Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
27. led 2014

@bambi7 aha, tak my mame jenom v pondělí. je to takovy horsi, ze pepku musim nechat vedle satny v chodbe a jit tocityma schodama na galerii se divat. takze na ni neuvidim, snad bude spinkat. budu muset za ni chodit sem tam a nebo potom s ni byt venku.

bambi7
27. led 2014

mabus domka ma 2x do tyzdna ,maju to tam nove vsetko zariadene kozene sedacky telku a ty cakas tam ,deti maju samotrejne satne pre dievcata a chlapcov ,a2 tanecne saly je to tam dobre takze mimco mas pri sebe a sedis si

mabe
autor
27. led 2014

@bambi7 no, ja bych ji pripadne taky mohla vytahnout z kocarku a vzit si ji nahoru, ale radsi at je v kocarku. jak tam hudba hraje a tak...

bambi7
27. led 2014

tam u nas nie je pocut hudba maju zatvoorene dvere oboch tanec,salach ,maju to dobre spravene ty si sadnes a cakas ako doma v obyvacke km nedotancuju je to tam fajn ,ze si mas kde sadnut a pokecat a pritom mozes aj nakuknut ako babule tancuju

bambi7
27. led 2014

co ste dnes varili?

mabe
autor
27. led 2014

@bambi7 no, nejak to udelam 🙂

mabe
autor
27. led 2014

@bambi7 ja mela od tchyne maso peceny. a k tomu jsem si udelala brambory. tentokrát jsem si je vylepsila, ze jsem dala s nemá varit mrkev a rozmačkala jsem si to dohromady, vyborny. zítra dopo si udelam kureci maso naprudko a asi zase ty brambory s mrkvi, moc me to chutnalo 😀

bambi7
27. led 2014

to som uz pocula ze zemiaky a mrkva je spolu fajn 😉

mabe
autor
27. led 2014

@bambi7 fakt to bylo vyborny a aji troska zeleninky 🙂

mabe
autor
27. led 2014

tak manza včera rikal vecer, ze mu něco lechta v nose, rano posmrkvala a tedka uz mu pry tece z nosa 😖 tak zase nemocnej, snad to holky nechyti. zatím se drzi od vanoc. 😝

zuzkat1
27. led 2014

@mabe mne to nic nehovori...kopa bordelu z ktoreho bude clapkanica. Ja mam rada leto.
Pytala som sa dr na tie capiky-vraj mozem. Ak sa to zhorsi hrozi mi sekcia. Ty si to mala ked si sla rodit? mam 1 vonku a neboli ma,len tam je.

mabe
autor
27. led 2014

@zuzkat1 no, ja jsem mela venkovni uplne malickatej. ja to ale nikomu nerikala a asi jsem mela, mohla jsem predejit tomu rezani.

zuzkat1
27. led 2014

@mabe no ja dufam ze tie cipky zaberu. Este mam 10tyzdnov to sa moze hocico stat a ja tak velmi chcem normalne rodit. Ale keby sa nepodari tak to nejak rozkojim... Aj keby co bolo

zuzkat1
27. led 2014

@mabe na nete som nasla ze pomaha stahovat a uvolnit... Tak som skusila (pri umyvani riadu a tak...) A asi to funguje... Teraz som bola na wc a potom sprcha a tam som zistila ze je to skoro uplne vtiahnute... Tak mam sancu... Snad...

mabe
autor
27. led 2014

holky, tak u anicky ve skolce jsou plany nestovice, dneska to viselo na nástěnce. myslite, ze to muze i pepca chytnout, kdyby to nahodou anicka mela? ja cetla teda na netu, ze kojeny dite by mělo mit protilátky z myho mlika. zase nedavat anicku do skolky? to preci muze trvat dlouho to predavani... 😝

zuzkat1
28. led 2014

@mabe Ahoj. A to epidemia? U nas v skolke boli len raz minuly rok a iba 1 dieta. Hanka sa s nim cely pondelok hrala a on uz v utorok teplota a vysyp. Nechytila to.
Neviem co by som robila. Zas keby to anicka chyti tak asi ok-vraj to mensie deti lepsie znasaju,ale pepka je asi este moc mala. Neviem,tazko povedat.

mabe
autor
28. led 2014

@zuzkat1 no, ono to tam není napsany, ze je epidemie, podle me ještě ne. jenom na nástěnce je napsany, ze se ve skolce vyskytly plane nestovice.

zuzkat1
28. led 2014

@mabe ja by som sa popytala kolko je chorych a podla toho sa rozhodla...

mabe
autor
28. led 2014

holky, tak ja tedka spala s pepcou zase hodku. uz vam to nebudu psat, abych vas neprovokovala nejak 😀 , ale je to uzasny, ze když potrebuju, tak nemá problém se mnou usnout. 😀

nefertitka
28. led 2014

@mabe ja by som ju nedavala, kym to neprejde

mabe
autor
28. led 2014

u maminky je nejlíp 😉

bambi7
28. led 2014

cafte babule

nef ako lepsie?my sa ideme za chvilocku prejst aspon na chvilku 😉 co robi niki?

mabus no ja by som ju tiez urcite nedala,
pepka ako narastla zlata je 😉

mabe
autor
28. led 2014

@bambi7 vůbec nevim, jak dlouho se ty nestovice tam muzou mlit ve skolce, muze to třeba trvat mesic...takze jakmile se anicka něco vyskytne, tak ji dam asi na par dnu k nasim. uvidíme, poradim se s dr.

bambi7
28. led 2014

mab ved urob ako uznas sama 😉
no ja by som domku urcite nedala podla toho co viem ale aj co pisu na nete je to nakazlive ochorenie ,ale jasne je to na tebe 😉

inak kde je elly ?uz ti dlho nebola

nefertitka
28. led 2014

@bambi7 ani nie, stale rovnako, ucho mam aj trochu zapalene vraj, dal mi tam gazu a vraj to mam od chrbtice, boli ma to pri pohybe hlavne a prehltani, vraj ako to mam napojene, tak mi ten problem s krcnou chrbticou sposobuje aj toto 🙄

mabe
autor
28. led 2014

ahojte, tak holky v postelích, pepka uz spi a anicka si tam něco povida. 🙂 tak ty nestovice byly v jiné tride nez je anicka a zatím jenom jeden kluk. tak snad se nam to vyhne. zítra jdu s kamoskou do obchodu nakupovat něco na sebe. kalhoty nemam zadny a tricka? s téma velkyma prsama nalityma me nic starého není. no, uvidíme jak me ten elan nakupovaci dlouho vydrzi. po chvilce zkouseni me to prestava bavit. 😀

mabe
autor
28. led 2014

@nefertitka jejda, ty mas takovy trapeni? 😖

mabe
autor
29. led 2014

ahojte, tak se chystáme na velky nakupovani. snad si něco poridim. 😀 pepca se me tedka pokadila, ze ji to zase vylezlo az na lopatkách. 😀 a ruka v puse porad, uvidíme jestli to budou zoubky, i to prso nejak dlouho zuzle porad..

bambi7
29. led 2014

cafte babule no uz mam porobene ,cakam na mamcu postrazi domku idem o 12h na sono a kontrolu tak snad vsetko bude ok 😉

mabus pekne nakup 😉

nef len sa pekne liec ,aby si mohla bt coskoro tehu, a zajtra idete tusim do tatier ze?no to usko snad to uz bude lepsie tak si pekne oddychnite

mabe
autor
29. led 2014

@bambi7 drzim palec na ko a hnedka jak dojdu domu, tak se mrknu, jak jsi dopadla 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru