Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
12. pro 2013

@mabe no pecieme, len z toho mnozstva cesta co narobime mam dojem, ze nic neostane, co to stale vyjeda 😝 ...aj vcera vyhlasila, ze neupecene to bolo chutnejsie 😝

mabe
autor
12. pro 2013

@nefertitka tak u nas je hnusne, pepca spinka, ja koukam na modre z neba a uvědomuju si, ze se mam skvele. je hrozny co všechno lidi prozivaji. je dobry, se na to podivat a uvědomit si to..

nefertitka
12. pro 2013

@mabe no ved, ja uz sa na to nemozem ale pozerat, nerobi mi to dobre, na jednej strane si poviem, ze sa mam dobre, ale na druhej strane, ked je tam niekto, komu umrelo dieta, alebo chytilo nejaku hroznu chorobu, tak hned si namyslam sprostosti

bambi7
12. pro 2013

cafte babulky

mabus vsetko je zatial ok,len o 5dni je tam posun ze som otehotnela neskor aj pri domke som to tak mala snad to bude ok ,je mi stale zle a vraciam ale vydrzim

domka bola vcera na tanecnej tatino chodi po nas tak je stastna ze tancuje a vo stvrtok o tyzden maju vystupenie tak sa tesi

uz mam nieco napecene zatial iba 3 druhy ale som rada ze aspon nieco este dako spravim dva a bude
a este kupim marlenku a spravim pred vianocami kremes a bude

mabe
autor
12. pro 2013

@bambi7 ahoj, tak to jsu moc rada, ze je to v poradku. 🙂 tady ty odhady a posunuti podle otehu jsou v poho, urcite je vse jak ma byt. 😉 ja chci taky anicku po novym roce prihlasit do tanecku. doma porad zpiva a tancuje.... 🙂 zepry jenom dva druhy, ja jenom perniky a koncim. 😉 😀

zuzkat1
12. pro 2013

@bambi7 ahoj.super.drz sa. Ten posun ani neber vazne. Mne v 9t. (To som bola u dr prvykrat)povedal ze je o tyzden mensie. A teraz je uz o 3 dni vacsie. Proste to dobehla🙂

Baby ja uz mam linecke,medovnicky,striekane pecivo, vanilkove rozky,Gastanove medvedie labky,kokosove pusinky a sladke cili tycinky. Este napeciem bratislavske rozky,syrove trojuholnicky a slane z list.cesta a hotovo.
Dnes som nevarila,mame zo vcera,ale urobila som na veceru makovy zavin.
Mna ale desia darceky. Ja nemam este pre svagra,svokra a synovca. Nikoho z nich poradne nepoznam:-/ svagra som 3roky ani nevidela... Netusim co kupit...

zuzkat1
12. pro 2013

@mabe mas uzasne dieta🙂 mne hanka za tyzden nenaspala tolko co tebe mala za 1 den🙂

mabe
autor
12. pro 2013

holky, tak jsme byla pro anicku do skolky a učitelka, ze se anicka dneska pozvracela. stalo se ji to zatím 3x ve skolce, ze u oběda najednou vyhrkla jidlo a pry dost. tak ji prevlecou a hotovo a pry jestli nemá reflux. v zivote doma nezvracela u jidla. ma zadni rymu a mely na svacinu dopo mliko, tak jestli nejak ty hleny ji neudelaly s mlikem kasel a jak byla hodne najezena, tak proste si ublinkla. je pravda, ze anicka po obede i doma grkava, ale reflux vůbec. tak jsme se domluvily, ze když bude nachlazena, tak dopo nebude mit mliko na piti, ale caj. pak sem si uvědomila, ze mely dopo na svacinu cockovou pomazanku a mliko a jabko, tak co to ma asi s ni udelat, ze? mam to jako v hlave, ze moje dite zvraci, no zvraci za 3 mesice 3x, tak to není tak hrozny prece. manza rikal, vypust to z hlavy, ale ja su takova...

mabe
autor
12. pro 2013

A jsu nasrana na tchanovce tedka. oni totiž anicku podporuji v tom: ja chci byt první. uz jsme jim to několikrát rikaly, ze at to nedelaji, pak se anca vzteka, když chce první a my ji predbehneme. u jidla to udelaly minulou nedeli taky, jakoze anicka ja budu první a oni, tak pridej at ses první. tak manza nastesti zasahl, ze v jidle se nesoutezi. 😠 mozna to ma uz v sobe a je pravda, ze jak ji, tak ma vždycky nacpanou pusu. pak spolkne toho vic, zadrhne se to tam a zakasle a jde to ven. protože to pry bylo jako nestraveny ještě jidlo. 😠 😝

zuzkat1
12. pro 2013

@mabe a co na to dr ze tak casto vracia?

mabe
autor
12. pro 2013

@zuzkat1 často? myslis, ze je to často 1x za mesic? k dr. jdu s pepkou 23., tak se s ni o tom pobavim. před skolkou se nikdy nepozvracela nikdy. je to vždycky jenom ve skolce.

zuzkat1
12. pro 2013

@mabe ja neviem.. mozno nie je... Moja od pol roka vracala 2x a vzdy pred chorobou... mozno sa len ponahla..nasi maju na obed 15 minut.. max 20.

mabe
autor
12. pro 2013

@zuzkat1 anicka ma ještě trosku rymu z nachlazeni. tak jestli to mliko s cockou na svacinu se hlenama ji udelalo v zaludku zle a jak do sebe nacpala obed, tak si proste grkla a slo to ven...no, trapim se tim, ale doma nic takového není, at ji co chce, takze si myslim, ze to je tou cockou, citila jsem z tricka cibuli, takze aji s cibuli to asi bylo a do toho mliko a jabko na svacinu..

nefertitka
12. pro 2013

@mabe podla mna jej ta kombinacia plus to ze sa ponahla neurobila dobre...
@bambi7 super, len tak dalej🙂

mabe
autor
12. pro 2013

@nefertitka taky si myslim, akorát uz to bylo potreti, tak je to takovy blby 😝 zítra bude mit místo mlika caj - jsem to domluvila

zuzkat1
12. pro 2013

@mabe neviem,nemam s tym skusenosti. Moja ked je chora tak chce len mlieko a nevadi jej. Ale je mozne ze mas pravdu.

katka17044
12. pro 2013

Ahojte prosím nepočuli ste o tom, ked je plod v spodnej tretine dutiny maternice? Bola som prvy krat na ultrazvuku a bol vidiet aj gest. vacok aj zltok ale ze nevyzera to dobre lebo je uhniezdený nízko... tak mam teraz strach máte s tým skúsenosti... dakujem pekne. Som v 5tt

nefertitka
12. pro 2013

@mabe ani Nikolke nevadi mliecko ked je chora, ale nie kazdy ho dobre znasa a hlavne podla mna to bolo vsetko dokopy...
Inak Niki dnes poobede hajala a mala som dojem ze sa prebrala, tak som prisla za nou, mala otvorene oci, najprv len kukala, nic nevravela a potom zacala vzlykat a hovorit "ze kedy tam pôjdeme" a "kedy pôjdeme dalej" a ja ze "kam"? este som jej par otázok polozila a ona nic, pretocila sa na druhy bok a spala dalej, myslite, ze mohla byt namesacna?cez den?

nefertitka
12. pro 2013

@katka17044 fuha, s tymto skusenosti nemam a preco by to malo vadit?

zuzkat1
12. pro 2013

@nefertitka podla mna namesacnost suvisi len so spankom...je jedno ci je den ci noc... Hanka to mava obcas... Taky "bdely" sen.

@katka17044 o tom som este nepocula... A co vravel preco to vadi?

katka17044
12. pro 2013

@zuzkat1 bola som vcera na pohotovosti mala som bledohnede spinenie chvilku tak som sa zlakla tak neviem ci doktorka neocakavala ze sa jedna o potrat alebo teda ze je to nizko tak sa to neudrzi nikdy som o tom nepocula bala som sa len aby to nebolo mimomaternicove a netusila som ze aj v maternici to musi byt na spravnom mieste... dnes uz nespinim nic a lezim s vylozenymi nohami... len sa bojim

katka17044
12. pro 2013

@nefertitka sama neviem prvy krat som to vcera pocula :( neviem ci nie kvoli hroziacemu potratu... mozno ze ked je uhniezdene nizko... nic ma neboli a uz ani nespinim, len vcera som chvilku take bledohnede ale dali mi injek. a uz je dobre... len sa bojim

zuzkat1
12. pro 2013

@katka17044 aha... no nestretla som sa s tym... Daj sa vypisat a oddychuj a snaz sa mysliet pozitivne.

nefertitka
12. pro 2013

@zuzkat1 hm tak asi bdely sen.. bolo to medzi spankom na chvilu

zuzkat1
12. pro 2013

@nefertitka to som ja tak nazvala🙂 hani obcas si sadne a pozera na mna a vysvetluje... A potom si lahne a spi

nefertitka
12. pro 2013

@zuzkat1 no hej, ocividne sa jej nieco snivalo, prebrala sa len tak akoze a rozpravala, to som mala aj ja ako dieta. Dokonca mi dodnes mama vravi, ze som vravela cisla, tak poslala otca, nech poda sportku a nepodal a vyhrali by prvu cenu. Kurnik, ze odvtedy ziadne "bdele sny" o výherných cislach nemavam 😝

mabe
autor
12. pro 2013

zítra jdu do porodnice si pro výsledky z histologie z revize - co me reknou? mela jste tam placentu....

mabe
autor
12. pro 2013

@nefertitka asi fakt zivy sny, anicka to sem tam miva, když je hodne unavena

mabe
autor
13. pro 2013

ahojte, tak my za chvilku vyrazime přes cely město do porodnice s pepkou. jedeme trolejbusem 42min, tak jsu zvedava, jestli bude spat a jak to zvladneme. 😀 pak jdeme k nasim na obed a zase zpatky pro anicku do skolky na 15h. mohla spat u babicky u tchanovcu, ale nechce, takze si jdu pro ni ja a budeme zase samy, manza ma trenink basketu. zítra rano ji tam soupneme a pojedeme s pepcou na nakupy darku.

zuzkat1
13. pro 2013

@mabe ahoj. Nic-povedia ti ze je vsetko ok... To je rutina vsetko davaju na histologiu. Mne robili aj genetiku plodu po kyrete na moju ziadost.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru