Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
20. srp 2013

@brisalek tak urob ako citis... Drzim palce aby to dobre dopadlo.a v tvojom pripade by som sla na testy kvoli veku. na genetiku musite ist spolu.

nefertitka
20. srp 2013

ahojte, konecne sa trosku schladilo zas, ze?

mabe
autor
20. srp 2013

ahojte, tak jsem byla s kamoskou na monitorech v porodnici a nic moc zážitek. ne ze bych si myslela, ze si to budu užívat, ale dvakrát tam byl prijem rodicich, takze tak tak se drzely, hekaly,..pak potrat, pani asi ve stejnym tydnu jako ja, sla na akutního cisare. 😝 uz tam snad nepujdu s kamoskou a snad ja tam pujdu az před terminem a vse bude ok.
@nefertitka konecne je dychatelno, co u dr.?

nefertitka
20. srp 2013

@mabe no, si si uzila dnes...
sono v poriadku, mam chodit kazdy rok, nie kazde dva a mam si samovysetrovat prsniky...to ja moc nedokazem...a uz vobec si to stlacat...tak ze sa mi kazdy mesiac po kramoch s nimi ma pohrat manzel 😀

nefertitka
20. srp 2013

vy si vysetrujete same prsniky?

mabe
autor
20. srp 2013

@nefertitka sem tam ty prsa pomackam, ale zadny velky vysetreni 😀

nefertitka
20. srp 2013

@mabe 😀
mne je to neprijemne, ono to treba magat tak az do hlbky a to mne vadi...

mabe
autor
21. srp 2013

ahojte, tak dneska dopo hriste s anickou a odpo si ji berou tchanovci a ja budu ještě zehlit nejaky věci pro pepcu a relaxovat. 😀

nefertitka
21. srp 2013

@mabe my tiez ihrisko doobeda a poobede veru este neviem 😝

mabe
autor
21. srp 2013

@nefertitka akorát ja bych tam potrebovala nejakej zachod. jenom co vyjde z domu, uz se me chce curat 😝 😀 pak to musim vydrzet 2h

nefertitka
21. srp 2013

@mabe to je neprijemne...ja toto mam inak cely zivot, aj mimo tehu, strasne casto cikavam a tiez ked ideme von, tak to tam musim drzat...dnes som napr. vypila len pohar vody zatial a jednu kavu a uz som 5 x cikala:(

mabe
autor
21. srp 2013

@nefertitka musíme to nejak vydrzet, nic jiného se delat neda a jak me tam pepca kope, tak je to o to tezsi

nefertitka
21. srp 2013

@mabe no ved uz ta tlaci;)a je normalne otocena?

mabe
autor
21. srp 2013

@nefertitka ja si myslim, ze je ještě hlavou nahoru, ale nevim. ona kope tak vselijak. zítra jdu do poradny, tak se poptam, jak tam je. dr. me bude delat UTZ velkej v 30tt, snad bude vse ok. ale jak jsem byla minuly pondělí kvůli tomu spineni u ni, tak se koukla na UTZ a plodovky je dost(u anicky jsem ji uz mela malo), placenta taky vypada v poho, takze snad to bude zase dobry.

nefertitka
21. srp 2013

@mabe bude🙂

casia
21. srp 2013

ahoj holky, tak mě poradna a sono v 30 tt dopadlo dobře, prdík má 1,7 kg, už je hlavou dolů a vše je ok, jsem moc šťastná 😉

nefertitka
21. srp 2013

@casia super 😀 uz len kusok🙂

mabe
autor
21. srp 2013

@casia jee, tak gratulaceee, me to ceka zítra.jsu z toho lehce nervozni. ta vcerejsi porodnice me moc nepridala. pripada me, ze mala min kope, ale je to asi psycho. 😀

casia
21. srp 2013

@mabe děkuji, doktorka říkala, že už bude teď míň kopat, že už místa je méně, držím palečky, napiš pak 😉

nefertitka
21. srp 2013

@mabe ja uz som aj na ten pocit zabudla, ake to je, ked dieta kope.... 😵

mabe
autor
22. srp 2013

ahojte, tak anicka uz jela k babicce a ja za chvilku vyrazim. ještě to chci vzit přes Lidl, mají tam akci punčocháče, ponožky detsky, tak pujdu něco nakoupit anicce a mozna aji pepci. snad tam nebude naval. 😀

mabe
autor
22. srp 2013

@casia jako citim ji skoro porad,a le uz to nejsou takovy herdy 🙂
@nefertitka je to zvlastni pocit, citit zivyho clovicka ve me 😀

mabe
autor
22. srp 2013

Ahojte, tak dnesni ko dopadla dobře. teda dr. udelala akorát kuk na me, cipek drzi, bricho velky jako mam mit(me teda pripada obrovsky uz). pristi tyden mam dojit na krev a za 14 dni na velkej UTZ. ja myslela, ze me ho udela uz dneska a ona ze az za 14 dni a zaroven ukoncime neschopenku. stitna zlaza taky dopadla v poradku.
dneska jsu zbita jako kun, vecer padnu. tedka ještě musíme k tchyni poprat ji k narozkam.

casia
22. srp 2013

@mabe tak fajn, odpočiň si 😉

mabe
autor
23. srp 2013

dobre ranko, tak noc naprd. kámošce se včera rozjely kontrakce, tak jsem mela v hlave, ze asi rodi...zatím se teda neozvala. ze včerejška jsu uplne unavena, takze dneska akorát hriste s anickou, zadny cestovani k nasim. tedka pecu kure a pak vyrazime ven. emoticon

nefertitka
23. srp 2013

@mabe my tiez ihrisko....
skolka sa nam uz blizi, co? 😉

mabe
autor
23. srp 2013

@nefertitka jojo, uz se nam to blizi. prave premyslim, jestli ma anicku spravny botky. ma tenisky na tkaničky, ale zase si rikam, ze to ma na dva mesice a prece ji nebudu kupovat novy na tu chvilku. myslis, ze ji pomůžou? zeptam se učitelek. zimni boty ma dvoje, jedny na tkaničky, druhy na suchace. včera sem ji koupila v lidlu punčochy, ještě premyslim co dal nakoupit. musim se podivat na jeji věci a projit, co ma malého. jako vim, ze ji to prospeje, ze je rada s detma, ale je to pro me velikanska změna. zase si rikam, ze ze zacatku, ji tam manza rano da v 8h a ja prijdu po obede.

mabe
autor
23. srp 2013

@nefertitka tedka hriste, po ceste vyzvedneme manzovu babicku, tchanovci jsou dneska na vylete cyklo v madarsku, tak at se jde provětrat a není celej den sama doma a odpo asi skocime prochazkou nakoupit. moc jsem toho nenaspala v noci, je to fakt hruza. vecer jsem padala na hubu, tak jsem sla spat v 22h a pak jsem v noci nemohla spat. porad sem myslela na kámošku, jestli teda uz rodi, prenasi uz tyden a tak...

mabe
autor
23. srp 2013

tak kamarádka uz porodila před 4h, takze to moje nespani a mysleni na ni mělo cenu, aspoň ze tak 😉

nefertitka
23. srp 2013

@mabe jej tak uz maju drobca;) Anicke rozhodne botky do skolky daj take, co si dokaze sama obut, aj zapnut...tkanicky by som jej nedavala...
my pojdeme dnes asi po obchodoch behat, 7.9. ideme na svadbu, musim si nieco kupit a Nikolke tiez nejake pekne saty, bo nema...ale dufam, ze nebude chora hned zo skolky a bude na nu moct ist

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru