Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lenka07
30. pro 2013

@julka82 aj ja tebe nech to všetko bude ok 🙂

mabe
autor
30. pro 2013

ahojte, tak pepka porad rymu, trosku se to zhoršilo, je vic zahlenena, chrci,ale zadna zluta nebo zelena, takze splicham sterimar a odsavam a nasivin. uvidíme, jak to bude pokracovat. zase nas tatka říká, ze jakmile se spusti ryma, tak je to dobry a bacily jdou pryc. kolikrat byste odsavaly nos? pokazde když chrci? to bych vysávala kazdou hodku třeba..
manza jel s anickou nakupovat, my jsme doma, venku je tedka 2C ve stinu, sice sviti slunicko, ale rikala jsem si, ze s ni ven nepujdu dneska, mozna odpo ma byt +6C.
chci dneska roztřídit věci pepce, uz ma několik malejch. jinak teda musim rict, ze je moc hodna, sem tam si zamrci, kdzy ma hlad nebo prdici, ale zadny kriceni dlouhy. 😀

ellysa
30. pro 2013

@nefertitka u našich to bolo trochu lepšie, síce zasa nechcel byť pri nikom inom okrem mňa a muža,ale teda aspoň muž ho zobral, tak som hodinku s mamou po obchodoch chodila, aspoň niečo, teraz som ho zasa tri hodiny uspávala, už nech chodí poriadne budeme chodiť von a poriadne ho uťahám 😀
Oli ostala u starkých na prázdniny, dostala tam ešte viac darčekov ako od nás, hlavne jej vysnívaný kávovar

ja som si objednala ešte jeden vianočný darček-"ježiško" mi dal peniaze, splnený detský sen

mabe
autor
30. pro 2013

@ellysa ja uz taky chci, abychom mohly byt porad venku, dneska jsem pepcu nebrala s tou rýmou a bylo kolem 0C, anicka aspoň byla s manzou

nefertitka
30. pro 2013

@ellysa jej to je darcek pre teba?🙂 tak super, ze uz je to lepsie...

@mabe ja by som odsvala trosku viac ako sa odsavaju vacsie deti, predsalen, aby jej to niekam nesadlo, tak minimalne 5 x za den, ale iba na koncek nosa, teda ak mas odsavacku na vysavac, aby jej cievky nepopraskali...chuda male

baby, ja som riadne pribrala, fuha, to sa mi uz davno nestalo, a najhorsie je, ze este stale je co vyjedat 😝 ...kopa kolacikov ostala, kolekcia na stromceku, zajtra majonezovy salat s udenym, pozajtra u babky kacka...ach....zacnem zas behat asi na jar

bambi7
30. pro 2013

cafte babule ako sa dnes mate?
chodim menej teraz sem stale lezkam ako mam nakazane a vraciam tusim po vsetkom ale inak ok
nef aj ja priberam ale z liekov nie z jedla kedze da mimi vsetko von a neboj len si teraz daj ved leto je este daleko a aj tak si chuda co viem 😉

elly ako?to verim ked si sama na deti to je tazke ,aj moj casto robi dlhsie ,tak chapem ze mas toho moc tak sa drz

domka sa akurat kupe ,tato jej dal do vane penu tak sa hra...... 😉 ta zboznuje vodu

mabus a vy ako?
tak babule pekneho silvestra

mabe
autor
31. pro 2013

ahojte, tak my mame poslední rana trosku krusnejsi, snad to brzo prestane. pepka spi krasne od 20-3h, nakoji se a pak kolem 5h uz chrci, takze vysavame a pak uz nemůže moc usnout...snad uz ta ryma brzo prejde, sem tam zakasle, ale jinak se smeje, je vesela, teplotu nemá. tak snad to zvladneme sami i bez dr. ve ct, pa uz mame dr. v ordinaci, tak kdyztak tam zajdeme, kdyby se me něco nezdalo.
dneska nic v planu nemame, navareny mam ze včera, tak vyslu manzu s anickou na nakup ještě a jinak se budeme valet. 🙂

PREJI VAM PEKNYHO SILVESTRA A VSE NEJ DO NOVYHO ROKU 😉

ellysa
31. pro 2013

@nefertitka ja som si tiež aj na to kolobežku objednala, po pôrode som schudla už 15 kg, už som na váhe ako som mala na výške,ale aj tak nie som chudá, ešte tak 10 kg a budem spokojná úplne 😀

mabe
autor
31. pro 2013

ahojte, manza si hraje s anickou, pepca spinka, uvidíme do kdy vydržíme s manzou vzhuru. tchyne chtěla abychom dosly, ale jsou nachrmlani porad, staci když zítra dojdeme ke svagrove na obed - svickova, mnam

nefertitka
31. pro 2013

@ellysa fiha 15 kil ani nie rok po porode?Tak to klobuk dole, ja som nemohla po porode s Niki dat dole 5 kil za tri roky. Strasne tazko mi to islo.

Tak aj ja vam prajem pekneho Silvestra, vsetko naj do nového roka🙂
@bambi7 no ved o chvilu by to malo prejst, tak uz sa budes iba tesit z rastúceho bruska;)

ellysa
31. pro 2013

@nefertitka heh no keď máš z čoho :D

mabe
autor
1. led 2014

ahojte, tak ja teda mela co delat, abych vydržela do pulnoci. anicka s pepkou sly spat normalne a vůbec je to nevzbudilo.anicka o ohnostroj neprisla, byli aji předtím. emoticon ja sla spat v 1h a manza az v 5h. dneska jdeme na obed ke svagrove - svickova

nefertitka
1. led 2014

@mabe ja tiez, ledva som vydrzala...00:20 som sla do postele, niki sa minutu pred polnocou zobudila, tak dosla kukat ohnostroje a potom este hodku nemohla zaspat.
Dnes sme cely den boli u mojej mamy, tak zas som mala dietne jedlo, kacicu s loksami 😝 ...teraz zas tlacim cipsy, boze, ja budem vyzerat

mabe
autor
2. led 2014

ahojte, tak pepka ma porad rymu, uz před stedrym dnem zacala, první tyden jsem davala jenom sterimar a pak uz po tydnu nasivin. ma pruhlednej hlen, sem tam uplne malinko zakasle, teplotu nemá, ale trapi ji to a ja taky si rikam, jestli delam vse. nemela bych jit k dr.? co zase ji muze dat? rekne odsávat a splichat, ne?

jinak dneska uz manza v praci, odpo si pro tu anicku teda dojedou naší a zítra vecer ji vrati. 🙂

mabe
autor
2. led 2014

tak jsem rozhodla jit zítra k dr., at se na pepku radsi podiva. tedka zakašlala trosku a pripada me, ze je zahlenena vic, nevim jestli je to jak ji tece sopel do krku, ale radsi to necham zkontrolovat aji oci ma vodnatejsi...

mabe
autor
2. led 2014

tak tedka anicka odjela s nasema do zitrka a me uz se styska 😝 😀 . ja se na to tesila, ze budu mit klidek a odpocinek s pepkou a zaroven se me uz styska, to je teda to materstvi 😀

mabe
autor
2. led 2014

ta pepca za cely nezachrcela a zakašlala tak 2x, uvidíme co ta dr. zítra, zase aby se tam nenakazila... 😝

bambi7
3. led 2014

cafte babule

mabus snad bude pepca skoro zdrava 😉
domka ma teploty od vcera nad 38 ale je chora po 2mes takze konecne zabrali tie lieky od imunologa tak je to lepsie ako ked bola chora raz za 2=3tyzdne ,ale aj ta imunologicka povedala ze to az po roku zabera ta liecba je to na dlho ale u nas je to uz lepsie.....

ja stale rovnako snad to nebude az do 17t ako pri domke ale neva vydrzim len nech je vsetko ok

co dnes varite ?ja akurat robim plnenu papriku a coko muffin
tak cafte

mabe
autor
3. led 2014

ahojte, tak me to nedalo a sla jsem k dr. s pepkou. tak ma začínající zanet průdušek, pry prava strana dobra, na leve mirny zahleneni. takze atb jsme dostaly a mucosolvan přes den a na noc fenistil. mam strach, myslite ze se ji nemůže nic stat? ona teplotu nemá, tvari se normalne sem tam zakasle, třeba tak 1x do hodiny, v noci vic pokašlávala. nevim, jak to je s touto nemoci a tam malym dítětem. 😖 leci se, tak by to mělo byt dobry, ne?

jinak anicka je u nasich, premyslim ze ji tam necham az do zitrka, at ma o zabavu postarany, my nemůžeme ven, ze...ja mam tedka navareny na dnesek.

mabe
autor
3. led 2014

@bambi7 muzes cist niz, ze pepca nic moc, anicka je v pohode a jde do skolky v pondělí. snad hnedka nic nedonese. 😝 chytla to od ni cela rodiny, manza, tchanovci všichni, svagrova akorát ja odolavam. vis, mam strach o pepcu, ale zanet průdušek není az takova nemoc aby mela nejaky následky, ne?

mabe
autor
3. led 2014

@bambi7 krasne ti naskakuji tt 😉

nefertitka
3. led 2014

@mabe a nezvazila si moznost nechat ju doma aspon do Pepkinych 3 mesiacov? Ja by som sa bala Niki do skolky posielat, kebyze mam doma babo. Pre Pepinu je to trosku horsie tie choroby, nema takmer ziadnu imunitu este.
@bambi7 pekne Domka vydrzala 😉 a nie je ti ani o trosku lepsie? No ked to aj bude do 17tt, uz je to stale menej ako to bolo doteraz;)

zuzkat1
3. led 2014

@mabe zelam skore uzdravenie...

Baby vsetko naj naj v novom roku.
U nas bol takmer kazdy chory len hanka to nechytila. Ja som mala mat 30ho poradnu ale nebola som v blave tak som presunula na 8meho. Bud.tyzden budem volat aj imunologicke tak sa normalne tesim ze jej mozem povedat ze jej lieky sme ani nezobrali z lekarne a malej nic nebolo.len slaba nadcha a raz 2dni teplota.
Inak poznate dr Prochazku z kramarov?

mabe
autor
3. led 2014

@nefertitka ja jsem nad tim premyslela, ale anicka potřebuje tu skolku a deti...pepci jsou za tyden dva mesice, tak snad to zvladneme. manza stejne taky nosi domu z práce bacily...ono se tomu asi moc nevyhnes, ale chápu jak to myslis, taky me to napadlo..

mabe
autor
3. led 2014

@zuzkat1 dkeuju

mabe
autor
3. led 2014

tak anicka zustava ještě u nasich do zitrka a je moc spokojena 🙂 , akorát mamince se uz styska.

mabe
autor
4. led 2014

ahojte, tak ja peru, byla jsem se projit na nakup, odpo chci uklidit nez naší dovezou anicku. zítra dopo s ni pujdu ven na chvilku a manza pohlida pepcu. v pondělí chci vyzvednout anicku ze skolky a zkusit jit s ni na tanecky. 🙂 jsu zvedava, jestli bude chtit. je to 45min říkadel, pisnicek a tanecku bez rodicu. 🙂
jinak je videt, ze pepcu trapi vic brisko, asi z tech atb, tak me mamka donese probiotika a budu je brat tedka.

mabe
autor
6. led 2014

dobre ranko, tak anicka je uz ve skolce po týdnech. jsu za ni nejaka nervozni, asi udel matek. 😝 😀 pepcu trapi brisko, mozna i ty atb, myslite ze muze biopron jako probiotika? jim to ja, ale ze bych to davala ještě ji. manza dneska dojde brzo z práce, aby pohlidal pepku a ja mohla jit pro anicku do skolky a pak s ni jit na ty tanecky to zkusit. chodi se tam bez rodicu, uvidíme jestli dneska jenom nakoukneme nebo uz anicka bude něco delat....když o tom mluvim, tak ona o tom mluvit nechce, vůbec se k tomu nevyjadruje, tak vůbec nevim...
jinak standartni den bez anicky s jednim ditkem, budu poklízet něco malo, něco malo dospím, obed mam od včera. 🙂

mabe
autor
6. led 2014

vidim, ze trpim samomluvou 😀

nefertitka
6. led 2014

@mabe ahoj🙂
my davame Nikolke probiotika vzdy Bio Gaiu alebo Nutrolin, tieto dve mi vzdy radili dr. a aj v lekarni, ten Biopron neviem, precitaj si na letaku. Ale urcite jej nejake davaj, ked ma atb.

Dnes je ake pekne jarne pocasie vonku, ze? 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru