Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
3. lis 2013

@mabe no to je tazko radit, musis ty vediet ako sa citis, ale ak mas neobvykle bolesti, tak chod...ved radsej zbytocne ako vobec sa hovori

mabe
autor
3. lis 2013

@nefertitka ja nemam zadny bolesti, mam citlivejsi podbřišek jak se mala mele.

nefertitka
3. lis 2013

@mabe tak si myslim, ze staci cakat do utorka;)

ellysa
3. lis 2013

ked sa malinká hýbe nestresuj jedine ak by si krvacala ale výtok hnedastý je ok

casia
3. lis 2013

@ellysa těším se moc, u mě je to porád stejný, jen ty bolesti jsou intentivnější, ale prostě vždy ustanou a jsou nepravidelný, zítra jdu do porodnice, tak uvidíme, zda se ještě vrátím🙂

mabe
autor
3. lis 2013

@casia drzim palec, at uz se to rozjede 🙂

mabe
autor
3. lis 2013

tak ja vim, jak na tom jsem podle vytoku 2x denne, jinak ze me nic netece. proste mam tehu vytok a ten je zbarvenej, zadny bolesti zatím.uvidime co bude dal.
@ellysa kdyby sla jasna krev, tak jedu, to je jasny.

nefertitka
3. lis 2013

baby, mne je tak zleeeeeee 😖 😢 cim dalej tym viac mam taky dojem

verculka82
3. lis 2013

nevim ci pisu spravne..ale podle nadpisu, 2xpotrat..no ja som tedka dvakrat potratila, tedka som zistila z,e som opet tehtona a opet spinim..uz ani nevladzem plakat.....zitra du k doktorovi a opet cekam to nejhorsi.... :( pritom s prvni tehotentsvti bylo ukazkovy a tedka ne a ne donosit dite.....

nefertitka
4. lis 2013

@verculka82 spinenie este nemusi nic znamenat, neboj, ja teraz tiez spinim od zaciatku a vsetko je zatial ok

nefertitka
4. lis 2013

@mabe ako?

mabe
autor
4. lis 2013

@nefertitka ahoj, tak vytok je zase o něco lepsi, zda se...tedka se citim jakoby mela dojit zase MS, v noci jsem spala jako drevo, tak uvidíme, co bude dneska. kazdopadne zítra mam tu kontrolu. anicka ma rymu, snad to nic vaznejsiho nebude, do skolky jsem ji dala, uvidíme co s ni bude. akort porad nevim, jak ji oblikat, ma košilku, tricko, svetr teplej, bundu takovou podzimni, nevim jestli uz nedavat zimni, zase ven pujdou za 2h a budou behat a tak... 😝

nefertitka
4. lis 2013

@mabe tak hadam to nebude nic horsie s Anickou, no tak zajtra uvidis ako na tom si🙂S tym obliekanim mam aj ja problem, ked ideme von.

mabe
autor
4. lis 2013

@nefertitka ono tedka je hodne tech rym a nachlazeni. v noci jsem ji slyšela dvakrát zakašlat, takze nic dramatickyho a ma proste ucpanej nos. vysala jsem, nakapala a v 16h jak dojde, tak zase to udelame. rikam si, ze s rýmou, pokud není total zahlenena jit do skolky muze, normalka se chova, takze.....

zuzkat1
4. lis 2013

@mabe Ahoj.moja ma tielko,tricko s dlhymi rukavmi,mikinu a jesennu bundu-tu ma prvykrat,doteraz nosila taku skor tenucku. Pancuchy este nema,ale zajtra mozno dam. Ma take teple teplaky.

@verculka82 hlavne mysli pozitivne

@nefertitka co sa nevolnosti tyka.da sa povedat ze uz ok,ale ten tlak to kazi. Dalsia poradna az na konci novembra.

mabe
autor
4. lis 2013

@nefertitka pokud se to dneska nerozjede, tak zítra se uvidi. 😀 naší me privezou obed a budou tady odpo s anickou a se mnou nez dojde manza, kdyby něco....zítra pro me rano dojede muj tatka a odveze me do porodnice a zase zpatky, to je servis, co? 😀

mabe
autor
4. lis 2013

@zuzkat1 tak to ja dala punčochy a teplejsi teplaky

nefertitka
4. lis 2013

@mabe no to je servis teda🙂

nefertitka
4. lis 2013

@zuzkat1 aj ja uz chcem byt bez nevolnosti;(

zuzkat1
4. lis 2013

@mabe a potom v skolke je v com? V pancuchach a kratasoch? Alebo jej nechavas teplaky?to sa mi zda do budovy vela.

mabe
autor
4. lis 2013

akorát dneska rano rikala, ze se ji nechce do skolky. 😝 no, byla tri tydny doma, takze je to zase pro ni trosku něco nového. jako nebrečela nic, ale proste se ji nechtělo oblikat,..

mabe
autor
4. lis 2013

@zuzkat1 ve skolce je v punčochách a tricku

zuzkat1
4. lis 2013

@mabe neboj zas sa jej tam zapaci. Ja som ju mala v lete 2mesiace doma a bala som sa ze co povie v septembri po tych 2mes.a ona sa tak velmi tesila... Teraz ani na vikend nechce byt doma🙂

mabe
autor
4. lis 2013

@zuzkat1 tak tedka jsem mluvila s manzou a normalne valila do tridy za detma si hrat. ale proste me to doma pripadalo, ze se ji tam nebude libit, matka tehotna, no...

zuzkat1
4. lis 2013

@nefertitka no ja som tak asi tyzden,takze sa este nacakas...a nie je to ze uplne bez,ale je to ovela lepsie.

zuzkat1
4. lis 2013

@mabe asi len vstavat sa jej nechcelo🙂

mabe
autor
4. lis 2013

@zuzkat1 no, sla taky spat v 21:30h 😝

zuzkat1
4. lis 2013

@mabe tak dnes iste zaspi skor...skolka unavi... Ja jej asi dam kratasky na tie pancuchy

mabe
autor
4. lis 2013

@zuzkat1 jako kratasy dovnitř do skolky?

zuzkat1
4. lis 2013

@mabe Ano a na von sa prezlecie do teplakov.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru