Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
2. zář 2013

@mabe je a moj muz nic, absolutne ziaden stres 😕

bambi7
2. zář 2013

cafte babule no my sme uz doma maju adaptacn plan tak domka tam bola hodinku a pol v skolke a nechcela ist ani domov co som rada,no nebolo mi vsetko jedno 😉

pekne sa napapala a je tak zajtra tym ze neplakala tak uz asi do 12h a je....

ellysa
2. zář 2013

Ahojte aj ja som veru dnes trochu nervozna ako bude ked po nu nepridem o pil dvanastej ale az o druhej.ci bude papat.neviem co maju lebo mali napisane ze tento tyzden ma kazda skupina inu stravu tak neviem ci vobec nieco varene.a po obede sa spajaju do inej skupiny tak bude asi zmatena.hrizne to je vsak?esteze mna plne zamestnava drobec a birdel mam tiez ako v tanku.baby ake cislo noziciek maju baby.oliv strasne podrastla noha uz ma 28

ellysa
2. zář 2013

Sorry odisla nam nabijacka na nb tak mam net len na mobile a tu sa neda pisat

ellysa
2. zář 2013

A nam svokrovci posunuli roboticky vysavac tak pozeram ako vysava keby chcel aj zotriet sam

bambi7
2. zář 2013

elly caf jaj tie deturence nase ani mne nebolo vsetko jedno mala som viec strach ako domka 😉 ta je v pohode rano usmiata tesila sa

nefertitka
2. zář 2013

@ellysa nasa ma tiez taku....28🙂 a cela je nejaka dlha 😉
a ano je to hrozne...
@bambi7 tak super to zvladla;)

nefertitka
2. zář 2013

ja idem pre Niki az o pol jednej

mabe
autor
2. zář 2013

@bambi7 jee, vy uz jste doma? tak to ja ještě 2h, teda anicka. urcite to zvladne na cely dopo 😉
@ellysa anicka ma zatím 25 😀

mabe
autor
2. zář 2013

holky, to je tak krasny, jak resime uplne stejny věci 😉

bambi7
2. zář 2013

potom napiste babule co anicka niky a oliv ako to zvladli
nef kedy ides pre niky nemaju adaptacne ?

inak aj nas tato v pohode a ja na nervy tiez ze co budem doma robit ked stale spolu

nefertitka
2. zář 2013

a kolko mate deti v triede?Niki ma az 24, ak som dobre naratala a vacsina chlapci...sa tam este zalaskuje 😀

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 nie, ucitelka sa nas rovno opytala, ze kedy pre nu prideme, to su uz vacsie deti, kt. tam uz chodia dlhsie, iba Niki a este jedno dievcatko su v tej triede nove

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 o pol jednej tam mam byt, vtedy koncia s obedom

bambi7
2. zář 2013

praveze ch bolo okolo 16 no tak odhad co je super zajtra poratam 😀 dnes som nemala kedy sledovala som domka 😀

bambi7
2. zář 2013

domku

bambi7
2. zář 2013

u nas ze o pol dvanastej je obed a ze o 12 budem pre nu chodit ...ale hned sa povedala mami ale spinkat tam nebudem dobre , 😀

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 ja som to oratala na zozname, co mali na dverach skolky;) realne deti som neratala 😀

dufam, ze jej neni vonku zima a nevymysla tam na preliezkach 😒

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 nasa sa praveze spytala, ci tam bude aj spinkat...ona by mozno aj, ale ja este nechcem 😝 😝

bambi7
2. zář 2013

aj domka je medzi 4 roc ale ze ked este nebola tak skusime tak sme skusili tiez tam bola nova neviem kto este

bambi7
2. zář 2013

nef mas aj ten prispevok?zo zdr.dovodov rodicovsku?

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 ano mam, do oktobra

nefertitka
2. zář 2013

@nefertitka vraj to teraz uz mozes mat a chodit aj normal do prace a dieta do skolky...skusime to znovu, len ked nam to konci v oktobri, neviem, kedy s tym zacat,kedy ist znova k imunologicke

bambi7
2. zář 2013

aj predlzujes ci ides do roboty?

mabe
autor
2. zář 2013

holky, tak me za dva mesice prestanou starosti s tim, co budu delat... 😀 tedka jsu bezradna. a hlavne anicka poslední dny jak na potvoru ma problém se zachodem. zapomina při aktivitách a cvrkne si nebo se dokonce pocura, nevim co to ma za obdobi. jsem taky zvedava, jestli bude nachlazena a rekne učitelka doma nebo jak...

bambi7
2. zář 2013

neviem ako to je mne povedala ta uradnicka ze na 4 hod v skolke tak neviem ale mne je to jedno tak ci tak tam nema spat tak uvidime

mabe
autor
2. zář 2013

my mame 27 deti ve tride, to je mazec

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 skusim predlzit, ale aj robotu si chcem nejaku uz hladat

bambi7
2. zář 2013

mabus no coskoro budete mat mimco tesim sa mocccccc

ellysa
2. zář 2013

@nefertitka je ich 18 a maju dve ucitelk.boze to moja je aka nohata

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru