Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
2. říj 2013

ahojte, tak dnesni noc hruza. to zeli na noc asi nebyl dobrej napad,priste musim ovládat sve chute. a potom anicka prisla v 3h za nama, ze nemůže spat, tak jsu cela rozlamana a nevyspana.vsak tedka si to pujdu ještě vynahradit. emoticon

zuzkat1
2. říj 2013

@mabe ahoj.prosim ta hriby si jedla? Mam doma sampinony ze do 1ho ale tak dnes su este ok...robim ich ako paprikas ale neviem ci mozem...Dakujem

zuzkat1
2. říj 2013

Vidim ze rozoberate frajerky🙂 moja dostala prvu pusu ako 2 a pol rocna v chorvatsku od 4rocneho chlapceka ...normalne na usta🙂 a potom dalsiu v skolke od spoluziaka... No co skoro zacala🙂

nefertitka
2. říj 2013

@zuzkat1 a ty si tehotna?;)

nefertitka
2. říj 2013

Moja dostala pusu minuly rok na dovolenke od casnika, taka bola z toho hotova;)uz v takom malom veku🙂

zuzkat1
2. říj 2013

@nefertitka este vravim ze nie

mabe
autor
2. říj 2013

@zuzkat1 tak zampiony bych asi jedla, ale jinaci houby asi ne.

mabe
autor
2. říj 2013

dneska budu mit jatra na cibulce s hranolkama, uz se tesim. 🙂

mabe
autor
2. říj 2013

tak se musim trosku vypsat. pro anicku me jde dneska svagrova a pry pujdou k tchanovcum odpo. tchyne od nedele kasle suchym kaslem, v noci nespi, přes den nemůže dlouho mluvit a chtely by mit anicku u sebe. nemaji rozum nebo co? 😝 😠 takze jsem ji nakazala anicku dovest domu hnedka. a aji anicka me rano rikala, ze pujde se svagrovou ze skolky, ale chce jit domu za mnou. ma toho dost z te skolky. je to pro ni novy, po obede toho tam moc nenaspi, rano vstava po 6h,tak chce mit uz taky klid.

nefertitka
2. říj 2013

tak ja mam mat dnes MS a teraz pred chvilou som zacala mat ruzovy vytok:(

mabe
autor
2. říj 2013

@nefertitka i při tehu ho muzes mit a MS se nedostavi. vim, je to strasne tezky - nevedet. test sis dneska dělala?

nefertitka
2. říj 2013

@mabe dnes nie:( neviem ci ho mam spravit dnes alebo zajtra rano

mabe
autor
2. říj 2013

@nefertitka mozna bych zavolala dr., třeba bude stacit dat ten duphaston kvůli hormonum. je to strasne tezky, ale ja bych ho asi udelala a pak zavolala dr.

nefertitka
2. říj 2013

@mabe volala som a sestricka tiez povedala,ze to moze byt v case MS, mam si zajtra prist pre duphaston...kedze ho doma uz mam, par tbl, tak si ho mozem dat hned?ci az vecer podla teba?to som sa akosi nestihla opytat...asi ho budem brat 2x denne si myslim...brucho ma tiez boli akoby som uz mala dostat..

mabe
autor
2. říj 2013

@nefertitka tak si ho dej a uvidíš, pokud ti rekla, ze si pro neho mas dojit.

nefertitka
2. říj 2013

@mabe uz som si ho dala..

mabe
autor
2. říj 2013

@nefertitka zkus odpočívat a uvidis

mabe
autor
2. říj 2013

@nefertitka je to hrozny takova nejistota,ze? ale co nadelame, musíme cekat, tedka teda ty, co bude....

nefertitka
2. říj 2013

@mabe je:(ani prsia ma nebolia, minule ma boleli:(iba tak jemne ma bolia teraz

mabe
autor
2. říj 2013

@nefertitka ja bych ty příznaky az tak nesledovala, uvidíš co bude, musíš proste vydrzet. myslim na tebe

nefertitka
2. říj 2013

@mabe dakujem🙂

nefertitka
2. říj 2013

@mabe hlien mam troska viac krvavy ako predtym, ale robila som si pred chvilou test a ciarka je omnoho silnejsia ako bola vcera rano...tak keby sa dialo nieco zle, tak by asi nesilnela, ci?

ellysa
2. říj 2013

@nefertitka neboj môže byť aj minule si mala taký výtok nie? ten duphaston určite 2tbl 3x denne a nasaď aj magnezium -aj len piť magneziu a kyselinu listovú

nefertitka
2. říj 2013

@ellysa kyselinu uzivam...minule som praveze nespinila, tam som na 10 DPO implantacne zakrvacala a potom celu dobu nic, len tehu vytok biely..ale je pravda, ze pri Nikolke som zvykla spinit

mabe
autor
3. říj 2013

dobre ranko, tak za hodku jdu do poradny. jsu z toho dost nervozni, snad bude cipek ok a ještě nejakou dobu vydržíme. předtím ještě skocim do lidla, mají akci na detsky obleceni. pokud bude vse ok u dr., tak pujdu k babicce moji na obed a pak pro anicku do skolky si skocim sama konecne.
@nefertitka bezva, ze carka sili, s anickou jsem taky spinila na zacatku a musela jsem brat utros, tedka teda jsem ho brala dal a brala jsem ho jenom 3x1tbl. drzim palce

nefertitka
3. říj 2013

tak som bola u dr. (Milly dneska) .... mi robil dva utz ze ci nieco neuvidi, jasne ze neuvidel, ukazal mi prazdne miesto od odovulovaneho vajicka. Z maternice krvacanie cistou krvou nevidi povedal...neveril mi, ze mi uz vysli testy pozitivne... dal mi duphaston, ze mam ist k hematologicke kvoli fraxiparinu(k nejakej novej mi dal papier, k svokre nemienim ist)...zobral mi krv na hcg, vysledky budu o 12tej...a na otazku z coho mozem mat to spinenie povedal, ze on nevie, ze moze ist aj o zacinajuci mikropotrat emoticon
a stale hnedo spinim..a ako sa do mna rypal, tak ma vsetko boli

nefertitka
3. říj 2013

@mabe drzim palce, daj vediet...mne ho dal dva krat denne 1tbl

zuzkat1
3. říj 2013

@nefertitka ty mas nejaku hemato diagnozu ze ti dali fraxipirin?

nefertitka
3. říj 2013

@zuzkat1 ano...MTHFTR...len neviem ktory, ci heterozygot alebo monozygot, proste ten, co je od oboch rodicov

chrobackach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru