Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 jej tak dakujeme;) Tesime sa

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 ja som Nikolke robila, fuha, to bolo kopec prace, som prvy krat skusila potiahnut marcipánom...no musim sa v tom zdokonalit 😝

bambi7
9. led 2014

vejvass ja to beriem hned od 5t mne to lekarka hned nasadila , drzim palce nech je vsetko ok

bambi7
9. led 2014

ja jej robim kazdy rok min rok mala my little pony pockaj poslem ti mms

bambi7
9. led 2014

aj toho konika som modelovala moj najprv ze to uvidime co to bude a potom kukal 😀

mabe
autor
9. led 2014

ahojte, tak jsme dorazily před 30min domu a anicka ještě lita v bunde a jinak dole naha. ja ji pomáhat nebudu, ve skolce to zvlada, tak ma smulu. jakmile jsem prekrocily prah bytu, tak ji boli brisko, ze nemůže se vyslikat, neposloucha ji pry telo,...budto je unavena nebo nevim...kazdopadne ja ji pomáhat nebudu.

bambi7
9. led 2014

tento rok chce princeznovu tak som uz pozerala co spravim a na tu oslavu dam spravit ta by mala byt pri konoch snad to vyjde a potom si niky aj zajazdi potom aj tatino moze ist s vami

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 no sikulka si...fakt;)

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 super, to sa bude Niki tesit;) ok vezmeme aj tatina🙂

nefertitka
9. led 2014

@mabe aj Nikolka toto robieva, tiez som si povedala uz dost...proste ju tak necham a ine jej neostava, len sa prezliect

bambi7
9. led 2014

inak ono to nie je tazke ked prides na to a predtym som robila minnie

mabe
autor
9. led 2014

@nefertitka je to hodne o nervy 😀 uz se zacala prevlikat, ale vymysli u toho kraviny a porad něco...manza by to uz nevydrzel

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 ved budem skusat nabudúce aj ja....u nas strasne letie kone a poniky teraz

nefertitka
9. led 2014

@mabe no napodobne🙂

mabe
autor
9. led 2014

tak priklad holky: anicka na me vola: mami nejdou me natáhnout tepláky a ja se ji ptam: mam ti jit pomoct a ona na me skarede zakrici: nechod sem, ja to zvladnu sama! tak ja uz nevim... 😝 😀

mabe
autor
9. led 2014

a ja se snazim mluvit porad normalne, ale sem tam uz to nejde a zacnu na ni kricet. tedka si nemůže jit umyt ruce, protože ji to hlava nedovoli, ale mrci u toho. ja ji rekla, ze pohádky bude mit, az si umyje ruce.

bambi7
9. led 2014

najprv sme chceli dat tu oslavu v dielnicke bola tam na kamoskine narodky teda jej dcere, a domka stale len kone tat jej to chceme spravit na ranci len pre deti tak ale jasne budu tam mat aj rodicov nebude ich vela len 6 deti to staci uplne a je tam program ze deti sa povozia na ponikoch a potom budu ktore chciet malovat na koniky 😉 tak sa tam ideme kuknut vo februari ako to je a dam vediet kedy

mabe
autor
9. led 2014

další: koupila jsme ji v lidlu satecky do tanecku a leginky a na obrazku je holcicka s tmavyma vlasama a anicka, ze to není jeji, ale moje, protože ta holcicka ma tmavy vlasy a rozciluje se u toho. 😝 😀

bambi7
9. led 2014

no mabus mala si jej kupit take kde je podobna anicke 😀

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 dobre, daj vediet;) to sa budu deti tesit teda 😀

bambi7
9. led 2014

no budu spinave tak das teplaky a potom ich prezlecieme 😉 a je tam trampolina a ihrisko tak sa zabavia je to na 2 hodky takze uplne staci daju si tortu a dake obcerstvenie a bude

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 akurát som to povedala Nikolke, ze Domka ju pozyva na oslavu narodenin a ze bude jazdit na ponikovi, mala by si ju vidiet, ako sa tesi, moje zlate 😀

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 a teraz len pocuvam kedy to bude, kedy to bude 😀

bambi7
9. led 2014

no este si pocka moja zlata domka ma narodky 27 aprila az ale ten cas tak ide ze coskoro to je

bambi7
9. led 2014

vidis este si nemala nic hovorit 😀 a este je zimaaaa

mabe
autor
9. led 2014

@nefertitka chudak nikca , to si teda ještě chvilku pocka 😀

bambi7
9. led 2014

no to hej 😀

bambi7
9. led 2014

babule idem za domkou tak sa zatial majte krasne

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 ved ja viem, ja som jej to tak vysvetlila, ze v arpili, na jar🙂 tak sa ma vypytuje kedy bude jar🙂 ona vydrzi, len sa ma aspon na co tesit;)

nefertitka
9. led 2014

@mabe u nas inak s tymto obliekanim a vyzliekanim pomaha pri odchode,ze ak to bude robit naschvál takto pomaly, ze ideme bez nej, nech si pohne, lebo to nestihneme a pri prichode sa tvarim ako som strasne smutna, ze som si myslela, ze uz je sikovna a ze jej to uz ide, ale ze som sa mylila...

inak Nikolka pred hodinou obliala celu kupelku vodou, tak jej vravim, ze Twilight Sparkle ide na skrinu za trest do zajtra a ona ze "mama a to co je za trest?" to mi nevadi...no a fcil budz mudra 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru