Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
18. zář 2013

@nefertitka z kefiru nie ale z rybieho oleja ma do 5 min prezenie

mabe
autor
18. zář 2013

tak anicka uz lezi v posteli a posloucha macha a sebestovou, manza je na pivu. ja si udelam něco na jidle a zalehnu k telce 😀

mabe
autor
18. zář 2013

@nefertitka drzim palce, at to vyjde 😉

nefertitka
18. zář 2013

@mabe dakujem, dufam a dufam, ze sa nic nepokazi uz...
nasa zas pozera Macka Uska;)

mabe
autor
18. zář 2013

@nefertitka anicka jak spi ve skolce jenom tak pul hodky, tak je zrala v 20h na spani. takze začínáme v 19h ocistu, pak cteni pohádek tri a tedka posloucha macha a sebestovou a u toho usne za chvilicku. 😀 urcite vse dopadne dobře, musí 😉

nefertitka
18. zář 2013

@mabe musi musi;) a snad sa to vobec aj podari
nasa dnes vobec nespala, taka je nervna teraz ako je unavena, ze az...uz ide ale hajat

mabe
autor
18. zář 2013

@nefertitka urcite se podari 😉 a dojde to do zdarneho konce 😉 drzim palecky 😉

nefertitka
18. zář 2013

@mabe dakujem🙂

mabe
autor
18. zář 2013

@nefertitka nemas zac, zaslouzis si dalšího prcka 😉

mabe
autor
18. zář 2013

tak tedka si delam veceri poslední. chleba s maslem a varenym vajíčkem, mnaaam. uz se tesim to zase budou v noci sny tezky, ale co mam na to chut 😀

bambi7
18. zář 2013

cafte babule
na tanecnej super domka sa vytancovala a ponatahovala a ma tam kamosku lujzu 😉
tak sa tesim ze sa jej paci

domka teraz sla spat ta nie je ani unavena ani nic ,a to nespava uz od 1,5r ved viete ta ma tolko enercie ze nechapem,pocuva este cd sipkova ruzenka 😉

no nef do dielnicky sme chodili doobeda teraz od 14 chodime tak nab.tyzden sa mozeme dohodnut 😉 napr v utorok....
v pondelok a strebu mame tanecnu 😉

bambi7
18. zář 2013

drzim palce nef na snazenie ,ja som pocula tiez o tom inofolic skusim aj ja 😉

mabe
autor
19. zář 2013

ahojte, tak noc desna. jak jsem se včera prejedla, tak jsem nemohla v noci spat vůbec. takze si pujdu poradne dachnout po obede.tedka posnidam, dam prat asi pracku a uvarim si rizoto. manza dneska jde se mnou do skolky pro anicku, pak nakoupíme a budeme spolu všichni odpo. 🙂 budeme skládat novou pohovku. 🙂

nefertitka
19. zář 2013

@bambi7 vdaka;) mozme skusit v ten utorok🙂 snad Niki vydrzi nesapt a snad bude zdrava
@mabe ja som tiez moc dobre nespala;(

nefertitka
19. zář 2013

@bambi7 si sa pytala, ze kde je teplo, tak zarucene teplo je v Emiratoch, ak by vas to lakalo... anie vsetky hotely su tam drahe, my sme boli napr. v Ras Al Khaimah a uplne v pohode hotel, mali sme len polpenziu formou svedskych stolov a uplne to stacilo a navyse tam je strasne lacno...si pamatam, vtedy este boli koruny nas plechovka coly vysla ledva na 5 korun, cele menu v mcdonalde nas vyslo ledva na 50 korun, cely karton vody ze 6 korun a tak 😝 ...a je tam aj super aquapark v Dubaji...lepsi som este nezazila 😉 oni su tam bohati, takze spiny naokolo ako v Turecku sa nedockas 😉

nefertitka
19. zář 2013

@bambi7 tu sme boli, ak by si si chcela pozriet..
http://www.booking.com/hotel/ae/bin-majid-beach...

mabe
autor
19. zář 2013

@nefertitka tak ze by byly nejaky erupce na slunci? 😀 a co dneska mas v planu?

nefertitka
19. zář 2013

@mabe teraz upratujem, lebo tu vybuchla bomba 😀 ...no a rozmyslam, ci nepojdem do Auparku, mala by som pozriet Nikolke nejake oblecenie a sebe tiez 😝 ...

nefertitka
19. zář 2013

@mabe aaky gauc ste kupili?

mabe
autor
19. zář 2013

@nefertitka aquapark? to zni dobře. no, je to takova obyc sedacka, kdybychom chtely fakt nafurt, tak mame vybranou za 40tis, na to tedka nemame. takze jsme zvolily levnou variantu, když budou holky maly, ma to pratelnej potah: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S598...

nefertitka
19. zář 2013

@mabe pekna je...

nefertitka
19. zář 2013

@mabe Aupark🙂 tak sa vola obchodne centrum🙂

mabe
autor
19. zář 2013

@nefertitka aha, ja si rikala aquapark 😀

mabe
autor
19. zář 2013

@nefertitka co rikas na tu sedacku? proste takova normalni a hlavne pratelnej potah 😀

nefertitka
19. zář 2013

@mabe mne sa paci aj farba je pekna...ten potah je dolezity 😝

mabe
autor
19. zář 2013

@nefertitka dekujiii, a tu lenosku mam pro sebe, rada se u telky valim 😀

nefertitka
19. zář 2013

@mabe 😀 ja tiez

bambi7
19. zář 2013

cafte babule
ja som uz upratala,domka sa hra ......

nef ja tiez usim domke kupit gumaky tie jedine potrebujem ,
a je tam pekne no uvidime kam pojdeme 😉 aj keby som nesla dako sa mi ani nechce 😝 uz ma to preslo 😎 ale uvidime

a comate dnes na plane

mabe
autor
19. zář 2013

@bambi7 valet se dopo u telky, uz mam uvareny rizoto, pak spanek po obede a v 15h pro me dojede manza a jedeme pro anicku spolu do skolky, pak nakoupit a domu. uzijeme si odpo spolu všichni doma. manza s anickou budou skládat sedacku a hrat si spolu 😀 přes tyden chodi pozde domu, tak dnesek vyuzijeme

bambi7
19. zář 2013

super plan 😉
a sedacka je pekna 🙂 ja zboznujem zariadovanie 😉 len uz nemam co alebo daco vymyslim 😀
my ideme s domkou von trochu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru