Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
11. říj 2013

cafte babule

nef a co niki uzje lepsie?

bambi7
11. říj 2013

juj mabus chuda male boli ju to ani sa necudujem ze nechce papat ☹ aspon nech vela pije snad uz bude lepsie

zuzkat1
11. říj 2013

@mabe zajtra zacnem 14ty ale stale to neustupuje.je to na zblaznenie. Nonstop ma napina aj v noci sa na to budim.

Chuda a teple mliecko nevypije? To je prijemne na hrdlota aj to zasyti.

mabe
autor
11. říj 2013

@zuzkat1 vidíš, mliko dam. pije všechno aji dzus, ale jidlo vubec
@bambi7 vis ona je uz takova bleda....

bambi7
11. říj 2013

mab aj mliecko a med na hrdlo je super trosicku medu

mabe
autor
11. říj 2013

@bambi7 dam, hnedka to udelam, třeba bude lip

bambi7
11. říj 2013

ja si to davam ked ma boli hrdlo a je to na to super aj 3X za den jej to tak sprav 😉 malinkata babulka

este nech je nef ok ta tiez stale nieco zbiera 😒 snad aspon niki je uz na tom lepsie

mabe
autor
11. říj 2013

@bambi7 tak jsem ji to udelala a jenom si jednou cucla, ale je unavena a diva se na pohádky, zkusim to za chvilku

bambi7
11. říj 2013

jasne a po troskach 😉

mabe
autor
11. říj 2013

@bambi7 a tedka představa, ze to budu mit dvakrát ten strach. je to neuveritelny, ze uz za 3t budu mit dve deti, snad o dobře dopadne všechno a budeme spokojena stastna rodina 😀

nefertitka
11. říj 2013

@mabe tak skus sladkost😉lepsie ako nic. Baby,ja uz som to s tymto tehotenstvom vzdala. Neverim,ze to to male vydrzi. Asi nam nie je sudene mat druhe dieta. Ale zas su aj zeny,co aj horsie v tehu zazili a maju zdrave deti,nie?bola som aj u normalneho orl lekara,jemu sa ten zinnat nepaci. Tak ale gynekolog hadam vie,co mi ma dat,nie?povedal,ze nelieceny zapal by bol horsi. A neviem si ani predstavit stredne ucho nepreliecit atb

nefertitka
11. říj 2013

Zacalo mi byt zle este aj od zaludka a teplota tiez stupa☹

bambi7
11. říj 2013

jaj nef drz sa
nef je vam sudene len blbe nahody,je to ako naschval ja tiez cely rok nie som chora a ked som bola tehu hned .....
moc drzim palce nef si coskoro fit a teplotu mas kolko?

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka zinat sa moze v tehu neboj. A nic nevzdavaj.

nefertitka
11. říj 2013

@bambi7 37.8, uz mam paralen v sebe, snad zaberie

nefertitka
11. říj 2013

@zuzkat1 no akurat som volala so svokrom, nie je gynekolog, ale je tiez lekar a on povedal, ze sa velmi obava vplyvu tychto zapalov...potrati sa to samo, ked sa to poskodi?Alebo ak nie, tak sa da zistit v 12tt, ci je ok?Popripade odber plodovej vody?ak by ale tam mali nieco zle zistit, tak to radsej nech potratim teraz

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka nemysli na hluposti to babo citi. Neviem nie som si ista od kt.tyzdna koluje tvoja krv aj nim ale mam pocit ze este nie.ja som mala zapaleny zub uplny opoch po vytrhnuti mi zapal presiel na mandle a teploty nad 38 som mala 3dni kym som sla k dr a hani je ok.
V 12tom tyzdni zistuju vrodene poskodenia a aj amnio je o genetike. Ty len nevymyslaj a liec sa a tes sa na mimi

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka paralen si do 38 nedavaj-to mi aj gyndos povedal. Paralen neni taky neskodny.

nefertitka
11. říj 2013

@zuzkat1 kiezby som bola taka optimistka ako ty🙂vdaka za povzbudzovanie...paralen nezabera, este to stupa,myslis, ze si mozem dat vlaznu sprchu?

nefertitka
11. říj 2013

@zuzkat1 no vidis, a mne povedal, ze je uplne neskodny

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka jasne ze mozes,vlazna neublizi. Paralen sa moze len to netreba prehanat.

bambi7
11. říj 2013

cafte babule paralen si moze dat ked som robila na gynde uz je to sice davno aj moja lekarka iba to kazala na teploty ,
nef a kolko mas teraz teplotu?

bambi7
11. říj 2013

jasne ze nie tie paralen na kvanta ,tak ako ti kazal nef si davaj

nefertitka
11. říj 2013

@bambi7 no vraj uz pri 38 si mam dat...vraj teplota je skodliva najviac...momentalne mam 37,6 a nejde to uz dole, ani napriek paralenu

nefertitka
11. říj 2013

@zuzkat1 dam si tu sprchu...ja som si to dala aj kvoli uchu, strasne to boli stale a tie zvuky co sa mi v nom deju, mi aj lekar vysvetlovat, ze ako je ten bubienok prepihnuty, tak sa proste trepoce a vtedy to boli, ma pravdu, raz mi tam puka, raz sumi, raz sa to trepoce...hroza

bambi7
11. říj 2013

dajsi vlaznu sprchu a sup do postielky a pozitivne myslenie nef aj ked sa bojis ,vsetko bude ok

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka no ucho vraj velmi boli. Neboj bude dobre. Vela lez.

nefertitka
11. říj 2013

@bambi7 dakujem🙂

nefertitka
11. říj 2013

@zuzkat1 aj tebe🙂

nefertitka
11. říj 2013

zvazovali by ste na mojom mieste potrat?uz som pocula dva take nazory:(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru