Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
23. led 2014

@bambi7 tiez rozmyslam, ci sa da odvolat. Nechapem, Nikolka nema dobru imunitu proste. Nasrali ma.
Ja idem robit grecke kura...a ty?

mabe
autor
23. led 2014

@nefertitka nechapu takovy rozhodnuti, zkus se odvolat, jestli se to da. za zkousku nic nedas

nefertitka
23. led 2014

@mabe skusim

bambi7
23. led 2014

nef to nechapem ani ja ja by som sa odvolala a urcite zmenila lekarku ked podla nej je ok tak by som tam uz urcite nesla ved ju ani nelieci ani nic a lieky zaberaju dlho nie hned ..... a ked pojde do skolky bude stale doma chora a imunita ziadna

bambi7
23. led 2014

nef nasla som asi 5 imunologov v ba co maju pozit reakcie a pokukaj na nete ktoreho

bambi7
23. led 2014

cafte

tak bola som pri domke ta si pise pismena stale a teraz issla kreslit ,tak som na chvilku tu

nef robila som polievku a palacinky

zuzkat1
23. led 2014

@nefertitka a nerozmyslas nad skolkou aspon od jari? Nech sa jej ta imunita buduje..

Ja idem az teraz varit. Asi brokolicovu polievku a tvarohove gulky.
Hrozne rychlo ide cas.teraz bol pondelok a zajtra uz piatok...

bambi7
23. led 2014

ahoj to mas pravdu ze ten cas leti 😉

inak ja si myslim ze ak ma niki uz zle vysledky krvi tak potrebuje podporit imunitu ,co jej ta imunologicka davno mala dat nieco na podporu a nie volnopredajne lieky co nezabera ak uz mam zniz,iminitu aspon domke to nezaberalo vobec a vyskusala som kadeco 😒 a dat ju do skolky ak je za 3 dni hned chora ako domka neviem ci je dobre ,ja nemam nic proti skolkam ,ale zasa nechcem aby domka brala za mesiac tolko liekov kedze vydrzala tam max 3 dni.....
a dalsia vec ak chce nef este skusit mimco tak ak by jej niki zasa nieco doniesla daku chorobu ako ked bola tehu nie je moc dobre ,ja som teda 5 x tehu a neriskujem uz nic ,nie ze by som riskovala ale vzdy som od niekoho ochorela a bolo,este ked na nas sa tie choroby v tehu lepia.inak som cez rok chora nebola az ked som tehu imunita na bode mrazu ,ono to nie je sranda ,
a nef bude 6x tehu co uz urcite vyjde 😉 tak sa necudujem ze ju ani nechce dat ,mne hned lekarka povedala ze prve 3 mes neochoriet ,jasne ze mozes ochoriet ale ak si doma tak menej rizik a malej nic neutecie
ja si hovorim uz ked bude vonku bude to ok a nabe ha sa dost domka este,len nech je to male ok 😉

mabe
autor
23. led 2014

ahojte, tak jsem uz konecne doma vyzmrzana. koupila jsem si karimatku ve meste a na 19h jdu teda na to. 😉 nechce se mi, ale musim.. 😀

nefertitka
23. led 2014

@zuzkat1 ano, ak neotehotniem...ak ano, tak neviem kedy. Ako pise
@bambi7 , dosla som o dieta kvôli tym chorobam a dalsi krat by som to uz takto riskovat nechcela, aj ked mozno to neovplyvnim a zas nejak ochoriem, ale ta skolka je zaruka nejakej choroby a to nechcem. Ak to nevyjde do aprila to snazenie, tak to uz nechame tak, mala pojde od maja do skolky a ja si budem hladat pracu. Hadam vtedy uz take choroby nebudu.

@bambi7 bodaj by si mala pravdu a vyslo by to uz konecne tento krat

zuzkat1
23. led 2014

@nefertitka
@bambi7 Ved ako myslite. Ja vas aj chapem,len uz su dost velke a pomaly idu do skoly a tam ked budu furt chore tak to bude horsie a ten pripravny rok v skolke je dolezity. Inak kamoskin maly bol prve 2 roky v skolke viac chory nez zdravy. Tyzden v skolke a 2-3 doma.a po tych 2rokoch sa mu vybudovala imunita a takmer vobec nebyva chory.
Nef vidis skus dr na strecnianskej - ta dava lieky aj ked netreba... Ja som recept hodila do kosa a malu dalej davala do skolky aj ked kazala nedavat-kvoli tehotenstvu..

Neboj vyjde to,len sa nesmies tak stresovat. Minule som aj ja bola chora,ked som potratila,mala 39 teplotu... Ale ja viem ze nie preto som potratila..bolo to zo stresu.

mabe
autor
23. led 2014

ahojte, tak jsem ze cviceni zpatky. jak u nas vypadala situace? ja pepku nakojila, prebalila a dala spat v 18:45h. sla jsem cvicit, dojdu domu v 20:15 a manza pepcu na rukách rvouci, anicka za oknem me vyhlizejici. pak zacla plakat, ze se me chtěla schovat. tak jsem musela znova za dveře a ona na me vybafla. pepca pry se vzbudila minutu po tom, co jsem odesla a rvala a rvala nez jsem dosla, nic nepomohlo, takze manza se nemohl věnovat anicce. jakmile jsem dosla, tak prestala, ale zacla anicka, asi uz jak byla unavena a taky z toho nervni. tak ja nevim, jestli ještě není brzo odchazet od pepci. 😝 pro me jinak to byl dost zahul, nemam nic zpevnenyho, to je jasny...ona pepka brecela aji dneska u babicky, když jsem si chtěla jit lehnout po obede, tak do 2min rvala, tak jsem si ji vzala sebou do postele a ona se mnou usla, i když se zrovna probudila z kocarku.

mabe
autor
23. led 2014

holky, uvidíme,ale asi fakt necham to cviceni na později, třeba za mesic to zkusim. nechci trapit svoje dite, asi me ještě potřebuje, je malicka. zacnu teda aspoň s tim, ze zacnu chodit vic pesky. a mame u nas cviceni pro maminy i s detma, ze dite lezi na podložce, tak zacnu chodit tam, je to dopoledne a s detma a ne sama vecer.

zuzkat1
24. led 2014

@mabe este je malinka,potrebuje maminu🙂
Ja som extrem,ale hanka bola 1x sama s muzom ked som musela na kyret,mala rok a 3/4 a bolo to len na doobedie...
Skus ked bude vacsia🙂

Moja dnes v skolke hrozne plakala ze tam nechce ostat. Delili sa do inych tried a to ona neznasa. Bola som v pokuseni zobrat ju domov😝 no odolala som

mabe
autor
24. led 2014

@zuzkat1 asi je ještě fakt na to brzo. chudak hani, snad se ji tam potom libilo a kdy jde domu?

zuzkat1
24. led 2014

@mabe o 12tej-ked tam nie je jej oblubena ucitelka tak tam nespi..

bambi7
24. led 2014

cafte

mabuska aj ja by som skusila neskor 😉

zuzka ja si nemyslim ze ked nepojde teraz do skolky ze jej to uskodi,mne sama ucitelka povedala ze uplne staci posled 5 mesiacov ze nic jej neutecie , lepsie nech chodi po kruzkoch ako brat 2krat ta mesiac atb a same lieky ,a ja neverim tomu ze imunita sa buduje ked je stale chora mne imunologicka aj povedala ze to nie je pravda a detska to iste jedine ze tak skonci v nemocnici zo tapalom pluc lebo jej to vsetko ide dole....
keby bola zo skolky chora raz za 2 mesiace tak jasne nie je o com ale nie za 3 dni chora....
izolovana nie je ma dost aktivit ,ja chapem ze si to tazko niekto predsta ked nejde o jeho dieta, ale aby mala stale vysoke teploty stale lieky mne to za to urcite nestoji

mabuska slniecko ako dnes a co mate na plane cez vikend?

a co elly snad je uz oliv ok

mabe
autor
24. led 2014

@bambi7 v poledne vyrazim na kontrolul se stitnou zlazou, tchyne me pohlida pepcu v parku u dr. ma to kousek od práce. pak pro anicku do skolky, tam budu mit sraz s mym tatkou a ten bude odpo u nas si hrat s anickou. jinak na vikend nic, ma mrznout, pozvala jsem kámošku,a le ta se zatím neozvala a pujdeme jeden den asi k tchanovcum na obed.

bambi7
24. led 2014

no super, ja klasika doma a tato pojde s domkou asi na korcule 😉

ja uz ani neviem co varit ,mam polievku a spravim rybu a zemoaky ale co cez vikend netusim

mabe
autor
24. led 2014

@bambi7 no, me anicka doma říká na jidlo, který jsme mely: mami, uz zase 😝 😀

mabe
autor
24. led 2014

@bambi7 jak ti jinak je, dobry?

bambi7
24. led 2014

mabus anicka je zlata 😉

uz je to lepsie uz len raz denne vraciam ked sa najem vecer mi byva este zle ale da sa hlavne ze je v brusku 😉
ja som taka nedockava co to bude 😉 jasne je to jedno ale uz by som chcela vediet 😀

mabe
autor
24. led 2014

@bambi7 anicka ma takovy hlasky, fakt puberta 🙂 pepca se tedka pretaci na bok a snazi se dosáhnout na hracky a sem tam se rozciluje, ze ji to nejde. 😀

bambi7
24. led 2014

babulky majte sa pekne idem varit tak pa

bambi7
24. led 2014

juj to je zlate ked sa rozculuje 😉 podarena je pepca 😉
aj anicka samozrejme tak sa babulky moje majte

nefertitka
24. led 2014

@bambi7 ja si myslim, ze to bude dievca, kedze ste mali problem s pomalostou spermii, no a muzske su ovela pomalsie a lenivejsie ako zenske, cize myslim, ze baba dorazila do ciela prva 😉
tak soms a dnes bola zahlasit na urad prace 🙄

mabe
autor
24. led 2014

@nefertitka jejda, na urad práce.. 😝

mabe
autor
24. led 2014

@nefertitka a co jinak dneska delate?

nefertitka
24. led 2014

@mabe nic take, boli sme chvilu vonku, ale nechutne mrholi, tak sme sli domov a nieco musíme doma poobede vymyslat ...

mabe
autor
24. led 2014

@nefertitka u nas 0C, i tak jsem dala pepci teplejsi deku, budeme preci jenom cestovat dlouho - 3h

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru