Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
18. lis 2013

bolesti pri vajecnikoch a celkovo v podbrusku su este normalne na 4. den podla vas?Stale krvcacam ako pri MS a do toho tie divne bolesti...este sa to asi stale stahuje, ze?

mabe
autor
18. lis 2013

tak my jsme doma mely pani doktorku, první kontrolu pepci. takze ma uz 3,80kg a vse je ok. další kontrola za tyden uz v ordinaci. 🙂

zuzkat1
18. lis 2013

@nefertitka jasne,ja som isla na kontrolu az po 2 tyzdnoch. Povedali ze tie 2 tyzdne mozem krvacat.

zuzkat1
18. lis 2013

@mabe super🙂ako rychlo rastie.

nefertitka
18. lis 2013

@zuzkat1 mne povedali, ze 10 dni, ale ze sa ma intenzita zmensovat a nezmensuje sa...tak pockam este, nebudem stresovat

zuzkat1
18. lis 2013

@nefertitka 4dni su urcite v pohode. Neboj.

casia
18. lis 2013

@nefertitka hele, záleží, pokud to bolí moc, tak bych k lékaři šla, já měla pak po 1. revizi zánět a měla jsem antibiotika, pokud se Ti to zdá moc, tak to nepodceň...

mabe
autor
19. lis 2013

ahojte, tak pepka v noci trošičku zlobi, nechce hnedka spinkat po koju,tak jak si nas navykla předtím 😀 přes den to spi furt. 😀 manza jde uz zítra do práce, dneska uz bylo videt, ze nemá co delat a hral hry celej den a akorát pro anicku do skolky ze skolky..mamka zítra dojde i pozítří, takze stejne nebudu sama doma. 😀 porad odchazi ocistky, uz me to nebavi a po kazdym zachode do sprchy kvůli jizve. vůbec nevim, jak se to muze zahojit, když ji mam mezi pulkama, mam ji takovou namokvalou, delam sedaci koupele, hypermangan, mam sitovany kalhotky na vetrani, snad to pomuze. uz se me lip sedi, tak snad to den ode dne bude lepsi.

zuzkat1
19. lis 2013

@mabe uspavas na prsniku? Vidis ako rychlo to zvladas sama🙂

mabe
autor
19. lis 2013

@zuzkat1 jako jak na prsniku? ona se nakoji a je vzhuru, teda v trosku limbu, ale bdela jde do postylky

zuzkat1
19. lis 2013

@mabe takze nie🙂 myslela som ci zaspi na prsniku a potom ju len prelozis... Jaj uz sa tesim na kojenie... Uz su to 2tyzdne co malu nekojim a chyba mi to.
Inak tebe tieklo mlieko pocas tehotenstva? mne pri hani hej a teraz nic tak dufam ze budem mat mlieko.

mabe
autor
19. lis 2013

@zuzkat1 nekdy to tak je, ale není to pravidlo, asi to chce cas....kojeni me teda ze zacatku boli, ale pak dobry. me teklo nejaky mlezivo v tehu.

zuzkat1
19. lis 2013

@mabe ja som pri hani od 17tyzdna musela tie vlozky do podprdy nosit a teraz nic. Tak dufam ze to bude...umrela by som keby musim davat um. Hani som kojila 3 a 3/4roka a rada by som to zopakovala.
To sa rozkoji,este si na to zvykas🙂

mabe
autor
19. lis 2013

@zuzkat1 jojo, ja vim, ze u anicky to taky bolelo nejakou dobu, to jsou jenom ty první cucy 😀

mabe
autor
19. lis 2013

holky, myslite ze když mam porad 37C, ze je to ok tyden po porodu, jak se cistim a jizva se hoji?

zuzkat1
20. lis 2013

@mabe ja neviem. Ja 37 beriem tak ze nemam teplotu takze neviem...

mabe
autor
20. lis 2013

ahojte, tak dnesni noc lepsi nez minula, aji rano jsem ji musela budit na kojo. v noci se nemohla proprdet, tak byla tak hodku vzhuru, ale jinak dobry. dneksa uz jsu sama doma, takze normalni den pro me.

ellysa
20. lis 2013

@nefertitka asi sa ešte všetko sťahujem, a som tuším krvácala zo dva týždne, neboj moja bude ddobre ale ak by si mala nejaké väčšie bolesti alebo horúčku radšej choď aby ťa skontrolovali

ellysa
20. lis 2013

@mabe asi nemáš dobrú polohu pri dojčení, nemalo by to bolieť vôbec, skús si pozrieť stránku mamila, tak sú aj videjká správneho prisatia, joj keď si pamätám tie naše začiatky chudáčik sa nevedel prisať dakedy a na 30x

happyfrog80
20. lis 2013

Ahojky konecne som nasla nieco kde by ste mi mohli pomoct.Mala som samovolny potrat v 6tt,prvi bol pred rokom aj par mesiacov v 11tt .Teraz ma ale trapi viac krvacanie.4 prve dni som mala silny bokestivy menzes to asi znamena ze plodik sa vyplavil vsak?A po 4 dnoch uz len malinko ze som ani uz po 6 dni cyklu nenosila vlozku ale denne som si nasla na nohavickach triska hustehouplne hnedeho hlienu a po utreti cernevu tmavu krv jak staru .A takto to mam doteraz uz som 18 dc a na 15 dc znova bolestive krvacanie a dalsi den bezbolestne vytoky tmave.Pri prvom potrate bolo vsetko fajn ale moc si nepamatam podrobnosti ale takto dlho som nekrvacala.Myslite ze to byva v ramci potratu?Som v Uk takze som to neriesila cez doktora.Budem vam vdacna velmi.Dakujem vopred.

mabe
autor
20. lis 2013

@ellysa me boli prvních třeba pet sani jako bradavka a pak uz dobry.

zuzkat1
20. lis 2013

@happyfrog80 ja som mala spontanny potrat v januari a cistila som sa skoro mesiac. Ale ak mas bolesti daj sa pozriet. Ja som dlho spinila..

happyfrog80
20. lis 2013

@zuzkat1 nie bolesti nemam ale na 15 den som si myslela ze mam znova ms bo som mala bolest ale len ten jeden den ,tak to fakt sa asi cistim aj ja cely mediac tentokrat 😉 ,dakujem pomohla si mi ,aspon nemusim mat strach ze nieco je v neporiadku.

zuzkat1
20. lis 2013

@happyfrog80 ja som inak dost velky flakac co sa lekarov tyka,ale u mna bolo vsetko ok napriek dlhemu cisteniu sa. Ja som mala dokonca 2 tyzdne ms-to mi aj dr povedal ze to tak bude... A potom par dni nic a zas spinenie...a tak dokola... A vsetko bolo ok na sone potom... Tak uvidis ...ja by som pockala par dni a potom popripade riesila.

happyfrog80
20. lis 2013

@zuzkat1 este otazocku prosim,kedy by mal byt uz biely test?Som 18DC a stale dusik vidim .Vdaka 😉

ellysa
20. lis 2013

@happyfrog80 sľa by som určite na sono, teba nečistili však? či tam niečo predsalen neostalo aby si nedostala zápal

zuzkat1
20. lis 2013

@happyfrog80 toto mi nenapadlo robit test,neviem. Ale zo mna asi po 5tich tyzdnoch vysla taka mala gulicka 3dni krv a tym sa cele cistenie ukoncilo.

zuzkat1
20. lis 2013

@ellysa je lepsie ked necistia.ja teraz lutujem ze po MA som nepockala ci sa telo neocisti same.

ellysa
20. lis 2013

@zuzkat1 to možno ale aj tak by som šla na kontrolné sono či je všetko preč

happyfrog80
20. lis 2013

@zuzkat1 nie necistili ,ja som bola v zaciatku tehu ,to tu neriesia,ani ja som to neriesila,nechala som to na prirodu .A ked dostanem infekciu to budem citit?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru