Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
16. led 2014

@mabe hani kym som len kojila tak aj tyzden nekakala...inokedy aj 10x za den...teraz tak raz za 2-3dni

@bambi7 pozerala som...pekny...ta sportova cas sa podoba na ten cam co mam... Ten je taliansky...

mabe
autor
16. led 2014

@zuzkat1 dulezity je, jestli mas nejaky potize jako třeba ty venkovni hemeroidy a tak..

zuzkat1
16. led 2014

@mabe ak sa to tyka toho posledneho prispevku tak ten bol o hanke...
Ak toho z rana tak okrem obcasnej krvi vsetko ok...

mabe
autor
16. led 2014

@zuzkat1 aha, tak ja si to spojila s téma hemeroidama 😀 pokud nemas nejaky bolesti při vyprazdnovani a nekrvacis porad z konecniku, tka bych to neresila

zuzkat1
16. led 2014

@mabe no zatial neriesim...uvidim co bude po porode... Inak uz mam nervy...ale nie z porodu,skor z toho ze co bude s hankou kym budem v nemocnici..

mabe
autor
16. led 2014

@zuzkat1 tak bude u babicek nebo manza bude s ni

zuzkat1
16. led 2014

@mabe no bude u nas moj otec... Sice bez dovolenky ale vie pre nu ist do skolky uz aj o 12tej ak bude treba...manzel si tiez nemoze zobrat dovolenku a chodi domov az po 5tej... Svokra je jedina co je doma- na dochodku...ale to radsej podpisem reverz nez by mala hanka byt co len hodinu s nou..

mabe
autor
16. led 2014

@zuzkat1 takze bude lepsi vikend na porod?

holky, jinak anicka uz je zdrava, byla to jenom ryma tuk tuk.. 🙂

zuzkat1
16. led 2014

@mabe vikend by bol naj... Cez tyzden hrozi ze ma ani nebude mat kto zobrat do porodnice...

mabe
autor
17. led 2014

ahojte, tak rano jsme daly anicku do skolky a jel se mnou na krev na endo. pepka dospava a ja chci zase trosku poklidit - pracka pere, mycka umyva a ja chci umyt země aspoň. odpo pujdeme prochazkou pro anicku do skolky, jinak nic v planu velkého. 🙂 dneska poslední 5.den bez manzi vecer na uspavani 😝 😀

ellysa
17. led 2014

čaute baby budem sa snažiť dočítať nejak nestíham, oli som k všetkému ešte pridala detskú zumbu tak máme čo robiť,muž samo stále v práci od nevidím do nevidím, dúfam, že aspoň dnes príde ako človek, chcela by som ísť do parndorfu, dosť som schudla a nemám tričká

ellysa
17. led 2014

@zuzkat1 aspoň že otec bude, neboj ja som to mala tak podobne, dva dni bol muž doma a potom už do práce a poraď si sama, vonku boli akurát tie obrovské snehy minulý rok, tak ja wiliamka do šatky pod bundu drobčeka a oli na sánkach do škôlky a z drela

zuzkat1
17. led 2014

@ellysa som rada,ze nie som sama na vsetko sama... S jednym dietatom som si uz tak zvykla ze ked je muz doma tak pomaly aj zavadzia😝 tak som zvedava ked budu 2deti ako to zladim..

mabe
autor
17. led 2014

@ellysa klobouk dolu, jak to zvládáš sama s dvěma detma. ja jsem dneska ctvrtej den sama na uspavani a tesim se na vikend. i když chodi anicka do skolky, tak to odpo a vecer me staci, je to narocny. 😝

zuzkat1
17. led 2014

Dorobila som tortu malej. Taka som rada.podarila sa.auto:-)

zuzkat1
17. led 2014

Baby cez mobil sa neda pridat foto?

ellysa
17. led 2014

@zuzkat1 dá mne sa da klikni na pridaj fotky a ,mna to hodi do galerie vo fotaku

zuzkat1
17. led 2014

Mna nie☹ tak asi nie cez kazdy mobil

mabe
autor
17. led 2014

tak jsme si daly s pepcou naší chvilku v moji posteli. normalne spinka u sebe v postýlce, nebo vytuhne v lehatku v obyvaku a 1x denne jdeme spolu, pod mou duchnu si lehnout. daly jsme si pul hodky, krasa, držela me za ruku, divala se do oci a usla. 😀

zuzkat1
18. led 2014

@ellysa @bambi7 @nefertitka
Dievcata to aj my musime hlasit s kym su deti? Vraj sa ten zakon tyka kazdeho dietata od 3-6rokov. Tusim na urade prace,soc veci a rodiny.

mili1
18. led 2014

Ahojte babulky, prišla som vás pozdraviť, ako sa máte? Bam ty si tehu? Jéééj gratulujem,,, a držím palčeky,, 😉 🙂 už len my s nef by sme sa mali pridať ,,,,, 😀 😉 🙂 -( mab, elly ako drobčekovia? My sa máme celkom fajn, malý je zlatý, učíme sa počítať a aj hovoriť po anglicky, chodíme na angličtinu a takto sme vyrástli 😉

mabe
autor
20. led 2014

Ahojte, tak vikendu jsem se semka nejak nedostala, věnovala jsem se rodine. mela jsem nervy kvůli anicce. v patek v noci hodne brecela, ze ji boli hlava, nechtěla se vůbec hejbat a zepry spadla ve skolce. mela jsem strach, aby nemela otres mozku nebo něco s hlavou jako ukazovala dozadu na zátylek. takze jsem porad kontrolovala. v sobotu při vetsim pohybu doleva, bylo videt, ze to ma omezeny. včera uz to bylo lepsi, vi ze ma omezenej pohyb. asi si to spojila s padem, ale ma nejak asi namozenej krk. ona taky si dava v noci polstaru vic pod hlavu, nebo jak spadla, tak prudce hodila hlavou...dneska spala krasne. jinak přes den si hrala jakoby nic,akorat ta patecni noc..takze jsem k dr. nesla. kdyby ji to dyl trapilo, tak mozna se ji pujdu zeptat, co a jak...ja ji to namazala takovym masírovacím gelem a asi ji to pomohlo. ten strach byl ale hroznej. 😝
za chvilku razim ke kámošce na navstevu. venku teda hnus, ale zvladnu to i mhdckem, mam to tak na hodku přes město. anicka po skolce jde na tancovni s tchyni a svagrovou.

ellysa
20. led 2014

caute baby my od soboty horúčkujeme oli má 40ky, nič iné len horúčku, ideme dnes k dr., dúfa, že do nedele budú v poriadku ideme do toho madarska
ešte spí chúďatko

mabe
autor
20. led 2014

@ellysa jejda, chuderka mala, tak at jste brzo fit

zuzkat1
20. led 2014

@ellysa skore uzdravenie zelam...chuda male... Teraz je toho vraj plno...

Zajtra budu v skolke piect-teda robit taky nepeceny kolac/tortu z kyslej smotany, piskot a ovocia🙂hanka je nadsena🙂

bambi7
20. led 2014

cafte babule ako dnes?

juuj elly skore uzdravenie

my sme akurat prisli z tanecnej ,tak je domka spokojna ,a ja idem oddychovat 😉
inak nic nove vsetko po starom

mili dakujem no uz sa to konecne podarilo tak sa tesim 😉 a vy ako? druhe ? daj potom vediet

ellysa
20. led 2014

no tak sme zasa atb vyfasovaii presne to isté ako na vianoce-zapálené hrdlo

mabe
autor
20. led 2014

@bambi7 ahoj, to je fajn, ze se mate dobře, mrkni na poslední příspěvek ode me, tedka uz je teda dobře.
@ellysa jejda, a kde to vzala, ze skolky? ja musim zaklepat, ze my zatím dobry, před vanocema taky jsem byly nemocni, sice ne na atb, ale dost. minulej tyden mela anicka vetsi rymu, ale dostala se z toho

mabe
autor
21. led 2014

ahojte, tak ja dneska vegac. po vcerejsku su nejaka utahana. vstavaly jsem s anickou v 7h a pak si sly lehnout zase v 8h a spaly az do tedka zase spolu s pepcou v posteli. ona ještě lezi, ale asi uz bude taky vstavat, když tam nemá maminku. dneska nemam nic v planu, akorát dojit pro anicku do skolky v 15h a uvarit si. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru