Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
12. lis 2013

nef jasne v utorok 😉 ja cakam kuriera

zuzkat1
12. lis 2013

@bambi7 to je super ze sa maju dobre. A ona nema pepinu pri sebe?

ellysa
12. lis 2013

@bambi7 nie nie nekupujem ale gap je určite menšie číslovanie, radšej zober väčšie, kamoška objednáva

nefertitka
12. lis 2013

tak Niki sa stazuje na velku bolest hrdla a co som ja svojim laickym okom videla, tak ma riadne zvacsene mandle;(

ellysa
12. lis 2013
zuzkat1
12. lis 2013

@nefertitka chuda...zas? Ved teraz bola chora... Tak zelam zlepsenie...

nefertitka
12. lis 2013

@zuzkat1 zas, muz s nou bol na pohotovosti, lebo nasa dr.ordinuje zajtra az poobede a ze hnisava angina...dostala atb, ktore musi vcelku prehltnut, fuha, to si neviem predstavit

zuzkat1
12. lis 2013

@nefertitka moja s tym problem nema. Tak mal povedat ze chce sirup. Fuj angina je neprijemna. Mala mala len raz a sice ju nic nebolelo ale vraj je to bolestive. Hani ma teraz sopliky.asi stylom 5x za den vyfukat. Ale zajtra si ju necham doma.

zuzkat1
12. lis 2013

@nefertitka zelam vam skore uzdravenie.
A ty ako?

nefertitka
13. lis 2013

@zuzkat1 ano strasne ju to boli, preto ju muz zobral hned vecer, lebo az plakala, ako ju boli hrdlo a to ona nezvykne teda pre taketo veci plakavat...dakujeme, snad to nebude tak strasne, lekarka povedala, ze dobre, ze prisli takto skoro, ze hned na zaciatku sa to podchyti.
Ja zle. A ty?

zuzkat1
13. lis 2013

@nefertitka ja len ten tlak ale inak ok. Uz kope tak sa tesim🙂 o 2tyzdne ideme na sono.dufam ze mi povie co to bude. Hani necham doma asi az do pondelka nech tie sopliky prejdu. V Podstate je stale v skolke tak tych par dni vydrzi doma🙂 tak sa drz a liecte sa.

bambi7
13. lis 2013

cafte

ako nef co robi niki?chuda male .....
domka sa zatial drzi asi uz konecne zaberaju tie lieky od imunologa co som rada ,v decembri ideme na krv a niki nemala ist tiez na krv ci sa mi to pletie?

a ty ako stale zle?

nefertitka
13. lis 2013

@bambi7 ano, dnes isli na imunologiu, chuda takato chora sa tam musela odtrepat...na dalsi termin by sme cakali az na koniec decembra alebo na kedy...

zuzkat1
13. lis 2013

@nefertitka a to jej chorej budu brat krv? to ma vyznam?

nefertitka
13. lis 2013

ja sa nemam zle tak, ze mi je zle od zaludka, ale tak celkovo, total na prd, ked sa serie, tak sa serie, som si bola u gyndosa pre lieky a spravil sono a zastavili sme sa vo vyvine...tak zajtra idem na zakrok...uz sme pevne rozhodnuti, ze nebudeme pokusat osud, budeme mat len Nikolku. Ja som vravela, ze som pripravena pre istotu na najhorsie, teraz mi je tak chvilu dobre, potom uplne zle.. a tak dookola...do jari budem s Niki doma, alebo do leta, potom si najdem nejaku robotu a budeme fungovat traja. Co uz. 5 krat tehotna a z toho jedno dieta. Uz by aj stacilo, nie?Neva, budeme cestovat a uzivat si zivot. Ved mozem byt rada aj za nu. Niektori ludia nemaju ani tolko stastia, aby mali aspon jedno dieta. Aj s mamou som sa bavila o tom a ona tiez povedala, ze uz nemame pokusat osud a znova skusat dieta. Maju malo anjelikov asi v nebi. Tak ja sluzim ako nejaky sprostredkovatel.

nefertitka
13. lis 2013

@zuzkat1 nie nebudu, ale musela prist aj ona, neviem na co...kvoli predlzenej rodicovskej...aspon do jari

iv45
13. lis 2013

ach jo jak se vyrovnat s panikou i když k ní není důvod??? dnes máme 103 dní do TP a stále se vrací pocity úzkosti zda se něco nepo .... je to normální??? dva andílci nás hlídají ale občas je to k zbláznění ☹
ted pro změnu mě začínají napadat horory k porodu, první končil kleštěma s přidušením a komplikacemi ☹
nevím co budou nebo nebudou zkoušet ted zda se budou snažit o přirozený ( z čehož mám hrůzu ) nebo budou zvažovat cisař???

bambi7
13. lis 2013

nef to mi je moc lutoo ani nevies ako
aj ja som rada za domku ,ale je to nespravodlive ine ani nechcu a maju ajtri

nefertitka
13. lis 2013

@bambi7 mne bude najhorsie asi zajtra a par dni po, zas ten pocit prazdna, nemali sme uz skusat. Mozno tie vsetky choroby na zaciatku mali na to vplyv, alebo ja neviem

nefertitka
13. lis 2013

Ale zas mam dobry pocit v tom, ze ked raz Niki bude velka a bude sa pytat, preco nema surodenca, tak jej s kludnym svedomim mozem povedat, ze sme skusali a neslo to.

bambi7
13. lis 2013

je mozne ze tie choroby ,som smutna

ja som v tych 3 potratoch bola vzdy chora od niekoho tak to pripisali k tomu ,ale aj tak je to smutne tak som verila ze uz to vyjde nef
drz sa a keby nieco volaj ,ked sa budes citit lepsie skocime von alebo k nam

ellysa
13. lis 2013

@nefertitka ale bož ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ prestalo biť srdiečko?Toto nie je možné, ja by som už tiež neskúšala, hlavne ž máš malú, koľkí sú jedináčikovia.sviňa jedna osud 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

ellysa
13. lis 2013

@bambi7 a kde sú tie dielničky a ako to prebieha kto tam môže ísť?

zuzkat1
13. lis 2013

@nefertitka tak to je mi velmi luto☹ drz sa. Aspon mas niki. Ja ani neviem co povedat☹☹☹

bambi7
14. lis 2013

cafte babule co dnes varite?

elly do dielnicky moze ist kazdy cena na hodinu je 3 alebo4 eura neviem presne mam pernamntku,je to bud doobeda ut a stvrtok do 12hod .alebo tusim kazdy den o 14 do 17 h neviem chodime doobeda .....
a su pri skolke piflova ulica......

elly nevies o nejakom dobrom dvd anglictina pre deti ?

casia
15. lis 2013

@nefertitka je mi to moc líto, přeji hodně sil...

casia
15. lis 2013

holky, děsně nás trápí prdíky, dneska celou noc prořval jako tur☹...je to hrozný, že mu nemůžu pomoc a ten jeho řev mě hrozně vyčerpává...máme Saab simplex, ale asi to nepomáhá, Dr. nám dal rektální rourku, mě ale přijde, že ho bolí spíš bříško, taky je vždycky na kojení celej žhavej, tak se asi i moc nalemtá i se vzduchem, pak trochu ublinkne, krkne a pak, chvíli klid a zas řeeeeev🙂nemáte nějaký recept nebo kapky co zabralo u vás?

zuzkat1
15. lis 2013

@casia ta rektalna rurka je na to aby nebolelo brusko.pomoze uvolnit prdiky.ale nepouzivaj casto nech si nevytvori navyk. A ked mas pocit ze hltavo pije tak mozno mu rychlo tecie skus zmenit polohu alebo trosicku odstriekat rukou pred kojenim.

zuzkat1
15. lis 2013

@nefertitka nef ako?

ellysa
15. lis 2013

@casia u nás sme sa tiež potrápili, liek nám moc nepomáhali treba to prežiť nejako, ale keď bolo najhoršie tak sme tiež používali rúrku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru