Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
12. zář 2013

nef je chora ma teplotu ,soplik a vsetko jej steka takze zle spala ideme k lekarke o 10hod
a vy ako nef?

bambi7
12. zář 2013

mabus no vidis ide to rychlo ,len pekne lezkaj musis vydrzat do 38 😉

mabe
autor
12. zář 2013

@bambi7 tak u vas nemoc propukla? doufam, ze nas to mine a bude to jenom ryma. 😝 vis, uz me otrnulo a nechce se me lezet, ale nic nedelam a polehavam. tedka jsem dala varit jidlo a jdu zase zalehnout 😀

bambi7
12. zář 2013

ja viem ze sa nechce ale musis vydrzat este chvilocku slniecko ,ja som musela od zaciatku do konca lezat a vydrzala som .....hlavne nech je pepina ok to je dolezite zvladnes vsetko nebojjjjj

bambi7
12. zář 2013

pokial ti lekar nepovedal ako mne ze musim stale tak jasne len oddychuj 🙂

mabe
autor
12. zář 2013

@bambi7 dr. rikala, ze muzu aji ven na prochazky,ale proste vic lezet a odpočívat. ja do te doby fungovala jako před tehu normal. tedka tak 70% dne lezim.

nefertitka
12. zář 2013

@bambi7 no chuda, tak nech sa rychlo polieci...Niki uz vcelku dobre, este je trosku zachripnuta, ale uz fajn, stazuje sa este na uska, ze ich ma zalahnute...
tak v pondelok ju posleme pre dalsi bacil 😠 😝

mabe
autor
12. zář 2013

@nefertitka at jste brzo fit. ja doufam, ze anicka bude v pohode.

mabe
autor
12. zář 2013

dneska jedu s manzou pro anicku do skolky, snad to zvladneme s pepcou, nikde chodit nebudu, ale chci se zeptat, jak ji to jde a tak...proste mam pocit, ze tam po tydnu musim jit a zkontrolovat to

bambi7
12. zář 2013

cafte babule tak sme boli u doktorky a povedala mi ze domka mava pri kazdej chorobe teda skoro pri kazdej vys ,teploty ze ak to bude taktok ze 4 dni v skolke a 2Xchora ze nedoporucuje tam chodit ze je to zbytocne ,este zenie su ani chripky a uz je 2X chora ,,,,,mam skusit 2 mes a ked to bude to iste tak o rok ,aby si nerozhadzala imunitu uplne.....

bambi7
12. zář 2013

no teplota uz 38 no uvidime vecer ....
lezka a pozera rozpravku a ja pri nej

mabe
autor
12. zář 2013

@bambi7 chuderka mala. ja za chvilku vyrazim pro anicku. rikam si, muzu? nepotentuje se něco? zase se trosku projit me asi neuskodi. a hlavne jedeme autem, takze jenom z auta do skolky a hotovo

bambi7
12. zář 2013

mabus neboj ten kusocek mozes a potom budes oddychovat ked idete autom to je ok pa

mabe
autor
12. zář 2013

@bambi7 jojo, presne tak 😉

mabe
autor
12. zář 2013

ahojte,
my byly dneska pro anicku a pak jsem se rozhodla, ze si udelam "prochazku" do ikei na sedacku, nikde jsem dlouho nechodila, jenom na sedacky a hotovo. nic me nebolelo, nepíchalo, tahlo bricho, ale to je normal, tak snad bude vse v poradku. dr. me prochazky nezakazala, tak sem to dneska zkusila a zítra budu pekne odpočívat zase. 😀
ta skolka anicku pekne meni. je super, ze je samostana - oblikani, cisteni zubu,...ale az moc to chce a venku chce sama se rozhodnout a prejit silnic,.....takze je takova rozverna moc. třeba ji to prejde, ale byla v tom obchode silena, všude všechno zkousela, sedala, skákala,....
bavila jsem se s učitelkou, tak pry je moc hodna, všechno dela sama,....takze jsu spokojena, ze jsem tam byla po tydnu a přeptala se na anicku a není zadnej problém s nicim. 🙂

nefertitka
12. zář 2013

@mabe sikulka je Anicka;)
nasa je nejaka pobesnena dnes, vystraja, neposedi, neposlucha, normalne ju nespoznavam... tak sme jej schovali oblubenu hracku a popocuvali sme si asi hodinovy srdcervuci plac...teraz uz sedi a pozera telku. tak hadam uz nezacne, dostane to rano. Toto zatial na nu zvykne zaberat....

A ja zas neviem, ci nemam zapal mocovych ciest, stale ma to stipe odspodu, cikam asi tak 5 krat za hodinu, neboli to pri cikani, ale je to take neprijemne nejake a nejak ma sem tam tak dost silno pichne vlavo niekde od mocaku...tak zajtra idem k lekarke pre istotu a pojdem aj ku gyndovi, ked doberiem gynoflor, nech mi radsej zas spravi kultivaciu, nech som si na istom, ci som sa toho zbavila, alebo nie, takze snazilkovanie tento mesiac nehrozi 😒
A zas mi robi problem ta osmicka, po 3 mesiacoch...aj ucho ma z nej pobolieva, aj uzlinu tam mam zvacsnu, nejaky som lazar v poslednej dobe

mabe
autor
13. zář 2013

dobre ranko, tak anicka v noci pokašlávala, ale byl to takovej ten drazdivej kasel z rymy. rano jsme vysaly a uz to bylo lepsi. strasne chtěla jit do skolky, tak sla, odpo pro ni jdou tchanovci a dovedou az navecer. budou u nich doma, tak je to jedno, jestli je anicka doma nebo u nich doma. ja budu odpočívat a nic nedělat, uvareny mam ze včera.

mabe
autor
13. zář 2013

@nefertitka fakt je sikovna, akorát nejak hodne lumpaci a chce uz rozhodovat o vsem sama 😝 😀 vidíš, tak ze by byly erupce na slunci včera?urcite si nech všechno vysetrit, at jses v poradku a můžete se snazit 😉 ja byla se zubem min tyden u dr. a zatím tuk tuk je to dobry, ale osmička pujde ven po porodu, roste me blbe.

nefertitka
13. zář 2013

@mabe tak som bola u lekarky, v moci mi nic nenasli a aj tak mi predpisala antibiotika....nechapem, neviem ani, ci ich zacat brat, pockam asi do pondelka, pojdem ku gynekologovi a opytam sa ho na to. Lebo ked v moci nic nemam a je to gynekologickeho povodu, tak nech on radsej urci co a ci mam brat nie?Nerada to beriem, ked to nema odpodstatnenie, co mi to dala preventivne?nechapem, naozaj...naco, ked mam moc cisty?Som jej povedala, ze castejsie cikam, ze ma to pali, tak asi kvoli tomu mi to dala. Ja si skor ale myslim, ze nemam doliecene tie koky a tie to dalej sposobuju...a na to je odbornik skor gynekolog...ja neviem, co by ste robili vy?

nefertitka
13. zář 2013

A nechapem, Niki je dnes zahuhnana, usoplena a ma slzave oci a tece jej sopel, to jej akoze pokracuje choroba, ci ma novu???ach jaj

nefertitka
13. zář 2013

ja uz neviem, co robit, ja nemam na toto nervy, stale sa bat co si prinesie zo skolky...byt to len na mne, tak tam vobec nechodi!

bambi7
13. zář 2013

nef ak ta pali tak preto to dala ,ak ta to pali tak si ich nasad naco budes cakat 😉 budes fit a nab.mesiac sa snazite o mimco 🙂

juj niki no mozno to pokracuje ,ze sa jej to az teraz uvolnilo chuda male to je ako nasa domka ,ta ma teraz teplotu 38 tak uvidim co bude vecer......zasa nespala moc teraz uz aspon smrka uz sa jej to pusta tak v noci sa jej zle spi.....

ja idem postavit este zemiaky na zem .kasu a masko na stave k tomu je a bude......

mabe
autor
13. zář 2013

@nefertitka nevim, ale pokud te pali curani, tak asi fakt mas něco s mocakem. tezko rict, nejsem dr. 😝 tak nikca zase zahlenena? ono to počasí je naprd. ja jsem zvedava s jakou dojde anicka ze skolky, to jde ještě k tchanovcum, takze ji budu mit pod kontrolou az vecer. snad je to jenom ryma. učitelka včera rikala, ze to tedka bude často.

mabe
autor
13. zář 2013

holky, vidim, ze vsechni prcci nemocni, snad to u nas bude bez teplot a nejakyho velkého nachlazeni a přes vikend se to zase zlepsi

nefertitka
13. zář 2013

mna to sice pali, ale je to skor o tom zapale co som mala, alebo stale mam mozno, tie koky vsetky, asi sa nedoliecili, ved ked nemam nic v moci?

nefertitka
13. zář 2013

tie tabletky co citam sa dost tazko znasaju....na zaludok a maju kopu neziaducich ucinkov a to takych, az mi je zle ked to citam

mabe
autor
13. zář 2013

@nefertitka no, ale když te to pali při curani a třeba to jsou atb i na gyn problemy

nefertitka
13. zář 2013

@mabe no je to mozne...ach jaj, teraz ma aj ta Niki trapi, k dr. uz nestihame, o 12tej konci 😒

mabe
autor
13. zář 2013

@nefertitka ja taky porad premyslim nad anickou, aby to bylo jenom nachlazeni...ono mame starost o ty nase prcky

bambi7
13. zář 2013

nef tie ATB mouuz byt sirokospektralne to znamena na viac veci.....a nez,ucinky popisu vsetko aby sa chranili to je tusim pri vsetkych liekoch 😉
a co varite vy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru