Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
5. lis 2013

@mabe ja sa citim dost zle, hlavne takto poobede a vecer, vcera to bola uplna katastrofa, tak mi bolo na zvracanie strasne, a tak dlho, ze uz som si nadavala, ze naco som sa na toto znovu dala...no a teraz mi zas zacina byt blivno:(

mabe
autor
5. lis 2013

holky, tedka premyslim nad tim tlakem. nejdŕiv jsem byla u dr., pak monitor a tlak jsem mela 146/75 tak sestřička riakla, ze ho mam zase velkej, ja ji rekla, ze jsem si ho doma merila a mivam do 130/85. a ona ze bych to mela probrat s dr., ta nerekla na tlak nic vysokej z monitoru a ja na to zapomela. minule me dr. rekla, ze pokud je pod 140/90 tak dobry v tomto stadiu, tak asi mam byt klidna, ze? jezis, ja si porad něco nachazim. 😝 😀

ellysa
5. lis 2013

@mabe Pepííííííííí už choď von 😀 😀 😀 😀 a druhú termínovú máme kde, žeby už???

ellysa
5. lis 2013

@nefertitka 😖 😖 😖 😖 😖 😖 také si ani nehovor, musíš si predstavovať babulko, aké bude krásne voňavé a že to kvôli nemu ustojíš

ellysa
5. lis 2013

a veľkáč 😵 😵 😵

mabe
autor
6. lis 2013

dobre ranko, tak včera jsem mela vecer poslíčky, tak 2h, pak dobry a pak to zaclo nekdy kolem pulnoci zase na chvilku. i když nevim, co byl sen nebo ne...a tak od 2h uz zase nic. myslim, ze to jsou poslicci, pichani v podbrisku, slo do krizi a bolesti v krizi. anicka je dobra, tak sla do skolky a dneska jdu pro ni ja s mamkou, takze pekne pesky tam a zpatky. 😀 jinak něco uvarim, poklidim,... 😀
@ellysa ten cas teda utika 🙂
@nefertitka počkej, az budes prcka mit u sebe 🙂

zuzkat1
6. lis 2013

Ahojte...

@mabe tak to uz mas za chvilku.

@nefertitka neboj,prejde to

U mna nic nove.vcera som mala pocit ze male kopka,ale bolo to take jemne a neviem ci je to ono. Podla sona som 16+4tt, zvyknem mat obcas ten pocit ale len vecer ked uz lezim a nie kazdy den.tam dole v podbrusku. Dalsia poradna o 3tyzdne to je este tak dlho:-/

mabe
autor
6. lis 2013

tak jsem tedka něco cetla, takze to byly poslicci včera. 🙂 děloha cvici na porod. 🙂
@zuzkat1 jojo, za chvilku budu mit svého dalšího prcka doma. 🙂 urcite muzes citit něco v brisku uz tedka 😉 ja chodila po mesici, vim je to dlouhy, ale tehu utece uvidis

zuzkat1
6. lis 2013

@mabe Ved aj ja tak kazde 4tyzdne. Len chcem vediet ci je mimi ok.teraz ho ani nepozrel a tie pohyby su take nejasne...neviem ci je to uz vobec ono...

mabe
autor
6. lis 2013

@zuzkat1 uvidíš, ze za par dnu budes citit uz pohyby normal a to te taky uklidni. pokud nemas zadny spineni nebo velky bolesti, tak bych byla klidna, ale po nasich zkušenostech chápu...

zuzkat1
6. lis 2013

@mabe spinenie nemam ani bolesti...no ale moj prvy potrat bol MA a teda tam tiez nespinila ani ma nic nebolelo. Ale snad to bude dobre.uz aby sa hybalo.
Jaj tebe je dobre🙂o chvilku mas babo v naruci🙂

mabe
autor
6. lis 2013

@zuzkat1 jasnacka, ze mas strach, ale nezbyva nez myslet pozitivne. jojo za par, mam trosku nervy z normálního porodu, ale co musí to zensky zvladnout.

zuzkat1
6. lis 2013

@mabe prechadzka ruzovou zahradou to nie je ale garantujem ti ze hned ako ti daju pepinu zabudnes na bolest. Ja som mala malu pri sebe ked ma sili a ja s mojou fobiou z ihiel ani neviem kedy ma pichli. Fakt v tom momente bola vsetka bolest zabudnuta...neboj sa bude to v poriadku.

zuzkat1
6. lis 2013

@mabe valam sa pred tv-skoro lezim a zas mam pocit ze kopka...tak slabucko...

bambi7
6. lis 2013

cafte babule

mabus cakam sms od teba ze je pepina na svete ,babulky moje drzte sa myslim na vas 😉 ste sikulky urcite vsetko zvladnete

elly drobec je krasny 😉 a ako sa mate?

nef ako ?dnes sa vidime tak sa drzte

domka pozera rozpravku ,tak som vas prisla pozriet ,nove nemame nic vsetko po starom
tak pekny den

nefertitka
6. lis 2013

ahojte,,,som sa vratila od dr. Drobec je o tyzden mensi, mame 18.2mm...srdiecko blikaloemoticon

nefertitka
6. lis 2013

@bambi7 vidime sa;)

nefertitka
6. lis 2013

@ellysa teeeda to je fakt uz velkac, ved sa nedavno iba narodil🙂 fesacisko je to 😉

mabe
autor
6. lis 2013

@nefertitka to je krasa, uz velkej clovicek 😉

nefertitka
6. lis 2013

@mabe to vlavo vyzera ako hlava, ze?🙂

mabe
autor
6. lis 2013

@nefertitka no, uplne, fakt uz je to krasa 😉

nefertitka
6. lis 2013

@mabe ale nehybalo sa to, ci to sa este nema hybat?srdiecko ale bilo a to je hlavne🙂

mabe
autor
6. lis 2013

@nefertitka ještě není tak aktivni, aby si videla v takove chvilce pohyby, neboj. dulezity je, ze roste, srdicko tluce 😉

nefertitka
6. lis 2013

@mabe no ved ano🙂 ale podla ms som uz 10tt a podla sona iba 9tt...zas to bude taky drobec ako Niki🙂
Ja som uz inak zabudla, ake to je ked babo v bursku kope v noci?Budi to zo spanku?ked uz je vacsie

mabe
autor
6. lis 2013

@nefertitka me to nebudi ze spanku, spim jak zabita 🙂

mabe
autor
6. lis 2013

holky, tak ja se dala do uklidu a mezitím me pretekla polivka, teklo to po lince cele az na zem, vyborny fakt. zacnu něco delat a... 😀 jak ta moje aktivita skonci dneska 😉

zuzkat1
6. lis 2013

@nefertitka ahoj.super ze ste v poriadku. Tebe robi sono pokazde?. To je fajn aspon mas istotu.

zuzkat1
6. lis 2013

@nefertitka mna hani kopala najma v noci. A veru budila ma.

mabe
autor
6. lis 2013

tak ja uz jsem asi zvykla holky a pomaličku zapominam i na tehu, co v nem bylo dřív 😀

nefertitka
6. lis 2013

@zuzkat1 ano robi, len ma to aj dost vyjde, 10eur sono a 5 eur za to, ze sa objednam na cas...teda on sa ma vzdy spyta, kedy mi to vyhovuje prist, ja mu poviem o kolkej a on to uz berie ako objednanie. Neviem co robit, lebo ma dalsiu moznost, zaplatit 120 eur na cele tehu, lenze uz som tam nechala asi 70 eur...no ale dnes mi to odpustil, povedal, ze dnes to nechajte tak...takze super, no ale uz teraz nebudem asi tak casto chodievat na sono nie?Uz asi maximalne raz za mesiac, tak asi tych 120 eur nezaplatim.. a nahodou zas budem na rizikove odoslana, cize budem chodit na antolsku, to by bolo skoda penazi

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru