Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
26. srp 2013

aj ja nef ale potom hned domov 😀 tak sme sa dohodli 😀

nef a co jej obliekas?a tam sa potom prezlecie ci ako to?daj info 😀

nefertitka
26. srp 2013

@bambi7 no dam jej tricko s kratkym rukavom, teplacky, alebo elastaky a teplackovu bundicku...vo vnutri aby jej nebolo teplo moc, preto ten kratky rukav, potom ked idu von, tak im ucitelky vacsinou kazu si aj tie bundicky zobrat a tam uz podla toho ako je vonku ich maju bud niekde odlozene nakope, ale ich maju oblecene...ak by si vonku moc teplacky uspinili, tak hadam im ucitelky povedia, ze si maju obliect druhe;)
ja sa bojim aj kakania, nevie si sama este utriet ritku, tak snad jej pomozu...inak nase skolky su kusok od seba, vasa je na opacnej strane mosta ako nasa;)

brisalek
26. srp 2013

@little_miracle díky moc za odpověď. Taky jsem si to tak myslela, ale nebyla jsem si jistá a dr. má dovolenou, takže tam s prosbou o nějaká vyšetření (potratila jsem už před 3 roky v 9ttú půjdu až za 14 dnů.

bambi7
26. srp 2013

ja som domku naucila utierat sa pre istotu tak vie clovek nikdy nevie,,,,
ja jej obleciem neviem co je to jedno ked to zaspini tak operiem ja ani take veci co ma naznicenie nemam 😎 neva ma ich dost tak operiem......

a co niky tesimsa?

bambi7
26. srp 2013

mozeme sa niekedy stretnut pri skolke a ist na kavu 🙂

bambi7
26. srp 2013

no idem nieco robit tak ahojte zatial

nefertitka
26. srp 2013

@bambi7 ved ani mne to neva, ked sa uspini, ved pracku mame 😉 ..jasne, stretneme sa;) neviem, ci sa tesi, skor asi naopak a Domka?

mabe
autor
26. srp 2013

@nefertitka tak ja doufam, ze anicce utrou prcku. sama to ještě neumi a tricko přes hlavu taky neda, jinak vse by mela zvladnout.

ladka4444
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
little_miracle
26. srp 2013

@brisalek ach jaj, presne viem co prezivas..... ja som mala 2x biochemicke a 2x spontanny potrat, takze miminko v nedohladne ☹

brisalek
26. srp 2013

@little_miracle to mě mrzí☹ a moc přeju ať se zadaří a vše je dobré. Dnes už chápu, jak je to náročné. I když u tebe teda mnohem víc než pro mě. Nám se první dcera podařila na první pokus a vše bylo v pořádku, druhé těhu bylo neplánovaná náhoda, takže mě to určitým způsobem ani tolik nevadilo (byly by s dcerou jen o 23 měsíců od sebe a dcera byla to náročné nespící neustále brečící miminko a když jsem otěhotněla teprve jsem se začala vzpamatovávat z psychického i fyzického "totálního" vyčerpání a říkala jsme si, že podruhé navíc s 2 letým dítětem k tomu to už nemůžu přežít🙂). Ale teď jsme se snažili 3 měsíce a věkem už moc času taky nemám, takže je to těžší a o to víc, že si říkám, že už to nemusí jít. Tak ještě jednou tfuj, tfuj, tfuj🙂

iv45
26. srp 2013

ahoj, zdravím všechny, tak mám za sebou klešťový porod, dva potraty a ted jsme 14+4, a genetika ok tak snad už bude vše OK, všem přeju odvahu a štěstíčko 😀

mabe
autor
26. srp 2013

@iv45 drzim palec pro toto tehu 😉

iv45
26. srp 2013

@mabe Moooooccc děkujeme 🙂)

mabe
autor
26. srp 2013

@iv45 nedekuj, uz tech spatnych udalosti bylo dost! 😉

mabe
autor
27. srp 2013

holky, premyslim, kdy jit na mateřskou, dr. me dala na vyber 6-8 tt před porodem, ze si to mam sama vymyslet. tedka beru neschopenku, materska se bere 28tydnu, ne? a tedka, kdybych nastoupila dřív 8t před porodem, tak budu mit dřív rodičovskou a tim padem min penez nebo mateřskou do pul roku dítěte? hmmm, neporadite?

mabe
autor
27. srp 2013

ahojte, tak zítra jdu konecne s anickou k dr. na nausnice, aby ve skolce nebyla jinaci. emoticon konecne me lidi nebudou rikat, ze mam peknyho chlapecka v ruzovym obleceni emoticon

mabe
autor
28. srp 2013

tak anicka uz ma nausnice, zvladla to uplne bezvadne. vůbec se nehla, akorát u druhyho ucha po vydelani te pistole, ji trosku tekly slzy, ale zadny rvani a tak...foto v albumu 😀 vypada uplne jinak, uz je takova velka 🙂

mabe
autor
28. srp 2013

holky, tak tedka tady sedim a brecim, asi jsu uplne blba, ale je to tak. anicka jezdi na odrazedle, rikaly jsme si s manzou, ze na jare ji poridime kolo. od tchanovcu znama ma bazar a oni si zaridily od ni kolo. nikdo se nas na nic neptal, jako obvykle jak oni to umi, coz me sere a koupily ho. vim, ze taky chteji anicce něco poridit, ale mají se zeptat, nebo se zminit....no, a tedka si anicku vzaly na odpo a tchyne rikala anicce ze ji poridily kolo a ze s ni pujdou ven to zkouset. proste me to mrzi a stve, chtěla jsem byt to ja a manza(tomu je to teda mozna jedno, nevim) kdo to poprvé s ni zkusi. nebo třeba nausnice, nikdo se me na nic neptal a anicka ma uz koupeny nausnice svoje první od pul roku, taky bych to chtěla vybirat ja. vim, ze to jsou prkotiny, ale...

nefertitka
28. srp 2013

@mabe mozno trosku aj tehu hormony k tomu prispievaju 😉 ...vies, musis si povedat, ked ti nieco vadi, potom nevedia...normalne, slusne im povedz ze toto a toto sa mi nepaci...
pozerala som rvoj album a fotku s nausnickami som tam nevidela:(

mabe
autor
28. srp 2013

@nefertitka anicka ma fotku v albu anicka od 3 let

mabe
autor
28. srp 2013

holky, byly jsme s manzou na sedačkách, a to zkouseni 😝 porad sedat, zvedat,.... 😝

mabe
autor
29. srp 2013

dobre ranko, tak anicka s kaslem celkem dobry, pujdeme za 2h ven na chvilku a odpo se musim jit podivat ke skolce na instrukce na po, v jake tride bude, co sebou a tak...uz se nam to blizi

mabe
autor
29. srp 2013

tak jsem byla se podivat do skolky na nástěnku, seznam věci uz tam byl, co ma mit sebou, tak nejak jsem zacla schůzovat, ze musim ještě poridit nejaky věci. 😀 anicka bude chodit do zlute tridy a budou tam i dve kamarádky ze hriste co zna,tak to je fajn. 🙂 nejak jsem si uvědomila, ze se to nezadrzitelne blizi. 😝 😀

mabe
autor
30. srp 2013

dobre ranko, tak anicka uz jela s dedou pro babicku domu a pak razi do zoo. 🙂 ja dorazim k nasim odpo a pujdu dokoupit nejaky ty věci anicce do skolky.

mabe
autor
30. srp 2013

holky, tak uz to zacina. anicka není doma na obed a me se nechce pro me varit. takze to vidim, jak bude ve skolce, tak bude chodit po o a me se nebude chtit pro me varit. ale musim se prece hecnout. rekla jsem si, ze si udelam testoviny se spenatem.
tedka jsem vysala, utru prach a hotovo. nejak se me nic nechce. emoticon

nefertitka
30. srp 2013

@mabe aj u nas to tak bude s tym varenim...ja som si dnes rano uz poplakala...tak mi to prislo luto, ze uz s nou nebudem tak casto...a prve dni urcite budem rumazgat... 😝

mabe
autor
30. srp 2013

@nefertitka takze vidim, ze i ty to tak spatne zvládáš a to nemas poprvé co zacne chodit do skolky. ja se nakonec prejedla tech testovin se spenatem a tedka me padaji oci, ale cekam az naší zavolají, ze uz jsou ze zoo zpatky doma s anickou a hupky do postýlky a pak za anickou k nasim 😀

nefertitka
30. srp 2013

@mabe no ved hej...chodila tam ale uz pred rokom a aj to necely mesiac...bojim sa aj tych chorob...

nefertitka
30. srp 2013

@mabe vies ja som s nou bola takmer vkuse, poriadne sme ju ani nikam nedavali ze strazit alebo tak...aj ked niekam na chvilu teraz ide, ze nie som s nou, tak mi tu chyba to jej dazvotanie a behanie 😉 ja na nej fakt asi moc lipnem

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru