Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
3. zář 2013

@nefertitka ja jsem před chvilku dosla, byla jsem u dedy, tedka vysaju, najim se a pak ještě přes nakupy - anicce sustaky koupim, pro anicku do skolky.

bambi7
3. zář 2013

cafte babule
mabus je nchladnuta stale smrka a v noci zle spi ako jej to steka zajtra skocim k lekarke a uvidim co povie....

a vy ako dnes?
ja som uvaria,vysavala poumyvala parkety klasika a idem si dat kavu a venovat sa domke tak pekny den babule

mabe
autor
3. zář 2013

tak anicka dneska ve skolce zase pry dobry. takze zadnej problém, ale mame problém tedka s usinam jak dojdeme domu, včera to taky trvalo přes hodinu nez usla a dneska jsem ze skollky odesly později, dyl jedla a porad ještě nespi. tak nevim, jestlil je tak rozjeta, ale spat by chvilku asi mela.kasel se zlepsil, tak to jsu rada. doma ještě snedla svacinku ze skolky, zepry ma velkej hlad, tak nevim co jim davaji za porce emoticon

mabe
autor
3. zář 2013

@bambi7 jejda, tak snad bude brzo lip

mabe
autor
3. zář 2013

tak holky anicka jde zítra do skolky i na spani. me uz treti den trapi bolest zubu nebo dasne, ja nevim co to je. tak jsem se rozhodla, ze zavolam zubarce a vezme me zítra odpo, tim padem nemam cas jit pro anicku po obede a stejne je to takovy blby. beru ji v 12:30h nez dorazime domu a to po ceste mrci, ze je unavena, ja jsu z ni znavena, tak je 13h mozna vic a trva to hodinu nez usne a to ji ještě zahanim, kricim na ni. takze rozhozenej rezim. takhle tam pujde spat v 13h a ja si pro ni dojdu v 14:30h po svačince a pujde vecer spat zase o něco dřív. bavila sem se s ni a ona, ze by tam spala, ale ja ji porad beru po obede, ze videla jak pani učitelky rozkladaji postele na spani a tesi se na to. tak to zítra zkusime. ve ct jdu stejne na gyndu na 11h, taky bych musela moc spechat, v patek predporodni kurz do 12h, takze tak..jsu z toho teda takova spatna jakoze se ji zbavuju hnedka, ale aspoň bude mit spanek dřív a jasnej rezim a ja si pro ni dojdu v tech 14:30h a mame cely odpo.

nefertitka
3. zář 2013

@mabe ale nezbavujes sa jej predsa;) ved si potrebujes nieco vybavit a navyse Anicka tam sama chce ostat 😉
My dnes v skolke fajn, ucitelku rano na dve hodky mali inu, vraj ta je lepsia, ale ta ich bude mavat menej ako ta druha...tato vraj lepsia pre Niki je riaditelka...ze rano cvicili, malovali prstami a potom boli vonku...a vravela mi Nikolka, ze vsetky deti v triede tam plakali za maminami a ocinami 😝 ...Tak dufam, ze to od nich nepochyta aj ona.
Najblizsie tri dni tam ale nepojde, chcem aspon trosku obmedzit pripadne ochorenie, aby mohl aist na tu svadbu, lebo sa velmi tesi...

mabe
autor
3. zář 2013

@nefertitka anicka tam chce spat sama a hnedka po spani si pro ni dojde manza zítra a pak pro ni budu chodit hnedka ja. ona ma proste ten rezim rozhozenej, nez dojdeme domu...

bambi7
3. zář 2013

cafte babule
mabus to je super ze tam chce spinkat,
nef ja by som ju tiez nedala ked idete na svadbu ,

domka stale to iste smrkame a smrkame no uvidime tak sme doma,

tak babuky dobru noc

mabe
autor
4. zář 2013

ahojte, tak anicka uz sla do skolky s manzou, me ceka na 13h zubar. musela jsem se akutne prihlasit, nevim jestli to je ta osmička jak blbe roste, nebo zanet dasni, ale uz tri dny me to boli, tak at se me na to radsi podiva. manza si prijde pro anicku po tom spani a pak aspoň budou spolu sami beze me. když jsu doma, tak anicka s nim nevydrzi a je protivna sem tam na neho, tak budou mit klid. ja navštívím mamku po zubarce, mam ji totiž u nasich a navecer dorazim domu. 😀
anicka kaslala v noci 2x a tedka po ranu uplne malinko po vstani a pak nic. tak si myslim, ze uz to bude lepsi

mabe
autor
4. zář 2013

holky, tak premyslim, ze pujdu s anicou do cirkusu berousek. bude tady od ctvrtka na tyden, na slevomatu jsou vstupenky skoro za polovinu. 🙂 anicka ještě v cirkusu nebyla a ja naposledy, když jsem byla malinka

nefertitka
4. zář 2013

@mabe zober ju🙂 ja tiez najblizsie ked tu nejaky bude planujem, ze nikolku zoberiem...
mna inak takto osmicka trapieva dost casto aj teraz v maji som behala s tym, co mi to nedovolilo ani spavat:(vraj ked sa to bude este opakovat, tak vybrat von.
@bambi7 nevies nahodou, kde by som mohla zohnat nejake saty na svadbu?ja som uz pobehala hadam vsetko a nikde nemozem zohnat...nechcem spolocenske, ale take, co vynosim aj potom, len aby neboli zas uplne obycajne

mabe
autor
4. zář 2013

@nefertitka me dr. tu osmičku chtěla vzit uz před 4 mesicema, ale protože jsem tehu, tak me akorát vyvrtala kaz na ni a rekla az po tehu, aby me nedavala atb. tedka me mozna trapi aji ten zanet dasni, ja prave nevim, co to je..uvidíme co me rekne

nefertitka
4. zář 2013

@mabe ak je to osmicka, tak ti asi tak tri krat vymenia drenaz, nic ine v tehu nemozu...

mabe
autor
4. zář 2013

ahojte, tak jsem byla pro anicku ve skolce nakonec ja a pani učitelka mela se mnou rozhovor. pry jak dosly z venku, tak rekla anicce,at si prevlece tepláky od pisku a ona se zacla vztekat a aji pry mrskla raminkem, pak si lehla na zem a vztekala se. pak to pokracovalo s kolegyni v koupelne, ze ji nesly umyt ruce, pry si aji tahala za vlasy, to teda neznam. vim, ze anicka se vzteka, je schopna si lehnout, ale vlasy...tak se ptala, jestli to znam a ze oni koukaly a deti koukaly...ze vypada jako krehka holcicka a ona takhle. tak jsem ji vysvětlila, ze se umi vztekat, když ji něco nejde, tak je proste nastvana a do toho byla uz urcite v poledne unavena, tak jedno s druhym a když na ni tlacily, tak to ona se zasekne. tak pry si s ni mam o tom promluvit, ale nic nevycitat, jenom proste aby si to v hlave trosku probrala a oni pry ji nechaji, jestli se to bude opakovat.
jsu z toho takova trosku zmatena. je to normalni nebo mam ne spatny, ale zlobivy dite? jako učitelka z toho nedělala nic, ale treti den a ona uz se takhle vzteka a učitelky jsou z toho paf.... 😝

ellysa
4. zář 2013

@mabe nemas zle dieta podla mna aj ked preaguje dobre na skolku urcite je to pre nu aj stres nova situacia.mozno sa s tym tak vyrovnava a aj oli ked je unavena je zla
my v skolke vsetko oka.len z maleho sa stava srdos.este stale neplazi ani nesedi a.oli mi uz stavala v tom veku

mabe
autor
4. zář 2013

@ellysa učitelky to prekvapilo, me taky protože ve skolce se vždycky chovala slusne a tedka v te nove treti den....je pravda, ze mela blbej rezim. nez jsme dosly domu, tak sla odpo pozde spat a pak vecer pozde a rano brzo do skolky. tedka ji tam uz budu nechavat po obede spat a vecer dřív spat, aby byla lip vyspana. vis, je to pro me nova situace a uz treti den ve skolce učitelka se mnou mluvi, jako smala se, ale pro me je to trosku sok..

nefertitka
4. zář 2013

@mabe tiez zdielam nazor aky ma
@ellysa

no a my sme po dvoch dnoch v skolke chori 😠 ...ja som to tusila, ze tento rok to bude pokracovat v takomto duchu zas...teda je uplne malatna, nostek upchaty, zvysuje sa jej teplota...ja neviem, co spravim, ak to bude tak casto ako minuly rok...

bambi7
4. zář 2013

cafte nef my to iste den v skolke domke je uz lepsie uz len soplik a v pondelok skusime skolku co to spravi

mabus netrap sa ,vsetko prejde 😉 mala zly den a co kazdy ho ma 😉

my sme doma a hrame sa nic nove ,dnes som kupila rozpravku domke na cd -cku nech ma novu raz citam raz jej pustim kazdy den som citala a uz bez toho to nejde 😉

tak a co zajtra varite?

bambi7
4. zář 2013

a nef skore uzdravenie

ellysa
5. zář 2013

@bambi7
@nefertitka baby ja vam tieto choroby naozaj nezavidim musim si poklopat ze oli ako chodi skoro uz rok este chora nebola raz bola nachladnuta a chvalabohu ani maly este nemal ani sopliky

nefertitka
5. zář 2013

@bambi7 dakujem...
@ellysa mi hovor, ja som z toho na nervy...lebo viem, ze ked vyzdravie, dame ju naspat, tak zas do par dni chora a tak dokola...aky ma toto vyznam?muz sa ma snazi presviedcat, ze to takto nebude a bla bla...nechce si to pripustit, ale ved uvidi sam

mabe
autor
5. zář 2013

ahojte, tak anicka uz je na ceste do skolky, me ceka za 2h poradna, tak snad to bude vse ok. včera sem si s anickou promluvila a dneska uz sama rano rekla, ze když ji něco nepujde, tak se nebude vztekat, ale poprosi pani učitelku, tak uvidíme. emoticon

@nefertitka jejda, tak uz nemoc? po dvou trech dnech? tak at jste brzo ok. anicka teda, musim zaklepat, je uz lepsi, v noci vůbec nekašlala uz a tedka malinkato.

ellysa
5. zář 2013

@nefertitka vsak to a ak si najdes pracu kto bude tolerovat kazdy tyzden ocr.nemas moznost predlzit este rodicovsku?kamoska tak mala dcerku stale choru preliecovala ju liekom na imunitu a uz nebyva chora.skusali ste?

nefertitka
5. zář 2013

@ellysa ja este mam predlzenu rodickovsku do oktobra a potom to skusime zas, len ide o to, ze sme chceli, aby uz bola v kolektive, ja by som potrebovala tiez uz nejaky normal prijem...tato hypoteka co mame nas uz vystavuje...lenze ako pises, ak mam byt stale doma, to nik nebude tolerovat...ak by som otehotnela, tak by som bola aj za, aby Niki bola doma, lenze muz nechce o tom ani pocut, on je tou skolkou ako posadnuty, proste tam musi chodit a hotovo a otec a par dalich ludi mu vtlka do hlavy, ze musi byt v skolke casto chora, ze to je normal, ze si tak buduje imunitu a ze v skole bude menej chora.Ja si to nemyslim, ok, keby este bola chora, ze raz do mesiaca, ale nie ze ju tam dam a ona je po par dnoch chora. Imunitu to skor naburava si myslim. A v skole su uz deti starsie, s lepsou imunitou, neobcmulavaju tam roky neumyte hracky a podobne, tak si myslim, ze to s tymi chorobami nebude az take ako v skolke. Minuly rok brala imunoglukan tri mesiace, potom jej to zas muz vysadil, ze uz mu to pripada dlho...ale ked pojdeme k lekarke, urcite sa jej opytam zas na nieco, co by mohla uzivat, ved ju nenecham takto trpiet. Zaujimave ale je, ze ked je mimo skolky, tak nebyva az tak casto chora.

nefertitka
5. zář 2013

@nefertitka ja ju do tej skolky dam, aj ked este 5x ochorie, ale hadam to aj moj muz pochopi, ze to takto nejde...a budem si musiet najst asi nieco popri tom ako by bola doma, aspon nieco nejak privyrobit

mabe
autor
5. zář 2013

@nefertitka vidim, ze to není tak jednoduchy s tou skolkou u vas. ja jsem zvedava, jak to bude u nas. anicka tedka bere taky imunoglukan, tak jsem zvedava

nefertitka
5. zář 2013

@mabe neni veru...len neviem, co ked sa mi teda podari otehotniet?(aj ked tomu moc neverim), co ked od nej budem chorlaviet, hlavne prvy trimester a nieco sa stane zas kvoli tomu?:(

mabe
autor
5. zář 2013

@nefertitka vim,ze asi mas obavy, ale nijak to proste asi nevyresis. vim, ze je to blby asi, ale co se ma stat, stane se. urcite bude vse ok, drzim palec. ta smula se uz musí prolomit 😉

nefertitka
5. zář 2013

@mabe @ellysa a myslite, ze ked v sobotu nebude mat teploty a vlastne vcera jej zacala choroba, ze by mohla ist na tu svadbu?

ellysa
5. zář 2013

@nefertitka ak jej bude fajn preco nie

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru