Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

aanda
17. srp 2009

ahooooj mabe 🙂
drobec je krasnucky.... uz bude iba rast 😉 neboj 😉 musis tomu verit...
ja som prave prisla od lekarky... povedala, ze je to OK, pozrela prietoky, malemu bije srdiecko o sto sest 😀 , dnes mi nedali tie doklady na matersku, lebo mali vela pacientiek, tak vo stvrtok...
na kontrolu ma dala az 7.9. a potom uz kazdy tyzden 🙂 🙂

mabe
autor
17. srp 2009

aandy, dekuju. verim tomu, ale je jasny, ze mam strach. na kontrolu jdu az 10.9. - do te doby asi zesilim. 🙂 tak to gratuluju, ze je vse ok. 😉 uz to mas za par. 🙂

bambi7
17. srp 2009

cafte babulky vidim ze vam tu moc nechybam 😀

konecne mam trochu casu vam napisat varila som ,upratovala a robila babovku a poliala som ju cokoladkou 😀
rano som bola este s malou vonku a poobede sla svokra tak som makala a zehlila som 😉
inac vsetko po starom.... a mili tu nebola?a lenka ta co asi na nas uz zabudla 😒 no snad pride pokecat co a ako sa maju ...
a aky ste mali den?

nef ako?

mabe
autor
17. srp 2009

bambi, me chybis!!!

ty toho teda mas. ja druhej den pekne papkam. v sobotu ta oslava, byla to parada, ale ta energie. dneska jsem se prejedla na obed - mela jsem zeleninu na sladko s bramburkama a opekanym parkem. 😝 dam si jeste s manzou az dojede. jel do kovalovic za starostou, jsem zvedava s cim prijde.

bambi7
17. srp 2009

ahoj mabuska ja ze nie mame malo casu uz na seba co 😀 alemyslim na vas stale a ako si prepac ste sa mali?

mabe
autor
17. srp 2009

meli jsme se vyborne, plno jidla, ale ta unava pak.

zitra mam program vymysleny. rano me manza zaveze do prace, pak si tatka pro me dojede kolem 11h a pojedu za holcickou a pak zase manza si pro me dojede. 🙂 nejak me neni moc dobre venku v tom dusnu. tak jsem si to tak zaridila.

nefertitka
18. srp 2009

ahoj bam, dobre a vy?

ellysa
18. srp 2009

ahojte 🙂
ako sa máte, dnes sa tu hádam ani lístoček nepohol 😉
nám konečne urobili genetiku, trvalo im to 3 mesiace ale majú odpustené, nič nenašli chvalabohu. 😀 Dnes som v práci od 6.00 do 16.30 musím si nadrobiť, v piatok idem na Oravu na hematológiu po injekcie.
Takže ešte musí doraziť mrcha-asi do dvoch týždňov a potom by nám už nič nemalo stáť v ceste. 😀

mabe
autor
18. srp 2009

ahoj devcata, zdravim od nasich. rano me hodil manza do prace - odevzdat neschopenku, pak si pro me tatka dojel kolem 11h, a odvezl si me domu, napapat, spat a tedka sem u PC. Za chvilku jdeme nakupovat a hodi me s tim domu. to je servis. 🙂

nefertitka
18. srp 2009

ahojte....
no ellysa tak horsa do toho potom 😀 budem moc drzat palce....🙂

mabe no teda...ty to mas ale zariadene 😉

mabe
autor
18. srp 2009

nefi, ze? ja jsem to vyspekulovala. 🙂 zitra budu doma a snad neco vyzehlim, uz je to potreba.

nefertitka
18. srp 2009

a citis sa dobre?

mabe
autor
18. srp 2009

jo, citim. rano jsem vyzvracela rohlik, co jsem si dala. 😀 obed uz ve me zustal. 🙂

bambi7
18. srp 2009

cafte babulky ako dnes jaj mabus to poznam to vracanie 😀 ale je to dobre znamenie 😉 a pekne oddychuj moja zlata

elly jasne ved moc drzkam palce a verim ze budes coskoro tehulkaaa 😉

nef mame sa super ,mala pekne rastie stale sa smeje je to smejo 😀 rano ked sa zobudi pekne si tam v postielke zundre spravim jej papat a ked ma uvidi tak sa smejka jaj ze som hotova 🙂 😵 😵 😵 o tyzden mame 4 mesiace ale to ideeeee

nefertitka
18. srp 2009

to skerenie poznam,aj nikolka sa vzdy usmieva,ked sa zobudi🙂

ellysa
18. srp 2009

ahojte, tak už som doma ale unavená ako kôň. Manžel príde z práce až po mne, ale povedal nech si pekne oddýchnem, že on uvarí večeru a včera mi kúpil koláčiky, tak ich teraz vyjedám ku káve. No nemám sa dobre 😀

mili1
18. srp 2009

Ahojte babulky, bambi ty tu stale chybas ved si to tu neviem ani bez teba predstavit 😉
Ja som tu davno nebola lebo nejako nestiham, robila som velke upratovanie v kuchyni a kupelni..a ked som sa chcela vcera pripoit nesiel nam internet,,,, v posledonom case mam na vsetko smolu
😒
maly sa nam tiez krasne usmieva - je krasnucky a maly nezbednik...boli sme u lekara,, ma 6300g..pekne zasa pribral
mab pekne rastiete, tesim sa ze je vsetko o.k
nef ako sa mate?
ellysa ahoj...

mili1
18. srp 2009

A inac v poslednom case som nejaka unavena, zacali sme prerabat dolne poschodie a aj moj robi tam tak mi velmi teraz nepomoze 😒 ale som poveala ze si pojdeme potom oddychnut ... sice neviem kedy lebo teraz je dost roboty ale dufam ze sa podari o par mesiacov 😀

mili1
18. srp 2009

Bambi a tak by som si uz pokecala stebou uz mi to chyba 🙂 trocha poklebetit

ellysa
19. srp 2009

dobré ránko 😀

stanka123
19. srp 2009

Dobre ranko ellysa.
Ako sa mame? Dlhsie som tu nebola tak som zvedava ako ti dopadli vysledky.

A mabe je tehotna?????????? 😵

ellysa
19. srp 2009

Ahoj Stanka, dlho si tu nebola naozaj 🙂
ako sa ti darí, čo nové?
no výsledky máme relatívne v poriadku, jediné, čo zistili, že som mala po potrate zvýšené protilátky proti štítnej žľaze, no tie sa upravili, takže tam budem sledovaná a v Prahe na imunológii zistili, že mám zníženú imunitu voči spermiám, tak teraz beriem Prednison-hormón. Inak si ešte budem pichať injekcie na riedenie krvi preventívne, každopádne budúci mesiac sa už začneme snažiť.
a ty si ako dopadla? 🙂

stanka123
19. srp 2009

Elly my sme sa dali do snaženia už tento mesiac 🙂

Ja som od aprila behala po lekaroch ako "pako" a čo z toho? Nič! Jeden ma posielal druhemu, druhy tretiemu, treti štvrtemu... a pravdupovediac moc mi to na psychike nepridalo tak som išla za svojim gynekologom že čo si on mysli o zastiaľ uskutočnenych vysledkoch. A tak sme sa dohodli že skusime to treti krat a ako sa hovori do tretice všetko dobre 😉
Takže opäť začinam konikovať, merať BT a snažilkovať.

A ty vydrž už do buduceho mesiaca a samozrejme že držim palce aby sa podarilo čim skôr.

nefertitka
19. srp 2009

breranko;)

ellysa
19. srp 2009

stani no aj ja držím tebe 🙂 , možno bude tehuľkovať spolu 😉
nef ahoj ako?

nefertitka
19. srp 2009

ahoj elly....teraz uz dobre,uz spinka 😀 ....

ellysa
19. srp 2009

no tak nohy hore a oddychuj 😀

nefertitka
19. srp 2009

no oddychujem pri vareni a popritom nieco kukam na nete a tak...a ty zarezavas v praci? 😝

ellysa
19. srp 2009

no ako vždy 🙄 sa mi nechce, ale tento týždeň len do štvrtka a dnes idem domov o pol tretej, tak to snáď vydržím 🙂
a čo dobré varíš, pre inšpiráciu?

nefertitka
19. srp 2009

no,rozhodla som sa trosku uz konecne zhodit po porode,takze od dnes varim dietne,takze dnes to bolo zeleninove rizoto...
vcera mi mamina znama povedala,ze konecne je z teba riadna baba,tak som sa az zlakla...a naozaj mam stale o 7 kil viac,brucho mam stale ako v 4.mesiaci tt,tak uz to musim nejak riesit...hroza,ako to ide tazko dole🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru