Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
4. říj 2013

@nefertitka ja jsem byla sama na dovci s anickou, chodila porad nekde po venku, nakupovala tezky věci....proste jsem se pretahla. jedno odpo ruzovej vytok a pak dva dny hnedej a pak to prestalo.

zuzkat1
4. říj 2013

@nefertitka takze sa nestresuj...mysli na ine veci...
To sa picha do ramena?

nefertitka
4. říj 2013

@mabe jaj....esteze nic vaznejsie to nebolo

nefertitka
4. říj 2013

@zuzkat1 sa snazim🙂 malo by sa do brucha, ale ked mi to hematologicka ukazovala pri Nikolke, teda muzovi, ze kde a ako mi to ma pichat, tak ukazovala do ramena a aj v nemocnici mi to pichali tam, ja si to neviem predstavit do brucha... 😕

zuzkat1
4. říj 2013

@nefertitka ja ta obdivujem...ja si to neviem predstavit nikam

nefertitka
4. říj 2013

@zuzkat1 no ved nie je mi vsetko jedno...prezivam to vselijako, ked uz sa muz blizi s ihlou...preto som sa rozhodla pichat si to rano a nie vecer, rano mam pocit, ze rychlo si to odbyjem a potom mam cely den pokoj, kdezto predtym som si to pichala vecer a cely den som bola v strachu z injekcie 😝 Ale poviem ti pravdu, neviem si to predstavit cele tehotenstvo 😨

mabe
autor
4. říj 2013

@nefertitka no, vystresovala me to dost, to ti povim.

nefertitka
4. říj 2013

@mabe viem si predstavit

nefertitka
4. říj 2013

@mabe zaujimave ale je, ze prsia ma bolia vecer a cez den az tak moc nie...takto to je den co den...🙂

ellysa
4. říj 2013

@nefertitka ja som si pichala do brucha cele tehu a hlavne sama práveže by som nechcel aby mi to robil niekto iný 😉

bambi7
4. říj 2013

cafte babulky uz som tu na dovolenke bolo paradne naozaj azurove more biely piesok a vela musli Domka nechcela ist domov a teplo bolooooo az moc 😀 co som sa bala ze nebude 😉

jej nefff moc gratulujemmmmm super tesim sa ,a neboj aj ja sompri domke spinila az do 17t,a inj zvladnes ja som teda moj mi ich daval az do konca tehu a pritom nemam nic ziadne mutacie ved vies ze pre istotu edze som mala 3X missed

tak sa tesim nef 😉 a co v skolke?ak bude mala chora stale radsej ju nechaj doma nech neochories 😉 ja to ted budem musiet tak spravit mam zniz imunitu v tehu..... a uvidim ako domka v pondelok ide do skolky zatial tam bola 4 dni a 2 krat chora a tie blbe teploty cez38,uvidime mam to skusit do decembra povedala detska aj imunologicka.....

elly a vy ako?
tak idem spat dobru noc

mabuska a ty ako a anicka

nefertitka
5. říj 2013

@bambi7 ahoj, vitaj spat🙂 pridas aj fotky nejake?

baby ja som dnes uplny hotova, total kaslem, soplim, hrdlo ma boli ze az...a aha co som nasla na nete: Doc. MUDr.
Ladislav Krofta, CSc.: Dobrý den, problematikou vývoje embrya a plodu v I. trimestru se zabývám již od roku 1996. Snažím se o maximální dosažené vzdělání v této oblasti. Středem mého zájmu je sonoembryologie - zobrazení embrya a jednotlivých orgánových skupin. děkuji LK

Katulka: Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaký vliv mají nemoci z nachlazení, tedy prodělané virosy a případně i závažnější onemocnění - zimní chřipky na vývoj plodu v prvním trimestru. Čeká mne první IVF na podzim, bohužel na nachlazení často trpím. Děkuji.

Doc. MUDr. Ladislav Krofta, CSc.: Dobrý den, virová onemocnění mohou mít negativní vliv na vývoj embrya. Jedná se hlavně o virové infekce proběhlé do 10. týdne. LK

nefertitka
5. říj 2013

@bambi7 co sa tyka skolky, ja nechcem, aby tam sla., uz teraz sa bojim, co to sposobi tato choroba....lenze moj muz si stale hudie svoje ze tam pojde a hotovo, asi ho prizabijem...
nakoniec ked som sa s nim uz vyhadala, tak povedal, ze aspon na dva tyzdne este...ale co mi to je platne, ked mi do dvoch tyzdnov urcite nieco privlece??
Ja sa fakt dost bojim, co to sposobi tato choroba

nefertitka
5. říj 2013

@ellysa jezis do brucha to musi boliet 🙄

zuzkat1
5. říj 2013

@nefertitka hlavne nenuraj na nete...citaj knihu ked sa nudis...

@bambi7 jej ze injekcie pre istotu... Tak to by som si iste nepichala.

bambi7
5. říj 2013

nef no o je fakt ked nieco dovlecie zo skolky to nepoteujes..... este ze moj to nechava na mne 😉 ved ja viem najlepsie som s nou stale 😉
este spinis?netrap sa ja som spnila dlho,hlavne necitaj vsetko

zuzka pichala som si uskodit to nemoze a ked povedali ze pre istotu koli malej by som spravila vsetko a da sa to vydrzat 😉

bambi7
5. říj 2013

nef mne to moj pichal do ramena a zvladal 😉

zuzkat1
5. říj 2013

@bambi7 Ved kazdy to vidi inak... Ja si myslim ze lieky pre istotu,su zbytocne... Ale ked ty nie tak je to hlavne o psychike.veris ze ti to pomoze tak ti to pomoze.

@nefertitka je na tebe ci si ju nechas doma.a ona by co chcela? Lebo moja sa aj cez vikend pyta do skolky.teraz bola 2dni doma-mala teplotu.vcera sme boli u dr a ta ze mala je ok ze v pondelok moze ist do skolky.ona mava take 1 max 2dnove choroby.

nefertitka
5. říj 2013

@zuzkat1 ved to je to, ze sa tam pyta, paci sa jej tam...ale aha hned prvy chorobu som od nej lapla...v tehu je znizena imunita...a hlavne ked zacnu chripky, to nepotrebujem...ona proste byva chora strasne casto zo skolky...kazdy tyzden alebo dva

nefertitka
5. říj 2013

@bambi7 robili sa ti aj hrce?mne po vcerajsej injekcii ostala taka hrca na ramene, ze az

zuzkat1
5. říj 2013

@nefertitka tak si ju nechaj do decembra.to je najhnusnejsie vonku a najviac chorob a potom ju daj nazad do skolky.to uz budes aj za tymi 12timi tyzdnami.

zuzkat1
5. říj 2013

@nefertitka u nas je to naopak...ja chcem aby sla do skolky a manzel ze nech je so mnou doma.

nefertitka
5. říj 2013

@zuzkat1 mne je to tiez luto, lebo malej sa tam paci, ja nemam nic proti tej skolke, rada by som, keby tam chodila, ale tieto choroby to proste kazia...ved je viac doma ako tam....a hlavne teraz ked som tehu, bojim sa...stve ma ale, ze sa pekne uz zaclenuje do kolektivu a vytrhnem ju odtial...

mabe
autor
5. říj 2013

ahojte, tak noc byla hrozna. včera vecer me bolelo v krizi(i před tehu jsem s tim mela problémy, a tedka to velky bricho) v noci pobolival podbřišek, asi tvrdnuti nevim, ale jakmilej jsem vstala, tak nic, prorupala jsem si krize a bylo to dobry, lehla si a zase, nebo me mala blbe tlacila, nevim. pak anicka ma ucpanej nos, takze byla často vzhuru. tedka uz me zase nic neboli, tak aby se v tom clovek vyznal. 😖 ze by to byly poslicci? hmmm....

mabe
autor
5. říj 2013

@bambi7 bezva, ze jste si uzily 😉 anicka ma od včera rymu, jinak celkem ok v ramci moznosti konciciho tehu

mabe
autor
5. říj 2013

tak tedka jsem cetla, ze poslicci jsou před porodem, to asi nebude ono. mozna jak me bolely krize, tak me bolelo aji bricho, no uvidíme, to bylo poprvé takhle v noci s krizema aji. ale ja jsme včera hodne chodila po delší době, tak asi zada byly namozeny.

nefertitka
5. říj 2013

@mabe teraz uz budes mavat vselijake pocity v bruchu a poslickovia to uz kludne mohli byt

mabe
autor
5. říj 2013

@nefertitka no, mozna to ještě byly krece ze zacpy, nebyla jsem druhej den. ja ještě rodit nechciiii, tedka vůbec nic me není a ty jak?

nefertitka
5. říj 2013

@mabe mna vypukla choroba naplno, tak cajickujem;(v noci som ani spat nemohla... ty si ale tusim tiez bola chora nejak na zaciatku tehu, ci sa mi to mari?ci to bolo az neskor?

mabe
autor
5. říj 2013

@nefertitka jojo, mela jsem bolesti v krku a rymu. takze caje, pinosol do nosa, cibule s medem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru