Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
22. říj 2013

@mabe tak snad mas pravdu...uvidim v piatok, uz aby to bolo...
mozno,ze si ta tam aj nechaju🙂

zuzkat1
22. říj 2013

@ellysa tak moju svokra neberie nikam,aj ona je sikne veriaca-veri vo svoje pohodlie😀
To je zlate ze kam ides v kostole sa dlho sedi🙂

ellysa
22. říj 2013

@nefertitka keď je bábatenko silné prežije všetko, neboj moja, ten výtok keď je hnedý to nemusí byť nič,m možno naozaj aj tie injekcie majú na tom podiel, alebo ako sa zväčšuje maternica, cievky praskajú, keby bol problém uvidia to na UTZ, ja viem, tieto prví týždne sú len o strachu, keby sa to dalo preškočiť, však?

neviem možno naozaj aj tie zúbky, má aj redšiu kaku, alebo mal ten jednodňový vírus, čo mala Ojka vo štvrtok, neviem, ale už dosť dlho má takéto zlé noci a vidím aj že zúbky idú vrchné, ale dala som mu už v noci aj nurofen, že ak má také bolesti a veru nepomohlo, potom som už aj naňho skríkla, no chúďatko taký záchvat plaču dostal, že sa nevedel pol hodinu ukľudniť, on je hrozná citlivka

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa chuda male, na toto sa veru netesim, u Niki som rada, ze to vsetko mame uz preskakane, myslim zubky a vsetko okolo toho, mali sme si hned spravit druhe 😝
veru, keby sa ten prvy trimester dal preskocit, alebo prespat akebo co 😝

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa a Oli uz v pohode?

zuzkat1
22. říj 2013

@ellysa u nas zubky ani neviem ako...ale ak bola chora tak 3dni teplota a inak nic,kvoli teplote horsie spala.ja som to ani nebrala ako chorobu.a stolicu neviem,mava redsiu aj teraz podla toho co zje.a najma kym som viac kojila.

ellysa
22. říj 2013

@nefertitka ja som tiež už v noci štekla na muža, že mali sme mať len Oliv, tá už spí celú noc, ale tak hádam už o rokk bude dobre 🙄 😝

Oliv v pohode, trvalo to len tú jednu noc a potom už ok, včera sme boli na tanečnej tak mi už predvídza raz,dva, tri čačača, zlatá je

ellysa
22. říj 2013

@zuzkat1 Oliv mi tiež zle spávala od 8m-1,5r, takto sa tiež budila s revom, tak Wili nemôže zaostať, nie?

zuzkat1
22. říj 2013

@nefertitka ja som prvykrat pocula o teplote atd.zo zubkov tu na koni. Aj dr mi vravela ze to nie je zubkov ale z oslabenej imunity v tom obdobi ze chyti daky virus dieta.a v okoli kamosky,kolegyne ...ziadne dieta take problemy nemalo.preto som z toho prekvapena.

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa ved ma toho clovek dost s dvoma detmi urcite...ja si to tda zatial neviem ani predstavit...musi byt zlata, musim dat aj Niki na nejake tanecky

@zuzkat1 no ono je to vraj tak, ze v case rastu zubkov ma dieta oslabenu imunitu, kvoli tym zubkom, preto moze byt zarovne vtedy v tele aj nejaky skryty virus, ktory sposobi teploty, aj siesta choroba sa vraj vyskytuje v case rastu niektoreho konkretneho zuba, len neviem ktoreho

zuzkat1
22. říj 2013

@ellysa asi dostal skolenie od sestricky🙂 moja prvykrat prespala noc ako 3 a pol rocna.do 2rokov bola 10x hore potom uz len 8-5-3-1...

ellysa
22. říj 2013

@zuzkat1 jj je to z oslabenej imunity zdravé dieťa horúčku zo zubou nemá ale už som nasadila zdravú sravu ja aj malý , tak hádam bude lepšie, dávam mu každý deň rybí olej a kefír ja papám veľa zdravých tukov-kokoový, ghee maslo, dnes sme mali avokádo s banánom na raňajky na obed vývar... a tak

zuzkat1
22. říj 2013

@nefertitka tak to neviem ani ja. Ako hovorim ja ani neviem kedy jej vysli zuby.ani neslintala.

zuzkat1
22. říj 2013

@ellysa fiha.super.u mna zdrava strava nehrozi.malej sa snazim davat zdrave.

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa myslis ze ten kefir mozem ako tehotna?mama to nidke zohnala, len kvoli mne a teraz neviem, ci to mozem..
a co tretie?bude teda?🙂

nefertitka
22. říj 2013

@zuzkat1 teda, to sa ti casto budila...no u nas to tiez nebolo ruzove, ale nie az takto

zuzkat1
22. říj 2013

@nefertitka no a preto nakoniec aj spi so mnou.to som si ju len pritiahla dala prsnik a bolo.spali sme dalej.

ellysa
22. říj 2013

@nefertitka jasné, že môžeš a máš ho teda?vieš čo s ním?
ja som žiaľ stravou pokašlala malému imunitu,mala som teraz dva mesiace ked som sa spustila a nejedla som, chudla som ale malý nič z mojho mlieka nemal a presne odvtedy je chorlavy, nastastie mám tu kamošku čo ma zasa nakopla a pokúšam sa to naporavit

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa ja som tiez zastancom zdravej stravy, ale uz to tak nedodrziavam, do tretieho roka som sa snazila, tak ale ty kojis, ty musis;)
mam to, len neviem co s tym este...

nefertitka
22. říj 2013

myslite, ze mozem zazvorovy caj? ja ho denne pijem a potom citam, ze by sa nemal...tak ale jedna salka, neuskodi, nie?

ellysa
22. říj 2013

@nefertitka práve že je dobrý na nevoľnosti, moja papaj veľa vývarov mäsových, vaječné žľtko, avokáda, musíš mať veľa zdravých tukov a skús obmedziť pečivo, cestoviny, cerealie keď tak basamati ryžu a zemiaky, lososa, zelenú zeleninu...
a tá kamoška mi hovorila, že na začiatku tehu treba jesť želatinu, je dobrá na vývoj plodu, normálne kúp, nie rastlinnú

a čo káš tie zrná kefírové? treba to dať do klenenej alebo plastovej fľaše, zaliať mliekom, mesmie sa tých zrn dotknúť nič kovové, tri krá denne premiešaj, keď sa ti oddelí kefír, budeš mať na podku fľaše vodu a nad tým kefír tak zamiešaj a sced cez plastové sitko tie zrná premy prevarenou vodou a naspať do fľaše aj tú si umy a znova zaliať mliekom. maj to normálne von , kefír sa to urobí za jeden až tri dni podľa toho ako máte doma teplo, ked ho nebudes chcieť robiť môžeš dať zrná zaliate mliekom do chladničky a raz za týždeň vymeň mlieko

zuzkat1
22. říj 2013

@nefertitka aj pri kojeni mozes jest co chces len to treba trochu spestrit🙂

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa takze to co precedim mam vypit?znova zaliat mliekom, znova premiesavat, precedit, vypit a tak dokola?

zuzkat1
22. říj 2013

@ellysa a to je nieco ine ako ked kupis kefir?

nefertitka
22. říj 2013
ellysa
22. říj 2013

@nefertitka ano môžeš to bud vypit alebo si to ochutit ovocím,kakaom, skoricou, cukrom, tak aby si to vedela vypit aspon dva dcl denne

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa mama mi vravela akurat, ze to premyva studenou vodou, myslis, ze tym uz nieco pokazila? ona nemala dobre info ako sa o to starat

nefertitka
22. říj 2013

a este ma to v tom pohari byt zakryte ci odokryte?

mabe
autor
22. říj 2013

tak anicka uz je venku, ja si udelam jidlo a zalehnu k telce 😀

zuzkat1
22. říj 2013

Baby poradte. V utorok idem do poradne. Mam este ostat na pn? Necitim sa uplne fit ale uz to nie je uplna katastrofa. Po tej dalsej poradni urcite pojdem do roboty aspon na tie 2 mesiace. Ale teraz neviem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru