Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
16. říj 2013

@nefertitka tak aj ja dam malu do skolky ked len 2x kychne a ma trochu sopliky. Nie kazdy rodic moze ist s kazdou hlupostou na ocr

bambi7
16. říj 2013

cafte to chapem ze nie kazdy moze ist na ocr ked len kychne tak ok o tom nik nepise , ostatne zasa nemozu ist do prace kedze maju deti stale chore koli tomu ale pohoda 😒 😉 mame ine nazory 100ludi 100chuti

co robkate? nef mab?

mabe
autor
16. říj 2013

@bambi7 no my s anickou spinkaly po obede. v 15h jsem ji musela vzbudit, tedka si dava přesnídávku a pujdeme si hrat do pokojiku na chvilku, ono ji to prestane bavit za chvilku. po spani se mnou normalka mluvila, ale jakmile sla jest, tak uz nemluvi, jestli si uvědomila, ze by ji to mohlo bolet....manza bude muset nakoupit spoustu přesnídávek s tim nemá problém zadnej.

nefertitka
16. říj 2013

@zuzkat1 ed mi dva krat kychne, tak ani ja v tom problem nevidim, ja som ale pisala o nadche, ktora trva cca tyzden a ta moze prerast aj do niecoho horsieho, ako napr. mne teraz, a nielen do zapalu ucha, ale aj na priedusky napr.

zuzkat1
16. říj 2013

@nefertitka no moze a nemusi prerast.hani mava slabu nadchu a pokial nema teplotu tak ide do skolky.
Teraz som pn,ale kym som robila tak to by som ju kvoli nadche nemohla nechat do
ma. Aj vedenie v robote ma len 1ny nervy a nemam ju s kym nechat.takze to je druha strana mince.
A ako sa mas?
My sme sa teraz zobudili. A uz teraz sa tesim na vecer ze pojdeme spat.dnes mi je hrozne.

nefertitka
16. říj 2013

@zuzkat1 ohluchnuta som ako pen stale:( a zacinam mat dojem, ze ma zaludok uz zacina neposluchat, ked sa najem, citim v nom tazobu taku nechutnu...a rano ked som sla na krv nalacno, tak mi bolo teda riadne zle

zuzkat1
16. říj 2013

@nefertitka to je dobre znamenie🙂 mimi sa hra🙂 a to si mala dost dlho pokoj.mne bolo tentoraz zle hned ako som otehu.uz druhu polku dovolenky-myslela som ze mam upal.
Esteze si doma aspon si oddychnes.

mabe
autor
16. říj 2013

tak holky, uz na me jde nervozita ze zitrejsi poradny. před 14 dny me brala kultivaci dr. kvůli streptokokovy a tedka jsu nervozni abych nemela porad tu bakterii ecoli jak jsem mella. ona dr. me dala na to cipky, ale pak kontrolni ster uz nedělala, tak abych nemela nejaky problémy. cely tehu mam vic vytok sem tam nazloutlej, ale nijak to nesvedi, takze si rikam, ze je to ok asi. no, to se zase budu nervovat do zitrka. 😝

mabe
autor
16. říj 2013

@nefertitka tak to jsou ty tehotenstky strasti a s tim uchem, to je hruza..

nefertitka
16. říj 2013

@zuzkat1 tak je mi zle, ale chut mam na take "zdrave" veci, ze az....normalne si dam na vecer pecenu klobasku, akoze taku chut mam na nu, ze az...len ako mi bude potom 😨
inak je podla vas normal, ze uz teraz ledva zacinam gate zapinat?normalne ma vsetky tlacia...

a este otazka, farbite si vlasy?ja som otehotnela v case, ked uz ich potrebujem farbit, uz mi velmi vidno sedive...ci radsej pocakt po prvom trimestri?

nefertitka
16. říj 2013

@mabe tebe byvalo od zaludka zle?

zuzkat1
16. říj 2013

@nefertitka ja som si nenafarbila,ale len z takeho blbeho pocitu. Naposledy som potratila v den ked som si nafarbila.
Ale pri hani som si farbila.
Inak tie zdrave jedla poznam.vraciam z paradajok,jablk,hrozna,spenatu atd.ale mast,klobasa,oskvarky mi nevadia🙂
Tie gate su ok ja mam teraz brucho ako v 5tom mesiaci.minimalne.

mabe
autor
16. říj 2013

@nefertitka byvalo az do 14tt, dopo jsem nemohla jest a jakmile odbila 11h, tak jsem zase jest musela nebo me bylo zle z hladu.jinak ja se citila uz od zacatku nafoukla. ja sem barveni vlasu dala sbohem cely tehu a asi uz to tak aji necham.

nefertitka
16. říj 2013

@zuzkat1 si mas pravdu, mne bolo nejak divne od zaludka a uz mam v sebe klobasku a teraz mi je lepsie;)
@mabe a kedy ta to preslo?tie nevolnosti.
Ja skusim s tym farbenim pockat a po prvom trimestri si dam bezamoniakovu farbu

nefertitka
16. říj 2013

@mabe asi este nemas sedive vlasy, ze? 😉

mabe
autor
16. říj 2013

@nefertitka ja sedivy vlasy zatím nemam 🙂 nevolnosti presly po tom 14tt

nefertitka
16. říj 2013

@mabe sa mas🙂

zuzkat1
16. říj 2013

@nefertitka no ja si mozno na konci tehu zafarbim..dovtedy asi nie ... Mne bolo zle aj po oskvarkoch,ale aspon som ich nevyvratila...

mabe
autor
17. říj 2013

ahojte, tak v noci jsem samozrejme nemohla spat, jak jsem mela nervy z kontroly, snad bude vse v poradku. 😝

zuzkat1
17. říj 2013

@mabe jasne ze bude🙂
My ideme dnes k tej imunologicke,som zvedava co povie.

mabe
autor
17. říj 2013

@zuzkat1 tak potom napis, jak to dopadlo 🙂

mabe
autor
17. říj 2013

ahojte, tak jsem zpatky. mam streptokoka, nejsu z toho nadsena vůbec, ale co mam delat. s anickou jsem ho nemela, ale stejne mela infekci ze zakalene plodovky. pry se podaji atb do zily v prubehu porodu a staci to. jinak pry mam mekci zase cipek, ale napsala CS2, takze si rikam, ze uz mam 37+2tt, takze CS2 nic preci není. mam pry vic odpočívat, ale pripada me to zbytecny. co rikate? jinak do porodnice jsem se objednala, pristi patek jdu, snad to ještě vydržíme.

zuzkat1
17. říj 2013

@mabe Ahoj tak ma mrzi ten streptokok,ale mnohe maju a je to ok.
Na tej imuno ma dr fakt nastvala.vraj ma testy v poriadku,dalsie robit nebude. A napriek tomu jej dala lieky-broncho vax.poznate? Nechcem jej to davat je to vlastne peroralne ockovanie.vraj jej mozem davat aj imunoglukan to je vytazok z hlivy.ale ked som sa priklonila k tomu tak vyhlasila ze je to moje dieta.nechapem naco jej nieco dava ak ma vysledky v poriadku.ak jej nieco dam tak zrejme tu hlivu.
@nefertitka a ty ako?

casia
17. říj 2013

@mabe ahoj, tak to je v pohodě, streptokok má prý spoustu ženskejch a díky těm atb je to v pohodě, já byla u Apolináře taky na kontrole, podle sona ok, máme 3,2 Kg a vše ok, jen říkala doktorka, že má menší hlavičku, tedy v normě, ale né obr hlavu, prý 32 cm, tak snad je to ok, nejdřív velký břicho, pak zas malá hlava, co já se dozvím v pondělí?....monitor taky ok, čípek nevyšetřovali, tak držíme a doufáme, že vydržíme min do termínu, na domku ještě spoustu práce, ale snad se vše stihne, manžel teda dře jak kůň....

mabe
autor
17. říj 2013

holky, mam nejakou spatnou naladu z te kontroly, nevim proc. cipek CS2 preci je dobrej, lepsi at se telo chysta pomaličku nez prenaset, vyvolávat,..ten streptokok me vadi, ale asi je hodne mamin, který to mají. hlavne, asi teda uz se to bliizi, tak jsu nervozni. 😝 UTZ me dr. nedělala, takze vůbec nevim kolik mala muze mit, pry podle bricha je videt, ze je velka akorát.
@casia gratuluju ke ko, tak uvidíme co nam ty mimca naplanuji

zuzkat1
17. říj 2013

@mabe tak volala som nasej dr a ta povedala ze jej nic nemam davat. Padol mi kamen zo srdca.
@nefertitka

mabe
autor
17. říj 2013

@zuzkat1 tak to je dobre 😉

bambi7
17. říj 2013

cafte babule ako dnes?
mabus neboj vsetko bude ok a domka sa narodila v 38t a vsetko je ok 😉 tak uz coskoro bude na svete tesim sa s tebou mocccc

nef a ty ako dnes?
ja som varila dnes sosov.privarok a vajicko a teraz robim babovku .....domka papala polievku dako moc nechce este nie je uplne fit tak cafte

mabe
autor
17. říj 2013

@bambi7 ja se tesim na malou, ale mam strach a obavy z toho porodu.

nefertitka
17. říj 2013

@zuzkat1 my tiez davame imunoglukan...toho by som sa nebala, ale tak ked nemusi, tak nemusi...
my sme dnes boli cely den u mojej mamy, dosla som domov, tu cerstvo oprate pradlo, fuj, skoro ma vykotilo pred dverami, ako mi to smrdi a je mi z toho zle trocha teraz...tak si idem dat znova zdravu veceru, kari-kuraciu cinsku polievku, stipe trocha, ale neva, po takychto jedlach mi byva lepsie. Usi mam stale rovnake, rano idem na ORL, som zvedava, uz som z toho nervna...
@mabe streptokoka sa neboj, naozaj ich ma vela zien, aj ja. Aj ja mam strach z porodu, ale nejak zvladneme, ved slo dnu, musi von 😝
@bambi7 pijes Inofolic?🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru