Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
16. pro 2013

@nefertitka fakt je divna... Skusila by som inu. Len je to tazke ked nepozname inu

mabe
autor
16. pro 2013

@nefertitka tedka se nejaka uz na nas riti 😝

nefertitka
16. pro 2013

@zuzkat1 ved to, ale budeme ju musiet zmenit

nefertitka
16. pro 2013

@mabe ja cez okno nevidim takmer nic 😝

mabe
autor
16. pro 2013

tak pepcu dneska trapi prdici 😝 , vždycky usne a za chvilku se probudi s brekem

mabe
autor
16. pro 2013

@nefertitka tak to my tak nemame, ale je mlha a je tam takovy vlezlo hnusny. anicka tedka sly ven se skolkou, tak jsu zvedava, jestli se to nachlazeni zhorsi. manza chrchle zase hrozne, no presel min tyden to nachlazeni, tak se mu to vratilo asi...

zuzkat1
16. pro 2013

@nefertitka ja som bola s malou na strecnianskej ale tiez podla mna nic moc...
Ale neriesim,my tam uz asi nepojdeme,mam tam volat v januari a vraj ak dovtedy nebude chora tak nemusime ist...takze nic

My sme chceli ist do kauflandu ale asi v tej hmle ostaneme doma.zajtra aj tak ideme do skolky zobrat darceky a potom na obed do polusu tak nakupime tam potom.

mabe
autor
16. pro 2013

@zuzkat1 my mame vanocni besídku ve stredu. dopo ma anicka s ucitelkama a odpo na zahrade skolkove všichni rodice a deti koledy a tak.. 😀

mabe
autor
16. pro 2013

holky, tak uz u nas silena mlha, vůbec není nic videt. 😝

zuzkat1
16. pro 2013

@mabe aj hanka ma v stredu vystupenie pre rodicov.o pol 5tej ale len ak nebude vela deti chybat.mam ju doma kvoli tomu sarlachu ale tam ju vezmem ak to bude..

Ta hmla je ako z toho hororu😝 o chvilu z nej zacnu priserky liezt...
A to hlasili slnecno:-/

nefertitka
16. pro 2013

nase vianocne pripravy🙂
Boze, dnes ako sme napiekli tie kolaciky, tak akoby tu bomba padla...mne normalne dlhsie trvalo to upratat, ako cely proces pripravy

nefertitka
16. pro 2013

a Niki to ma vsade, za usami, vo vlasoch, na obleceni, na tvari....no mame z nej jeden velky cukrovo-mukovy kolac 😝

zuzkat1
16. pro 2013

@nefertitka mala je zlata... To poznam ked pecieme s hankou tak muka je aj na plafone.. ale ona cela stastna🙂
My sme dnes este urobili syrove trojuholnicky a teraz spi. Ked sa zobudi tak este asi urobime slane tycinky z listkoveho cesta.

nefertitka
16. pro 2013

@zuzkat1 ved to, ta radost Nikolkina za to stoji🙂

mabe
autor
16. pro 2013

tak tedka jsme se vratily z venku, ta inverze je fakt hnus. trosku jsem se bala, co anicka s kaslem, rano trosku kaslala, ale dobry skoro vůbec nekašle. 😀 tedka kouka na pohádky, pepca odpociva, uplne tvrde nespi, ale odpociva. 🙂

mabe
autor
16. pro 2013

holky, vy tak kuchtite? 🙂

zuzkat1
16. pro 2013

@mabe ja hej🙂 milujem pecenie a varenie mi tiez nevadi... U nas aj chlieb,vianocka atd...na 80% domaci🙂

zuzkat1
16. pro 2013

@mabe my sme ani vonku neboli. Zajtra si to vynahradime... Mame program na niekolko hodin..

mabe
autor
16. pro 2013

@zuzkat1 a budete mit zítra pekny počasí? 😀

zuzkat1
16. pro 2013

@mabe tak to len dufam... Ale zajtra musim... 😝

mabe
autor
16. pro 2013

@zuzkat1 tak my jdeme s pepcou do města a pak k dr. s tim ouskem, takze od 9h venku az do cca 15h

zuzkat1
16. pro 2013

@mabe my ideme za mamou do roboty,do skolky,na obed s dedom-moj otec,nakupy a domov...cca od 10-14hod. Mas to horsie... Drzim palce s tym uskom🙂

mabe
autor
16. pro 2013

@zuzkat1 snad to ousko bude v poradku..mam trosku nervy 😝

mabe
autor
17. pro 2013

dobre ranko, tak jsem si anicku nechala dneska doma, v noci vic kaslala a po ranu dost, tedka uz je to lepsi. asi z noci mela zahlenenej krk z te rymy zadni, z nosa ji totiž nic netece. zítra mají tu besídku vanocni, tak at je fit. kdyby sla dneska do skolky, tak by se to mohlo zhorsit, chodi ven za každého počasí na 1,5h. takze prijde mamka moje sem a ja pujdu sama s pepcou na to vysetreni sluchu a uvidíme jak se me bude chtit jit do města.

mabe
autor
17. pro 2013

tak jsem chtěla s anickou vystrihovat z papiru vyzdobu na okno z barevnych papiru a pani je chytra a říká, ze tak ne, ze to ustrihne sama a ja jenom nalepovat a dava me u toho přednášku, jak to ma byt. 😝 😀 a ja chtěla slozit papir, roztrihat a krasny mit vločky.... 😀

nefertitka
17. pro 2013

@mabe keby si videla, co my mame povystrihovane 😝

zuzkat1
17. pro 2013

Ahojte...mala mi chytila nejaku alergiu...ma uplne cervene ruku -od ramien po lakte a aj nohy... Nema vyrazky ani nema suchu kozu len ju ma cervenu☹ davam jej fenistil ale teraz cakame u dr pre istotu jej to chcem ukazat... Podla mna to ma z mandariniek☹ mala ich miluje bude mi hrozne luto ak ich nebude moct papat.

@mabe no ako ste dopadli? Hanka nebude mat to vystupenie... Vacsina deti chyba... Je ich len 7 tak to zrusili...

mabe
autor
17. pro 2013

ahojte, tak ucho dopadlo dobře. ja teda vymrzla total, takze pak do města uz jsem s pepcou nesla, i když jsem mela hlidani pro anicku. ja byla totiž anicce ve skolce předtím pro obed. sem tam anicka zakasle, tak snad to zítra rano bude dobry a pujde na besídku do skolky.
nejradši bych si sla tedka na chvilku lehnout, ale mamka uz vypada, ze chce jit domu.manza vecer na uspavani nebude doma, no musim to nejak zvladnout.
@zuzkat1 jee, to je skoda, uvidíme jak to u nas dopadne 😝

zuzkat1
17. pro 2013

@mabe Ano aj nam je to luto. Teraz ale cakam ako dopadneme u dr dufam ze je to fakt len alergia. Dr zacina 15:30 a uz sme tu 3ja

mabe
autor
17. pro 2013

@zuzkat1 drzim palec k dr.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru