• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
@mabe no to je tazko radit, musis ty vediet ako sa citis, ale ak mas neobvykle bolesti, tak chod...ved radsej zbytocne ako vobec sa hovori
3. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka ja nemam zadny bolesti, mam citlivejsi podbřišek jak se mala mele.
3. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe tak si myslim, ze staci cakat do utorka;)
3. lis 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ked sa malinká hýbe nestresuj jedine ak by si krvacala ale výtok hnedastý je ok
3. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellysa těším se moc, u mě je to porád stejný, jen ty bolesti jsou intentivnější, ale prostě vždy ustanou a jsou nepravidelný, zítra jdu do porodnice, tak uvidíme, zda se ještě vrátím:slight_smile:
3. lis 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@casia drzim palec, at uz se to rozjede :slight_smile:
3. lis 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja vim, jak na tom jsem podle vytoku 2x denne, jinak ze me nic netece. proste mam tehu vytok a ten je zbarvenej, zadny bolesti zatím.uvidime co bude dal.
@ellysa kdyby sla jasna krev, tak jedu, to je jasny.
3. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mne je tak zleeeeeee :confounded: :cry: cim dalej tym viac mam taky dojem
3. lis 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim ci pisu spravne..ale podle nadpisu, 2xpotrat..no ja som tedka dvakrat potratila, tedka som zistila z,e som opet tehtona a opet spinim..uz ani nevladzem plakat.....zitra du k doktorovi a opet cekam to nejhorsi.... :( pritom s prvni tehotentsvti bylo ukazkovy a tedka ne a ne donosit dite.....
3. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verculka82 spinenie este nemusi nic znamenat, neboj, ja teraz tiez spinim od zaciatku a vsetko je zatial ok
4. lis 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka ahoj, tak vytok je zase o něco lepsi, zda se...tedka se citim jakoby mela dojit zase MS, v noci jsem spala jako drevo, tak uvidíme, co bude dneska. kazdopadne zítra mam tu kontrolu. anicka ma rymu, snad to nic vaznejsiho nebude, do skolky jsem ji dala, uvidíme co s ni bude. akort porad nevim, jak ji oblikat, ma košilku, tricko, svetr teplej, bundu takovou podzimni, nevim jestli uz nedavat zimni, zase ven pujdou za 2h a budou behat a tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe tak hadam to nebude nic horsie s Anickou, no tak zajtra uvidis ako na tom si:slight_smile:S tym obliekanim mam aj ja problem, ked ideme von.
4. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka ono tedka je hodne tech rym a nachlazeni. v noci jsem ji slyšela dvakrát zakašlat, takze nic dramatickyho a ma proste ucpanej nos. vysala jsem, nakapala a v 16h jak dojde, tak zase to udelame. rikam si, ze s rýmou, pokud není total zahlenena jit do skolky muze, normalka se chova, takze.....
4. lis 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe Ahoj.moja ma tielko,tricko s dlhymi rukavmi,mikinu a jesennu bundu-tu ma prvykrat,doteraz nosila taku skor tenucku. Pancuchy este nema,ale zajtra mozno dam. Ma take teple teplaky.

@verculka82 hlavne mysli pozitivne

@nefertitka co sa nevolnosti tyka.da sa povedat ze uz ok,ale ten tlak to kazi. Dalsia poradna az na konci novembra.
4. lis 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka pokud se to dneska nerozjede, tak zítra se uvidi. :grinning: naší me privezou obed a budou tady odpo s anickou a se mnou nez dojde manza, kdyby něco....zítra pro me rano dojede muj tatka a odveze me do porodnice a zase zpatky, to je servis, co? :grinning:
4. lis 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 tak to ja dala punčochy a teplejsi teplaky
4. lis 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no to je servis teda:slight_smile:
4. lis 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkat1 aj ja uz chcem byt bez nevolnosti;(
4. lis 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe a potom v skolke je v com? V pancuchach a kratasoch? Alebo jej nechavas teplaky?to sa mi zda do budovy vela.
4. lis 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akorát dneska rano rikala, ze se ji nechce do skolky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, byla tri tydny doma, takze je to zase pro ni trosku něco nového. jako nebrečela nic, ale proste se ji nechtělo oblikat,..
4. lis 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 ve skolce je v punčochách a tricku
4. lis 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe neboj zas sa jej tam zapaci. Ja som ju mala v lete 2mesiace doma a bala som sa ze co povie v septembri po tych 2mes.a ona sa tak velmi tesila... Teraz ani na vikend nechce byt doma:slight_smile:
4. lis 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 tak tedka jsem mluvila s manzou a normalne valila do tridy za detma si hrat. ale proste me to doma pripadalo, ze se ji tam nebude libit, matka tehotna, no...
4. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nefertitka no ja som tak asi tyzden,takze sa este nacakas...a nie je to ze uplne bez,ale je to ovela lepsie.
4. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe asi len vstavat sa jej nechcelo:slight_smile:
4. lis 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 no, sla taky spat v 21:30h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe tak dnes iste zaspi skor...skolka unavi... Ja jej asi dam kratasky na tie pancuchy
4. lis 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkat1 jako kratasy dovnitř do skolky?
4. lis 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe Ano a na von sa prezlecie do teplakov.
4. lis 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek