Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
1. zář 2013

@nefertitka ja se taky budu muset drzet

mabe
autor
1. zář 2013

holky, co davate holkam na obleceni do skolky? nevim, jestli ji tam mam dovezt v teplákách, tim padem to ma aji na ven a prevlict do lehcich teplacku dovnitř. nebo v kalhotech jit do skolky a tepláky na prevleceni, jezis to je veda, nebo teda ja z toho delam vedu 😀

nefertitka
1. zář 2013

@mabe my ju dame rovno v teplakoch, alebo v elastakoch...plus dalsie do skrinky, keby potrebovala prezliect....ale teraz, ked z vonku pojdu rovno umyt ruky a na obed a po obede som hned tam pre nu, nevidim dovod, aby sa tam hore dole prezliekala.

mabe
autor
1. zář 2013

@nefertitka ok, tak ja ji dam taky v teplákách rovnou, ale zase tepláky dovnitř a ven ji dam asi jinaci. jakoze do skolky bych ji dala lehci. hmm, to je veda.

nefertitka
1. zář 2013

@mabe to teda je;) daj jej rovno tie lahsie a do skrinky teplejsie, oni ucitelky uz vedia odsledovat, ci tie deti treba obliect teplejsie alebo nie...

nefertitka
1. zář 2013

@mabe ale mas pravdu, je to veda 😀

mabe
autor
1. zář 2013

tak jsme se vratily z venku, navečeříme se a budeme chystat anicce věci do skolky. jsu tedka nejaka nervni a zmatena, jak ji oblict na zítra, co ji dat sebou,... 😝 😀

nefertitka
1. zář 2013

@mabe aj my sme uz zabaleni, ma tam nahradne teplaky, elastaky, ponozky, gatky, jedno tricko s kratkym, druhe s dlhym, jeden svetrik a jedno tricko moje take starsie, ked budu farbit vodovymi farbami a vyrabat nieco a tak...

nefertitka
1. zář 2013

@mabe 😢

nefertitka
1. zář 2013

inak pacia sa vam tieto saty?na svadbu, ze by som si ich kupila
http://www.saxana.sk/oblocenie/saty/spolocenske...

ellysa
1. zář 2013

My chodime rovno v teplakoch alebo leginkach.a tam ma tiez nahradne oblecenie plus maju oblecenie do telocvicne.maju aj taku mini telocvicnu

ellysa
1. zář 2013

@nefertitka nadherne

nefertitka
1. zář 2013

@ellysa 😉 dik, tak si ich asi kupim🙂

mabe
autor
1. zář 2013

@nefertitka vidíš, ja ji dala jenom jedno tricko zatím na prevleceni s dlouhym rukávem.manza říká, ze delam jakoby tam mela byt tyden, ze jde na jeden den a v ut ji muzu dat zase něco dalšího. 🙂 jinak teplejsi tepláky na ven, pak na vnitrek a 3/4 elastaky, dvoje kalhotky nahradni, pláštěnka. rano pojede v bundičce takove nepromokave, satek na hlavu, ksiltovku v které pojede. mikinu bude mit na sobe.

mabe
autor
2. zář 2013

ahojte, tak anicka uz je ve skolce. uplne v pohode to vzala, jak jinak u ni. prevlikla se sama, dala si kelímek s kartáčkem na svoje místo, pak teda se rozkoukávala hodne. neznamy deti, tak opatrne si sla hrat s hrackama, kde nikdo nebyl a hraje si na takovou pozorovatelku. ji to nijak nevadi, i na hristi, nez se seznami, tak takhle kouka. učitelce jsem rekla, ze teda sem tam zakasle, ale ze z nosa nic ani teplota, tak rikala, ze je to normalni a kdyby jim to pripadalo moc, tak me rekne v poledne. domluvily jsme se, ze zatím bude chodit anicka po obede a pak me sama rekne, jak to vypada podle ni. jedna učitelka tak 60 let a druha tak 40 let, obe dve strasne prijemny a super. jsu spokojena. emoticon i jídelníček jsme si s manzou hnedka prohlidly emoticon : bramborovy gulas na obed, na svacinu rohlik s nugátovou pomazankou. emoticon jako je me smutno, ale da se to. tedka se najim a jelikož jsem celou noc spatne spala z nervu ze skolky, tak si asi pujdu lehnout na chvilu. emoticon

nefertitka
2. zář 2013

@mabe nasa presne to iste, chodila tam hore dole a pozorovala...a stale za ucitelkou chodila. Som ju trosku smirovala, ked si myslela, ze tam uz nie som....obavam sa ale, ze po nejakej dobe jej to zas docvakna a bude plakavat...este ako sme tam boli, tak si nasla nejaku macicku na hranie a prislo nejake dievca a vytrhlo jej ju z ruk a Niki nic, vravim jej nech si ju ide zobrat pekne naspat, ze dievca sa neopytalo, ci moze, tak sla a zobrala...ale ked tam nebudeme, tak dufam, ze si nenecha skakat po hlave... chyba mi, drobec moj maly....ach jaj
ona dnes bude papat toto: chlieb, maslo, zeleninová obloha-paprika, ovocný čaj so sirupom a na obed rybacia polievka s lečom a zemiakmi, široké rezance, kakaová posýpka na rezance, mlieko ...teda dufam, ze bude 😉

nefertitka
2. zář 2013

@mabe tiez som sa stale budila...

nefertitka
2. zář 2013

bola som jej este dnes pokupovat nejake veci, som zistila, ze elastaky aj teplaky su jej uz male, aj dve tricka...

mabe
autor
2. zář 2013

@nefertitka no, tak anicka sedela sama a hrala si, jakoze nepotrebuje učitelku. ona to tak ma, ze nejdriv pozoruje a pak se rozjede. 🙂 jsu zvedava, co rekne učitelka na anicku a aji na to nachlazeni, snad se ji to zlepsi. 😝 a normalka jsem ji rekla, ze jdeme a daly jsme si pusu a ona si sla hrat. 🙂

mabe
autor
2. zář 2013

@nefertitka je to takovy zvlastni, ze na nikoho tady tedka nemluvim, nehucim a je tady ticho 😝 😀 . mela bych něco poklidit aspoň trosku. chce se me spat, ale nejak na to nemam klid az s anickou 🙂

nefertitka
2. zář 2013

@mabe super;) ja sa teraz citim tak dost divne, doteraz som sa divila, ani slza neukapla, len teraz mi to zacina byt luto...taka akoby nas od seba odrezali....v byte ticho, ziaden krik 😝

nefertitka
2. zář 2013

@mabe 😀 vidis, to iste sme napisali

mabe
autor
2. zář 2013

@nefertitka ja jsem teda taky nebrečela, ale manza rikal, ze jsem byla jakasi vyklepana a cela nervozni. divil se me. 😝 😀

mabe
autor
2. zář 2013

@nefertitka mame stejny citeni 😉

nefertitka
2. zář 2013

@mabe hej🙂 snad aj Domka to dobre zvlada...
je to hrozne, cele dni sme spolu a zrazu nebudeme...

mabe
autor
2. zář 2013

@nefertitka ja jsu uplne nemozna, sla jsem si lehnout a ačkoliv se me chce strasne spat, tak to nejde. nechce se mi ani uklízet a chodim po byte uplne bezmyslenkovite. 😝 😀

nefertitka
2. zář 2013

@mabe keby si videla mna, ako upratujem, zametam na etapy....medzitym rozmyslam, idem nieco ine urobit.... a tak dokola

mabe
autor
2. zář 2013

@nefertitka no, me se nechce ani zacit. za 1,5h vyrazim z domu, ještě musim po ceste na postu a podivam se do obchodu na nejaky sustaky pro anicku, ještě do jidelny skolkove zajit a na 12:30h jsu tam 🙂

mabe
autor
2. zář 2013

@nefertitka to je mazec, co to s nama dela, ze?

nefertitka
2. zář 2013

@mabe ja tu mam este haldu pradla, riadov a tak...neviem co skor 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru