Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 no ved. Ako ja urcite na prechadzky aj ked otehotniem budem chodit s nou, ale nie medzi ludi do obchodov a tak...Nikolka sa bicykluje po byte, chytila ju bicyklova mania;)

nefertitka
9. led 2014

A Domka?

nefertitka
9. led 2014

inak...nasa Fifi🙂

bambi7
9. led 2014

domka si sklada lego a pocuva cd rozpravky,

fifi neukazuje neda sa to otvorit

no ja teraz ani na prechadzku moc nic ,boli ma potom brucho tak trcim doma ale neva,domku berie von babka ak teda nie je chora ,jedine na tu tanecnu idem a cakam ju na chodbe na lavicke nie tam v priestore je tam vela mamiciek a deti ved vies 😉

nefertitka
9. led 2014

jezis, kde zmizla fotka?

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 no ozaj, uz to funguje? Pôjdeme aj my uz v pondelok, ja som na to total zabudla tento tyzden

bambi7
9. led 2014

ale chcem zacat chodit vo ferbuari do dielniciek snad nenasnezi a nebude poladovica 😉

nefertitka
9. led 2014

tak skusam este raz;)

nefertitka
9. led 2014

a uz ju vidim dva krat. nejak to tu blbne

bambi7
9. led 2014

hej od stresy kamoska mi volala ze kde sme co ma lujzicku mozno vies ze kde sme len domka je este chrchlava

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 no my by sme sneh prijali:0 ale poladovicu nieee

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 aha tak snad nezabudli, ze este mame zaplatene;)

bambi7
9. led 2014

ja ani sneh nie kedze nemozem ist von

bambi7
9. led 2014

hej fifi uz ju vidim a este ju bavi?

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 a spinenie si nemala ani raz? toto je silne ditko;)

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 no jezis, strasne, neda mu pokoja...furt donho rype, stale ju maga, vybera z domceka,,,chuda skrecok si narobi peliesok zo seervitiek potrhanych a ona mu to kazi, ze nech si to spravi este raz 😝

bambi7
9. led 2014

nie ale beriem hned ako som tehu utrogestan vaginalne ze tie su o dost silnejsie ako duphaston 4x denne kazde 4 hodky tak zatial klop klop je to bez spinenia a snad to tak ostane

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 to je lepsie podla mna, aspon ti to nedrazdi zaludok

bambi7
9. led 2014

jasne a je to aj silnejsie ....a 2x denne kys listovu od zaciatku a tie injekcie 0,4 take mam uz hrce a modre ruky ze ani spat sa neda na nich

bambi7
9. led 2014

uz mi aj povedala ze ked nabuduce pridem tak mi povie kedy a mam zacat brat magnezium ,ale staraju sa o mna super to je dobre som ako v bavlnke 😉 aj ta hematologicka je super ta mi berie raz do mesiaca krv stale a hned da recept nech necakam aj ked tie inj nepotrebujem ale musim koli potratom ale je uzasna sleduje vsetko

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 no tie hrce poznam 😖 je to neprijemne...co uz ale ked sa to bez nich neda, ak mi to vyjde, tiez ma to znovu caka...

bambi7
9. led 2014

no ved to aj ked ja to nepotrebujem mam vsetko ok myslim krv ale koli potratom ked mas viac ako 2 potraty ze to teraz davaju tak co vydrzim ale sleduje to kazdy mesiac

bambi7
9. led 2014

mne inak hned gynekologicka povedala ze duphaston je slabi ze to 13t mi ta utrogestan

bambi7
9. led 2014

aj ste boli vonku_?

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 boli sme sa prejst do carrefouru do optiky, mame nove okuliarky, potom Nikolke trebalo kakat, tak sme sli domov..
inak ked chces, kludne ti Domku vezmem von niekedy, alebo ku nam, nech sa pohraju. Alebo prid aj ty na navsetvu niekedy...
neboj, keby sme boli chore,urcite vas kontaktovat nebudem🙂

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 pridem pre vas a aj vas odveziem, nech sa nemusis trepat🙂 ako budes chciet, ked sa na to budes citit, daj vediet;)

bambi7
9. led 2014

jasne dame stretko ked bude domka uplne fit tiez nechcem aby bola niky chora ,ved obe sa pozname a viem ze by si neprisla chora a ja tiez k vam keby bola domka 😉

ak bude domka k co dufam bude tak v pondelok ideme na tanecnu pojdete aj vy?

vejvass
9. led 2014

ahojte dievcata prosim vas citam tu ze beriete utorgestan od ktoreho tt vam ho lekar predpisal?Lebo ja som po 2 potratoch a znovu som tehu ale znovu som stratila priznaky a lekarka na sone videla iba nieco malilinke nato ze som uz mala byt 6,4tt cize v 7tt.a tak teraz mam prist o dva tyzdne no len minule to bolo to iste a zacala som krvacat a uz bolo po vsetkom tak teraz sa bojim.na prijmacej ambulancii mi gynekolg povedal ze by bolo dobre nasadit utros ked budem znovu tehotna.no ale ked som to povedala svojej lekarke ta mi povedala ze utrogestan sa dava az ked je vidiet akcia srdiecka co u mna nieje ☹ takze znovu to u mna uz po druhy krat nechava na prirodu.picham si aj fraxiparin 0,3 lebo ma Leiden mutaciu heterozigot ale vraj to spotratom nemalo nic spolocne no neviem vraj este v takom malom tyzdni nie.Ja uz teda neviem preco potracam ved prve tehu som mala bezproblemove sice bolo po IVf ale bolo super.

bambi7
9. led 2014

akurat som sa zabudla pri tortach pozeram uz domke na oslavu 😉 je to daleko ale musim sa zabavit inak budeme robit aj detsku oslavu tak ste potom pozvane 😉

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 ano pôjdeme, ved vas odvezieme aj tam aj naspat, mozes muzovi povedat, ze vas nemusi vyzdvihovat, ak chces;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru