• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
ahooooj mabe :slight_smile:
drobec je krasnucky.... uz bude iba rast :wink: neboj :wink: musis tomu verit...
ja som prave prisla od lekarky... povedala, ze je to OK, pozrela prietoky, malemu bije srdiecko o sto sest :grinning: , dnes mi nedali tie doklady na matersku, lebo mali vela pacientiek, tak vo stvrtok...
na kontrolu ma dala az 7.9. a potom uz kazdy tyzden :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aandy, dekuju. verim tomu, ale je jasny, ze mam strach. na kontrolu jdu az 10.9. - do te doby asi zesilim. :slight_smile: tak to gratuluju, ze je vse ok. :wink: uz to mas za par. :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky vidim ze vam tu moc nechybam :grinning:

konecne mam trochu casu vam napisat varila som ,upratovala a robila babovku a poliala som ju cokoladkou :grinning:
rano som bola este s malou vonku a poobede sla svokra tak som makala a zehlila som :wink:
inac vsetko po starom.... a mili tu nebola?a lenka ta co asi na nas uz zabudla :unamused: no snad pride pokecat co a ako sa maju ...
a aky ste mali den?

nef ako?
17. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi, me chybis!!!

ty toho teda mas. ja druhej den pekne papkam. v sobotu ta oslava, byla to parada, ale ta energie. dneska jsem se prejedla na obed - mela jsem zeleninu na sladko s bramburkama a opekanym parkem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dam si jeste s manzou az dojede. jel do kovalovic za starostou, jsem zvedava s cim prijde.
17. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mabuska ja ze nie mame malo casu uz na seba co :grinning: alemyslim na vas stale a ako si prepac ste sa mali?
17. srp 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meli jsme se vyborne, plno jidla, ale ta unava pak.

zitra mam program vymysleny. rano me manza zaveze do prace, pak si tatka pro me dojede kolem 11h a pojedu za holcickou a pak zase manza si pro me dojede. :slight_smile: nejak me neni moc dobre venku v tom dusnu. tak jsem si to tak zaridila.
17. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bam, dobre a vy?
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
ako sa máte, dnes sa tu hádam ani lístoček nepohol :wink:
nám konečne urobili genetiku, trvalo im to 3 mesiace ale majú odpustené, nič nenašli chvalabohu. :grinning: Dnes som v práci od 6.00 do 16.30 musím si nadrobiť, v piatok idem na Oravu na hematológiu po injekcie.
Takže ešte musí doraziť mrcha-asi do dvoch týždňov a potom by nám už nič nemalo stáť v ceste. :grinning:
18. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj devcata, zdravim od nasich. rano me hodil manza do prace - odevzdat neschopenku, pak si pro me tatka dojel kolem 11h, a odvezl si me domu, napapat, spat a tedka sem u PC. Za chvilku jdeme nakupovat a hodi me s tim domu. to je servis. :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....
no ellysa tak horsa do toho potom :grinning: budem moc drzat palce....:slight_smile:

mabe no teda...ty to mas ale zariadene :wink:
18. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, ze? ja jsem to vyspekulovala. :slight_smile: zitra budu doma a snad neco vyzehlim, uz je to potreba.
18. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a citis sa dobre?
18. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, citim. rano jsem vyzvracela rohlik, co jsem si dala. :grinning: obed uz ve me zustal. :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky ako dnes jaj mabus to poznam to vracanie :grinning: ale je to dobre znamenie :wink: a pekne oddychuj moja zlata

elly jasne ved moc drzkam palce a verim ze budes coskoro tehulkaaa :wink:

nef mame sa super ,mala pekne rastie stale sa smeje je to smejo :grinning: rano ked sa zobudi pekne si tam v postielke zundre spravim jej papat a ked ma uvidi tak sa smejka jaj ze som hotova :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: o tyzden mame 4 mesiace ale to ideeeee
18. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to skerenie poznam,aj nikolka sa vzdy usmieva,ked sa zobudi:slight_smile:
18. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak už som doma ale unavená ako kôň. Manžel príde z práce až po mne, ale povedal nech si pekne oddýchnem, že on uvarí večeru a včera mi kúpil koláčiky, tak ich teraz vyjedám ku káve. No nemám sa dobre :grinning:
18. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, bambi ty tu stale chybas ved si to tu neviem ani bez teba predstavit :wink:
Ja som tu davno nebola lebo nejako nestiham, robila som velke upratovanie v kuchyni a kupelni..a ked som sa chcela vcera pripoit nesiel nam internet,,,, v posledonom case mam na vsetko smolu
:unamused:
maly sa nam tiez krasne usmieva - je krasnucky a maly nezbednik...boli sme u lekara,, ma 6300g..pekne zasa pribral
mab pekne rastiete, tesim sa ze je vsetko o.k
nef ako sa mate?
ellysa ahoj...
18. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A inac v poslednom case som nejaka unavena, zacali sme prerabat dolne poschodie a aj moj robi tam tak mi velmi teraz nepomoze :unamused: ale som poveala ze si pojdeme potom oddychnut ... sice neviem kedy lebo teraz je dost roboty ale dufam ze sa podari o par mesiacov :grinning:
18. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi a tak by som si uz pokecala stebou uz mi to chyba :slight_smile: trocha poklebetit
18. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :grinning:
19. srp 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko ellysa.
Ako sa mame? Dlhsie som tu nebola tak som zvedava ako ti dopadli vysledky.

A mabe je tehotna?????????? :dizzy_face:
19. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Stanka, dlho si tu nebola naozaj :slight_smile:
ako sa ti darí, čo nové?
no výsledky máme relatívne v poriadku, jediné, čo zistili, že som mala po potrate zvýšené protilátky proti štítnej žľaze, no tie sa upravili, takže tam budem sledovaná a v Prahe na imunológii zistili, že mám zníženú imunitu voči spermiám, tak teraz beriem Prednison-hormón. Inak si ešte budem pichať injekcie na riedenie krvi preventívne, každopádne budúci mesiac sa už začneme snažiť.
a ty si ako dopadla? :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly my sme sa dali do snaženia už tento mesiac :slight_smile:

Ja som od aprila behala po lekaroch ako "pako" a čo z toho? Nič! Jeden ma posielal druhemu, druhy tretiemu, treti štvrtemu... a pravdupovediac moc mi to na psychike nepridalo tak som išla za svojim gynekologom že čo si on mysli o zastiaľ uskutočnenych vysledkoch. A tak sme sa dohodli že skusime to treti krat a ako sa hovori do tretice všetko dobre :wink:
Takže opäť začinam konikovať, merať BT a snažilkovať.

A ty vydrž už do buduceho mesiaca a samozrejme že držim palce aby sa podarilo čim skôr.
19. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
breranko;)
19. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
stani no aj ja držím tebe :slight_smile: , možno bude tehuľkovať spolu :wink:
nef ahoj ako?
19. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj elly....teraz uz dobre,uz spinka :grinning: ....
19. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nohy hore a oddychuj :grinning:
19. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oddychujem pri vareni a popritom nieco kukam na nete a tak...a ty zarezavas v praci? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ako vždy :rolling_eyes: sa mi nechce, ale tento týždeň len do štvrtka a dnes idem domov o pol tretej, tak to snáď vydržím :slight_smile:
a čo dobré varíš, pre inšpiráciu?
19. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,rozhodla som sa trosku uz konecne zhodit po porode,takze od dnes varim dietne,takze dnes to bolo zeleninove rizoto...
vcera mi mamina znama povedala,ze konecne je z teba riadna baba,tak som sa az zlakla...a naozaj mam stale o 7 kil viac,brucho mam stale ako v 4.mesiaci tt,tak uz to musim nejak riesit...hroza,ako to ide tazko dole:slight_smile:
19. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek