Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
12. led 2014

cafte babule

elly dakujem ,inak aj ja mam tu bundicku rada dalau som jej k nej spravit aj ciapku 😉 som maniak na ciapky 😎 akurt som dala domke spravit na jar dalsiu 😀 aj kukala som aj pre mimi 🙂 keby to bolo dievcatko aj take male tenisky by som dala ustrikovat a balerinky som nasla uzasne

co ste dnes robili? ja som bola doma klasika a moj bol s domkou vonku cez dve hodky a potom isli do obchodu

mabe
autor
12. led 2014

ahojte, tak my byly dneska porad pryc, nejdriv u toho dedy, pak domu na obed a pak pesky k babicce. mam toho teda dost, anicka taky, nespala, uz je uplne jeta, tak asi hnedka usne. tedka rikala, ze ji boli v krku, ale nevim bonbony ji normalne, to rikala, když mela něco delat. 😝 uvidíme rano, jak to bude. snad nebude zase nemocna.ja jdu zítra dopo na tu gyndu, mam trosku strach, ale to vždycky kdzy jdu na preventivku. 😝

mabe
autor
13. led 2014

ahojte,t ak jsem dorazily z gyndy, byly jsem tam 1,5h 😝 , mamka byla nastesti se mnou a pepka to zvladla - cely to prospala - 4h 😀 , tak pry děloha dobra, akorát tam mam mensi krecaky...slysely jste o tom? ja teda ne a dr. rikala, vzdyt tam jsou taky cevy a zily, takze po namahavym porodu se me tam udelalay, takze me dala nejaky vitaminy i to muze souviset s téma hemeroidama, tak to uvidim ve stredu jdu s nemá k dr. jinak pry vse ok, udelala cytologii a výsledky za 14dni. v noci jsme skoro nespala, tak 4h, jsu stresar proste. anicka v noci brecela ze spani, asi byla pretazena a rikala rano, ze ji trosku boli v krku, ale teplotu nemela, netece ji sopek, nekašle, tak sla do skolky, odpo ma jit na tanecky, tak se uvidi jak bude vypadat. snad nebude zase nemocna. 😝

zuzkat1
13. led 2014

@mabe hanka uz mesiac vobec cez den nespi...zaspi vecer okolo 9tej do rana do 7mej. Cez den ani tuk...

Stale ma tu zihlavku,ale uz na rukach nie,vyhadzuje sa na lickach☹

nefertitka
13. led 2014

Ani nasa uz nechce spat cez den

mabe
autor
13. led 2014

nase anicka taky ne, když je o vikendu doma, ve skolce pry chvilicku spi, tak 30min. tedka jsem ji byla zavest na tanecky a muj tatka s ni dojde. chvilku jsem se divala, to bylo tak uzasny. 🙂

zuzkat1
13. led 2014

Inak baby v piatok bude mat 4 roky🙂 tak rozmyslam ze do skolky miesto toho aby detom dala sladke,pokupim dzusy a slane a tycinky a nech si urobia taku "zurku". Od nasich uz darcek dostala. Dostala tabulu-z jednej strany magneticka+na fixky a z druhej si moze pripnut papier a malovat. Ja jej na piatok asi upeciem tortu (chce autobus) a v nedelu asi este dojdu nasi blahozelat. Svokra nic s nou neoslavujeme. Kedze manzel ma skuskove tak mame take improvizovane tie oslavy.

A dnes som ju 1x niesla do skolky ja. Takze o 6tej budicek,pred 7mou uz v mhd a o aj som vybavila nakup a banku a postu a o 9tej som bola doma. A zas po 11tej pre nu. Tak som dnes hotova. Chce to par dni kym si zvyknem na tej rytmus😝

mabe
autor
13. led 2014

@zuzkat1 to je neuveritelny, jak ten cas leti, ze? anicka bude mit za dva mesice a pepka uz krasne pase koniky, hraje si s hrackama,..ten cas tak leti...no, neidivm se ti, ze jses unavena. ja taky dneska porad nekde v prachu a v noci jsem toho moc nenapsala, jak jsem mela nervy. ty krecaky v děloze teda....ale cetla jsem o tom, ze to muze byt a pokud nemam bolesti podbrisku, coz nemam, asi se me to stalo tedka u porodu, jak byl vyvolavanej a dlouho jsem tlacila. dr. me dala vitaminy a uvidíme,vsak ve stredu jdu s hemeroidama, tak me třeba taky něco da. jinak gyndarka rikala, ze se uvidíme az rok, takze se to asi neresi, proste namozena děloha po porodu asi.

zuzkat1
13. led 2014

@mabe tak to zrejme nebude vazne.nikdy som o tom nepocula ale asi je to bezne ked tak reagovala. Ja mam hrozne skarede zily na nohe. Ninka tam na nieco musi tlacit. Stale je to horsie☹
Beriem to tak ze tento tyzden bude tazky,snad si rychlo zvyknem. Streda bude tazka-idem na glukozovy test a hani musi so mnou,nema ju kto zobrat do skolky,tak som zvedava ako to zvladne tak dlho tam byt.
Tak to je pepka sikovna🙂

ellysa
13. led 2014

@zuzkat1 fiha ale pri tom teste by si sa nemala pohybovať len sedieť, to ako urobíš? 😕

ellysa
13. led 2014

@zuzkat1 tu to máme tak že dieťa ktoré má narodeniny má oslavu, rodic donesie tortu alebo koláč, tam maju vyzdobený tron pre oslavenca dostane korunku na hlavu všetci mu spievaju a zagratuluju sfukne sviečky a ešte dostane darcek od učiteliek, velmi milé to je

zuzkat1
13. led 2014

@ellysa neviem a dost ma to jeduje ze je to takto. Viem ze niekde aj posielaju prec ze nech dojdu o 2hod nazad. Uplne zbytocny test a este tam musim trcat.
To je mile v tej skolke.u nas to tak nie je. Tu klasika.oslavenec daco donesie ostatnym detom.ale ja chcem aby to tam oslavila tak tam nakupim nieco. Je ich 20 tak tortu nebudem piect...🙂

bambi7
13. led 2014

cafte babule

ako ste sa mali dnes ?ja som bola s domkou na tanecnej tak sa uz tesila , 😉 ta to tam zboznuje

inak o tom spani domka od roku a pol nespava vobec,uz som to aj pisala a niekedy by bolo dobre keby ale ani za svet 😀 snad to druhe bude spavat 😉

ja rozmyslam co zajtra uvarit co varite?

mabe
autor
13. led 2014

@bambi7 ahoj, anicka taky byla dneska tancovat, ma rymu a tedka vecer mirnou teplotu, mozna z toho tancovan, uvidíme zitra

mabe
autor
14. led 2014

ahojte, tak anicka rano uz teplotu nemela, sem tam zakašlala, ale tece ji sopel, ma ucpanej nos, takze asi z toho, pry ji nic neboli, zpivala si, blba, tak jsem ji dala do skolky. zítra ji dam jenom na dopo, mají divadlo dopo, tak at si to uzije a odpo se bude lecit, dal uvidíme. dneska jdu s pepkou na kycle na 13h, takze ji tam necham i po spani. venku jsou 3C, takze bude teplo na venek a třeba ji to pomuze na ucpanej nos. pepka sem tam psikne, snad nebude mit zase zanet průdušek a kdyztak "jenom" rymu.

zuzkat1
14. led 2014

@mabe snad to nic nebude... Ja by som ju asi nechala doma nech to neprepukne..

Tak zajtra asi vezmem malu do skolky uz na 7mu a pojdem sama na tu glukozu...

mabe
autor
14. led 2014

@zuzkat1 ja dneska jsem si ji nemohla nechat doma, musim na kycle a nemam hlidani. uvidme co bude odpo a vecer, kdyztak si ji necham do konce tydne.

zuzkat1
14. led 2014

@mabe jaj..no snad to ani nic nebude...

mabe
autor
14. led 2014

@zuzkat1 uvidíme dneska jak dojde domu po skolce, a rano, kdyztak si ji necham doma. zítra by me uz mohl pohlidat snad tatka, musim s hemeroidama k dr.pak uz zadnyho dr. nemam. tento tyden se me to nakupilo. taky me to trapi, jestli se citi dobre s tou rýmou ve skolce, ale rano rikala, ze ji nic jiného neboli jako krk a tak..a zpivala si, tancovala, takze si rikam, ze se citi dobre.

nefertitka
14. led 2014

Ahojte...dnes som zistila, ze Nikolka ma stale velmi velke krcne mandle, myslite, ze to je este ok?Alebo uz by mali byt zmensene?Anginu mala pred 2 mesiacmi.
No a dnes mi preglga cely den vkuse dookola, velmi casto, ze sa jej tvori vela sliniek...ach toto moze byt co zas?Zeby zas predzvest anginy?ma porazi z týchto chorob uz. Neviem, co ine to moze byt

bambi7
14. led 2014

cafte babule

no nef ja som mala v detstve stale nieco s mandlou a mala som ich velke a v 19r museli ist von uz.....
no skoc s nou k detskej nech jej porobi vyter a povie lekarka ci treba nieco ......ja si myslim ved som ti to uz pisala ze uz davno mala niki nieco brat na imunitu lebo to bude stale a este to aj dlho trva km lieky zaberu ...domka bola na tom tak isto ved vies a uz je to lepsie .....
aj ju to boli ked prehlta ci? ak nie zavolaj lekarke a uvidis co povie ,inak ja som mala stale velke mandle ci som bola chora al zdrava

no ja som urobila na obed sisky tak si domka teraz dava jednu 😉

mabuska slniecko ako anicka?

zuzkat1
14. led 2014

@nefertitka no po 2mes neviem ci je ok ak su velke. Pozerala si jej po chorobe ci sa zmensili?. Mozno su stale velke,a mozno zas. Pokym je inak ok asi by som nesla k dr...do cakarne medzi chore deti.

zuzkat1
14. led 2014

@bambi7 Ahoj.podla akeho receptu robis sisky? Dakujem

mabe
autor
14. led 2014

@bambi7 ahoj, tak rano teplotu nemela, pry ji nic neboli, akorát ryma. tak jsu zvedava s jakou ji dovede deda domu. byla jsem s pepcou na kyčlích, tedka jsme dorazily, vse ok, tak jsu rada, ale uz toho mam taky dost. poslední dny nejak nemam sily na nic, ze by nejakej utlum?

bambi7
14. led 2014

zuzka recept mas v ip 😉

bambi7
14. led 2014

ahoj mabus super ze pepka je ok 🙂

a anicka ked ma soplik ja by som ju nechala tiez doma aj koli pepce nech nieco este viac nedonesie domov ,este je take blbe pocasie ,ale sama najlepsie vies 😉

bambi7
14. led 2014

mabus mozes mat utlm ale ved mas co robit dve deturence daju zabrat 😉

mabe
autor
14. led 2014

@bambi7 vis, me se to v hlave mele, co je nejlepší pro anicku a aji pro nas. je to tezky, pokud se anicka citi dobře a ma akorát rymu, tak ji je ve skolce lip nez doma, spoustu zazitku, zítra mají dopo divadlo, takze ven nepujdou...zase na druhou stranu nechci aby se to u ni zhoršilo... 😝 uvidíme s jakou prijde a pak co bude zítra rano.

mabe
autor
14. led 2014

@bambi7 anicka je ve skolce, ta me dava zabrat tak 2-3h navecer.

bambi7
14. led 2014

jasne chapem ,te rada chodi do skolky to je len dobre,len aby nebola viac chora a potom aj pepca predsa je este malinka ,ale jasne sama uvidis 😉
ja to beriem inak lebo domka pochta aj ked ma niekto len soplik pre to dieta to nie je nic a domka ta je hned tyzden doma koli tej blbej imunite ,

a mala pepka ako rastie mala si foto na fb je zlata

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru