Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
17. zář 2013

@zuzkat1 u nas je to naopak.... 😝

zuzkat1
17. zář 2013

@nefertitka moja povinne ma ale nepovinne nie. Rotavirusov sa nebojim este nemala ani len miernu hnacku. A pneumokoky? To je dobrovolne? A aka zltacka? A? Ci ta co je v hexe? Ja nepovinne neriesim vobec. Aj povinne mi pridu zbytocne.

bambi7
17. zář 2013

domka na zltacku A je zaockovana....aj na kiahne

bambi7
17. zář 2013

babule idem nieco robit tak cafte zatial
nef daj vediet co v skolke

mabuska slniecko davaj na vas pozor 😉

nefertitka
17. zář 2013

@zuzkat1 pneumokoky neboli povinne este ked sa mala narodila, ona sa narodila na konci roka 2008, od r. 2009 uz povinne boli, ano zltacku A myslim,to je nepovinne...ved to, ja ockovanie tiez nemusim

nefertitka
17. zář 2013

@bambi7 ok🙂

zuzkat1
17. zář 2013

@nefertitka ja by som sa viac bala keby mala tie nepovinne. Neverim ockovaniu. Podla mna aj imunita sa jej kvoli ockovaniu pokazila.

nefertitka
17. zář 2013

@zuzkat1 tiez si myslim, ze ockovanie znizuje imunity a to dost podstatne....a tiez si mylsim, ze mala Niki kvoli tomu ekzemy...

zuzkat1
17. zář 2013

@nefertitka uz len to dokazat..

nefertitka
17. zář 2013

@zuzkat1 ved to...

zuzkat1
17. zář 2013

Uz pojdem off...majte sa pekny den🙂

casia
17. zář 2013

@zuzkat1 cpu se nivou celé těhotenství, ptala jsem se doktorky a ta říkala, že je to moc velká hysterie co jíst a nejíst v těhotenství, když budeš mít nějaký kvalitnější, třeba gorgonzolu a tak, tak bych v tom problém neviděla, ono na konec pos... se může člověk z čehokoliv 😉

nefertitka
17. zář 2013

@casia zdielam tvoj nazor, ja som tiez jedla na co som mala chut...aj ananas a ten je vraj velky strasiak...no a nic sa nestalo 😝

baby, pockali by ste na kontrolnu kultivaciu a snazili sa az v oktobri?alebo by ste posluchli lekara, ked este ani nie su vysledky, ze uz sa mozme snazit?mne to pride divne...

mabe
autor
17. zář 2013

@zuzkat1 no, nemelo by se nic s majonézou, plesnivy syry kvůli listerioze - jako když není něco zpracovaného poradne, ale zase se nemá nic prehanet. a jak ti je, dobry všechno?
@nefertitka utika to, anicka uz treti tyden ve skolce, 14 dni od poradny ubehlo a ve ct jdu znova na ko. snad bude nalez stejnej nebo ne nejak strasnej, abych mohla normalka fungovat. nebudu nikde behat, ale ne porad lezet..

mabe
autor
17. zář 2013

@bambi7 davam neboj, vzdyt ja se tak neskutecne flakam az me je to nekdy blby 😀

nefertitka
17. zář 2013

@mabe vobec sa nemusis uz az tak obmedzovat, teraz to pritiahnem za vlasy, ale ak by si uz aj za tyzden mala rodit, nic sa nedeje uz...len bude babo trosku mensie...ale je to neuveritelne, este si len pisala, ze sa idete snazit a uz ides rodit...mali by vymysliet nejaky vitamin na subjektivne spomalenie casu, teda aspon pre mna, lebo ja tomu proste neverim, ako mi to leti...ved za chvilu budem mat vnucence a budem sa krcit o palicke

nefertitka
17. zář 2013

@mabe ty by si cakala ci ?vid prispevok vyssie

mabe
autor
17. zář 2013

@nefertitka počkej, na vnoučata je ještě brzo!!! 😀 😀 😀 ja vim, ze uz by mala byla asi v pohode, proto jsem si rikala, ze do ko, to je ve ct, a když nebude nic uplne spatne, tak bych chtěla vic fungovat. odpočívat, když bude anicka ve skolce a třeba pro ni i jit sama. mam pocit, ze musim jit do skolky zeptat se co se deje a tak...
@nefertitka kdy mas ty výsledky kultivace? za 14 dni, ne? to bych počkala asi radsi na další mesic, pro tvůj klid a psychiku, jeden mesic sem, druhej tam....

zuzkat1
17. zář 2013

@mabe majonezove veci jem... Ale plesnove syry nie. Ja som tak vedela ze plesen zabija plod. inak jem vsetko. Zatial ok tak uvidim.este to neberiem moc vazne.

casia
17. zář 2013

u nás vše ok, pořád 2v1🙂jen mě začalo občas pobolívat jako při menstruaci, prý to jsou asi poslíčky nebo nějaká tréninková činnost dělohy nebo jak roste, v každém případě jsem to včera říkala doktorce, ta říkala, že dobrý, že jsem zavřená, bříško roste, pinďa kope jako divej....furt se bojím, že už porodím a doktorka říkala, že jsem spíš adept na přenášení 😀
@mabe je Ti lepší když více odpočíváš?...mě přijde, že je mi stejně ať se válím nebo něco dělám, naopak, když nemám moc pohybu, cítím se taková rozlámaná 😒

ellysa
17. zář 2013

nef on ich nenosil skoro vobec.ja mam okuliare od vysky teraz nejake dva a pol a uz ich nedam z nosa

mabe
autor
17. zář 2013

@zuzkat1 ja jsem to to tehu nebrala vazne do toho NT screeningu, pak jsem se uz zacla radovat. asi to byla takova moje obrana, abych pak kdyby nahodou....se z toho neslozila
@casia tak to ja mam mekci cipek a mala je uz hodne dole CS3 v 32tt, tedka uvidíme ve ct jak to vypada, hodne odpocivam jak chodi mala do skolky, chtěla bych vydrzet ještě par tydnu. jinak kdyby me dr. to nerekla, tak krome obcasnyho pichnuti nekde, jak mala se hejbe me nic není, zadny tvrdnuti, bolesti jako MS a tak....tak snad to bude dobry.no, myslim, ze je to jedno jestli odpocivam vic, ale nejsem dr. uvidme co se deje vevnitř. a psychicky je me lip, když se vic hejbam, taky jsu rozlamana, ale do ct to vydrzim uz.

zuzkat1
17. zář 2013

@mabe to je v 12tom tyzdni? A co tam vlastne zistuju? Pre mna su aj tripple testy dolezite.

nefertitka
17. zář 2013

@mabe tie vysledky budu za 5 dni, lenze to uz bude davno po ovulacii...skusam totiz prvy krat ovu testy a vcera vysiel asi pozitivne, este dnes by sa dalo posnazit, ale to uz asi nechame tak, to uz je tlacenie na pilu, no tak som si na testoch aspon odsledovala, kedy mam cca ovu🙂

casia
17. zář 2013

@mabe to je jasný, já jsem ráda, že mi ta doktorka vždy řekne, je to ok a né žádný podrobnosti, taky by mě asi trochu vystrašila, s bolestma se na mě usmála říkala, hele už nějakej pátek to dělám a vím jistě, že menstruovat nezačnete🙂a že čím víc mě to bude bolet teď, tak tím lepší trénink dělohy pro průběh porodu, vždycky mě vyklidní🙂tak ať hezky držíte...zase je fakt, že ty děcka co se rodí později jsou obrovská a rodí se hůř, takže porodit o pát týdnů dřív je v pohodě si myslím...

mabe
autor
17. zář 2013

@zuzkat1 na NT screeningu ti vezmou krev na tri hormony v tele a udela se UTZ, jestli je pritomna nostni kustka a organy všechny. dela se to do 13+4tt a pak ty tripple testy v 16tt z krve, ale tam jsem nebyla. u anicky jsem mela blbou jednu hodnotu, pak nervy a amniocenteza, takze jsem odmitla. stejnes e pak cekalo na velkej UTZ v 20tt. zbytecnej stres.
@nefertitka ja bych to nechala na další mesic, at mas klid psychicky.
@casia jako me dr. nechtěla nejak strasit, rikala, ze mam mekci cipek, mala hodne dole, tak vic odpočívat, ale muzu chodit ven. když ja sem si rekla, ze do další ko radsi vic polezim pro jistotu. nechtělo se me rodit v 32tt. no, když bude dřív dobry, ale nechtěla jsem, aby musela do inkubatoru zbytecne, tedka uz by to mělo byt snad ok a dýchala by sama.

mabe
autor
17. zář 2013

holky, tak ja jsu uplna krava. mela jsem jit dneska do poradny. tedka me volala sestřička, ja si nezkontrolovala datum a normalka byva poradna ve ct, tka jsem s tim pocitala. takze jdu na ko az 3.10. ach jo, ja chtěla vedet, jak to se mnou vypada. budu muset ještě počkat dalších 14 dni. 😝 jsu na sebe nasrana. zase kdzy nemam nejaky bolesti, tak by to mělo byt dobry, ne?

zuzkat1
17. zář 2013

@mabe jasne ze je to ok.keby bol problem tak ti daky termin da uz skor.iste nic nie je.
Ja som mala pri hani ok tie testy. Tak dufam ze aj teraz budu.

mabe
autor
17. zář 2013

@zuzkat1 jsu nastvana, ze jsem třeba mohla byt vic v klidu, ze cipek drzi 😝 ale kdyby se něco delo, tak to snad citim, jako třeba bolesti nebo tak a jela bych na pohotovost.

zuzkat1
17. zář 2013

@mabe neboj.uz aj keby porodis-co iste nie-aj tak uz je to ok

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru