Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
26. lis 2013

@mabe neboj. po kontrole sa upokojis🙂

mabe
autor
26. lis 2013

Najdi 5 rozdílů 🙂

zuzkat1
26. lis 2013

@mabe je nadherna🙂ta druha foto je super

mabe
autor
26. lis 2013

@zuzkat1 nevim, jestli si to postřehla, první je anicka a druha pepina 🙂

mabe
autor
26. lis 2013

jinak tedka uspávám sama, manza sel na zapas. anicka uplne super, sama se nachystala, ja pak s pepkou nakojenou dosla, precetla dve pohádky, pepka u toho zavírala oci, tak jsem ji dala spat, zatím klid v loznici a anicka je zvykla si ještě v pokoji povídat a tak...párkrát prijde s nejakym napadem a hotovo.

zuzkat1
26. lis 2013

@mabe nepostrehla🙂 uplne su rovnake🙂akurat som myslela ze ta druha je novsia foto

mabe
autor
27. lis 2013

dobře ranko, tak ja tedka vstala a snidam a pepca uz se taky ozyva. byla jsem vzhůru rano i s anickou nez jde do skolky, ale pak si ještě dachneme. 😀 venku krasne sviti slunicko, snad ten pozitivni den tak zustane a dr. me rekne dobře zprávy. jdeme az na 15h,pak na tu matriku, vzp.

zuzkat1
27. lis 2013

@mabe Ahoj.drzim palce.ja idem az na pol 5tu na sono.

mabe
autor
27. lis 2013

@zuzkat1 dekuju, tobe taky drzim palce 😉

mabe
autor
27. lis 2013

ahojte, tak kontrola dopadla dobře, zadna placenta uz se nekona. mam tam ještě nejaky srazeniny, ale to se vyplavi samo. dr. me pichla agolutin, abych nemusela cekat třeba mesic nez se to dostane ven. takze az v lednu po sestinedeli na ko. jsu moc rada, ze nemusim na revizi. děloha samo ještě není zatazena, taky mam 14 dni od porodu, mam pit malinik a hodne lezet na brise.
holky, ja jsu tak spokojena. 🙂 zítra vyrazim s pepcou pro anicku do skolky, na naší první prochazku. 😀 ještě jsem vyridila rodny list a vzp pro pepcu.

mabe
autor
27. lis 2013

@zuzkat1 jak jsi dopadla?

zuzkat1
27. lis 2013

@mabe vidis vravela som ti to. Ja budem mat dievcatko🙂

mabe
autor
27. lis 2013

@zuzkat1 ja vim, ja su proste plasan, tedka me je skvele, ještě nejaky dny to krvaceni zvladnu, hlavne ze tam uz není placenta a nemusim na revizi.

jee, to je krasa, gratulujuuuuuuuuuuuuuu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a jmeno uz mas nejaky?

ellysa
27. lis 2013

@mabe podľa mňa sa nepodobajú, obe sú krásne

zuzkat1
27. lis 2013

@mabe Dakujem🙂 asi to bude nina🙂

bambi7
27. lis 2013

cafte babulky
zuzka gratulujem

mabuska su krasne obe babulky male krasne

aj ja sa vam idem pochvalit som tehu 🙂 dnes som bola na sone uz bolo aj srdiecko ,no uznajte skoro som odpadla a moj tiez ,kedze nam lekar povedal ze normalne to nepojde a ide 😉 tak snad po 5krat tehu to bude ok
bola som u hematologa vsetko ok aj krv ale aj tak mam inj ,ze ak su viac dva potraty a viac ze sa dohodli hematologovia z e daju aj tm co maju vsetko ok....tak uz mam modre ruky ale neva vydrzim vsetko len nech je to ok ked tak rozhodli tak to bude tak ved som zvladla horsie 😉

elly a ty ako a deturence?

mabe
autor
27. lis 2013

@bambi7 dekuju moc za pochvalu holek 😉

mabe
autor
27. lis 2013

@bambi7 bambi, no teda, kocko moje, jsu moc rada 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 budu drzet moc moc palecky. a kolikatej tt jsi? jejda, tys me udelala takovou radost

ellysa
27. lis 2013

@bambi ani nedýcham, len sa potichučky teším,a veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, že to bude v poriadku
my fajn, už je z nich dvjojka na zabitie, dnes som sa maľovala na tanečnú v kúpelni a medzitým si oliv išla hrabať do chladničky čo si zoberie, mala som tam plnú misku jogurtu a smotany-som chcela domácu lučinu urobiť a krpec to všetko vyliala, vycapkal sa v tom a potom si taký doštvornožkoval za mnou, ma skoro porazilo

bambi7
27. lis 2013

mabus zacinam 7 t tak 6+1 este len zacinam 😉

bambi7
27. lis 2013

dakujemmmm babule mi s mojim sme skoro odpadli ,je mi poriadne zle ,vraciam presne ako pri domulke ale inak ok

elly to ale muselo byt podarene ked prisiel 😎 a jogurt s nim 🙂 zlate

mabuska malu som videla aj na fb je krasna a neviem posudit ale zda sa mi ze maju nosteky rovnake

bambi7
27. lis 2013

babule ako sa to tam dava aby ratalo tie tyzdne ,ukazuje to iba v profíle

zuzkat1
27. lis 2013

@bambi7 Dakujem🙂 a ty sa drz. Drzim palce nech to dobre dopadne🙂

zuzkat1
27. lis 2013

@bambi7 myslis to ako mam ja...ze vidno v ktorom som tt?

casia
27. lis 2013

@bambi7 gratuluji a držím palce:-*

bambi7
28. lis 2013

cafte babule
dakujem ste zlate 😉

jej zuzka ako to tebe ukazuje

zuzkat1
28. lis 2013

@bambi7 to si kliknes hore na nick a tam mas moznosti tusim tehotenstvo a rodina a tam je ze stav...das cakame babo a datum porodu a hotovo.🙂 ako ti je?

bambi7
28. lis 2013

no to som dala aukazuje mi to len v profile
od rana zle ked sa najem tak to ide von ale inak ok a ty ako ?tak budete mat dievcatko to je super

zuzkat1
28. lis 2013

@bambi7 tak asi mas nastavenie sukromia prisne.
Ja uz ok aj tlak uz mam dobry a od dnes mam aj neobmedzene vychadzky🙂 ano tesim sa aj hani chce sestricku. Ked som vcera vysla od dr tak ona ze: kde je sestricka?😀 asi si myslela ze uz ju donesiem🙂

bambi7
28. lis 2013

no cakala 😀 podarena ,tak to ubehne ze coskoro uz bude na svete

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru