Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
5. pro 2013

@mabe a vy nemate Mikulasa az zajtra rano?

nefertitka
5. pro 2013

my pôjdeme na Mikulasa zajtra na vianocne trhy

adkap
5. pro 2013

Ahojte baby... teraz som prekonala druhy potrat mam dve deticky a neocakavane som otehotnela a uz sa tesila ze bude posledne tretie... ale neskoncilo to stastne... na kyret som nesla cistim sa uplne v pohode bez bolesti doma fyzicky som fit len psychika je na prd... ako som nad tretim neuvazovala potom co sa mi stalo po nom tuzim 🙄 myslite ze sa mame este onho pokusat aj vek uz mi moc nepraje budem mat 35r som total zmetena!

mabe
autor
5. pro 2013

@nefertitka u nas chodi mikulas den předem, takze anicka ho bude mit na okne az dojdeme ze skolky.

nefertitka
5. pro 2013

@adkap ty musis citit, ci este chces, ak po nom tuzis, tak nevahaj🙂 a mozem sa opytat, ako ste neocakavane otehotneli? Prerusovanou sulozou? Lebo uvazujem, ci si nemam dat nejaku antikoncepciu, ja som tiez teraz cerstvo po potrate a nechcem otehotniet a v ktorom tt si potratila?

adkap
5. pro 2013

@nefertitka otehotnenie nebolo snazenim nejako si moj mangel dal "pozor" 😉 o maleho sme sa pokusali 1rok takze jedno poskmyknutie sa mi nezdalo na otehotnenie... a obaja s manzelom sme boli nachcipani.... aj ovulku som mala posunutu tak som s tym absolut nepocitala ale ms nedosla a boli krasne dve // ... ja som zacala krvacat v 7tt praskol mi hematom este som nemala potvrdene srdiecko len gestacny vak so zltkovym tercikom a kedze sa krvacanie spustilo riadne uz som vedela ze sa nic neda robit... teraz krvacam uz 8 dni ale je to ako mrcha a na kontrolne sono idem buduci tyzden...

ellysa
5. pro 2013

@nefertitka Niki je už veľká ja by som jej škrečka kúpila a ešte keď po ňom túži, ja by som chcela psíka, keď deti vyrastú tak, že s ním budú môcť sem tamn aj ísť von, inak počítam s tým, že to bude všetko na mne, len neviem, či prehovoríme tata, mali sme doma dva mesiace psíka našich a teda doteraz ju neznáša 😅

ellysa
5. pro 2013

u nás tiež v škôlke dnes mikuláš, zajtra v kostole a suseda ešte vymyslela, že príde mikuláš aj do bytovky zajtra, mne sa to už zdá moc, ale no tak keď bude, takže dostane mikuláša až zajtra večer, inak dávame vždy 5.ho večer

nefertitka
5. pro 2013

@ellysa kupime jej ho, uz mu aj meno vymyslela z nejakej rozprávky, ze Buffy 😀

ellysa
5. pro 2013

@nefertitka no šikovná, mne oliv ešte moc po zvieratkách netúži, ona stále hovorí,že našich pes je vlastne jej 😀 , teraz si kúpili psíka aj mužova sestra a zajtra dostane na mikuláša šteniatko aj syn mojej sestry, takže keď prídeme na Oravu má ich dosť

nefertitka
5. pro 2013

@ellysa joj nasa uz chcela z Kysuc od susedy brat sliepku, kedze sme jej to nedovolili, tak sa zacala skreckovat 😝

nefertitka
5. pro 2013

a sliepka sa mala volat Helena🙂

zuzkat1
5. pro 2013

@adkap kolegyna ma 38 a teraz rodila.nevahaj:-)

zuzkat1
5. pro 2013

@nefertitka na trhy do mesta? My asi k technopolu,vraj tam zacina a odtial pojde dalej.

bambi7
5. pro 2013

elly vsetko naj este razzzzzz 😉

domka tiez zboznuje zvietatka ,mala doma rybku volala ju plutvicka ale prisla som do izby k nej a domka sedela na koberceku na nom uteracik a plutvicku v ruke ja ze co robi a ona ze ho susi ja domka ze mami aj ty ked sa sprchujes si mokra a utres sa do uteraku a plutvicka je moc mokra chcela som jej pomoct no a plutvicka to uz nerozplavala
teraz chce druhu uz vie ze ju nebude utierat 😉 dedko nas povedal ale to ma logiku ved mu chcela pomoct tak uvidime

bambi7
5. pro 2013

domka mala vcera mikulasa na tanecnej 😉

nef mi davame v piatok rano no dnes si ocist ciznicku a rano bude na okne mikulas 🙂

bambi7
5. pro 2013

adkap ahoj jasne chod to toho ,drzim palce 😉 urcite to uz vyjde

mabe
autor
5. pro 2013

ahojte, venku je tedka krasne, tak jsu nabita energii. koupila jsem si ubrus konecne do kuchyne, pak ještě něco k mikulasovi anicce a pepka spi,tak rychle najest a pak ji nakojit a v 15h zase ven pro anicku. 🙂 koupila jsem fenykovej caj a espumisan, zkusime na ty prdiky.

mabe
autor
5. pro 2013

@ellysa anicka uvidi mikulase poprvé, ještě jsme nikde nebyly na nem,t ak jsem zvedava. 😀

zuzkat1
5. pro 2013

@mabe u nas robi mikulasa manzel kazdy rok🙂

mabe
autor
5. pro 2013

@zuzkat1 aha, tak anicka zatím byla ochuzena

zuzkat1
5. pro 2013

@mabe ale ved este uvidi kopec mikulasov🙂

mabe
autor
5. pro 2013

@zuzkat1 no, jsu dneska strasne zvedava, jak o tom bude vykladat 😀

nefertitka
5. pro 2013

@zuzkat1 a o kolkej tam zacina?

ellysa
5. pro 2013

@mabe nám na prdky pri oliv celkom pomáhala bio gaja a baby calm a ešte homeo chamomila vulgaris

ellysa
5. pro 2013

@bambi7 jeeeeeeeeeeemnie, a neplakala potom??? ale zlatá, logika nepustí 😀 😀 😀 😀

a ďakujem, akurát som si objednala kávovar ako darček

mabe
autor
5. pro 2013

@ellysa anicce nefungovala nic z toho, jako pepka spi pekne, takze akorát po koju je trosku mrzuta

zuzkat1
5. pro 2013

@nefertitka ja si nie som ista ze tam bude,ale kazdy odtial startuje. Mal by tam byt o pol 4tej.. ale mozno nakoniec pojdem na trhy tam ku kauflandu tam ma byt okolo 16:15
http://www.folklorfest.sk/index.php?page=detail...

zuzkat1
5. pro 2013

@nefertitka kazdy rok-tam malo byt

bambi7
5. pro 2013

elly bolo jej to luto ,no co osusila ho 😉

a pekny darcek si si vybrala a ky kavovar? daj typ

mabus aj ja som domke davala bio.gaja a tiez pomahala

nef a ako niki ?
































.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru