dojemny, ty hormonyyy :grinning:
14. srp 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, ja jsem poslední dny nejaka vic unavena, ze by to brisko a celkove uz to telo se vic namáhalo? tedka jsem spala hodku jak zabita, vecer jdu spat v 22h.
jinak dneska v noci porodila jedna kamoska, další do po ma termin, ja chci takyyyy, teda uz chci ten listopad, i když strach z porodu taky je :grinning:
14. srp 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko, tak dneska v noci teda des sny. včera vecer me prepadla zase zrava a v noci jsem mela to stejny, i když jsem mela bricho na puknuti a taky se me zdaly sileny sny - babicka mela otevřenou ranu obrovskou na noze, nekoho jsem zapichla a pak teda dobrej sen, ze jsem mela uz pepinu v kocarku a kojila ji...proste jak jsme najezena na noc, tak mam divoky sny.nechapu tu zravost. ja si myslela, ze na konci tehu uz to nebude.
15. srp 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe keby si videla ake mam sny ja :confused: ...same vrazdy, mna chcel niekto zabit, nejaky chlap nizsej postavy potme v nasej spalni a podobne kraviny...fuj, ale ten pocit z toho sna potom...
15. srp 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka a ja myslela, ze je to tim tehotenstvim :grinning:
15. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe moze to byt aj tym, pamatam si, ze v tehu s Niki som mavala taketo sny tiez, ale moze to byt aj preplnenym zaludkom:slight_smile:
15. srp 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak dneska v noci jsem nejak zase blbe spala. včera vecer jsem si dala hodne melounu, takze jsem byla k prasknuti a chodila jsem i furt curat. tchanovci mají volno dneska, tak si vezmou na celej den anicku, aspoň bude mit zmenu a ja si pomaličku doma zase něco uklidim a budu lenosit trosku. :grinning:
včera jsme byly v ikei, tak jsem si koupila prehozy na ty nase kresla ikeacky a 2 lustry a sklenicky,...takze zase bude nas holobyt obyvatelnejsi :grinning: akorát teda jsem mela dost, projit celou ikeu, bricho me tahlo, zada bolely, uz fakt citim kazdej krok.
16. srp 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 ahoj, jak se mas kocko? jste zdravy?
16. srp 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no a bude to este horsie :grinning:
16. srp 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka jojo, to bude.
16. srp 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak dnesni noc hruza. sla jsem spat v 22h, ac unavena uplne nemohla jsem usnout a pak 2h v noci po zachode jsem nemohla zabrat, uz jsem nevedela, co mam delat. tedka jsem teda vstala, ale tesim se po o na kratkou siestu. odpo jdeme na narozeninovou tchanovcu na zahradu, tak to bude prima, spousta jejich kamaradu, grilovacka, preziracka (něco pro me) a anicka tam bude mit i kamarádku. emoticon
17. srp 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ahoj.vidim ze si tehu.musela si byt na rizikovom? Ci robis?
17. srp 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak absolvovala som hemato,imunologicku aj stitnu aj genetiku. Z genetiky este nemam vysledky ale vsade inde povedali ze mam super vysledky. Ze nemam na nic cakat. V podstate to dopadlo tak ako som aj cakala tak uvidime co bude dalej. Ja druhe dieta mat budem aj keby skaly padali:slight_smile:
17. srp 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzkat1 ahoj, no ja jsu od zacatku tehu na neschopence, ale mam to i kvůli tomu, ze anicku jsem nedostala do skolky, takze s ni jsem doma a ještě si ji uzivam. urcite po trech potratech bych stejne mela rizikovy, s moji praci by to neslo.
drzim palce na další mimco. ja si taky rikala, když to slo s anickou bez problemu, proc by nemelo jit další.
17. srp 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no ja prave nechcem byt pn. By som sa doma zblaznila.navyse mala je uz v skolke a tak ju tam aj tak musim nosit a chodit pre nu. Tam mas dake vychadzky?
17. srp 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 ja mam vycházky 3h dopo a 3h odpo, takze s tim vyzvednutim do skolky u tebe bych to videla v pohode.
18. srp 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe tak to je fajn 6hodin denne.ale mne pri poslednom tehu chcel dat gyndos max 4 a to je malo ked mam dieta.to ju akurat donesiem domov,skolku mame hodinu cesty od nas.
18. srp 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 no, tak asi zalezi na dr., ja dostala 6h za den. uz me to za chvilku skonci v zari uz jdu na MD :slight_smile:
18. srp 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no ja by som najradsej aj tak robila. Mna by doma svihlo,sama s mojimi myslienkami... Tak to ti v dobrom zavidim. Zelam vsetko dobre,snad aj ja uz budem mat to stastie onedlho.
18. srp 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 pokud vis, ze mas praci v poho a bude to pro tvoji psychiku lepsi, tak jasne.dekuju, snad uz to doklepeme v poradku, ještě 77 dni do porodu, drzim palec :wink:
18. srp 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe jasne ze to dotiahnete,najhorsie mas za sebou. Ucim autistov tak sa da:slight_smile:
18. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak dneska se mi nejak nechtělo z postele, jak je zamraceno zatím. dneska nemame nic v planu, tedka snidane, pak prochazkou nakoupit, uvarit a odpo zase nekam ven na hriste asi. zítra pojedeme na celej den k nasim asi.
19. srp 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ahoj.ako mozes ist na cely den ked si pn?
Inak toto tehu si robila nieco inak?
19. srp 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 ja to napsala blbe, mamka dojede a pak odpo pojedeme k nasim s mamkou. toto tehu jsem dělala vse jakobych nebyla. proste jsem si rekla, co se ma stat, stane se. jasne, ze jsem se s nicim netahala a tak...ale nijak vic neodpočívala az tedka, minulej tyden jsem zaspinila, tak se tedka hlidam a taky bricho uz me tahne a zada boli.
19. srp 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek