Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
9. říj 2013

@bambi7 este ked ti mozem poradit, bola mi poradena kombinacia inofolicu, vitaminu C 1000, zinku a vitaminu E...a vitamin E je super aj na spermie, nasad manzelovi...toto vsetko som ja brala mesiac a vidis, zadarilo sa;)

bambi7
9. říj 2013

moj berie vit 😉 ok nasadim vsetkoooo dakujem 😉

mabe
autor
9. říj 2013

ahojte, tak anicka se zhoršila, ma tedka 39C, pry ji boli v krku. tak sjem ji dala panadol a chci jit udelat cibuli s medem. co byste ještě ji daly? jsou pro 3,5letou nejaky jiny prasky nebo něco? zítra pokud to bude stejny, pujdu asi k dr. aby nasadila kdyztak atb nebo byste ještě pockaly do patku? nejaky svinstvo si prinesla ze skolky asi. no, 1,5m vydržela i dr. rikala ze se uvidíme za chvilku, když jsme tam byly v srpnu, ze si něco anicka dotahne ze skolky a první rok toho bude trosku vic.

nefertitka
9. říj 2013

@mabe to velmi pekne vydrzala, o tom my len snivat mozme...davaj jej ten panadol teda, my davame na striedacku Nurofen sirup a paralen...cajiky s medikom a citronom, ked ma teplotu, netahaj ju tam, skor tam iba zavolaj, to je pre nu zataz ist niekam s teplotou..uvidis, mozno to za den dva prejde(ta horucka myslim), teda aspon my s Niki nechodime k dr. pokial uz teploty netrvaju velmi dlho, alebo sa choroba nejak neskomplikuje, horucka je obranny mechanizmus proti virusom-bakteriam...ale ak by si mala pocit, ze jej je moc zle, tak zajdite. Skore uzdravenie

nefertitka
9. říj 2013

@bambi7 😉

mabe
autor
9. říj 2013

@nefertitka diky, snad to brzo prejde.

mabe
autor
9. říj 2013

tak anicka ma do toho aji prujem, asi ty hleny všude a ten panadol s cajama.

mabe
autor
9. říj 2013

@nefertitka fakt si myslis, ze to dobře vydržela 1,5m bez nemoci? me to pripada malo, ale zase tolik deti, změna prostředí, unava,...

nefertitka
9. říj 2013

@mabe jasne, ze je to dobre...ono na zaciatku to tak byva a ja sa praveze divim, ze tolko vydrzala, tam prisla do styku s novymi mikrobami, na kt. nie je zvyknuta, cize na zaciatku bude castejsie byvat chora a postupne sa to bude zlepsovat, takto to vraj funguje

mabe
autor
9. říj 2013

@nefertitka tak to je dobře, ze si myslis, ze vydržela celkem dlouho. 😀 tedka abych to nechytla na porod a jsu spokojena 🙂 . akorát je to trsoku pro me narocnejsi, uz me je plno, tezko, unavena a musim celej den s ni vymyslet...dneska je to teprve treti den,ale citim to. 😝 😀

nefertitka
9. říj 2013

@mabe ved verim, ze je to pre teba tazke teraz...
pozri, Niki uz je druhy krat chora odkey nastupila, to keby vydrzala mesiac a pol, tak by som od radosti po plafon skakala;)

bambi7
9. říj 2013

cafte babule boli sme na tanecnej a teraz sme uz doma ,domke sa moc pacilo samozrejme 😉

juj mabus anicke skore uzdravenie ale fakt vydrzala dlho super, domka vydrzala mesiac ked nechodila do skolky bola 1X za mesiac chora ☹ a teraz zatial 6 dni v skolke 2X chora a uvidime kedy to pride

no babule idem dat domke papat tak cafte zatial

nefertitka
9. říj 2013

cez den celkom klud a zas spinenie teraz 🙄

mabe
autor
9. říj 2013

tak anicka rekla, ze chce jit spat, ještě jsem ji udelala jeden zabal, protože rikala, ze hori. ach jo, je me z toho uplne zle, jak je moje dite nemocny. tak rada bych ji odlehčila. zkusim ji zmerit nez pujdu spat a kdyztak premyslim nad zabalem přes hrudnik, aby se ji ulevilo, pokud rano rekne, ze ji boli krk a nebude chitit jest, jedeme k dr. nenecham ji trapit.
@bambi7 tak to jsem rada, ze vydržela, ale tedka je na ni strasnej pohled, fakt. je me ji strasne lito. sama chtěla jit spat, je totalne mimo a nechce vůbec jest. 😖
@nefertitka mozna to opravdu budes mit z tech injekci 😝

nefertitka
9. říj 2013

@mabe chuda Anicka, to je to, preco mne vadi skolka..to je hlavny dovod, vidiet svoje dieta sa takto trapit a kazdu chvilu..zabal jej davaj iba ak ma horucku, v noci ju premeriavaj v spanku aspon kazde dve hodinky...aby jej to nahodou moc nestuplo..

zuzkat1
9. říj 2013

@mabe pozri jej do hrdla... A nam zakazali striedat lieky mame si vybrat 1 a ten davat-odporucila nam nurofen ze je aj protizapalovy. Inak b a c vitamin. Do nosa 1kv.nasivin vecer a kalciovy sirup... Ale ak ma zapal tak sa atb nevyhnes
Moja ked ma 39 tak sa v pohode hra a uz mala aj zapal ucha a raz hnisavu anginu-nikdy ju nic nebolelo... Som myslela ze to vsetky deti tak prezivaju chorobu..
Drzte sa

zuzkat1
9. říj 2013

Inak hani ide zajtra do skolky ak sa daco nezmeni...nezda sa mi chora...tatino zas prehanal rano...volal mi potom ako ju odovzdal v skolke ze ani hlas nema...🙂 som sa pytala ucitelky a ta sa len smiala ze hlas ma a riadny🙂

nefertitka
9. říj 2013

@zuzkat1 ano jeden pokial teplota klesa, ale ked neklesne, nedajboze este stupne aj po lieku, tak po troch hodinach dat iny, nesmies ten isty...ak klesne, tak samorejme, kazdych 6 hodin ten isty liek, my tiez davame Nurofen aj kvoli tomu, ze je protizapalovy.
Nasa je tiez taka, ze ju len tak lahko nic nepolozi, ale asi 3 razy za zivot sme mali take pliagy, ze az...ked mala 40tky a nicim nesli zrazit, tak to mi teda uz bolo vselijako.

zuzkat1
9. říj 2013

@nefertitka hej ja poznam to o striedani liekov... V lekarni nam raz poradili,ale ked som to povedala dr tak ta povedala ze to nemam robit...inak u hani je to aj zbytocne..paralen jej nezabera...ona este nastastie nemala 40ky. Raz mala 39,5.

Inak kedy uz davate liek proti teplote? Ja nad 38,5

nefertitka
9. říj 2013

Akurat som sa dozvedela, ze mojej sestry priatela otec dnes zomrel, 52 rocny...mal 2 rakoviny;( chudak, taky mlady a nechcem si ani predstavit, co jeho rodina teraz preziva.

nefertitka
9. říj 2013

@zuzkat1 ja nad 38...uz ked je tam nejaka ciarka nad

zuzkat1
9. říj 2013

@nefertitka no to fakt mlady...ale nejak je taka doba...mladi umieraju☹

Ja blizsie k 39

mabe
autor
9. říj 2013

@nefertitka je to hruza ta rakovina 😖

nefertitka
9. říj 2013

@zuzkat1
@mabe ved to, niekoho si ta rakovina alebo s mrt vezme skoro a niekoho ani nechce...akurat mi mama volala, ze maju vo vchode babku 97 rocnu cipernu a uz pochovala obe deti a ona je stale tu...
A on bol vraj strasny dobracisko...chudak, ale uz vela trpel

mabe
autor
9. říj 2013

@nefertitka vidíš a v takových chvilich si rikam, ze moje problémy jsou nic. tedka teda jsu vedle z anicky, ach jo, jak ja bych ji rada pomohla, snad se z nejhoršího vyspi. jestli zítra bude mit vysokou teplotu a nebude chtit jest, tak jdu hnedka k dr.

zuzkat1
9. říj 2013

@mabe deti sa rychlo vymotaju z chorob. Neboj.

nefertitka
9. říj 2013

@mabe neboj prvy den dva su najhorsie, potom sa to uz bude zlepsovat;)

mabe
autor
9. říj 2013

@nefertitka
@zuzkat1 diky holky, no ja s téma hormonama..proste to spatne nesu 😝

bambi7
9. říj 2013

cafte babulky no domka mava pri kazdej chorobe nad 38 ,naposledy38,5 a 39,5 mala najviac.....
mne lekarka tiez kazala domke ak nezaberie liek na teplotu striedat paralen ,nurofen po 4hod......

mabuska drzte sa to chapem najhorsie je ked nemozes pomoct...myslim na vas

nef ,mojej mamine dnes zomrel brat mal 65 r mal 2 porazky a tato uz bola na neho moc ☹

tak dobru babule

mabe
autor
9. říj 2013

@bambi7 tak tedka uz ma anicak 38C, tak snad to bude dobry. zmerim v 23h a uvidíme, jestli dam nurofen nebo zabal..

je to sileny a představa strach o dve deti, to je sileny

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru