Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
8. říj 2013

@nefertitka vis, ono jde aji o to, ze našim nevadi prijit s anickou semka a hrat si s ni v pokoji, ale tchanovcum jo. oni si ji potrebuji vzit k sobe beze me. jako na jednu stranu to chápu, chodi do práce, tak chteji s ni byt sami, uzit si. tchyni totiž neverim, ze to kaslani, uz je dobry, oni chodi nemocni do práce,...proste nemoci berou jinak nez ja. ja su rada, ze anicce uz tak netece z nosa jako včera, takze zítra muze jit s mirnou rýmou do skolky. ja proste nejak s nemá neumim mluvit, proste jakobych mela zabrany nebo ja nevim, nebo to proste moc resim... 😖

nic necti, každý tehu je jiny a pokud dr. nerekl, ze je něco spatne, tak NENI 😉

nefertitka
8. říj 2013

@mabe zas mam nejaky naruzovely vytok:( neviem, ci to moze byt aj tym, ze cely den som na nohach...teraz vyslem Niki von s babkou a ja budem lezat

ellysa
8. říj 2013

@casia ešteže koľko váži malé nie je závislé od veľkosti brucha -to a tak snáď určovalo v stredoveku 😀 a čo čakajú že budeš mať v 9. meiaci????

ellysa
8. říj 2013

@nefertitka oddychuj a je len ružový či aj krv?

nefertitka
8. říj 2013

taky biely s primesou ruzovou...

mabe
autor
8. říj 2013

@nefertitka ja myslim, ze to muzes mit z te aktivity, pokud to není jasna krev....odpočívej, co to jde

zuzkat1
8. říj 2013

@nefertitka vela oddychuj ked si doma. A kedy mas termin?

nefertitka
8. říj 2013

@mabe moze byt, ale ja uz neviem, ci mam na taketo stresy este nervy;(

@zuzkat1 10.6., muz je 9.6. 🙂 Tak by mozno spolu aj narodky oslavovali🙂

objednala som sa zajtra k dr. kvoli tomu paleniu...co sa tyka sona, tak dufam,z e mi ho nebude chciet zas robit, sa bojim, ci ked je to casto, ci to neskodi

mabe
autor
8. říj 2013

@nefertitka urcite odpočívej, zítra jdes k dr., tak se s nim poradíš. kolik beres toho duphastonu? vim, ze to na klidu vůbec neprida, ja to tak taky mela cely tehu. ještě tedka, když jdu na zachod, tak se divam, jestli nespinim pokazde.

bambi7
8. říj 2013

nef neboj ani mne v 5t kd som cakala domku bol ln va cok vsetko bude ok 😉 ten ruzovkas,vytok moze byt z aktivity ako pise mabuska tak trosku oddychuj 😉

mabus netrap sa ,je uplne normalne ze ked svokra kasle ze tam nechces aby sla ani ja by som ju nedala ked bude ok tak pohoda 😉
a ako sa citis?

casia to co bolo za lekara ,presne ako elly pise ved si v 9mes tak co caka a okrem toho aj kamoske podlasona povedala lekarka ze cez 4kila bude mat a vobec je tam odchylka ,a co si tehulka tak co cakaju je super ze mas brusko 😉a urcite krasne 😉

elly a vy ako?co wil a oliv?

nefertitka
8. říj 2013

@mabe cele tehu?myslis, ze si stresovala? dve denne, rano a vecer

nefertitka
8. říj 2013

@bambi7 najprv stresy ci otehotniem, potom ci nepotratim, potom neskor ci mi zas bude tvrdnut brucho a otvarat sa krcok a furt nieco...to je fakt ze na psychiku

bambi7
8. říj 2013

no nef to uz tak mame ja to iste budem,tiez som mala spinenie po kazde tehu pri domke dlho a tiez tvrdnutie brucha a otvaranie od 30T ale zvladneme to ,ved preto pisem ze vyhybat sa chorobam este ze je niki doma ved potom ju das po 3 mes....uvidis potom ......sme rizikove co uz ale stoji to za to 😉
ja som tiez lezala cele tehu ine mozu vsetko ale bohuzial je to tak ale vsetko zvladneme

bambi7
8. říj 2013

je to stresove to ta chapem

bambi7
8. říj 2013

no uvidime kedy mi budeme mat babo ale uz sa nestresujem to mi nepomoze 😅

nefertitka
8. říj 2013

@bambi7 no mas pravdu, je tam toho vela a este stresovat z chorob zo skolky...lekar mal pravdu, proste tam su vselijake choroby hnusne, nie vzdy je to iba o nadche a kasli.

zuzkat1
8. říj 2013

@nefertitka tak to si uzije leto,aspon nebudes musiet babusit na von...hani je januarova a kym sme sa vychystali...no hroza

nefertitka
8. říj 2013

@bambi7 ty si mala aku pricinu takeho dlheho spinenia?Zistili nieco?
@zuzkat1 presne, Niki je decembrova, takze poznam 😉

mabe
autor
8. říj 2013

@bambi7 ja se citm porad stejne plne. mala je nalevym boku bricha zada a pak když si protahne nohy, tak me tlaci vpravo. 🙂 dole tlaci hlavou, ze se me chce porad curat. dneska jsme byly dopo venku 1,5h a bolely me aji kycle, no proste uz je velka a tlaci, jinak dobry. snad ten tyden do další ko bude stejnej a nebudu muset nikam jezdit dřív. anicka uz je v poho, trosku pruhlednej sopel, tak zítra vali do skolky 😉 se mnou je preci jenom uz nuda

mabe
autor
8. říj 2013

@nefertitka jojo, cely tehu to mam v sobe, ze kontroluju po zachode papir, nikdy jsem se toho nezbavila. ja brala utros 3x 1tbl. mozna ti dr. zvysi prasky, však uvidis

mabe
autor
8. říj 2013

@nefertitka je to tezky na psychiku, ale pokud chceme dalšího prcka, tak to musíme zvladnout. me se to pise, když uz mam 37tt, ze.. 😝

nefertitka
8. říj 2013

@mabe 😝 hej pise;) ale v pohode, ved viem, ze aj ty si si uzila svoje stresy

ellysa
8. říj 2013

@nefertitka nef ja som brala 3x po dve tabletky

nefertitka
8. říj 2013

@ellysa to si mala fakt mega davku....
vytok je uz hnedy...ja uz neviem, co to je

nefertitka
8. říj 2013

nemoze to byt aj tym, ze som dnes kaslala raz tak, az ma tak v bruchu bolelo 3 minuty, ze az...zeby mi tam praskla nejaka cievka...hm

nefertitka
8. říj 2013

jej aha co som nasla;)

ahojte ja som v 12tyždny a mam hnedy vytok tak len ked si utriem bola som pri doktorke a že mi asi praskla cievka lebo všetko je v poriatku aj babo aj placenta dala mi lieky PAMBA,a kvapky KANAVIT. nemohli by ste mi poradit a može to byt tym že som chora?ako kašlem DAKUJEM

Kacenka [Porodní asistentka] - 29.9.2009 15:51:27

Samozrejme, že môže. Cievky v pošve sú v tehotenstve omnoho viac prekrvené a citlivo reagujú na podráždenie a môžu ľahko popraskať a zašpiniť napr. pri zakašľaní, po pohlavnom styku. Pokiaľ je placenta vhodne uložená, nie je tam hematóm, tak sa ničoho vážneho obávať nemusíte.

bambi7
8. říj 2013

cafte babule nef nik presne nepovie preco je spinenie .......ja som tiez brala ako elly a potom mi to dali na 3X denne dve tbl
nef mab len pekne sem tehu bacilky cakam ,mna to tehu ako obchadza zatial 😎 😒 snad uz coskoro

no uvidim do kedy domka bude v skolke dnes tam bola taka chora jedna mala v ich triede no ten kasel ale same hlieny to bolo pocut a smrkala o dusu no uvidime ☹
tak cafte zatial

ellysa
8. říj 2013

@nefertitka mne vtedy pri wilim v 8tt praskla cievka a zo mňa normálne krv čerstvá vytiekla som myslela že je už koniec a bola to cievka. potom o týždeň špinenie a hematom som mala

bambi7
8. říj 2013

hej inak aj ja som mala pri domke hematom ale na zatiatku ale spinila som do 17 t a co uz nik nevedel preco ze prekrvene cievky......a ani nik nic uz nepovedal mala som stale lezat inak som mala bolesti brucha ako pri ms ked som chodila tak som cele tehu lezala

elly deturence hajaju

zuzkat1
9. říj 2013

Ahojte.
@nefertitka tak ako? Dnes ma hani v skolke kuzelnika.zajtra ju vsak asi necham doma,je zachripnuta.tak tie 2 dni bude so mnou a v pondelok hura skolka.aj tak ma vraj prsat.

@mabe ahoj.ako?

@bambi7 a vy sa snazite o mimi?

Baby inak neviem,na genetike sme boli pred 9 tyzdnami a povedali ze vysledky budu o 6-8 tyzdnov,ze zavolaju a stale nic. Mam tam zavolat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru