Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
5. zář 2013

cafte

bambi7
5. zář 2013

nef mne povedala lekarka ze dva dni v skolke ked je domka chora to este nie je z skolky ze choroba az po 4dni tak to naa asi vonu ked sme boli dostala od niekoho....
takze uvidim ked tam bude kedy bude chora ,nam staci ked niekto kasle a viem ze do 4 dni to mame no uvidime --
nas tato zasa ze ked je chora tak tam nebude takze to rozhodnutie je na mne ...ked budem tehu co snad budem tak nebude chodit ja nemozem prve š mes byt chora mam v tehu zniz imunitu tak neude chodit .....

bambi7
5. zář 2013

co dnes varite?

nefertitka
5. zář 2013

@bambi7 podla mna aj dva dni stacia...dva dni v skolke a na treti chora, podla mna to ma odtial...

bambi7
5. zář 2013

nef moze byt ,mne sice povedala doktorky ze to domka zo skolky nema ze trva aspon 3 dni tak asi tak ale ved je to jedno ....... ved uvidis co bude ja skusim od pondelka dat do skolky a uvidim co bude
a niky je od kedy chora?

bambi7
5. zář 2013

a co svadba idete? uz je niky lepsie?

bambi7
5. zář 2013

a berie niky dake lieky od imunologicky?ake

nefertitka
5. zář 2013

@bambi7 my sme mali od vcera frankfurtsku polievku a kura na kapuste, a ty co si varila?

nefertitka
5. zář 2013

@bambi7 neberie lieky ziadne...asi by bolo vhodne,nieco jej na imunitu nasadit, predtym brala imunoglukan a Domka co berie?

bambi7
5. zář 2013

pecene kura a zem .kasu a salat

nefertitka
5. zář 2013

@bambi7 ak bude niki lepsie, tak ideme na svadbu, uvidime

bambi7
5. zář 2013

jasne domka berie uz aj rok lieky na imunitu

bambi7
5. zář 2013

ku komu chodis? a mala niky aj z krvi zniz imunitu?a ako je jej teraz

nefertitka
5. zář 2013

@bambi7 na kramare, ale neviem ako sa vola....ty?teraz je usoplena, zachripnuta, teplotu ma len mierne zvysenu a Domke?

bambi7
5. zář 2013

a brali jej krv na kramaroch?ved ked ma zniz imunitu hned davaju nieco na podporu ,domke ako zobrala krv a vysli jej 2 parametre znizene hned jej nasadila dva lieky a raz jej ten jeden na leto vysadila ale ten jeden berie stale ono je to trochu lepsie byvala chora raz na 3t teraz tak mesiac a pol vydrzi je to pokrok lebo v jesen zima bola casto chora.....a hlavne ak sme boli s niek kto chodi do skolky to bola hned chora za 4 dni ....napisem ti to meno do ip je to super lekarka ja som s nou max spokojna

mabe
autor
5. zář 2013

Ahojte, tak dnesni kontrola nic moc, mala je velka jak ma, pry predpisove, je hlavou dolu, ale je moc nizko a CS3. takze me dr. rikala, ze vic polehávat. Nemusim pry porad lezet, ale vic odpočívat, i prochazky si muzu dat a uklízet jednim prstem. jsu z toho trosku nervozni, snad ještě nejakou dobu vydržíme, jesteze anicka chodi do skolky a dokaze tam i spat. zase si rikam, kdyby to bylo moc spatne, tak me posle do nemocnice, nebo me naridim jenom lezet a nedomluvi se se mnou na kontrole az za 14 dni, co myslite? pry bricho netvrdne, tak je to dobry.

bambi7
5. zář 2013

mabus super ze je mala ok ,kedy to bolo zle tak hned povie lezat neboj len sa mas setrit a naozaj setrit 😉

a ako sa mate?

mabe
autor
5. zář 2013

@bambi7 jak ctu diskuze, tak vidim, ze kriticka hodnota je CS4 v mym tydnu, takze snad je to ok. dr. rikala, ze nemusim porad lezet, ale polehávat, když mam malou ve skolce. tedka jsem uz zaúkolovala babicky, takze mam o ni postarany i další tyden, třeba jednou pro ni zajdu, at se projdu. dr. rikala, ze nevidi zadny trvrdnuti u prohlídky, ani ja nic necitim, takze to je ok, akorát se proste vic setrit. mala je hlavou dolu, takze to je taky fajn. UTZ byl strasne rychlej, poradne jsem ji nevidela. akorát zmerila hlavicku, stehenni kost, rekla ze je tabulkova, dost vody, placenta v pohode.

bambi7
5. zář 2013

super ze mas pomoc 😉 len pekne oddychuj slniecko nase

nefertitka
5. zář 2013

@mabe tiez si mylsim, ze keby to bolo kriticke, tak ta posle do nemocnice...a navyse ti ani neprikazala cisto iba lezat, neboj 😉 takze hlavou dolu, takze hura na prirodzeny porod 😉

mabe
autor
5. zář 2013

@nefertitka no, zatím to tak vypada na prirozeny a snad nejakej ten tyden vydržíme

ellysa
5. zář 2013

@mabe setrit sa ako povedala a bude ok

mabe
autor
5. zář 2013

takze si myslite, ze vydrzim? kdy z nebudu uklízet, delat velky vylety...ona mala totiž je dost dole pry, takze me na ten cipek tlaci. jinak tvrdnuti nemam a jiny problémy.

nefertitka
5. zář 2013

@mabe ja som s niki od 24tt mala tvrdnutie, bola nizsie, skracoval sa mi krcok, z ktoreho mam este aj odrezane, mala som ho pootvoreny a vydrzali sme do 36tt;) neboj....

mabe
autor
5. zář 2013

@nefertitka dodalas me optimismu,ze to zvladneme. anicka chodi do skolky, pak ji vyzvedne nejaka babicka nebo manza. zítra po skolce jde k tchanovcum do soboty vecera, v nedeli s manzou, pak v tydnu ty babicky se budou stridat. snad ještě nejakou dobu vydržíme.

bambi7
5. zář 2013

mabuska neboj vsetko zvladnete len sa pekne setri
ja som sa od 30t otvarala sice iba na 1,5 cm a zvladli sme to do 38t 😉 tak pekne oddychuj

vsetko zvladnete babulky nase sikovne 😉

mabe
autor
6. zář 2013

dobre ranko, tak anicka uz je na ceste do skolky, ve skolce si ji vyzvednou tchanovci a budou ji mit az do zitrejsiho vecera. manza ma zitra tenisovej turnaj, tak bude celej den pryc. v nedeli chci, abychom byly všichni spolu, manzu vyslu s anickou ven a tak a v tydnu bude chodit zase anicka do skolky, tak jednou naší vyzvednou, jednou tchanovci a takhle to nejak zpytlikujeme.

nefertitka
6. zář 2013

@mabe no vidis, ma ti s Anickou kto pomoct;)

mabe
autor
6. zář 2013

@nefertitka to jo,ale jak to bez ni vydrzim az do zitrka vecera? je to pro me tezky 😝

mabe
autor
6. zář 2013

holky, me uz ta moje holka tak chybi 😝 a to ji uvidim az zítra vecer, zase mam klid na lezeni

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru