Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
8. pro 2013

@mabe lieky ako v tehu... Radsej dake homeo... A mala ti riadne kasle...kazdu pol hodku to je dost... Ja by som ju nechala doma. Moja este nikdy tak vela nekaslala...klop klop

nefertitka
8. pro 2013

@mabe pri kojeni nemozes hocico podla mna, ale viem, ze paralen urcite mozes. A mne mala kasle pomaly ze vkuse, tiez uz neviem, co jej dat...aj ked sa mi zda, ze uz to zacina byt vlhky kasel

mabe
autor
9. pro 2013

ahojte, tak jsme si nakonec anicku nechala doma. odhlásila jsem ji na dva dny zatím, kasel není uz tak strasnej,ale rymu ještě ma, tak to vyléčíme za ty dva dny trosku a ve stredu pujde do skolky. me boli v krku a mam rymu, pepca zatím dobry, snad to tak zustane. tak jsem zvedava, jak to zvladneme byt spolu doma ve trech. 😀 aspoň si to zkusim. 😀
tak dneska plan hrat si a odpočívat. navareny mam z vikendu.

nefertitka
9. pro 2013

@mabe no snad to zvladnete;)
Mna v noci strasne bolela prava mandla aj s uchom, ani spat mi to nedalo, dala som si nurofen a trosku sa to utlmilo, dufam, ze sa to zas nezhorsi. Asi sa radsej poobede ukazem lekarke, uz nechcem zazit taku bolest ucha, ako som mala naposledy.

Inak mala mi vravela, ze ju zo spanku boleli nohy. Myslite, ze to moze byt rastom?

mabe
autor
9. pro 2013

@nefertitka zatím zvládáme, pepca spi a my si s anickou hrajeme v pokojiku. chci se ji věnovat, dokud pepka spi a potom si bude hrat sama nebo pohádky...
jedja, chuderko, tak si skoc, at se to nezhorsi. ja myslim, ze to muze byt rustem, uvidíš jak to dlouho bude trvat

mabe
autor
9. pro 2013

ahojte, tak me se povedlo holky uspat zaroven a dachla jsem si s nemá tekda 1,5h 😀 musim rict, ze zatím dobry, dopo jsme si s anickou hraly, jak pepca spala, uvidíme jak bude spat odpo, ale manza rikal, ze dojde dřív,cca kolem 17h 😀

ellysa
9. pro 2013

@nefertitka mňa tak bolievali a ževraj je to naozaj ked rastie, ale keby sa sťažovala dlhšie radšej by som šla k doki

nefertitka
9. pro 2013

@ellysa ano, som volala na Nikolkin moc a rovno som sa opytala, povedali mi to iste. Ze to bude rastom, alebo keby to pretrvavalo dlhsie, mame prist

mabe
autor
10. pro 2013

ahojte, tak včera jsme to s manzou zapichly v 22h, uz jsme toho měli dost. ja dneska mam hlasivky spatny, vždycky me to z rymy sedne na hlasivky a pak dobry. anicka sem tam zakasle a ma rymu trosku, ale zítra ji uz asi dam. ona se citi normalne a ve skolce bude mit plno zazitku nez doma. premylsim,jestli ji nevzit po obede aspoň, budou tady naši na obed a odpo zítra. uvidíme. dneska dojde tatka dopo a odpo prijde kamoska nas ostrihat, premyslim ze anicce necham delší vlasy vzadu,ale ofinu ostrihat necham. pepca porad trpi na prdiky, dneska k ranu rvala dost, uz nevim co delat, piju caj fenyklovej, davam ji kapky, cvičíme, ja se snazim nejest nadymavy, asi to tak proste bude.
tedka psal kamos, ze uz budeme planovat dovcu na kveten. uz trikrat jsme byly na tyden 5 rodin s detma, je to bezvadna dovca. 🙂 2x jeseniky a 1x Beskydy, tedka zase Beskydy bysme si daly do roubenek. 😀 s kolama.

mabe
autor
10. pro 2013

@nefertitka tak snad to nikcu brzo prejde.

ellysa
10. pro 2013

@mabe tie prdky asi žiaľ musíte len pretrpieť mne pri oboch pomáhalo nosenie v šatke, nemáš niečo také?alebo babyvak
a moja ranná z nového kávovaru 😀 😵

mabe
autor
10. pro 2013

@ellysa nemam zatím nic na noseni, pockam po vanocich asi poridim, zase nosit ji porad, aby si zvykla? ona jako nebreci porad, ale je videt, ze ji to trapi po nakojeni se krouti..krasnej kavovar, teda ta kava z neho 😀

mabe
autor
10. pro 2013

holky, uz jenom pristi tyden a ja nemam zadny darky, polovinu nemam ani vymysleny. 😝 musim ve ct, jak bude anicka ve skolce.

nefertitka
10. pro 2013

@ellysa Mnam🙂
@mabe ani ja nemam

bambi7
10. pro 2013

cafte babule tak ako dnes?

my sme doma klasika domka v nedelu spadla a tak si rozdrapla peru ze tolko krvi slo ,terau je to uz lepsie tak zajtra chce ist aj na tenecnu v pondelok sme nesli.....
ja som dnes zehlila konecne a vymenila post.pradlo a mam dost,zajtra idem k lekarke tak snad vsetko bude ok ale zle mi je dost vraciam stale a vecer je to strasne......

elly peknny kavovar co stal ked mozes napisat ?moj ma tiez vybrat ale povedala som mu ze tu cenu musi dat dole lebo to uz je moc co chcel kupit tak snad kupi iny ,a aka je kavicka ?

co sa tyka darcekov tiez este nemam vsetko 😎 a ani neviem kedy kupim ale snad kupim.....

zuzkat1
10. pro 2013

Ahojte... Ja mam zatial pre vacsinu kupene a napecene 5 druhov. Dnes este dalsie 2urobim. Ale neviem co synovcovi. Ma 13 a vobec ho nepoznam😝

mabe
autor
10. pro 2013

@bambi7 drzim palecky na ko 😉

mabe
autor
10. pro 2013

holky, teda vy jste uzasny, ja musim něco s tim delat taky ...

ellysa
10. pro 2013

@bambi7 stál 150 eur, takže na mňa prijateľná cena ešte chcem mlynček ten stojí 130, takže začínam šetriť, ten už nie teraz, ak chce muž automat tak tie sú drahé, ale kávičkári majú radšej takéto pákové a nie je to žiadna veda podľa mňa
myslím na teba zajtra
konkrétne je to tento gaggia je vychýrená značka, tento je síce taký nižší level ale mne stačí http://www.cafepoint.sk/gran-gaggia-prestige-55... ja ho mám z amazon.de

ja som dne konečne tiež upiekla čajové pečivo aj ked s wilim som bola unavená strašne kým som to dorobila, stihol pri tom rozbiť konferenčný stolík-sklo, tak asi kúpime z ikea drevený a okrúhly a žiadne sklo, ešteže sa mu nič nestalo

dnes urobil sám tri krôčky

bambi7
10. pro 2013

elly to je super cena moj chce automatiku ,ma uz predstavu no uvidime co kupi 😉
obaja sme kavickari pakov mam doma ale pouyivame ho malo,
ale ten tvoj robi kavicku dobru mnam

mabe
autor
10. pro 2013

@ellysa jee, ten je sikovnej 🙂

bambi7
10. pro 2013

jej super vil je sikulka

mabe
autor
10. pro 2013

ahojte, tak uspávám obe dve sama. anicka ještě něco dela v pokojiku, ale uz za mnou nechodi a pepca spala cely odpo, tak chvilku ještě bude asi vzhuru.

mabe
autor
11. pro 2013

Ahojte, tak anicka uz sla do skolky, skoro zadna ryma, sem tam zakašlala v noci, ale malinkato. 🙂 co ja budu dneska delat? relaxovat asi, naší se postarají o pepcu, a pak asi odpo pujdu s tatkou pro anicku do skolky, tedka jsme byly 4 dny doma.

mabe
autor
11. pro 2013

@bambi7 drzim palce a myslim na tebe, teda na vas 😉

mabe
autor
11. pro 2013

ahojte, tak na rychlo pozdravit. mela jsem tady ty nase a pak dopo s tatkou a pepcou pro anicku do skolky, anicka od skolky ani nezakaslala a jednou smrkala, tak ji venek asi prospel. 😀 tedka cekame na tatu, navečeříme se a tata da anicku spat. pepinka je tak hodna, celej den spinka, nebo naznaky smichu. 🙂

zítra dopo pujdu do města, snad tam bude o trosku min lidi nez odpo, zkusim koupit nejaky darky. odpo se asi domluvim s tchanovcema,aby privedly anicku ze skolky a zaroven se podivaji na pepku. 😀 no, uz musim, dite me chce, zatím..

mabe
autor
11. pro 2013

@bambi7 ???????

mabe
autor
12. pro 2013

ahojte, tak vcerejsi vecer a noc nic moc, poprvé se to nejak zvrtlo. včera na obed jsem mela rizoto paprikovy, tak mozna to. pepca se strasne kroutila, porad prdela brecela. od 17h do 22h nespala a pofňukávala, nervala porad, ale nemela klid na spani. pak usla a po 4h to zaclo znova. ještě anicka dosla o pulnoci za nama, ze nemůže spat, ja si ji vsimla az lezela vedle me, tak se me ji nechtělo hnat zpatky do pokojiku a manza chrapal. takze jsem utesovala pepcu, anicce uhýbala a manzu pretacela na bok. 😝 😀 chtěla jsem jit do města dopo, ale nepujdu, venku hnusne jakasi inverze a jsu ospala. pujdeme az odpo pro anicku a tedka pepca spi, tak pujdu taky za chvilku se dospat.
v sobotu dame anicku k tchanovcum a pujdeme na nakupy.
a dneska manza dorazi az v noci, ma audit v praci a pak jde rovnou na zapas, tak budu zase valcit sama, snad to pujde snadno. 🙂

nefertitka
12. pro 2013

@mabe no teda, si mala rusnu noc....skus dopsat s malou cez den, Anicka je v skolke, nie?
Moj tiez ide prec dnes aj zajtra, tak cele dni same. Dnes ide s kolegami na strelnicu, ci kam a zajtra ma vecierok z prace.
No a vcera sme uz napiekli vanilkove rozky, este spravim Bebe gulky, oplatky kakaove a mozno bude aj stacit....no a mama robi kokosky, ze mi da z nich a metrovy kolac, ved budeme jak prasiatka🙂

mabe
autor
12. pro 2013

ja dala hodku spani, pepka zaknucela, dala jsem dudlik a ještě spi. venku hnus velebnosti, pekne budu hnípat doma, ani varit se me nechce. zítra stejne budu u nasich na obede, dam si chleba.
@nefertitka anicka je ve skolce, to je moje jediny stesti 🙂 manza ma zítra trenink, takze zase po praci na basket a pristi pa a so dva vanocni vecirky.
no teda, vy tak krasne pecete 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru