Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
14. říj 2013

@nefertitka krasny darček, len bacha, raz keď sme boli na dovolenka nám skočil dnu a to cvrlikanie bolo teda na nervy 😉
@bambi7 pozriem :D

zuzkat1
15. říj 2013

Ahojte.tak tento stvrtok idem s malou k imunologicke. Uplne proti mojmu presvedceniu. Dufam ze jej nenasadi dake chemikalie😝
A vy sa ako mate?

mabe
autor
15. říj 2013

dobre ranko, tak anicka porad ještě spi se mnou, v noci place, prevaluje se, ještě ji chci mit pod dozorem, co se tyce te nemoci. od rana je ale na zabiti, s krikem vstávala, pak se nechtěla oblikat a rvala, nechtěla jest,nechtela tatu jenom mamu, no bezva rano. 😝 vim, ze ji ta pusa boli, ale...ja jako obvykle nevyspana a nic se mi nechce, takhle to bude az do porodu? dneska dopo dojde mamka, tak se pujdu projit do obchodu,aspon se trosku vyvětrat.

mabe
autor
15. říj 2013

@nefertitka vse nej k narozkam 😉 a jak je kocko?

nefertitka
15. říj 2013

@mabe dakujem🙂 stale rovnako, ja uz som zufala z toho, aka som hlucha...

nefertitka
15. říj 2013

@ellysa no hadam to nebude cvrlikat;)

mabe
autor
15. říj 2013

tak jsem se hecla a vysala a utrela prach, bricho teda tahne 😝
@nefertitka no, mas toho hodne 😝

mabe
autor
15. říj 2013

my mame doma tichou domacnost, anicka nemluvi, uz ani včera odpo nemluvila. asi ji to fakt boli 😝

nefertitka
15. říj 2013

@mabe aspon mas chvilu ticho🙂 srandujem...ja by som na tvojom mieste Anicku este tyzden po uzdraveni nechala doma a az potom ju dala do skolky. Odporuca sa to, ak je tam ta moznost, kvoli tomu, aby si jej organizmus oddychol od bacilov

mabe
autor
15. říj 2013

@nefertitka uvidíme, jak bude probihat tento tyden, jako za kazdou cenu ju tam davat nebudu. naší rikaly, ze by si ji vzaly na dva dny, tchanovci urcite taky a hlavne pristi tyden uz by třeba mohla chodit ven ze jo? dr. rikala včera, ze uz je zdrava, akorát ta sliznice je narusena, tak ji to boli. na obed snedla bramborovou kasi i parek a dvakrát si pridala. 😉

zuzkat1
15. říj 2013

@mabe nasa dr hovori ze ked nie je teplota moze chodit dieta von.a ja tak aj robim.hned ako je bez teploty sme vonku.

mabe
autor
15. říj 2013

@zuzkat1 mylis, ze když od včera nemá anicka teploty, tak by uz mohla jit ven? třeba zítra....no je pravda, ze ma pry jenom podrazdenou sliznici z te nemoci

nefertitka
15. říj 2013

@mabe ano akonahle nema teplotu, moze ist von...ale teplota nesmie byt za poslednych 24 hodin, ved Anicka uz nema teploty dlhsie, nie?
ja som si musela dat paralen, ide sa mi hlava rozletiet...vobec mi nezabral...urobila som si aj ten cibulovy sirup, lebo mam dojem, ze sa mi hlieny drzia niekde v hlave a z toho ma boli

zuzkat1
15. říj 2013

@mabe jasne ze moze. Cez den ked je prijemne aspon na pol hodku. Uvidis ze jej to prospeje.

mabe
autor
15. říj 2013

@nefertitka anicka uz nemá teplotu od nedele. takze zítra kdyby bylo celkem pekne, tak muzeme jit na vzduch, uvidíme co bude.

tedka jsem holky byla venku nakoupit a musim rict, ze mam dost, boli me v krizi, nohy, jsu dost utahana. 😝 byla jsem nakoupit, mamka se stara o anicku. tady je takovej klid, když anicka nemluvi. snad ji to ale brzo prejde, dneska uz pekne ji, snazi se, tak snad bude brzo lip.

mabe
autor
15. říj 2013

@nefertitka no,teda ty si "užíváš" tehu, at je brzo lip.

nefertitka
15. říj 2013

@mabe je to tazke sa s takym bruchom vlacit...dufam,ze aj ja takto budem fungovat az do konca bez problemov, myslim bez tvrdnutia a otvarania sa...ale to mozem len dufat, urcite to tak nebude:(

nefertitka
15. říj 2013

ja uz fakt neviem, ci je toto normalne, aka som stale nahluchnuta a ake zvuky mam v tom uchu, normalne sa uz seriozne zacinam bat, ze mam zas nejaku komplikaciu

inak dnes mi rano muz pichol injekciu a najprv nic a potom taka bolest, hlavne pri pohybe, ze koniec...myslite, ze mi trafil nerv alebo nieco?

mabe
autor
15. říj 2013

ahojte, tak anicku jsem dala spat, snad usne brzo, nejak toho mam dost za dnesek. anicka promluvila tak cca 10 slov za den. myslim, ze je to pro ni aji hra, ze ji to bavi nemluvit. dneska jedla min nez zdrava, ale hodne, akorát u toho breci, boli ji to...jinak spi porad se mnou v loznici, manza v obyvaku. rikala jsem si, ze uz bych ji dala do pokoje, ale to bych k ni musela porad vstavat, ona breci v noci bolesti a piti a tak...takze to ještě nechame, snad se me to nevymsti.
@nefertitka ja si myslim, ze jsem zvladla tehu celkem dobře, do toho 32tt jsem normalka valila fungovala, pak omezeni trosku, ale nemusim striktne lezet a tak...to jsem dělala takhle radsi sama. jsu zvedava na ct, jak to s nama vypada. chtěla bych normalka fungovat pristi tyden a kdyztak uz muzu rodit..no, ještě anicka aby byla zdrava. pocit ze ji mam nemocnou a nejsu s ni, to je spatny. 😝 s tim uchem ti neporadim, nikdy jsem to nemela. 😝

bambi7
15. říj 2013

ahojte

nef zajtra na teba myslim daj vediet a drzim palec 😉

uz beriem inofolic 1X staci denne ci dva ?

domka ma stale teplotu a smrka kasle tak uvidim co zasa zajtra

co zajtra varite?tak dobru noc

ellysa
15. říj 2013

@nefertitka skôr žilu vtedy to brutal bolí a držím zajtra palce

mabe
autor
15. říj 2013

@bambi7 bramborovej gulas, snad ho anicka bude jest

zuzkat1
16. říj 2013

@mabe
@nefertitka ahojte vcera a predvcerom mi bolo trochu Lepsie,tak dufam ze to neznamena nic zle.
@bambi7 dnes varim granadir,ale kedze mala papa v skolke tak aspon ostane na zajtra ked pojdeme na imunologiu tak nejde do skolky.
Inak som rada ze tam jedava,lebo nemusim stale varit.
Nef ako?
Mabe anicka hovori?
A co domka?

zuzkat1
16. říj 2013

Tak odvolavam.2dni som si uzila,ze mi bolo lepsie a dnes zas hroza.dufam ze to prejde kym mam ist pre malu.

mabe
autor
16. říj 2013

dobre ranko, tak noc stejna, anicka tak do 4h v pohode a pak uz zase sebou sila, plakala, rano vstávala s brekem, ale pak to preslo. zatím ještě nesnidala, říká ze ji boli pusa, teda říká ona nemluvi. rano trosku mluvila a tedka zase ne, podle me ma strach, ze ji to bude bolet. tekda se odhodlava k vyzive. včera přes den uz dobre jedla na tu jeji situaci, tak nevim. 😖

mabe
autor
16. říj 2013

holky, premyslim, jestli dat vedet do skolky, ze anicka ma od dr. potvrzenou tu nemoc infekcni ruka noha pusa. jak se to delava? zkusene matky...

zuzkat1
16. říj 2013

@mabe pokial viem tak infekcne choroby treba hlasit a potom treba papier od dr ze uz nie je infekcna.
Inak ja som o tej chorobe nepocula este.

mabe
autor
16. říj 2013

@zuzkat1 tak tam budu muset zavolat teda. 😝

zuzkat1
16. říj 2013

@mabe no Ved to nic nie je... Ty by tiez chcela vediet keby to tam dake dieta malo. A mozno vasa skolka nebude chciet papier od dr-ale zvycajne skolky chcu. No aj tak idete k dr tak to nebude problem.

mabe
autor
16. říj 2013

@zuzkat1 jojo, v patek jdeme ještě jednou k dr. aby rekla, jestli teda anicka uz muze do skolky nebo ne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru