Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
3. pro 2013

akurat sm dorobila palacinky a mam dost

casia
3. pro 2013

ahoj všem , posíláme pozdravy a sílu🙂tak už nám jsou 4 týdny, to to letí!

mabe
autor
3. pro 2013

holky, tak tedka jsem si dala 2h spanku. 🙂 pepca ještě spi a mamka sla sama pro anicku do skolky a nechala nas spat. byly jsme dopo venku, bylo krasne a ja se rozhodla jit na sraz s mamkou pesky, tak jsem se nejak unavila. 😀

@casia je to sileny, co? pepca ma 3 tydny 😀

mabe
autor
3. pro 2013

@nefertitka jejda, chudak nikca, tak at se doma brzo poleci a ty taky...ja mela taky dělohu ještě velkou minulej tyden, ale to byly dva tydny od porodu, tak dr. rikala, ze je to ok. uvidíme po sestinedeli.

mabe
autor
3. pro 2013

@bambi7 dekujuuuu, no manza je nachlazenej a chtely me holky obed, pepca nechtěla spat v postýlce ještě. tak jsem musela anicce jit cist před spaním a pepca usnula v rukách, asi ji to bavi. 😀 snad to tak bude byvat porad, když na ne budu sama vecer. 😀 a jak se cítíš? 🙂

ellysa
3. pro 2013

@bambi7 na mikuláša nie, len k nim príde mikuláš do škôlky a potom aj do kostola pôjdeme, ale z tanečnej majú vystúpenie v divadle,tak už sme šaty kúpili, tanečné sandálky tak v tých by aj spala 😀

a tiež sa mi zdá že čosi na nich lezie, Wiliam je nervózny, umrnkaný a má soplík a Oliv tiež nie je 100%

mabe
autor
3. pro 2013

@ellysa jejda, vy taky? ja doufam, ze holky odoláme, i když tatka doma chrchle. cekam kdy anicka ze skolky něco donese

nefertitka
3. pro 2013

@ellysa a ako svagrina?Ze sa vobec pytam, ze? chuda....to musi byt hrozne

ellysa
3. pro 2013

@nefertitka už je doma, navonok to znáša celkom statočne, hlavne že je už preč z tej nemocnice, na rannej vizite po potrate sa jej doktor spýtal, či jej tvrdne brucho 😠 😠 😠 😠 😠

nefertitka
3. pro 2013

@ellysa to je blbec... 😖
ved to, doma je doma. Navonok sa aj pred vsetkymi tvarim, ze mi je fajn, ale stale to aj mna zoziera..neni minúta, kedy by som na to nemyslela...normalne sa uz zapodievam letnou dovolenkou a snazim sa zabavat takymi vecami, co ma tesia...

zuza01
3. pro 2013

@ellysa Oni vůbec v těch nemocnicích pracují někdy zvláštní lidé... Ani se neinformují. Když jsem byla na druhé revizi a zřízenec mě vezl na sál, pořád mi tekly slzy, a on se mě zeptal, proč brečím, jestli je mi to líto... V tu chvíli bych ho zabila...

mabe
autor
4. pro 2013

ahojte, tak anicka uz sla do skolky s manzou, to je práce po ranu s oblikanim. oblika se sama, ale strasne pomalu, porad něco vymysli u toho..pepca se nakojila a spi, tak se k ni ještě na chvilku pridam. asi pujdeme kolem poledne na chvilinku ven nakoupit, ale nic velkého, venku je -2C a tak ma byt i přes den. emoticon
@nefertitka tedka to mas tezky,ale vim, ze to zase preboli nejak, nezapomenes, ale smíříš se s tim...je to proste zahul na psychiku, kdo to nezna, nevi..

nefertitka
4. pro 2013

@mabe ved prave a hlavne ked siuz myslis, ze to uz bude dobre. Ved som uz zacinala 11tt. Aj zle mi byvalo. No to vsetko tie nestastne choroby. A naco mi bolo zle tak dlho?Na nic. Uplne zbytocne.

nefertitka
4. pro 2013

@zuza01 no to je teda otazka 😠

mabe
autor
4. pro 2013

@nefertitka je to na hovno, ale proste se to tak stalo. 😖 nezbyva nez vydrzet a překonat to. 😖 mas nikcu a to je tvoje stesticko zivotni 😉

nefertitka
4. pro 2013

@mabe no to je...bojim sa ale,ze budem na nej este viac lipnut...
ale beriem to tak, ze snazit sa uz nebudeme a ked je v osude napisane, ze mam mat dve, tak budu a ak nie, tak nie, vela pripadov je, ze otehotneli aj ked si davali pozor. No uvidíme. Uz sa sustredujem na zimnu dovolenku aj letnu...sa celkom tesim uz

mabe
autor
4. pro 2013

@nefertitka no, to asi budes...a co dneska delate? ja nevim, jestli jit ven. venku je 0C a slunicko nesviti, ani se me moc nechce.

nefertitka
4. pro 2013

@mabe my trcime doma, kedze je Niki chora. Budeme asi vyrabat vlocky z papiera. Teraz pozera telku, iba vtedy je v klude 😝

nefertitka
4. pro 2013

@casia bubatko male krasne;)

mabe
autor
4. pro 2013

@nefertitka ajo vlastne, nikca je nemocna. 😝 ja jsem chtěla včera vecer s anickou delat vločky, budeme je vystrihovat asi vecer. me nejak boli hlava od zad, uz bych potrebovala chodit cvicit, ale to az po sestinedeli premyslim, ze bych zacla trosku zase chodit, aspoň 1x tydne. pepka se me tady krouti prdikama, nejak na to trpi chuderka.

nefertitka
4. pro 2013

@mabe aj mna tak hlaa a chrbat bolieva a nejak ma boli aj brucho a krize a hlavne vajecniky....neviem, ci to je zas nejaka komplikacia po kyrete, alebo co

bambi7
4. pro 2013

cafte babulky

mabuska dakujem za opytanie je mi zle zo zaludka stale a na vecer najviac a ked nieco zjem poobede ide to von ale neva vydrzim len nech to je ok 😉
ja som uz varim lebo po 12hod uz neurobim nic ako mi je zle ,domka kresli a kresli ze to da jeziskovi 😉 za darceky a ma svoju sporkasku a ze tie peniazky mu da tiez na okno lebo je vela deticiek nech aj im kupi darceky 🙂

co dnes varite?

mabe
autor
4. pro 2013

@bambi7 jasnacka, vydrzet se to da. ja nemohla jest dopo a pak kolem obede jsem zase chytala strasnou zravku 😀 me dneska boli zada, z toho hlava a oci. ja budu delat jatra s ryzi, az pepca usne, tak mozna za ni tedka ještě pujdu a taky si dachnu.

mabe
autor
4. pro 2013

@nefertitka ja myslim, ze se ti muze děloha zavinovat

zuzkat1
4. pro 2013

@mabe Ahoj.len bezte von🙂 za kazdeho pocasia treba na chvilu. Dnes som brala malu do skolky ja .. otocila som to domov ale o hodku idem pre nu.

@bambi7 Ahoj. Super ze sa ti dari.

@nefertitka neboj.bude dobre.uz sa to iste zlepsuje.len to chce cas. Chuda niky je zas chora,tak to je zle,mas to tazke. U nas je chory manzel ale zatial je mala ok.

mabe
autor
4. pro 2013

@zuzkat1 myslis? no tedka si dachnu a pak asi skocime, musim pepci koupit espumisan, ten babycalm asi nefunguje na prdiky.

nefertitka
4. pro 2013

@zuzkat1 Ved to, ked som videla, ze na nu zas nieco lezie, skoro ma porazilo. Aj dr. vcera skonstatovala, ze nemoze mat imunitu v poriadku. A to ani v skolke neni. Neviem, ako si najdem robotu, ked budem aj tak s nou musiet byvat stale doma.

Dufam, ze sa do Vianoc da do poriadku a potom aj koncom januara chceme ist lyzovat, skusime to uz aj malu ucit. Len neviem, ci sami, len ju tak pomaly s tym oboznamovat, alebo nejakého instruktora na to zaplatit. No uvidíme.

Neviete, ci je alchemilka dobra teraz po potrate? Som citala, ze posilnuje maternicu, tak asi ano, ci?By som si ju kupila.

nefertitka
4. pro 2013

@bambi7 ja varim tekvicovu polievku a francuzske zemiaky

mabe
autor
4. pro 2013

@nefertitka me dr. naordinovala malinik pit na stazeni delohy

zuzkat1
4. pro 2013

@nefertitka a imunolog co na nu hovori? a uz ti konci predlzena md?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru