Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
6. led 2014

@nefertitka hnedka dneska koupim a jak se mas?

nefertitka
6. led 2014

@mabe vcelku fajn🙂 vdaka za opytanie 😉
vcera som mala perny den, sme mali navstevu velku, tak som cely den len nieco pripravovala a upratovala a tak dookola. Bol tu muzov otec s rodinou, dnes este tato doma a zajtra nam zacina bezny zivot, tato zas cele dni v robote...
No ake to je mat dve deti? Da sa to zvladat, ci ani nevies, kde ti hlava stoji?A je Pepca ina ako Anicka, ked bola mala?Myslim, co sa spanku tyka, plakania, jedenia a vsetkeho🙂

mabe
autor
6. led 2014

@nefertitka je to narocny, to je jasny, hlavne když s nemá jsu sama doma. tedka o vanocich to bylo super, kazdej se staral o jednu, stridaly jsme se u nich. 🙂 když jsu s nemá sama, coz je po skolce 2h, tak je to narocnejsi, halvne když me zrovna potrebuji obe. pepca je ale strasne hodny miminko, sem tam pobrekava kvůli prdikum,ale jinak je zlata a anicka je velka uz, takze se sama oblece, chviku si hraje, naji se, takze zas takova drina to není. je pravda, ze je to narocnejsi nez s jednim. kez bysme mohly uz chodit zase ven, no ještě asi tyden to potrva. zase když dojde manza, tak si pujdu nakoupit, at se taky podivam ven, s babickama pepcu nechci zatím nechavat samotnou doma.anicku jsme musely nosivat v noci, aby neplakala a pepca nic, spi celou noc s dvěma, nekdy jednim kojenim,podle toho kdy jde spat.

nefertitka
6. led 2014

@mabe tak to je super, ze tak pekne spava;) tie prdiky ked ju prejdu, zas to bude o nieco lepsie, a mas pravdu, ked je druhe dieta s trosku vacsim vekovym rozdielom, tak je to jednoduchsie

mabe
autor
6. led 2014

@nefertitka je to fakt nejidealnejsi 😉

mabe
autor
7. led 2014

Ahojte, tak včera jsme s anickou zvladly to tancovani. nejdriv rikala, ze nebude tancovat, jenom se divat a vůbec se netvářila, ze by se ji tam chtelo. takze ze zacatku sedela na lavicce a po první rikance ji cvičitelka řekla, jestli nechce jit za nimi do kola a tak prekvapive sla a pak uz to bylo jasny. krasne tancovala, rikala rikanky, uplne bezvadny, ja jsem sedela nahore na galerii a divala se na ni. je to bezva vedeny, na meneni rytmu tleskani, behani, pak hudebni nastroje mely do rytmu pisnicek, pak si zacvicily, proste všechno podle me, co je potřeba pro začátek, aby pochytily rytmus a tak..musim teda rict, ze i když anicka byla poprvé, tak ji to hodne slo. 🙂 jsou tam holky 3-4lete cca 8 deti.takze zaver, anicka nadsena a ze chce zase priste jit, takze krouzek uz mame každý po po skolce. 🙂
dneska vstávala pozde, nemohla vstát, jak byla utahana, skolka po delší době a ještě to tancovani. ja mam v planu trosku zase uklid - utrit prach a zem umyt. tak uvidíme jak me to pepca dovoli. 🙂 navareny mam. 🙂

mabe
autor
7. led 2014

tak děvčata, toto leta pojedeme s kamaradama(stejne jako kazdej rok) a detima do beskyd, pro zajemce: kiczera.webnode pripada me to trosku adventure, ale pro anicku to bude super, snad aji s 7mesicni pepcou to zvladneme 🙂 .kazdopadne zase 4 rodiny a tedka uz 9 deti bude super. 🙂

bambi7
7. led 2014

cafte babule
no dnes domka nema konecne teplotu po 4 dnoch tak snad uz nebude ale je zahlienena tak sa liecime
ja klasika zle a mam take hrce a opuchnute miesta na ruke z tej inj ze nemozem na nich ani spavat ale inak to ide zaktra idem na sono tak snad bude vsetko ok

mabus jasne ze v lete to zvladnete s pepcou a budete mat peknu dovolenku 😉 my tento rok nejdeme nikam 😀 az o rok
tak pekny den

mabe
autor
7. led 2014

@bambi7 no vis, pepka bude mit 7 mesicu, takze zacne asi lezt, tak nevim jak zima od země a tak..ostatni deti jsou starsi nez pepka chodici uz,t akze to pro ne bude zážitek. nebo mozna pojedeme a uvidíme, kdyztak pojedeme dřív domu.
takze vy taky nachlazeni? anicka uz je fit, tedka ta pepca, ale vůbec nechrchle, sem tam zakasle, ale myslim ze to bude v patek na ko dobry. drzim palce na ko 😉

lenka07
7. led 2014

Črevná chripka prečo mi kazý plány obaja synovia s ňou bojujú starší ju má od piatku a mladší od nedele dnes sme boli na kontrole a lekarka nechce pzstiť chlapcov do školy aby sa im to nevrátilo ešte majú boľavé brušká a mladší syn má stále aj teplotu do 37 :( ako sa mame z toho dostať aj na mňa to asi ide mám boľavé brucho a ani mi nechuti :( asi som vystresovaná alebo som tehotná kto má z toho vysť . Sobotu mame isť na ples tak dufam že chlapcom bude lepšie

zuzkat1
8. led 2014

Ahojte. Dnes som bola v poradni.zas mam nizky tlak.
A mala ma zas zihlavku ale nevieme z coho☹

bambi7
8. led 2014

cafte babule tak dnesne sono vsetko ok a mimi zodpoveda tyzdnu v ktorom som tak sa tesim ,zle mi je stale ale da sa

domka uz lepsie konecne ,tak sa stale hrame 😉
tak pekny vecer

mabe
autor
8. led 2014

@bambi7 ahoj, moc moc jsem rada, juchuuu 😉 😉 😉 😉 😉 jsem moc a moc rada

ellysa
8. led 2014

@bambi7 😵

mabe
autor
8. led 2014

holky, ta nase holka vetsi, anicka ma asi skolkovou pubertu. ve skolce posloucha jako hodinky a jakoby doma si to musela kompenzovat, aby hladina dobra a zla byla vyrovnana. proste musí byt po jejím, jinak se vzteka, nejlíp vi všechno,...samozrejme aji ma chvilku, kdy je v pohode, ale zmenila se. tak jsme zavedly systém cernych puntiku, za zlobeni a pokud ma treti za den, tak nejsou zadny pohádky na spani, ani cteci ani radiovy a pomaha to, zatím..

bambi7
9. led 2014

cafte babule dakujem ste zlate aj ja sa tesim nech to len pekne takto ide 😉

domke uz lepsie ale este nie je uplne fit ,dnes si rozkazala na obed spagety tak jej spravim nam robim masko na stave a ryzu a spravime este babovku s domkou

dako ma dnes boli hlava asi mam zasa niz .tlak ako obycajne,inak ok

elly a ty ako ?

co dnes varite?

mabe
autor
9. led 2014

holky, tak ja mam teda dneska vegac. vstaly jsme před 8h, v 9:15h jsme spolu zalehly do me postele a tedka jsem vylezla a pepca ještě spi. 🙂 venku 3C a mlha, hnus. snad jsem anicku dost oblikla, nemá nic na krk, svetr se stojáčkem, snad to bude stacit, ale ona venku pobiha, tak snad nebude zpatky nachlazena. pepka uz dobry, sem tam zachrochta nosem, uvidíme co zitrejsi ko.

mabe
autor
9. led 2014

@bambi7 ahoj, ja mam ze včera ještě zeleninu na sladko s bramborem. taky se me mirne jakoby mota hlava, ja mam normalka tlak nižší, tak asi tim pocasim. je dobře, ze uz se domka citi lip. 😉 uz mas pekny tt, bude to dobry. 😉 a jdes na NT screening v prvním trimestru?

ellysa
9. led 2014

@bambi7 joj krásne ti týždne pribúdajú tfuj tfuj nech to ide ako po masle
ako my? neskutočne som unavená, malinkému idú zúbky a strašne je nervózny, on je taký mojkáčik, stále len za mojou nohou a teraz je to až tak, že sa nemôžem od neho vzdialiť ani na 10 cm, väčšinu dňa sa chce len mojkať, stískať, na jednej strane je to milé, na druhej dosť únavné, oli je zlatunká, moje veľké dievčatko, s ňou nie je žiadny problém.
ale hovorím si, že už má za chvíľočku rok už chodí, bude to snáď už len lepšie, teším sa na jar, že už budeme chodiť na nožičkách na prechádzky, teraz ešte v topánkach nevie chodiť
vymýšľam čo na na narodeniny, zajednali sme si 5 dňový pobyt v sarvar v kúpeľoch, tam sa teším a ešte asi dostane také autíčko čo ho v ňom môžem tlačiť, on nechce byť v kočíku, hádam aspoň toto ho zaujme

ellysa
9. led 2014

teraz spinká tak som na nete a kávičku vypijem, to je jedinný oddych za deň 😀
ja robím mäsko na prítodno so zeleninou a ryžu k tomu

mabe
autor
9. led 2014

@ellysa tak je to takovej mamanek 🙂 pekne vam to vychazi to chozeni a rocni obdobi, to pepca zacne chodt pravdepodobne na zimu

ellysa
9. led 2014

@mabe fíha, ja som aj rozmýšľala, či oli nedám keď je zlá nejaký trest, že do kúta, alebo niečo také, ale tieto puntíky sú dobrý nápad a čo má za dobré?a kedy jej dáš zlý? keď je moc zlá?

mabe
autor
9. led 2014

@ellysa za dobry, dostane cervenej puntik, ale to se zatím nestalo, teprve od pondělka to davame. vždycky nekdy zazlobi. nedavame ji to hnedka když se zvtekn, ze třeba nechce poslouchat nebo tak, ale připomeneme ji to a pokud ji několikrát rekneme, at něco udela, tak ji ho dame. mela zatím dva a za tri nejsou ty pohádky. vim, ze by se mělo cist, ze je to pro jeji dobro, ale na ni nic neplati. na zadek rekne, ze ji to neboli, sladky nemusi,..

ellysa
9. led 2014

@mabe no asi to vymyslím aj ja, ona pozeráva každý deň rozprávky na youtube, väčšinou večer tak asi to jej zatrhnem, len sa bojím že som mäkká, uvidím jednu slzu a je po treste
@bambi7 a izbu pre Domi máte už hotovú? nejaké fotky hoď, my tak okolo leta budeme už robiť spoločnú izbu a rozhodla som sa že to nebude nejaká uni izba, ale vyslovene spravím jednu stranu chlapčenskú druhú dievčensku

mabe
autor
9. led 2014

@ellysa vis co, jako fakt je to uz tezky, když mame dve, však to vis. a ona ma manyry jakoze ma se jit oblict do pokoje a ona: ty se nedivej, ty se divej, ja tedka nemuzu nemam cas, krouti se u toho, reknes ji prevlec se a ona mezitím musí udelat dalších věci plno...nejhorsi je to oblikani a vyslikani. nebo se s ni domluvíš na jedne pohádce na pc a ona po te jedne rekne, ještě jednu a pak se zacne vztekat. jako jinak je hodna, pomaha, ale toto...a nic nepomaha a dokonce krici na nas a vzteka se hodne...tak bylo potřeba něco vymyslet.

bambi7
9. led 2014

elly hej mame hotovu cez vykend pofotim a dam , inak aj ja by som dala ze jednu stranu taku a druhu taku nech je to jasne 😉

bambi7
9. led 2014

no uvidime co to bude u nas jjasne nech je zdrave to je dolezite 😉

mabe
autor
9. led 2014

@bambi7 je jasny, ze je to jedno 😉

bambi7
9. led 2014

ale aj tak by sa mohlo vyberat 😉 jasne ze srandujem

mabuska slniecko na sone meranie nt vsetko ok

mabe
autor
9. led 2014

@bambi7 no tak to je paradni, to jsem moc rada. zaslouzis si to 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru