Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
10. led 2014

@zuzkat1 podla mna si sa dobre rozhodla, ked vies, ze ta skolka je dobra a este vam aj tak vychadzaju v ustrety, bolo by to skoda menit

zuzkat1
10. led 2014

@nefertitka bude to take trosku zlozitejsie nosit ju rano aj s ninkou,ale uz bude mat takmer 5 mesiacov a mam aj nosic. A ked zabehneme taky rezim tak to pojde.

zuzkat1
10. led 2014

@nefertitka inak som rada ze chces este skusit. Drzim palce🙂

nefertitka
10. led 2014

@zuzkat1 dakujem🙂 snad to vyjde...

zuzkat1
10. led 2014

@nefertitka podla stylu pisania by si mala zaujat postoj aky ma bambi...ona je taka vyrovnana...
Verim ze to pojde🙂

bambi7
10. led 2014

nef jasne ze to vyjde 😉

zuzka ja si myslim ze si sa rozhoodla dobre,jasne ze to bude narocnejsie ju tam brat ale co by sme nespravili pre tie nase deturence nech su v pohode 😉

nefertitka
10. led 2014

@bambi7 tak pluj bacily 😀

bambi7
10. led 2014

jasne pre nef ostatne nepotrebujete ze elly ci beries tretie 😀

tak pre nef posielam tehuuuu bacilkyyyyyyy 😉

nefertitka
10. led 2014

@bambi7 😀

mabe
autor
10. led 2014

ahojte, tak jsem doma ze skolky. ja jsem teda vyflusla. jely jsem s pepkou v 11h z domu k dr. tak je v poradku. do nedele ještě atb a pak uz nic, muzeme chodit ven. potom jsem zasla k babicce a pro anicku do skolky na 15h, tedka jsme sly delší cestou domu. ve skolce se anicka zase nechtěla oblikat, tak jsem sla dolu do chodby za pepkou na chvilku a nechala ji v satne sama, tam jsem potkala jeji učitelku. dala jsem se s ni do reci, vyborna baba, takze ona rikala, ze s anickou nemá sebemensi problém, pry posloucha, dela co ma, oblika se sama,..pry to vidi na zarleni na sourozence. ze vyžaduje naší pozornost tim vztekanim a tak..zkusim se ji ještě vic věnovat, i když myslim, ze to delam. a trosku zmenim mineni na to jeji vztekani. pry je moc dobře, ze se ji ptam kazdej den na skolku, co delaly a tak, ze pak vidi anicka zajem o ni, i když manza se me smeje, ze se ptam kazdej den na to stejny. 😀 moc pekne jsme si popovidaly a jsu rada, ze je s anickou spokojena 🙂 rikala, ze je bezvadna a ze takovy sidlo, ze bavi kolem sebe deti i ty uplakany a tak..ma rpy dve velky kamarádky s kteryma blbnou. 🙂

zuzkat1
10. led 2014

@bambi7 Dakujem. Zaciatok bude tazky,ale snad sa zabehneme.

@mabe moja mava doslova hystericke vystupy😝 ale v skolke vraj poslucha tak celkom v norme. Ale uz bolo ze dostala na ritku tam. Raz skoro zdrhla s jednym kamosom a potom s tym istym behala a nedala sa usadit.. je to taka certica. Ona sa najma s chalanmi kamarati.

bambi7
10. led 2014

ahoj mabuska inak moze to byt ako pises moze si vynucovat pozornost aj ked sa jej venujes si super maminka 😉 je to normalne dlho bola sama a teraz je tam pepinka aj ked ju lubi to je jasne ale uz sa deli a kazde dieta je ine a inak to moze dat najavo 😉
sama pises ze predtm si nemala problem s anickou az teraz myslim obliekenie ze sa jeduje neboj to sa vsetko upravi len jej stale hovor ze ju lubis a tak no uvidim ako to bude u nas 😀
domka si uz rok pyta sestricku 😀 tak uvidime 😀

mabe
autor
10. led 2014

ja když muzu tak se ji věnuju. chvilku s pepkou a jak pepka spi nebo si hraje v lehatku, tak s anickou, ale proste asi je to fakt změna velka. ta učitelka ma 30 zkusenosti, tak asi vi, jak to chodi. rikala, ze je nas takových vic, kdy starsi sourozenec takhle vyvadi a pry jenom vydrzet.
je me to lito, ze to tak anicka citi, ale co muzu vic delat? 😖 tedka si rikam, ze nechci byt na ni prisna, ale nekdy se to fakt neda. dneska jak jsme dosly, tak nebyl problém, jednou rekla, ze ji to nejde, tak jsem ji rekla, ze je sikovna, ze to urcite zvladne a ona hnedka byla hotova.
jo učitelka rikala, ze anicka je pomala v jidle a tak prijde po svačince do satny poslední, ale není poslední kdo jde ven. 🙂

bambi7
10. led 2014

mabus netrap sa si skvela maminka 😉 slniecko moje
je to normalne ked su dve deti uz to nejde tak ako to bolo ked bolo same to je jasne 😉 ja viem ze robis dobre aj ja by som ju chvalila ako ty a stale jej hovorila ze ju lubim ,domka chodi stale ze mami lubim ta a ja to iste jej aj tato 😉 a ked neposlucha jasne ze jej vynadam inak sa to neda ajk ed budu dvaja ked bude treba 😉

zuzkat1
10. led 2014

@bambi7 a co ak to bude bracek?🙂

bambi7
10. led 2014

no zuzka to neviem 😀

bambi7
10. led 2014

ale ja mam tusaka ze dievcatko tak mozno to bude 😀

zuzkat1
10. led 2014

@bambi7 aj hanka chcela sestricku. Ine nepripustala. A ked som sa opytala ze co ak bude chlapcek tak povedala"dobre,ale bude to sestricka"🙂

bambi7
10. led 2014

aj domka ze budeme aj tak obliekat ruzove 😉

bambi7
10. led 2014

idem k domke uz ma vola tak pekny vikend babule

mabe
autor
10. led 2014

@bambi7 ahoj a pekny vikend i tobe 😉

mabe
autor
10. led 2014

holky, tak na mallu jsou 45% slevy na zimni obuv. vim, ze kamoska takhle kupuje botky, ale ja nevim...jak muzu vedet, jak anicce vyroste noha..

bambi7
10. led 2014
bambi7
10. led 2014

tak babule ta prva fotka je teraz aktualne zo sona
ta druha je domka z decembra teraz fotena
tretia je starsia foto

mabe
autor
10. led 2014

@bambi7 ty jo to uz je normalne clovek na utz 😉 domka je princezna krasna 😉

mabe
autor
10. led 2014

tak jsem uložila pepku, anicka taky lezi, ale teda mam dneska uz dost. 😝 sama na ne od 15h, ještě jsem od 11h v trapu, uff. nechtěla bych zahul takhle kazdej den. 😀

mabe
autor
10. led 2014

tak stve me manzel a jeho rodina, slova jako doprdele, na hovno,..jsou na dennim poradku. a anicka uz to taky pouziva sem tam. ja ji napomenu, ze to nesmí rikat a ona, ze to chtěla připomenout, ze to říká tata. 😠 ja taky pouzivam tyto slova, ale rozlisuju, aby to nebylo před anickou. 😠

ellysa
10. led 2014

@mabe jaj ja mám práve podobnú skúsenosť s oli, poobede sme sa hrali s autickom a ona zrazu, že ide nabúrať a švác wilimu do nohy, tak ma nahnevala dala som aj ja jej autíčkom do nohy a večer išlasi po vreckovky do šuflíka v kuchyni a malý za ňou, my sme sa s mužom bavili iba rev a ona mu privrzla prsty tam, viem, že nechcela ale taká zlosť do mňa vošla som ju zrúbala ako žito a šla spať, s malým šiel muž na pohotovosť, mal celú ručičku napuchnutú, ale chvalabohu je to udreté nie zlomené, oli zaspala ale strháva sa zo sna s plačom, teraz mi je ľúto, že som tak vybehla 🙄 🙄 🙄 🙄

ellysa
10. led 2014

@bambi7 domi je prenádherná, ten svetrík /bundička na druhej foto je super a babulko tiež samozrejme

mabe
autor
11. led 2014

ahojte, tak ja rano uvaril a před 11h jsme vyrazily do lesa, bylo krasne. dosly jsme domu za 2,5h, najedly a my s anickou tedka spaly 1,5h a pepca spi porad v kocarku na chodbe od tech 11h. 🙂 asi ten cerstvej vzduch ji dal zabrat. kez by zítra bylo taky tak pekne, ale uz nemá byt. 😝
zítra dopo jdeme k mymu dedovi, tam se potkáme s nasema a odpo jdeme k manzove babicce, prijede bratranec doktor anesteziolog a bude rozlouceni s nim, odjizdi totiž na misi do Afganistanu. uz to bude jeho ctvrta mise, on to ma rad, ale všichni se o neho boji. takze mame na pilno přes vikend, tedka odpo budeme doma si hrat s holkama.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru