Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
7. lis 2013

holky, dneska nejaky erupce na slunci nebo co? anicka od skolky porad breci, mrci. to chce, pak to nechce, mliko moc studeny, pak zas moc teply, moje nervy fakt. co to s ni je sakra?!

ellysa
7. lis 2013

@nefertitka ja mám radšej pokoj skôr

zuzkat1
7. lis 2013

@mabe mozno sa len zle vyspala. A ty ako?
Ja som dnes citila pohyby menej ako vcera ale takto na zaciatku je normalne ked ich citim len obcas vsak?

zuzkat1
8. lis 2013

Vcera vecer sa drobec riadne mrvil... Dufam ze s tym neprestane...

@mabe tak ako?

mabe
autor
8. lis 2013

dobre ranko, tak včera vecer zase 2h poslicku, neprijemny pichlavy bolesti z podbrisku do krizu, u toho tvrdnuti, pak jsem sla spat a v noci uz nic. tedka se nic nedeje. anicka prisla v 4h za nama, tak jsem se moc nevyspala. ¨rano jsme ji s manzou zavezly do skolky, ja ji nemohla odvezt do tridy, brecela jsem v aute, jak vysla ven, proste nejak hormony, jakoze pujde po skolce k tchanovcum, uz nebude sama,....uz bych chtěla aby fakt ten hamilton zabral. tedka jsem u nasich, mam to do porodnice blizko, a abych nebyla aji sama, jdu az na 14:30h.
@zuzkat1 je ještě brzo na nejaky velky pohyby, zalezi jak mimco je umisteny v deloze

zuzkat1
8. lis 2013

@mabe aj ja si to hovorim,ale...ved vies
Tie hormony poznam...v telke ma aj reklama rozplace...a hocaka spomienka ma rozplace aj v mhd.
Drzim palce nech uz pepina vyjde🙂

mabe
autor
8. lis 2013

@zuzkat1 no, se mnou pekne cloumaji, je to sileny.

zuzkat1
8. lis 2013

@mabe a este aj budu ked sa narodi🙂

mabe
autor
8. lis 2013

@zuzkat1 no, to jo. ja uz teda chci aby byla pepca venku. uz jsu v takove fazi, ze me cekani nebavi, mam po terminu, tak at jde....

zuzkat1
8. lis 2013

@mabe asi jej je tam dobre🙂ale nebok uz kazdu chvilu to pride

mabe
autor
8. lis 2013

@zuzkat1 no je, ale u anicky jsem zkaženou vodu před terminem, tak uz by mohla ven

ellysa
8. lis 2013

@mabe ti verím, že už ťa to nebaví, vypadá, že spolubojovníčka už má potom 😀 ,aj ty budeš mať neboj

mabe
autor
8. lis 2013

@ellysa jako mam trosku obavy z porodu, ale proste uz je po terminu a dneska mame anicku do zitrka nebo klidne nedele u tchanovuc, tak by to bylo fajn, kdyby pomohl ten hamilton a nemusela jsem v pondělí na vyvolani.

ellysa
8. lis 2013

@myslím na teba, ale podľa mňa to už bude o chvíľu, presne takto som mala pár dní po nociach poslíčkov, tuším tri 4 dni a potom už odišla voda

mabe
autor
8. lis 2013

@ellysa no, ja to mam od minule kontroly, která byla v utery. me kazdopadne jisti pondělí nebo utery, kdy bude vyvolani uz, dneska se domluvime. ja mam trosku z toho strach, jak poznat, kdy jet do porodky. tedka mam souvisly poslíčky, zadny prestavky na mereni mezi tim.

ellysa
8. lis 2013

@mabe keď sa bude bolesť stupňovať a bude pravidelná, skús si dať teplú sprchu ak to neprejde sú to kontrakcie

ellysa
8. lis 2013

inak ja som takto týždeň pred pôrodom poslala oliv kk starkým že aby mohool byť muž pri mne pri pôrode a porodila som v nedelu-posledný deň

mabe
autor
8. lis 2013

@ellysa ja když mela ty bolesti, tak se u toho normalka hejbu, divam se na telku, ale je to neprijemny. no, uvidíme jak to u nas dopadne, ideal zítra přes den, nebo v nedeli

ellysa
8. lis 2013

@mabe uvidíš či zosilneju

mabe
autor
8. lis 2013

@ellysa je to sileny, jak to všechno rychle uteklo. za chvilku bude mimco v naruci další, snad to anicka zvladne všechno a dame se do kupy všichni spolu....je predemnou poslední úkol: porodit.

zuzkat1
8. lis 2013

@mabe ja som spociatku mala take bolesti ako ty...po odteceni vody.

mabe
autor
8. lis 2013

@zuzkat1 takze jsi mela takovy bolesti před odtecenim a pak se zesilovaly? no, ja jsu zvedava, jak to u nas dopadne.

zuzkat1
8. lis 2013

@mabe po odteceni vody... Mne silneli az tesne pred porodom...v ten den poobede

mabe
autor
8. lis 2013

@zuzkat1 aha, tak to ja mam teda před vodou, kdyby odtekla nejdirv voda, tak by to pro me bylo fajn, vedela bych ze mam jet 😀

zuzkat1
8. lis 2013

@mabe chcela som tym povedat ze bolesti nemusia byt vzdy sialene silne.

zuzkat1
8. lis 2013

@mabe dnes ides k dr tak uvidis...ale napr kamoske vodu museli prepichnut uz ked rodila.

ellysa
8. lis 2013

@zuzkat1 @nefertitka, budúci týždeň kmončí kurz v tej dansovii a podľa mňa sa uvoľnia miesta iba v našej skupine už dve nebudú chodiť, jedna nechce a druhej sa má narodiť braček, tak že mama nebude zvládať chodiť

mabe
autor
8. lis 2013

@zuzkat1 aha, ale musí byt souvisly, ja to mam zatím vecer tak 2h cca. přes den tvrduti sem tam, no uvidíme co monitor a jestli set o vůbec nejak pohlo, nebo snad zabere hamilton, nechci ho, ale chci to trosku uz popohnat. trosku mam nervy z toho krvaceni, ale co uz...

zuzkat1
8. lis 2013

@ellysa to by bolo fajn no ja som pn a obmedzene vychadzky.tak tento kurz nestiham☹

mabe
autor
8. lis 2013

Ahojte, tak jsem doma konecne, kontrola dopadla rychle, ale byly jsme s nasema ještě v tescu a u babicky. takze jak jsem vlitla do ordinace, tak sestřička hnedka me merila tlak a ejhle 156/110 drsny jako. tak jsme ji rekla, ze jsem sla po schodech a hnedka si me zavolala, tak po 20min 146/85 zase zvysenej, dr. jsem ukazala moje mereni, tak rekla syndrom bilyho plaste. monitor dobrej, s par tvrdnutima. dr. rikala, ze je vide,t ze uz se něco deje a pry vy nechcete toho hamiltona, ze? ja se minule bala, tak jsem ji rekla, ze tedka jo. tak me ho udelala, nic hroznyho, lepsi nez první vysetreni, trosku jsem zakrvacela, tedka spinim snad uz to tak zustane a nezhorsi se to. pak odhad vahy 3,4kg, takze jsme něco pribraly a rikala, ze by videla na po vyvolani nejpozději. pry není na co cekat. v nedeli mam ještě monitor a ko a v po rano na 7h nastup. pry tam jsou ještě další tri vyvolani, tak kdyby nahodou byly další akutni porody, tak by si me tam nechaly do uterka a v utery na 100% vyvolani. tedka citim bricho a trosku krize, ale jak po normalnim vysetreni, uvidíme jestli se něco rozjede. tedka se tesim, ale zaroven mam obavy, ale to je asi normal. takze tak...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru