Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
6. únor 2014

cafte babule to je pocasie

domka je daka nachladnuta a ma soplik tak snad zajtra to neprejde do horucky ako to mava no uvidime...tak sme doma ,

nef ip som poslala

vcera domka zaspavala hodinu ,ze nie je unavena a na tanecnej len skacu a ta nie je unavena z nicoho,no nech je uz jar pojde na to plavanie snad tam sa unavi trochu 😀

mabe
autor
6. únor 2014

@bambi7 jejda, at je domka v poradku, ja musim zatukat, ze anicka uplne nic, je to super od vanoc drzi zase. 🙂

bambi7
6. únor 2014

domka bola 3t dozadu chora tak snad nebude teraz ze to prejde ,v nedelu ma ist na korcule no ale uvidime co bude

a super ze sa anicka tak drzi to u nas tak dlho este nebolo

mabe
autor
6. únor 2014

@bambi7 jojo, jsem rada, ze to s téma nachlazenima a nemoce zvlada. když jsem slyšela od dr. jaky jsou statistiky, ze první rok jsou deti většinou doma, tak u nas super.. 😀

bambi7
6. únor 2014

to mate dobre 😉

zuzkat1
6. únor 2014

Ahojte. Jej ked citam ze na tie vase deticky sa furt daco lepi tak klopem kde sa da,ze hanka je ok... Od jula nebola vazne chora... Tento sk.rok mala len 2dni teplotu a potom raz nadchu... Klop klop

Dnes pre nu idem na obed a potom asi upecieme keksiky🙂 mala miluje pecenie...

mabe
autor
7. únor 2014

ahojte, tak mam psat jak jsme spaly? 😀 pepca od 20h do 4h, pak jsem nakojila zase v 6:30h a tedka ještě spinka. anicka dneska nemá skolku, maluji, tak vstávala v tech 6:30h manzel vstal s ni do práce, spolu se nasnidaly, pustil ji pohádky a ja tedka vstávala. 😀
venku hnus jakasi mlha a vitr, premyslim kdy pojedu k babicce. manza jde rovnou do hospody po praci, tak abychom nebyly zavreni doma celej den. asi pojedeme kolem poledne. anicka stejne nespi po obede.

nefertitka
7. únor 2014

ahojte, tak pridavam dve foto z Tatier zatial🙂

bambi7
7. únor 2014

cafte babule tak ako dnes?

my sme doma ,teplotu nema co sa tesim zajtra ak bude ok ideme k nasim maju velku zahradu tak tam si pobeha s dedkom, a v nedelu na korcule tak snad bude fit a pojde

nef pekne fotky 😉

mabe
autor
7. únor 2014

@nefertitka jejda, ta uz je velka zase 😀

mabe
autor
7. únor 2014

ahojte, tak jsme to paradne zvladly - jet mhd s oběma. 😀

nefertitka
7. únor 2014

@mabe ved to... 😝 . o chvilu bude maturovat

mabe
autor
7. únor 2014

ahojte, tak děvčata jsou v postelích,pepca spinka, anicka zatím ne, ale je v pokojiku a ja? uplne vystavena. celej den mit obe dve sama..obdivuju zensky co maji dve deti cely den doma. vim, ze za nejakej cas to bude lepsi az pepca povyroste, tedka se ji musim max, věnovat, zaroven anicce se chci věnovat, aby nebyla odstrcena...no zahul. jsem moc rada, ze anicka chodi do skolky.

zuzkat1
8. únor 2014

@mabe potom ti dam vediet ako to zvladam🙂 ja si hanku necham doma ked sa ninka narodi🙂

mabe
autor
8. únor 2014

ahojte, tak dnesek taky narocnejsi. manza byl jakejsi unavenej. takze dopo jsme si doma hraly - my holky, manza spal. pak obídek, pak jsem teda s anickou to zapichla na hodku, uplne jsem vytuhla, asi ten včerejšek a pak jsme sly všichni ven na 3h - krasne bylo, anicka na kole,...pepka uz spinka a anicka jde tedka s manzou, takze ja uz pohoda. zítra manza uz bude normal fungovat, jdeme k dedovi a pak asi k tchanovcum na obed, standartni nedele. 😀
je videt, ze anicka je tedka uz nejak vic spokojena, min se vzteka a tak...ja taky trosku se nad tim mym chovanim zamyslela, takze nam to svedci. uz tolik nemluvim o pepce, když nemam cas jit za anickou a vic ji davam najevo, jak ji mam moc rada. 😀

@zuzkat1 no, klobouk dolu, i když první mesic je asi v poho, mimco spinka. pepca potřebuje uz preci jenom pozornost a je třeba to nejak skloubit. 🙂

zuzkat1
8. únor 2014

@mabe ak bude ninka ako bola hanka tak o spani mozem snivat... Hani spala 3x pol hodku a v kociku ziapala... Ved potom napisem ake to je🙂 do septembra si ju necham doma. Len ja budem na ne sama. Manzel ma skolu,mama bude po operacii klbu...tak uvidim... Ale skolka iste nie,aj ju mam daleko a uz aj hanka povedala ze chce byt so mnou doma.

nefertitka
9. únor 2014

ahojte...
@zuzkat1 juj tebe sa to uz blizi 😉 nedavno si bola v 12 tt. Boze ako to leti.
No Nikolka a aj tato chytili odo mna tu nadchu 😅

zuzkat1
9. únor 2014

@nefertitka veru leti... Ale uz sa neviem dockat🙂

mabe
autor
9. únor 2014

ahojte, tak my dneska u tchanovcu na obede a pak u myho dedy. holky, ja jsu nejaka nasrana porad a protivna uz druhej den. nevim, proste me všechno vytaci. 😝 vim,ze si delam zle, ale proste to tak citim...ze by ještě nejak hormony nebo to počasí, ze jsu třeba unavenejsi a pak nasrana...

mabe
autor
10. únor 2014

dobre ranko, tak dneska citim vetsi energii,sla jsem spat v 22h a vstavaly jsem v 6h, no za hodku si pujdu ještě lehnout s pepcou. dneska doma uklid a pak pro anicku a do tancovani s ni. 🙂

mabe
autor
10. únor 2014

holky, dneska u nas zacina sviti slunicko, vypada to na krasnej den, konecne pozitivni počasí 😀

mabe
autor
10. únor 2014

moje holky

bambi7
10. únor 2014

cafte babule

mabus babule su zlate 😉 a netrap sa nie je kazdy den dobry 😉

my sa mame ok domka je fit co sa tesim ,ja som upratala ,uvarila polievku a v rure mam francu.zemiaky a domke som spravila ryzu a masko na prirodno tak mam uz vsetko a tiez poobede ideme na tanecnu
aj u nas svieti slniecko uz sa tesim von 😉
inak nic nove vcera bola na korculiach a stale mi hovori ze chce ist na tenis 😉

mabe
autor
10. únor 2014

@bambi7 dneska je lip, slunicko sviti, ja uklidila celej byt, odpo pujdeme prochazkou pro anicku, pepca pekne si mluvi a vali se. 😀 tedka jsem ji prala věci 3-6meiscu, budto se scvrkly, nebo je pepca vetsi 😀

mabe
autor
10. únor 2014

@bambi7 teda ty jsi toho uz taky zvladla 😉 uzijte si tancovani, my jdeme tez

zuzkat1
10. únor 2014

Ahojte🙂

@mabe ahoj.to uz jej je velke oblecenie na 3-6mes? Moja to nosila takmer do roka😅 mala daco pred rokom ked som vytiahla 6-9mes. Teda pekne ti rastie🙂 som zvedava aka bude ninka.
Ja som v noci do pol 1nej triedila veci po malej. Tak uz len preprat a ozehlit. Tolko toho ma ze nechapem Kedy to vsetko nosila😝

ellysa
10. únor 2014

@nefertitka jeeeeeeeeeej sneh, na Orave nebolo nič, teplo, slnko, ale mne zasa skôr také počasie vyhovuje. Už sme doma, oslávili sme narodeninky a všetko zasa po starom, len sa mi zdá, že Wiliamko sa každý deň zasa mení, už je taký chlapček nie bábätko, keď sme zaniesli Oli do škôlky pýtal sa stále de je?a sem tam povie aťo-auto, ale mama ani za svet 😀 .dnes sme boli na poradni, aj dostal dve injekcie, má už 10 kg a 77cm,potom s Oli na tanečnej...

mabe
autor
10. únor 2014

@zuzkat1 tak anicka mela ve 3mesicih 5,5kg a pepka ma na domaci vaze 6,5kg 😀 obleceni 3-6mesicu nosi tedka a bude ji něco malého 😀

mabe
autor
10. únor 2014

ahojte, tak dnesek strasne utekl jaksi..zitra jdeme poprvé s pepcou cvicit, tak jsem zvedava, jestli se ji to bude libit. vim, ze anicka sem tam plakala. takze zitrejsi program jasnej, na 12h cvicit, pak pro anicku do skolky a prochazkou domu. 😀

mabe
autor
10. únor 2014

@ellysa ten cas leti, co? krasny fotky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru