Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
10. únor 2014

@mabe to je fakt velka🙂rastie ako z vody🙂 hanka ma 6,9kg ked mala 7mesiacov. A ked mala rok tak mala 8,1kg🙂

nefertitka
11. únor 2014

@ellysa odpadnem, to ako ubehlo? maly fesacisko to je🙂 a na tej druhej fotke nevidim nic, len oci 😉
a inak to je super, ze uz ti takto zacal blabotat, aj ked iba dve slova, chlapci byvaju v tomto teda dost pozadu

mabe
autor
11. únor 2014

dobre ranko, tak dnesni počasí hnus, venku prsi 6C. 😝 my vyrazime s pepkou na to cvico za chvilku. 😀

ellysa
11. únor 2014

@nefertitka už som si všimla že je nejaký problém na MK so zobrazovaním v šicej téme, mne všetko ukayuje pekne, cez aký prehliadač pozeráš?
a áno letííííííííííííííííííííí to, teraz ideme zasa do iného štádia aj na to sa teším, ale veru mi je smutno, že už nebude nikdy bábätko
a baby musím sa pochváliť, od môjho mega tučného obdobia po Oii mám 25 kg dole, ešte 10 a som prvý krát v živote štíhla, teraz som taká trochu buchta :D

mabe
autor
11. únor 2014

@ellysa cas leti jako voda, nase prcina ma dneska uz tri mesice

ellysa
11. únor 2014

@mabe všetko naj k mesiačkovinám 😉 , ja som si dnes povedala že budúci rok ide už do škôlky a prišlo mi zle 😝

mabe
autor
11. únor 2014

@ellysa dekuju, je uzasna, anicka nebyla nejaka hrozna, ale preci jenom jsem ji musela nosit na rukách při uspavani,az skoro spici davat spat, brecela v noci sem tam...a tato? bdelou ji dam a ani nezabreci a spi. 😀 porad se smeje, jako sem tam zaknuci a musím se ji věnovat, ale je pohodova. takze tedka mam mateřskou 🙂 a pak odpo je to srumec, však to znas. anicka a pepca naraz, když pepcu bavi hrani v pokojiku, tak je to fajn, ale ono ji to prestane a pak anicka me chce, pepka a.... 😀 pak když jsou v postelích, tak si rikam ufff. 😀

nefertitka
11. únor 2014

@ellysa Explorer ...
a to sa ti ako podarilo tolko schudnut?wow 😉
aj som sa ta chcela opytat, ci si neschudla nejak moc...vidno na fotke na tvari 🙂

ellysa
11. únor 2014

@nefertitka neviem, nejak to teraz ide samo, asi menej jem, ale už si to neuvedomujem, pohyb moc ee, to nie je nejaký extra pohyb pri nich na kondičku, tú práve nemám vôbec
asi to bude tým rehliadačom ja som cez mozillu

mabe
autor
11. únor 2014

tak holky v postelích a ja vecerim jatra s ryzi místo oběda 😀 pepca spi, tak je vzorna, polozim a spi. anicka si tam něco dela v pokojiku, ale je zalezla, vestinou usina kolem 21h. 😀 zítra jdeme do te poradny a na ocko, tak jsu zvedava, jaky mame miry, uz se fakt pronese, boli me zada jako prase, však zítra jdu cvicit. 🙂

mabe
autor
12. únor 2014

ahojte, tak dnesni kontrola za nama. mame 6,2kg a 61,5cm emoticon jinak jsme naockovani hexou i prevenarem, anicka to mela, tak pepka taky. emoticon akorát pry se diva vic na jednu stranu, to vim, takze to trosku vic hlidat, at nemá ten krk zkracenej, jinak vse v poradku. a jak plakala chuderka, tedka spinka.

nefertitka
12. únor 2014

@mabe my sme sa rozhodli, ze uz Nikolku nedame na nic zaockovat a ak bude druhe, tak neviem co spravime, ale zacala som sa toho bat...ty to beries v pohode?

mabe
autor
12. únor 2014

@nefertitka divej, ja byla ockovana, anicka byla taky tak, takze pepca taky. ja vim, ze je spousta nazoru neockovat nebo jenom zaklad,...kdo se ma v tom vyznat potom? anicka byla, tak jsem dala stejne pepku, moje dr. to doporučila a ja ji verim. 😉

bambi7
12. únor 2014

cafte babule

co mate dnes na plane ? my pojdeme na tanecnu inak klasika

mabus super ze kontrola ok
ja sa mam fajn vcera som vracala ale to uz je len kazdy druh den tak sa da 😉 inak krvne vysledky mame vsetko ok tak sa tesim uz drobca citim tak je to superrrr

mabe
autor
12. únor 2014

@bambi7 jee, cítíš? tak to je super 😉

bambi7
12. únor 2014

ahoj mabus hej je to super pocit aspon viem ze je ok

bambi7
12. únor 2014

a vy ako co mate na plane?

mabe
autor
12. únor 2014

@bambi7 no, my tedka si hrajeme v ramci moznosti, pepca je takova nevrla trošičku asi po tom ockovani. v 14h nakojim a pujdeme ven. pepka spala rano po dr. a tedka ji chci udrzet vzhuru, aby pekne spinkala venku, mozna pujdeme s anickou ještě na hriste, je tam 7C a slunicko. skamarádila jsem se s jednou maminkou ze skolky, ma stejne starého kluka a taky mimco mesicni. ještě si netykame, ale včera jsme hodinu na hristi po skolce prokecaly. 😀

bambi7
12. únor 2014

mab to je super aspon si pokecate 😉

mna domka stale bombarduje ze chce anglictinu ma dvd a tak sa jej to paci ze som jej nasla jednu babuu a ta ju bude u nas ucit v utorok zaciname tak ta je v siednom nebi 😉 na kurz som ju nechcela dat kedze neviem ci nebudem od 30t lezat doma kedze mi po kyretoch nedrzi cipok tak nech ju nemusim odhlasovat potom takto pride k nam a bude spokojna 😉 uz teraz vie dost slovicok ,ratat ,farby a to sama zacala od seba ze chce ta musi stale nieco robit ale som rada tak rychlo sa to na nu lepi 😉

mabe
autor
12. únor 2014

tak preci jenom jsem si dala 20min s pepkou a je me lip 🙂

mabe
autor
12. únor 2014

@bambi7 po kyretazi ti nedrzi cipek?oni ti ho nejak narusily?

bambi7
12. únor 2014

nedrzi neviem co porobili ale nedrzi v 30t sa otvaram no uvidime ale verim ze ked budem letzat a to budem ako povedia tak to bude ok,aj pri domke povedal lekar ze nevydrzim do konca max 36 t a domka sa narodila v 38 😉

zuzkat1
12. únor 2014

Ahojte. tak poradna za nami. Ma 1700g a vsetko je ok az na to ze je panvou dole☹ Takze mi hrozi cisarsky...

bambi7
12. únor 2014

cafte babule ako?
boli sme na tanecnej ,
ja som akurat vracala to moje dieta nechce nic zdrave dala som si do rozku rukolu a uz je to v zachode no uznajte a teraz ma boli zaludok

zuzka mozno sa este otoci ,inak aj mna caka cisrsky ale ja nemam na vyber co uz ked to inak nejde.....

ellysa
12. únor 2014

@zuzkat1 neboj mne sa oli tiež neskoro otočila, hádam v 36tt sa definitívne rozhodla

ellysa
12. únor 2014

@bambi7 he mne teraz začala malá rozprávať po česky 😀 😀 😀 , pozeralana dovo peppa pig v češtine a teraz stále ráta s úžasným prízvukom aj spieva len po česky

ellysa
12. únor 2014

@mabe ja tiež nechávam ten základ očkovať, mám veľa kamarátok v zdravotníctve ktoré videli deti trpieť chorobami, keď neboli zaočkované, teraz je vo viedni vlna osýpok a aj smrteľných, pred nedávnom zomrelo na ne 8m dievčatko na kramároch, mne to príde že všetci nedajme očkovať a budeme ako v afrike, bojovať s chorobami ktoré už dávni nemali byť a v bohvie akej mutácii

zuzkat1
13. únor 2014

@bambi7 Ahoj. A kvoli comu? Myslela som ze len musis lezat a tak,ale ze porod normalne.

@ellysa jaj dufam... Dakujem za povzbudenie...nerada by som cisarsky... Na kyret mi 7x pichali anestezu co mi od strachu vzdy praskla zila. A plus ten dlhsi pobyt v nemocnici,horsie spustanie mlieka (um nehrozi dufam) hlavne nedaju mi ju okamzite☹ aj ked citala som ze na kramaroch sa vraj pytaju ci babo chces a ak hej tak neni problem ...tak dufam...

mabe
autor
13. únor 2014

ahojte,tak pepca poslední dny vstava kolem 1-2h, asi ma vetsi hlad. 🙂 jinak po ocku zatím bez problemu, snad to tak vydrzi. dneska nemame program, naší prijdou na obed a pak pujdou pro anicku do skolky, my asi pujdmee ven v poledne, dneska je chladneji, ale krasne uz sviti slunicko. 😀
@ellysa tak ja nechala ockovat aji proti pneumokokům jako anicce a pak necham asi na žloutenku nez pujde do skolky, jako anicka,tot vse.

zuzkat1
13. únor 2014

@mabe ahoj.ja nepovinne nedam ani keby mi zaplatili a povinne zatial ma,ale neviem ako dalej...☹
Inak ty sa tiez davas preockovat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru