Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
11. říj 2013

nechcem nad tym uvazovat veru ani

ellysa
11. říj 2013

@nefertitka ja som tiež na začiatku s oliv bola chorá-angína, dokonca som aj atb brala ale to som ešte nevedela že som tehu a nič a nestalo, nevzdávaj to dopredu

mabe
autor
11. říj 2013

@nefertitka je videt, ze si to vyziras dokonale. neves hlavu, pokud ma byt dobry tehu, tak prezije všechno, ver. mas to tedka moc tezky, drz se holka.

nefertitka
11. říj 2013

@ellysa ja som tiez tak uz jedny brala, ked som nevedela, ze som tehu...skor ako tych atb sa bojim, co sposobi ten zapal...fuj a je mi zle od zaludka, teraz neviem, ci z liekov,alebo z tehu

nefertitka
11. říj 2013

@mabe snad mas pravdu..

casia
11. říj 2013

@mabe ahojky, no my pohlaví nevíme🙂zatím vše ok, uvidíme v pondělí u Apolináře, monitor, sono atd., snad ještě vydrží🙂

mabe
autor
11. říj 2013

@casia tak pak dej vedet, ja jdu ve ct do poradny a pak me posle do porodky na monitor.
@nefertitka urcite

holky, tak anicka 38C, naposledy mela nurofen v 9h rano, tak snad uz ty teploty ustupuji, ale neche vůbec jest. chleba s maslem a marmeládou si porucila, ja ji to donesu a ona se toho ani nedotkne, ach jo. je me z toho uplne zle, je bleda, porad breci a mrci a říká auuu. 😝 snad to brzo prejde, ještě aby sla do nemocnice, protože nebude dlouho jest. 😝

casia
11. říj 2013

@nefertitka zánět zvukovodu je trochu něco jiného než středního ucha, ten se nepropichuje, neměla jsem atb, měla jsem jen lokální kapičky a přešlo to, měla jsem to asi v 10 tt hned po angíně☹pak ještě asi 3x, ale to už jsem, rozháněla tím Audironem a zabral, jinak jsem měla v těhu 2x Penicilin a občas Paralen při migréně, né všechny léky jsou škodlivé a když je mimi už dobře založené, není třeba hysterie okolo léků, hlavně, ať Ti to přejde, bolí to hrozně....

casia
11. říj 2013

@mabe jasně, dám, určitě mě zase něčím zblbnou...tak napíšu 🙂

nefertitka
11. říj 2013

@casia ved ja sa viac bojim toho, ci ten zapal nieco nesposobi, ani nie tak tych liekov

nefertitka
11. říj 2013

@casia tiez si si toho uzila

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka potrat?blaznis? Moja lahni si uz bluznis.

nefertitka
11. říj 2013

@mabe chuda male, ale urcite sa to uz bude zlepsovat...

nefertitka
11. říj 2013

@zuzkat1 lezim🙂 jasne, ze ja to nezvazujem, ale bolo mi to povedane od jedneho dr, ale nie od gynekologa...ma to ale soklo

mabe
autor
11. říj 2013

@nefertitka snad mas pravdu, jsu fakt uz zoufala. clovek by ji chtěl pomoct a nemůže.
@nefertitka tobe bylo tedka receny, ze když mas zapal ucha, tak bys mela jit na potrat? 😕

casia
11. říj 2013

@nefertitka vždyť buď ráda, že to máš až na hlavě, neboj se o miminko, pokud je dobře založené, zvládne všechno, ale rozumím Ti, taky se vždy bojím...

nefertitka
11. říj 2013

@mabe ano preto:( aj preto, som uz mala aj zapal mocaku ked som este nevedela, ze som tehu...vraj je toho uz moc..
ja tiez cakam,kedy atb zacnu zaberat, lebo ta bolest je hrozna...ja neviem, asi rovno skolabujem, lebo som total nevyspata a to ucho mi nedovoli spat proste

nefertitka
11. říj 2013

@casia mas pravdu, mozno ten zapal ani nestihne zbehnut az dole;)

casia
11. říj 2013

@nefertitka ale to ten Dr., který Ti to řekl musel být úplný kretén...takže to pust z hlavy, bože blbost lidstvem hýbe!!! 🙄

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka niektori lekari trepu 2na3.

nefertitka
11. říj 2013

@zuzkat1 viem, ale aj tak ti to potom mata v hlave

nefertitka
11. říj 2013

sme sa s muzom dohodli, ze ak by teda nahodou zas ani toto tehu nevyslo, skusime to este raz a posledny, potom uz nie...mame obaja len jedny nervy...a sme vdacni aj za Nikolku, koko ludi ani to jedno nemoze mat

zuzkat1
11. říj 2013

@nefertitka ja mam pocit ze mas vela volneho casu,riesis hluposti.ja ta chapem tiez sa este stale bojim,ale stres v akom si skodi mimi. Ako ti uz pisali ak je dobre zavrtane nic sa nestane. Pusti si daku komediu alebo citaj...a neries.

nefertitka
11. říj 2013

@zuzkat1 rozkaz 😀

ellysa
11. říj 2013

@nefertitka ja viem ze mas nervy ale stres ti naozaj nepomaha.naizaj cutaj si akebo pozri pekny film bez deti.drzim paluchy.
Ja som dnes taka zmatena.oliv mi cely tyzden hovori ze sa s nou nikto nechce hrat v skolke ani hugo.navyse ze na nu dnes ucitelka kricala 2x.raz ze vyrusje.ze citala komusi knihu a ona jej chcela nieco ukaat a druhy krat ked si nevedela vyzliet tricko.a pritom mi teraz hovorila ze je smutna ze nejde do skolky.neviem co sa deje ale uz som si dnes aj porevala.

ellysa
11. říj 2013

@nefertitka ja viem ze mas nervy ale stres ti naozaj nepomaha.naizaj cutaj si akebo pozri pekny film bez deti.drzim paluchy.
Ja som dnes taka zmatena.oliv mi cely tyzden hovori ze sa s nou nikto nechce hrat v skolke ani hugo.navyse ze na nu dnes urcitelka kricala 2x.raz ze vyrusje.ze citala komusi knihu a ona jej chcela nieco ukaat a druhy krat ked si nevedela vyzliet tricko.a pritom mi teraz hovorila ze je smutna ze nejde do skolky.neviem co sa deje ale uz som si dnes aj porevala.

ellysa
11. říj 2013

Sorry za chyby a dvojspravu neviem pisat cez mobil

mabe
autor
11. říj 2013

holky, tak anicka snedla jeden toustovej chleba s maslem a marmeládou a na to hnedka vypila dva kelímky dzusu 🙂 . jsem moc rada, uplne se me ulevilo, snad to bude pokracovat. ma tedka uz jenom zvýšenou teplotu, tak uvidíme co zítra bude, snad uz bude lip. 🙂

zuzkat1
12. říj 2013

Ahojte tak ako sa mate?

nefertitka
12. říj 2013

@ellysa tak to je neprijemne, to by som si asi aj ja porevala, skus sa ucitelky opytat, co sa stalo...mozno na nu nekricala, iba Oliv to tak vnimala, no ale ak na nu kricala, tak to by som jej veru pekne povedala od srdca co si myslim...len ako sa dozvediet pravdu...ale urcite sa nieco stalo, preco Oliv takto reaguje, ved sa jej tam doteraz pacilo, nie?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru