Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
28. lis 2013

no uz to mam dakujem za radu

zuzkat1
28. lis 2013

@bambi7 uz sa neviem dockat. Som rada ze idu vianoce to ma zamestna.

zuzkat1
28. lis 2013

@bambi7 nemas za co🙂

bambi7
28. lis 2013

aj ja milujem viaanoce len uvidim ako budem piect,snad sa bude dat ak nie tak bude toho menej

zuzkat1
28. lis 2013

Idem teraz na postu.pekny den zelam

mabe
autor
28. lis 2013

dobre ranko, tak my tedka vstaly. byly jsme vzhůru v 7h jak sla anicka do skolky,ale pak jsme si od 8h jestezdrimly, doufam, ze pepca bude ještě spat, porad ji trapi prdici, tak se porad budi a knuci. chtěla bych vysat a zehlit, ale nevim, jestli se me to povede. v 14h vyrazime pro anicku do skolky.
holky, ja jsu tak stastna po te vcerejsi kontrole. 🙂 sice porad krvacim a trošičku vic, ale musí to jit ven ty srazeniny, tak co... 😀
@bambi7 to je dobre, ze mas tehu příznaky, ja jsem tak rada za tebe kocko nase 😉

reenik
28. lis 2013

Ahoj holky,
mohla bych se přidat? Jsem celkem bezradná. Mám za sebou laparoskopii - zjištěno PCO a rozsáhlá endometrióza s 2procentní šancí na přirozené otěhotnění. Nicméně hned po tom se nám podařilo otěhotnět - bohužel potrat hned v 5tt, totéž další měsíc... Takže mám za sebou 2 potraty, či biochemická těhotenství, vůbec nevím co dál. Dr. mě na genetiku zatím poslat odmítl, prý až po třetím potratu. Snažím se cvičit Mojžíšovku, zrovna dneska jdu na rovnání kostrče, už teď se bojím, co to bude.... Holky, řekněte mi něco optimistického, začínám propadat depresi.... 😒

mabe
autor
28. lis 2013

@reenik muzes se pridat a je me lito, ze nas pribyva s těmito zkušenostmi. kazdopadne bych necekala na treti potrat. ja když me dr. rekla, ze počkáme do třetice, tak jsem ji zmenila a ta nova me poslala na veskery mozny vysetreni. preci nejsme pokusni kralici, psychiku mame jenom jednu. a neves hlavu, vim ze je to tezky,ale podivej kolik nas je, který to prekonaly a mají svoje prcky. bude lip uvidíš..

mabe
autor
28. lis 2013

holky, tak ta nase holka nechce spat, vždycky usne a za chvilku je vzhuru a rve a porad dokola, prdi krouti se,asi fakt ty prdy. to ja skoro nic nejim, ale asi proste jak se koji, tak polyka hodne vzduchu. emoticon no, venku v kocarku se ji třeba bude dobre spat.

bambi7
28. lis 2013

mabuska aj domka to mala do 3mes,davala som jej kvapky potom a bolo lepsie ,domka ta celkovo spavala zle do jedneho roka .....aj teraz ma tolko energie ze az 😉 hrala clovecko a vyhrala musim sa polepsit 😀

teraz som jej pustila jednu ropravku a pojdeme asi pexeso este hrat

mabe
autor
28. lis 2013

holky, tak uz jsme doma. uplne bezvadna vycházka, anicka si chvilku pepcu vezla, krasne sla anicka se mnou s kocarkem, zadny utikani jak to bylo předtím. pepca ještě dospava v kocarku a anicka kouka na pohádku. akorát ja jsem byla s kocarem jakobych nidky nemela dite. emoticon
@bambi7 no, tak pepca mozna taky bude takova. anicka spinkala, i když v noci ji trapily prdici.

mabe
autor
28. lis 2013

první vychazka

reenik
28. lis 2013

@mabe děkuju za přijetí... no já právě už gynekologa změnila dva měsíce zpátky, předchozí dr. byla uplně strašná. Když jsem po laparoskopii otěhotněla a měla z krve Hcg 160 tak se na mě dívala, co po ní chci, že nejsem těhotná a těhotná bych byla až u hcg 1000 a že to za dva dny určitě dostanu. Sice jsem to dostala - ale to už jsem potrácela a to až cca za 14 dní, dokonce jsem měla jít na revizi. Takže to byl pro mě jasný signál, že se mám poohlédnout po jiném dr. Bohužel se mi to stalo i podruhé a teď uvažuju, co dál. Doktor říkal, že genetické testy mi nechá udělat až po třetím potratu, ale kdo to má psychicky vydržet že? Jinak mám za sebou už snad skoro všechno - hormonální profil, laparo, hysteroskopii, spermiogram, vyšetření štítné žlázy a zatím teda diagnostikovali PCO, endometriozu a zvýšený testosteron. Napadá mě ale jestli nemůžu mít nízký progesteron, když potratím pokaždé hned na začátku. Uvažuju, jestli bych neměla třeba po ovulaci začít brát utrogestan nebo něco podobného. Jinak jsem dneska po napravení kostrče (u Mojžíšovky) a byl to teda silný zážitek 😀 😀

zuzkat1
29. lis 2013

@reenik Ahoj.ja som opacny pripad. Potratila som 2x...ak by som za potrat povazovala aj biochemicke tehu tak3x ale to u mna nie je tehotenstvo! Prvykrat v 11 tyzdni prestalo byt srdiecko tak som musela ist na kyret. Potom bolo to biochemicke tehu to som ani u dr nebola.brala som tak ze mi meskal menzes a hotovo. Nijak som to neprezivala. A Potom spontanny potrat ku koncu 7meho tyzdna. Dr ma poslal na genetiku,imunolo,hemato a endokrynologiu. Nechcela som ist ale on na tom tak mierne trval.sla som len preto aby ma nemal za kravu. Po 2 potratoch je to podla mna zbytocne. A Vsade mi to aj potvrdili.cudovali sa ze naco tam som. Samozrejme ze mi nic nie je. A poviem ti ako je mozne ze som tehu. Po 2hom potrate som si povedala ze na cele trapenie sa sa mozem vytoto a ze ja uz viac nepotratim. Pol roka sme si davali pozor...nie kvoli potratu. a potom sa to podarilo hned na prvykrat. K dr som sla az v 9tom tyzdni a keby mi nebolo tak zle tak idem az neskor,ale chcela som pnku lebo aj som vracala. Ja verim v silu autosugescie.mam ju na sebe odskusanu nielen co sa tehu tyka. Kazdy sa vsak musi rozhodnut sam. Fakt ale je ze biochemicke tehu malokto berie do uvahy a aj to ze 2potraty su zial dnes uz bezna vec.
Drzim ti palce nech vsetko dobre dopadne a ak chces ist na vysetrenia dr ti musi dat papier

mabe
autor
29. lis 2013

ahojte, tak noc nic moc, první pulka dobra, pak se pepca kroutila a porad byla vzhuru. tedka jsou tady naší, tak muzu uklízet a trosku něco delat jiného nez se věnovat pepce. odpo jdeme všichni prochazkou pro anicku do skolky a po nakupech u nas.

mabe
autor
29. lis 2013

holky, tak ja jsu rada s nasema, ale trosku nam to rusi s pepcou zavadeci rezim. je tady vic ruchu a naší me chteji pomoct, ale na druhou stranu si nemuzu s pepcou zavadet rezim nas vlastní. je to dilema, jsu rada,ale na druhou stranu... 😖

zuzkat1
29. lis 2013

@mabe akurat dnes som nad tebou rozmyslala🙂 presne o tom ze stale u teba niekto je,ze ja by som to nechcela...

mabe
autor
29. lis 2013

@zuzkat1 ja jsu rada, ale tedka s tou pepcou, když ještě nemame zavedenej rezim a rapi ju prdici a tak...tak me to trosku narusuju zavedeni toho radu. tedka sly naší pro anicku a dame si scuka u obchodu, my s pepcou ještě kojime a prebalime...jao s anickou hodne me to pomuze aji potom si s ni hraji a tak...ale s pepcou je to takovy o nicem zatím. ja ji do kocarku nedam zatím ven s nemá, proste je to pro me brzo 14 denní mimco, takze ji nosi a tak..ale ona taky chce klid a maminku

zuzkat1
29. lis 2013

@mabe hanku nikdy nikto iny ako ja nekocikoval. Po roku parkrat manzel. Mama uz teraz ze ked sa mala narodi ze si vezme dovolenku,uz teraz mam z toho nocne mory☹

mabe
autor
29. lis 2013

@zuzkat1 tak to jsu rada, ze nejsem v tom sama 🙂

zuzkat1
29. lis 2013

inak som velmi rada za tie neobmedzene vychadzky...takto moze hani vymyslat.. 2dni spala v skolke lebo chcela a dnes uz nechcela... Tak mozem ist pre nu kedy si zmysli🙂

mabe
autor
30. lis 2013

ahojte, tak pepca dneska spala celkem krasne, akorát k ranu miva vždycky boleni briska trosku. manzu skrabe v krku a smrka, anicka trošičku rymu, snad nas nepostihne zadna choroba, hlavne pepcu. dopo budeme doma a odpo jdeme k dedovi ukazat pepcu, bude mala oslavička chlebíčky, upece strudl deda... 😀 ja tedka varim a uklizim, pracovni sobota, jsu moc rada,ze muzu uz normalka fungovat.

ellysa
30. lis 2013

ahojte baby, ja dnes doobeda sama, muž šiel s oboma plávať, idem upratovať a potom chystať veci na oslavu, oslavujeme so susedou naraz 30tku

a smutná práva nás ráno zastihla, švagriná v noci potratila ☹ ☹ ☹ ☹

mabe
autor
30. lis 2013

@ellysa s obouma plavat? hmm tak to je teda sikovnej a odvaznej 😉 jee, uzijte si oslavu a všechno nejlepší 🙂
svagrove je me lito, vime ze se to tedka stava bezne 😝

ellysa
30. lis 2013

@mabe olivia ma plavecký kurz, ona tam má trénerku takže o ňu sa nestará, iba s malým bude plávať a tomu sme už dali rukávniky tak snáď to prežije, potom sa s nimi chystá ešte najesť-no odvážny manžel

mabe
autor
30. lis 2013

@ellysa fakt bezvadnej 😉 kdy jsi poprvé sla s prckama ven? a na jak dlouho? nepamatuješ si to? ja byla s pepcou zatím 2x pro anicku do skolky, dneska jedeme k dedovi autem, zítra vycházkou k tchanovucm, premylsim jestli muzu pristi tyden do města dopo na nakupy vanocni, nebo ještě počkat..

ellysa
30. lis 2013

@mabe ja som sním chodila od začiatku, musela som tiež do škôlky a z, ale prvý krát tak naozaj von sme boli tuším v dvoch týždňoch

zuzkat1
30. lis 2013

@ellysa to je mi luto.chuda ma to tazke☹
A aj ty si odvazna... Ja teda neviem,asi by som takto muzovi deti nedala😅

@mabe moja je januarova a hned sme chodili von. Do obchodu tiez...

mabe
autor
30. lis 2013

holky, tak si představte, ze my si všichni spolu lehly po obede. manza, ja anicka do velke postele a cetly jsme pohádku a pepca do postýlky vedle nas. holky usly zaroven. 😀 no, krasa. 😀 ja tedka vstala, pepka sem tam zamručela, dala jsem ji dudlik a ti tri spi ještě dal. 😀

mabe
autor
30. lis 2013

@ellysa no, prave premyslim, jestli pristi tyden uz na dopo muze ven, pokud nebudou nejaky velky mrazy, ze bych jela do města nakupovat darky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru